24 szep 22, 05:31:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195086 alkalommal)
0 Felhasználó és 89 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2595 Dátum: 10 ápr 15, 11:18:04 »

na ez már érdekes lenne
A genjutsu a fő fegyver -vagyis a bénítás - emiatt Kisame és Itachi jó csapat.
Lenne ha ugye egy szív és egy Deidara szem ellen érne bármit.
Sasori bárki ellen tudna támadni, ugyan Kisame elárasztaná a helyet, de még ott egyéb is Sasorinál, a bábúknak mindegy a víz, és tudná víz fölött is mozgatni.
A folyamatos, apró de erőteljes támadás ellen nem lehet semmit tenni, Chiyo vagy a bátyja lenne egyedül az aki tud tenni valamit ellene, a méreg ellen meg egy gyógyító kell.

Ezzel nem értek egyet veled! Itaék nem azért jó csapat mert az Uchiha erős genjutsuban hanem azért, mert nagyon tisztelik egymást és alázattal vannak a másik iránt. Nem nézik semmibe az ellenfelüket sem és épp emiatt nem is hibáznak.

Másrészről Itachi genjutsuja jóval erősebb az öcsiénél. Dei észre sem venné, hogy már genjutsuban van. Sasukénak is mennyi idő kellett hozzá, hogy kitörjön belőle, pedig neki alap felszerelés a Sharingan. Most akkor egy Deidaranak szem edzés ide vagy oda teljesen mind1. Tsukuyomi meghaladja a képességeit.
Sasori hiába jön a bábjaival, Kisame gyakorlatilag a végtelenségig képes vízburkot fentartani, amin tuti nem fog mezei bábúkkal áttörni max.  a Kazekageval. A Susanoo - Cápali kombóval meg végképp nem tudnak mit kezdeni, de sztem ezek nélkül is behuzzák a csatát. A tűz meg a víz elemek teljesen jól kiegészítik egymást.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 15, 11:18:38 írta Tr4nCe » Naplózva

LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #2596 Dátum: 10 ápr 15, 11:37:37 »

Deidara minden Uchiha genjutsu ellen védelmet nyer(mert mint kiderült akkor is Tsukoyomiban volt) és Itachi meg a Sasunoot max 1/4 óráig képes fenntartani de deidara távolharcos így a sasunoo semmit nemér ellene.
Kisame legyőzi sasorit nevetséges. Sasorinak csak egy karcolást kell bevinnie és Kisame teste lebénul tőle és a mérget a a Sasamehada kisamehada sem tudja róla leszedni. És a C4-ről még így is elfeletkeztünk. Ha kisame megidézi a Balatont akkor Deidara ugyanúgy megtalálja mint a Sanbit és egy halat is ráküldhet miközben ő a levegőben cikázik.  Mellesleg egy szóval sem mondtam hogy Itachi és Kisame nem tisztelik egymást. És szerintem dei és sas is szép csapatmunkát mutathat be.
Tehát összegezve: A genjutsuk egyikre se hatnak, kisame deidarához hozzá sem érhet sasori meg gond nélkül háríthatja a támadásait, az Amaterasuba egyikük sem megy bele a sasunoot meg el kell kerülni.
Mindenképpen Dei sas páros az esélyesebb százalékosan 60%-40% sasoriéknak
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #2597 Dátum: 10 ápr 15, 11:57:09 »


Ezzel nem értek egyet veled! Itaék nem azért jó csapat mert az Uchiha erős genjutsuban hanem azért, mert nagyon tisztelik egymást és alázattal vannak a másik iránt. Nem nézik semmibe az ellenfelüket sem és épp emiatt nem is hibáznak.

