24 szep 22, 05:35:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195097 alkalommal)
0 Felhasználó és 102 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2565 Dátum: 10 ápr 12, 22:40:31 »

stm: bírom ezeket az érveléseket, amikor nem tudja valaki kontrázni, akkor belök egy ilyet:
"Lényeg a lényeg, Pein jóformán esélytelen, bárhogy is csavarjuk a  dolgot."

amúgy az animékben/mangákban még elég ritka az olyan csata, ahol pusztán az erőviszonyok miatt nyert volna valaki (lehet, hogy van ilyen, én így látom).

említettétek, hogy a sannin biztosan jobban tud összedolgozni, mint pein. én jiraiya csatájából pont az ellenkezőjére következtettem (ugye itt említette, hogy bármiféle kommunikáció nélkül képesek jelezni egymásnak, az időzítésük tökéletes --> rinnegan). amúgy meg ne mondja senki, hogy egyedül nem tud pontosabban dolgozni, mint amikor még két embernek kell instrukciókat mondogatnia közben.

a chibaku tensei és a brutális verziójú shinra tensei ellen talán egyedül orochimarunak lenne esélye (szerintem kár ezt ecsetelni, hogy miért). kérdés, hogy mikor alkalmazná, ha alkalmazná ezeket egyáltalán.
említettétek, hogy ott van az edo tensei meg a sennin mód. szerintem mivel sarutobi is legyőzte a két hokagét (igaz, az élete árán) és jiraiya sennin módja gyengébb volt narutóénál, ezért peinnek áll a zászló itt is.

a többi dolog nagyjából úgy van, ahogy kielemeztétek már. amúgy szerintem is pein nyerne (bár ezt gondolhattátok már Mosolyog )

méh vs naruto:

szerintem mindenképpen naruto, bijuuk nélkül és bijuuval is erősebb szerintem. (bár a második kérdéses még kicsit).
érdekel a véleményetek erről Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 12, 22:42:04 írta Loah » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2566 Dátum: 10 ápr 12, 22:43:32 »

Nos, én három-négy (az ominózus hsz-omban kettőre konkrétan) hosszomban kifejtett különböző lehetőségekre hivatkoztam, legkülönbözőbb szempontokat figyelembe véve, de ezt leszámítva igazad van Mosolyog
Én azt bírom, amikor valaki felületesen egy-két sort kiragadva abból amit mondok, amolyan újságíró stílusban, állít valami hülyeséget. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 12, 23:29:59 írta STM » Naplózva
laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2567 Dátum: 10 ápr 12, 23:35:20 »

hát ha nem szabtok meg egy szabályt akkor kár is hivatkozni bármire
ilyet hogy : "ha ezt beveti, egyből végük" -ilyen nincs, nincs világverő technika, csak nagyon erős, mindennek van ellenszere, néha alapvető dolog- naruto vs kiba harcban a bélgáz  Pojén
vagyis A jobb mint B és B jobb mint C de attól C jobb lehet mint A -ha nem ez lenne az alap akkor nem kellene harcolniuk

szóval körökre osztva ki kezdene, mivel
alaptól felfele, stb.
túl szubjektívok vagytok
és gyakorlatilag lenézik tsunadet sokan mert nem kedvelik, miközben a legjobb gyógyító nindja
idézések, elemek, technikák,típusok, okok, indokok, nézőpontok ütköznek, egyenlő csatában az nyer aki morálisan jobb

ott van még az ismeretlenség homálya is, minek kezdene valaki olyannal akit ismer? legtöbb csatában van indoklás, pl sasuke vs deidara csatában 2 dolog miatt nyert sasuke: mert a villám elem jobb és mert kielemezte az aknamezőt annélkül hogy deidara rájöjjön, shikamaru meg alapból béna és semmit sem tud, kivéve jól hajladozik és van egy jól alkalmazkodó technikája, sosem azért nyer mert okosabb, hanem mert nem hibázik és megvan a vonal, minden eshetőségre

az együttműködés meg igenis jobb a 3 sanninnak, míg pein minden formája specializálódott valamire, addig a 3 öreg általánosan tud mindent és mivel egy csapat része, össze tudják kombinálni
a specializálódás hátránya hogy egyébben brutálisan gyengék, sok mozgócélpont meg pein-nek sok-ahogy mondtad tudja a másik mire gondol, ez azt is jelenti hogy 1 a tudat, szóval több célpont esetén szétoszlik a figyelem és becsúszhat hiba - ha tudják mivel állnak szemben, elég jók hogy gyógyírt találjanak

naruto vs méh
a biju miatt logikus, a kyubi jobb, igaz nem tudja irányítani annyira
kezdésből a klónok nem érnének semmit, majd szép lassan addig mennek amíg átalakulnak, Narutó nyerne de óriási sérülésekkel
Naplózva
UchihaSharingan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #2568 Dátum: 10 ápr 13, 10:04:45 »