Másrészről Itachi genjutsuja jóval erősebb az öcsiénél. Dei észre sem venné, hogy már genjutsuban van. Sasukénak is mennyi idő kellett hozzá, hogy kitörjön belőle, pedig neki alap felszerelés a Sharingan. Most akkor egy Deidaranak szem edzés ide vagy oda teljesen mind1. Tsukuyomi meghaladja a képességeit.
Sasori hiába jön a bábjaival, Kisame gyakorlatilag a végtelenségig képes vízburkot fentartani, amin tuti nem fog mezei bábúkkal áttörni max.  a Kazekageval. A Susanoo - Cápali kombóval meg végképp nem tudnak mit kezdeni, de sztem ezek nélkül is behuzzák a csatát. A tűz meg a víz elemek teljesen jól kiegészítik egymást.
[/quote] smirksweat smirksweat smirksweat smirksweat

Igaz hogy én hoztam fel a témát de most bele kell szolnom. A kombinált tűz és víz elem aztán naon komoly lesz belőle gőz hú erős. Deidara minden genjutsura védelemmel van beleértve a Tsukuyomi-t is. És kisame hiába tartja végetelenségig mert egy csapat 2 főböl áll és az egyik segít a másiknak.  Akkor a sasunoo kit találna el?
Deidara repül és sasorinak van az egyik legjobb védelme a vashomokkal az élen. Ha kisame hallá változik akkor deidara halakat csinál nem nagy nehézség. Minden jutsunak van gyengepontja beleértve kisame és Itachi jutsujait is.
Valaki írta hogy a bombákat elsöpri vízzel ezzel csak az a bökkenő hogy a bombák föld eleműek és a föld üti a a vizet
és ne hadjuk ki hogy sasorinak van még báb a repertoárjában rendesen. Még deidara csinálhat c2-őt aknák nélkül ami elég szépen pusztít így is.

Így kijön az hogy Deidara- Sasori 65% Itachi- Kisame 35%

Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2598 Dátum: 10 ápr 15, 12:01:52 »

A gentjutsu nem hat egyikre sem ez tévedés! Deidara biztosan hat a levegőben is eltudja kapni deit símán, hiába gyakorolta a szemeit az nem ér semmit pl.: sasuke ellen bekapott kettő genjutsu szóval itachi gyorsan lerendezi deivel. Kisamet nem írnám le még nem láttunk tőle sok mindent plusz még ott van a samahade. Sasorinak hiába van 200 bábuja akkor is veszít itachi símán észre veszi a gyengepontott hála a sharinganal.De azért meggyűlik a bajuk a kazakageval de azt is megoldják.

itachi-kisame párosnak adnék 80%
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2599 Dátum: 10 ápr 15, 12:07:51 »

Igen Tr4nCe, nyilván tényleg ezért jó páros, habár ezt a gyakorlatban nem igazán tudtuk megnézni, mert igazi párharcuk nem volt. Itachi genjutsu-ja valóban erősebb, sokkal, de azt se feledjük el, hogy akkor még Sasuke egy sima Sharingan-al alkalmazott genjutsu-t, és még úgy is tudott meglepetést okozni, szerintem egy Tsukuyomi-t nem lehet úgy kikerülni, hogy az illető ne lenne minimum jártas a genjutsu-k terén, de inkább szükségesnek tartom hozzá a Sharingan, és az Uchiha vérvonal jelenlétét. Értem ez alatt, hogy pl. Kakashi, aki ugye igazán mesteri szinten használja a Sharingan-ját, teljesen védtelen volt a jutsu ellen, és végül is Deidara se tudott Sasuke minden sima genjutsu-ján átlátni.
Sasori ellen úgyszintén hatásosak kell, hogy legyenek a genjutsu-k, elvégre ezek az elmét, a tudatot befolyásolják, és az neki is van. Itachi Susanoo-ja a pajzzsal feltétlen védelmet nyújt minden támadás ellen, de nyilván ezt csak kis ideig képes fent tartani, viszont a kisebb robbanások,  és Sasori tömeges támadásai ellen a sima Susanoo és tökéletes védelmet nyújt, szerintem egy ereje teljében lévő Itachi kellő ideig tud így védekezni, főleg, hogy ő csak akkor használja, amikor valóban szükséges.

Ha Itachi rámegy Deidara-ra, szerintem élből esélytelen a srác, ha az érzelmektől eltekintünk, ( mert azért azt láttuk, hogy a végére mennyire kijött a sodrából, megkockáztatom, hogy ha ismét Itachi szemeibe kellett volna néznie, akkor az egész harc folyamán dühből harcolna ) akkor se lehetne Itachi taktikai előnyét figyelmen kívül hagyni. Igazából szerintem itt egyszerűen csak genjutsu-ba tenné Deidara-t, és kész, tudjuk jól, hogy Itachi mennyire szeret ezzel a kényelmes módszerrel nyitni. Ha ki tőr belőle, amit kizártnak tartok, de tegyük fel, akkor már vagy fekete lángok mardossák a testét, vagy egy hatalmas chakra óriással nézne szembe. Egyik se túl felemelő élmény, de én szerintem a Tsukuyomi bőven elég lenne.

Ha Sasori kapná Kisame-t, akkor ugye bábozni nem tudna, mert a chakra fonalakat könnyedén elvágná a cápasrác, valószínűleg a mérgező tűk olyan sebességgel mennek, hogy a víz se gátolná meg őket, de szerintem a Samehade képes lenne kivédeni, ( a Bee által dobált ceruza, vagy kard sebességének a közelébe se érhet, ez biztos, hiszen direkt ki lett emelve, hogy azok aztán tényleg gyorsak ) a mérges gáz támadás a vízben elég érdekes lenne, valószínűleg szétoszlana a méreg a vízben, ami elég kellemetlen lehetne, ha Kisame nem tudná abban a pillanatban szétoszlatni a vizet, és így lényegében egy elég veszélyes technika ellen is védve van. A bábokat ugye én alapból kilőttem, a chakra fonal spagetti tészta lenne a Samehade-nak. Ezenkívül már csak a Kazekage báb vashomok képessége van, ha sima homok lenne, megkockáztatnám, hogy a vízben ez használhatatlan, de mivel ez ugye vashomok, ( ha csak el nem rozsdásodik Nevet ) szerintem nem akadályozná a víz semmiben. Viszont kétlem, hogy ez egy olyan erős technika lenne, hogy Kisame ne tudna ellene védekezni, elvégre ez csak a mágneses chakra képessége, ami pont kapóra jön a cápának.
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2600 Dátum: 10 ápr 15, 12:16:55 »

Ti nagyon el vagytok tájolva, már ne haragudjatok! Ki a fene mondta, hogy  a tűzet meg a vízet kombinálni kell?!?!?!!?
Én csak azt mondtam , hogy jól kiegészítik egymást, mert amire nem jó az egyik, arra jó a másik. Sztem ez tök logikus...hisz 2 ellentétes elem.

A másik, hogy Deidara miként kapott volna Tsukuyomit Sasukétól, mikor még nem is volt MS-e amikor harcoltak?!?!!?

A vízet meg nem kell lebücsülni. Gondolom mindenki találkozott már nagyobbacska hullámmal (minium a Balatonban Nevet ), és gondolom mindenki tapasztalta, hogy annak a nagyobbacska hullámnak is mekkora ereje van... Na most ha 1 bazi nagy Tsunamit kapok az arcomba, hiába veri a föld elem a vízet úgy elsodor mindent ami az útjába kerül, hogy csuda...
Sztem ez is tök logikus, de lehet csak nekem. Pluszba Itachi lát mindent a szemeivel amit Dei csinál, ezért az aknáknak sincsen sok értelme, mert kb. Kisame 3sec alatt kimossa a földből őket.

Ja meg a másik azt honnan veszitek, hogy Itachi  negyed óráig képes fenttartani 1 Susanoo-t??

Én tartom a véleményem azon, hogy Deidara nincs egy szinten a másik 3 karakaterrel, és ez erősen Itaék malmára hajtja a vízet.  Elnézést a Dei fanoktól! Mosolyog
Naplózva

Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #2601 Dátum: 10 ápr 15, 12:19:06 »

ahhoz hogy kisame elvágja a chakrafonalakat a bábok mögé kell kerülnie vagy csak a kazakage báb mögé ami lehtetetlen kb. Deidara kitudja védeni a tsukoyomit mert 7 év edzés a szemre szerintem hatásos. Akkor ne hadjuk kia a C4-et sem amit elméletileg nem tudják mit csinál és szerintem kisame simán bedölne neki. A víz alatt kisamét el lehet kapni kis csakrakereső agyag valamikkel. A sasunoot itachi minimális ideig tudja tartani és addig képesek sasoriék kitartani. Az amaterasuval az a baj hogy rá kell nézni az áldozatra és ha deidara repked akkor ez nem könnyű dolog.
az amaterasuval max a bábok ellen érnének vmit.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #2602 Dátum: 10 ápr 15, 12:30:38 »

Ti nagyon el vagytok tájolva, már ne haragudjatok! Ki a fene mondta, hogy  a tűzet meg a vízet kombinálni kell?!?!?!!?
Én csak azt mondtam , hogy jól kiegészítik egymást, mert amire nem jó az egyik, arra jó a másik. Sztem ez tök logikus...hisz 2 ellentétes elem.