Jó akkor jön egy új: Kakuzu vs Orochimaru

Kakuzunak öt szíve van, és ezekkel az összes elemet irányítja.Plusz még az is hogy "nem csak a kezével tud csápolni".De Orochimaru a legendás Saninok egyike, sokkal több jutsut ismer, ami nem is csoda, hiszen arra tette fel az életét hogy halhatatlan legyen, és megtanulja a világ összes jutsuját.Ja és a halhatatlanság.Orochimaru csak "visszaöklendezi" magát ha valami sérülés éri.És ott van még neki a feltámasztó jutsu, a végső védelme (az a bazi nagy kapu, most nem jut eszembe a pontos neve) na meg Manda, az első állata, és még sok más.
Naplózva
laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2569 Dátum: 10 ápr 13, 12:42:17 »

Kakuzu harcolt már az elsővel is és túlélte
Orochimaru a 3.tól fénykorában simán kikapott, a harcuknál nyert de nem olcsón
A harmadik igaz jobb mint az első elvileg és most nem a feltámasztott gyenge változatokról van szó
Habár az első megverte Madarát is
Orochi meg elvileg olyan aki ezer évben 1 születhet, az Akatsukiban meg ő volt egyik legerősebb-Itachi mellé sorolták - ő pedig azért nem a kispályások része az Aka-nak, talán Hidan képessége miatt de inkább ők tűntek "kifutófiúnak"

A sima taijutsuban kakuzut nem tudná leverni mivel test megkeményítés és összevarrás miatt lehetetlen -ugyanúgy orochit nem tudná elkapni a kígyók miatt és mert bármikor levedli a bőrét
A csata nagyrésze azzal telne hogy menekül Kakuzu támadásai elől mivel az elemeket nem képes kivédeni, mivel én nem láttam tőle túl sok elem alapú támadást, föld elemben biztos jó, meg szél mintha, kakuzu ellenben minden fajtával támadhat és kombinálva őket nem védheti ki, csak félreállhat előle- kakashi egynéhányat ugye levédhetett, de a kombinált kb 1,5x erősebb úgyis, csak naruto+yamato kombináltja volt elég szóval nehéz lépéselőnybe kerülnie

Mondjuk ahogy mondtad ott van manda meg a sakon féle kapu, emellé nem tudom hogy genjutsu-e de le tudná bénítani egy kis időre szóval el tudná húzni egy ideig, akkor meg ő lenne előnyben

Szerintem Orochimaru 60% -Kakuzu 40%
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2570 Dátum: 10 ápr 13, 13:14:16 »

Kakuzu vs Orochimaru

Az, hogy Kaku túl élte az elsővel való harcolt, lényegtelen, hiszen erről semmit se tudunk, Orochimaru a 3.-tól fénykorában simán kikapott? Ez mikor volt? Én csak egy harcukra emlékszem, ahol mindössze csak játszott Hiruzen-el, szóval szerintem ezt se lehet nagyon figyelembe venni, azt meg, hogy Sarutobi jobb mint a Shodai, nem tudom mi támasztja alá.

Taijutsu-ban nem tudnának mit kezdeni egymással, ez tényleg igaz, habár itt Oro előnyben lenne, mert szerintem a Kusanagi képes lenne áthatolni a Doton védelmen, de mivel erre nincs bizonyíték, így támadásban legyenek kb. egyenlőek. Viszont védelemben Oro mindenkit üt, puszta ütésekkel nem igazán lehet a testében kárt tenni, és még a leghalálosabb sérülés után is lazán kimászik a testéből.
Menekülnie nagyon nem kellene szerintem, ha a 4 farkú Kyuubi lövése ellen se szorult menekülésre, akkor néhány elemi ninjutsu-tól se fog megijedni. Arról nem is beszélve, hogy Sarutobi elleni csatájában is voltak elég durva kombinációk, és azok se nagyon hatották meg.
Kakuzu-nak még ott van az a technika, amikor a testéből kijönnek a szívek, habár szerintem ez nem olyan előnyös dolog, hiszen az öt szív a testében jobb, egy ilyen ellenfél ellen csak zavaró tényezők lehetnének, főleg, hogy vagy kígyókkal, vagy Edo Tensei-el megidézett emberekkel feltudná őket tartani, és így már csak egyetlen halálos sebzést kell bevinnie Kakuzu-nak.
Persze az Edo Tensei-t használhatná tényleges támadásba is, attól függően kit idéz meg, ezek a kígyókkal kombinálva tökéletesen lekötnék Kakuzu-t, a legerősebb elemi kombinált támadások ellen pedig biztosan védelmet nyújtanának a Rashomon kapuk.
Naplózva

laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2571 Dátum: 10 ápr 13, 13:57:00 »

nos volt egy olyan visszaemlékezés amiben arról volt szó hogy Orochimaru akart lenni a Hokage de Sarutobi nem hagyta
igaz csata nem volt, de azért nem mert nem volt esély még akkor Orochinak
Akkor mondták azt is hogy Sarutobi volt az akkori legerősebb Kage és az első 2nél is jobb volt
És még volt egy rész ahol mondták hogy minden hokage jobb mint az előző