A másik, hogy Deidara miként kapott volna Tsukuyomit Sasukétól, mikor még nem is volt MS-e amikor harcoltak?!?!!?

A vízet meg nem kell lebücsülni. Gondolom mindenki találkozott már nagyobbacska hullámmal (minium a Balatonban Nevet ), és gondolom mindenki tapasztalta, hogy annak a nagyobbacska hullámnak is mekkora ereje van... Na most ha 1 bazi nagy Tsunamit kapok az arcomba, hiába veri a föld elem a vízet úgy elsodor mindent ami az útjába kerül, hogy csuda...
Sztem ez is tök logikus, de lehet csak nekem. Pluszba Itachi lát mindent a szemeivel amit Dei csinál, ezért az aknáknak sincsen sok értelme, mert kb. Kisame 3sec alatt kimossa a földből őket.

Ja meg a másik azt honnan veszitek, hogy Itachi  negyed óráig képes fenttartani 1 Susanoo-t??

Én tartom a véleményem azon, hogy Deidara nincs egy szinten a másik 3 karakaterrel, és ez erősen Itaék malmára hajtja a vízet.  Elnézést a Dei fanoktól! Mosolyog





Itachi vs sasuke nem tartotta tovább 1 percnél és utána jött a "bocsi sasuke itt a vége" szöveg
hogy kap el a hullám ha repülsz?
és ha deidara itachinál és sasorinál gyengébb kisaménél biztosan nem. a C4 egy lényegében kivédhetetlen jutsu amiről fogalmad sincs hogy mit csinál
ez kábé olyan mitha egy kis füstbe lennél és 1 perc mulva kezdessz szétporladin senki nemtudja mit csinál
azt mondtam hogy aknákat nem érdemes csinálni már megbocsáss
Dei remekül tud időt húzni és Itachi az nem egy távalharcos típus inkább közép-távharcos
és ha deidara olyan rettenetesen gyenge akkor mért áll közvetlenül a Főnök mellett a Bijuu szívásnál?
és sasorinak lényegében nincs hús-vér szeme amivel a tsukoyomiba(sharinganba) nézhet
és nem azt mondták hogy sasukétől kapta a tsukoyomit hanem az első itachi vs dei cstára(nem volt egy igazi csata)
gondoltak.  
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2603 Dátum: 10 ápr 15, 12:41:55 »

De sasorira hat a genjutsu van neki elméje önmagától mozog, beszél, harcol, gondolkodik, stb.Itachi símán bírta volna tartani a Sussanot  ha nem lett volna beteg, meg hagyta magát sasuke ellen. Az most nagyon lényegtelen, hogy pein mellett van.Itachinak ott van a sharingan hiába van deinek C4 adigra itachi gentjutsut használ akkor már ott vége van harcnak.Kisamenak van a legtöbb chakrája az akatsukiban és még tőle nem sok mindent látunk.Nem kéne leírni őt

Ez igaz de egy tsuyokomi elől nem tud védekezni
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 15, 12:43:19 írta ronandinho » Naplózva

laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2604 Dátum: 10 ápr 15, 12:50:13 »

Fúú ez a szubjektív látásmód ereje Nevet ez a legjobb jutsu
nos sasuke csak a villám elem miatt nyert, a belét elhúzni csak mandával tudta

Itachi ha akarja megölheti, de nem akarta, de közel azonos szinten vannak
Miután a szemét használta, nem érhette genjutsu, ott vannak a klónjai és távolsági harcos, menekülésben nem kaphatnák el- az azért erős túlzás hogy genjutsu, amaterasu és minden egyszerre, nyer egy kört de mint tudjuk a genjutsuból is ki lehet törni

200 bábot így elírni hogy huss, nem lehet Kisame-t meg semmi nem védi a méregtől, nem is Kisame támadna hanem sasori, van kezdésből 20 bábuja amiből dől a tűz, víz, tűk, lövedékek- ezen pajzzsal sem lehet átmenni, nemhogy sima karddal

Amint mondtam a chakra fonal elvágása is kétséges, a genjutsu meg a szemen keresztül hat, Gaira sem hat mivel nem néz a szemébe, Mindenképp a szemével kell kontaktusba kerülnie , Sasori teljesen gép, szóval emiatt nem hat rá Genjutsu.

Az hogy mi miatt jó csapat, nem érdekes, Itachi egyik legokosabb a sorozatban, de Deidara is elég találékony volt, Sasori sem is nagyon profi, Kisame kissé szétszórt, de nem negatív, igazából őt nem is sorsolták össze nagyon olyannal aki nem az erejére támaszkodik, de nem Kisame agyát dícsérnék ezek a harcok.

2 közelharcos 2 távolival eléggé fura lenne amúgy is, ez azt jelentené hogy a közelharcosok támadnak, az meg kész öngyilkosság- a távolságiak tudják hogy kell menekülésből támadni, a hibalehetőségük is kisebb ezzel.
Deidara ha nem élné túl akkor csinálna egy nagy bummot, bár a C4 ellen sem tudom mit lépnének mikor nincs villám elemük, ami nélkül semmit nem tudnak tenni ellene, a susano is tartalmaz réseket, erről ennyit
Kisame és Deidara out az biztos, deidara meg nem hal meg ok nélkül, Sasuke is a sorozat vonala miatt élte túl, azt akarták érzékeltetni a sebeivel is hogy csak a szerencsén múlott.

Sasori bábjai meg nem elhanyagolhatók, egyszerre nem idézi meg mindet, a 3. rend vagyis a 100 csak akkor jönne mikor a Susano is elmúlik
itachinak nem lenne oka és esély közelebb menni védelem nélkül
Sasorinak meg szintúgy nem kellene bábokat beáldoznia közelharcban, csak speciális támadásokat amibpől van neki elég

ha már % akkor van itt pár dolog ami nem biztos de ha feltételezzük akkor Itachiéknak kedvez
Alapból 65-35% Sasori Deidara duó javára, a fennebb kifejtett értelmében is 55-45%

A gőz elem vicc tetszett xD

és ismételném a chakra szálak elvágását amíg nem bizonyítjátok addig illik nem érvelni vele, főleg hogy elég gyorsan úgysem tudná mivel Sasori sem tartaná a bábukat oda, vagy úgyis visszarakja, nem tartaná vízben és nem enged kezdeményezést sem

akkor van teljes védelem ha legalább  5ből 3at ismernek , amiből maxx 1 egymás melletti. Ha a gyengébbet nyomják az erősebbre akkor értelmetlen, csak jobban szívják mint Danzou a tüzet a szélre, de ha kombinálják kicsivel erősebb az alapnál, de csak különleges elemmekkel elég hogy látszódjon a külömbség.
Sasori gépei ismerik a nagyját, deidara föld elem, talán pár szél jutsut is kreál
Itachi-Kisame ebből előnyt nem hoz ki- sharingannal másolt technikái lehetnek + Kisame víze, ebből is csak a Szubjektívitás jutsu hoz ki egyértelmű győztest xD ilyet olvasni nem akarok hogy "hát mert csak, hát mert jó, hát mert ezzel szétveri a világot 2 másodperc alatt, amíg megtámadná addig halott "
amint mondtam körökre van osztva -először egyik, máskor másik, hogy kör előnyt kapj és ki is használd, általában valamit be kell nyelj

Naplózva
laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2605 Dátum: 10 ápr 15, 13:18:37 »

Itachinak a gentjutsuja sokkal jobb mint Sasukeje itachi féle gentjutsuban lehetetlen kitőrni, hisz ő a legjobb ebben a térben.Deidaranak nem lesz sok esélye Itachi ellen, Sussano csak kivéd egy C4-et ha kivédte egy kirint akkor ezt is kikéne védenie.

csoda szegénynek nem szállt a fejébe Nevet
ránéz valakire és vége a harcnak-amúgy nem ő a legjobb, a konohai csaj jobb aki képeket festegetett- nagyobb területre hat ki és genjutsuval tud ölni is

Sussano nem véd ki mindent mert akkor még élne xD
A kirin mechanizmusa és a C4 között semmi hasonlóság, sőt, komplett ellentét, egy micromolekuláris robbanóanyagot hogy védne ki egy pajzs amin rések is vannak? azt elhiszem hogy valamit kitalálhatna de az biztos nem a Susano lenne- gondolom ránéz és megöli mielőtt bevethetné  Hümm-hümm
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2606 Dátum: 10 ápr 15, 13:23:45 »

Melyik konohai csajra célzol? Hümm-hümm
Ha Kurenaira akkor megsugom hogy őt úgy sz*vatta genjutsuban ahogy nem szégyelte.
Ha meg a padawanjára céloztál akkor csak annyit mondok hogy a fillereket ne vedd figyelembe kacsint

Nem azért halt meg Itachi mert a Susanoo nem véd ki mindent, hanem azért mert beteg volt már régóta.
Továbbá azt sokan elfelejtitek hogy amíg Deidara előkészíti a C4-et addig Itachi kb 5x égeti el amaterasuval.

Magáról a csatáról meg azt gondolom mint Tr4nCe
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2607 Dátum: 10 ápr 15, 13:28:06 »

Amúgy gyorsaságban nem sok ember veszi fel a versenyt Itachi-val.Kakashi is a sharingan-nal! alig tudta követni a kézjeleket amiket Itachi nyomott.Ha most úgy vesszük, hogy deidara és Itachi a földön sétálva találkoznak akkor szerintem nem lenne annyi ideje Dei-nek, hogy gyúrjon egy madarat ráugorjon és el is húzzon fel a magasba, ahonnan lövi Itachi-ra a cuccait.Genjutsu-hoz nem kell szemkontaktus, elég egy kézmozdulat és Dei már benne van a genjutsu-ban.Ott már csinálhat akármit, nem az történik amit ő gondol!  >.<# Ez meg, hogy kitör a genjutsu-ból hülyeség.Biztos, hogy fejlődött ezen a téren (hála Itachi-nak  Mosolyog ) de még Sasuke is át tudta verni egy illúzióval.Akkor vajon Ita aki meg genjutsu specialista mit művelne vele?Hát kb. már a legelejétől szivatná úgy, hogy az elején kinyírja magát Dei ahogy a találkozásukkor is majdnem sikerült neki.Kisame-t meg így lenézni kicsit ostobaság....Ő egyedül elintézte a 8 farkú jinchuuriki-t kb egy karcolás nélkül.Akkor vajon nem tudna elbánni a Dei Sasori páros valamelyik tagjával?Ugyan már....Szépen levezetted a dolgokat Laccy, azt nem lehet mondani, hogy nem dolgoztad ki az elméleted de akkor is, jó néhány dolgot nem vettél figyelembe.
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2608 Dátum: 10 ápr 15, 13:31:55 »

Az a konohai csaj az csak egy filler volt azt fölösleges nézni azt nem Kishi találta ki.Te azt mondod akkor,hogy legyőzi itachit akkor gondolom még azt mondod, hogy madarát is legyőzi.Amúgyis Itachi beteg is volt hagyta magát sasu ellen.Deidara nem tud mit kezdeni itachival  símán bekap egy amaterust nem olyan gyors mint a 4.hokage.De egy tsuyokomiból nem fog kitőrni sosa még kakasi sem tudott.Sasu csak azért mer ott hagyta magát.Itahi fog győzni az biztos deinek nincs esélye
Naplózva

Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2609 Dátum: 10 ápr 15, 13:58:32 »

Nos, miután elolvastam a Sasori + Deidara vs Kisame +Itachi hozzászólásokat, nekem is hozzá kell szólnom.
Itt-ott vannak igazságok amit mondtok, de pár dologról azért ne feledkezzetek meg. Először is, ezen a fórumon sokkal több az Itachi fan, mint azt az ember elgondolná. Ezért is, bármit is írtok, Itachi mindig gyorsabb, erősebb, Tsukoyomi, Amaterasu, FMS, Susanoo - ezek mind-mind olyan techinkák, ami ellen senki és semmi sem lenne képes megállni.

Ha valaki nem vette volna észre szarkasztikus vagyok.  Nevet

Szóval, ha Itachit teszitek az asztalra, akkor olyasvalakivel tegyétek aki tényleg képes lenne legyőzni. Olyasvalakit mint például Hashirama, vagy Pein, Yondaime.

A többit felejtsétek el.

Naplózva

Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!