Kakuzu ellen a Kusanagi nem hinném hatásos, úgyis összevarja magát, a lényeg hogy a szívét ne kapja el, na jó talán 1et kiüt vele.
Az mondjuk szép lenne a kígyó karok és csápok harca
Az hogy 1x használhat kaput mikor látja hogy Naruto fél évig rákészül, az még nem jelenti azt hogy ki tudna védeni csak úgy olyan elemi támadásokat amire Kakuzu bármikor képes, ennyi erővel azt is mondhatjuk hogy 4 oldalról támadja
A kombinált támadásra tudna reagálni talán mert az előkészületet igényel
Sarutobi meg csak egy föld-víz kombót nyomott meg sima tüzet, ott nem ő hanem a 2 idézett Hokage hárította el, sőt a föld elem orochinak is megvan mivel a földben és fákban tűnik el- a klónja is sárból volt
Emellé ott volt a hazai pálya előny mivel ugye a 4 fal között harcoltak, Sarutobi nem menekülhetett és azt használhatta ami van épp, Orochi meg pontosan kiszámította és pontosan tudta mit tud használni- a meglepetés ereje nála volt a Shiki fujin előtt
Egy tűz+szél már erősebb azért... A Rashomon kapukat meg nem használhatja 100szor- Kakashi 5ből 3at tud utánozni és úgy tudta némiképp lefogni, Naruto meg Yamato meg 2+ 2 és még egy kombinálttal tudta lefogni - a fa elem

Mondjuk abban egyetértünk orochimaru jobb, szimplán azért mert több van a tarsolyában- pl egy sima klónnal is meg tudja szivatni miközben Kakuzu csak a csápokkal tart távolságot.
Most hogy így mondjuk még hozzátenném hogy terepviszonyok számítanának bele még- az óriás fáknál volt elég menedék - ahogy az anime során általában mindenhol van valami
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2572 Dátum: 10 ápr 13, 14:13:49 »

Kétlem, hogy jobb lenne az első kettőnél, de szerintem ez lényegtelen is, mert ezekben nincs semmi igazság, pl. abból kiindulva, hogy az új Hokage mindig jobb mint az előző, akkor Tsunade jobb mint Minato? Dehogyis, teljesen mások, ezt így nem lehet rangsorolni, szóval ebből kár kiindulni.

Egy szóval nem mondtam, hogy kitudna védeni a Rashomon kapuval egy alap elemi támadást, pont, hogy azt mondtam: a legerősebb elemi kombinált támadások ellen pedig biztosan védelmet nyújtanának a Rashomon kapuk,
Sarutobi tűz-föld kombinációt mutatott, és az igenis elég ütős volt, lehet a két Hokage védte ki, de ezt bármikor eltudná játszani Orochimaru.
Azt, hogy hányszor tudja használni a védelmi kapukat, nem lehet tudni.
Viszont kétlem, hogy egyáltalán fontos lenne védekeznie, a 4 farkú Kyuubi támadása után is nevetve tért vissza a harcba, hétköznapi jutsu-kkal nem lehet benne maradandó károkat tenni. Őt nem lenne elég megölni ötször, nem úgy mint Kakuzu-t.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2573 Dátum: 10 ápr 13, 14:23:23 »

Nos, szerintem az esélyek nagyjából így fesetenek:
 Orochimaru 100% - Kakuzu 0%

Had összegezzem:
-Taijutsu
Egy kicsit hasonló a taijutsu stílusuk, tételezzük fel, hogy egyenlőek. Ha Kakuzunak Oro' szerencsésen betalál valahogy, azzal kiüthet egy szivet, viszont ha Kakuzu kapja el dúrvábban Orot közelharcban, azzal egyből veszít, mivel Orochimaru mérge egészen megbénítja. Ezek után az esetleg testen kívül lévő szívek jelenthetnek még per perc bosszankodást.
-Ninjutsu
Kakukzu öt elemet tolt, Oro' hármat használ emelt szinten (föld/tűz/szél). Az elemi manipulációkban (attól függetlenül, hoyg Orochimaru kézjelek nélkül is képes használni ilyen jutsukat, ami az igazi Kakuzu ellen előny lehet) mondjuk Kakuzu egy kicsivel jobb, a támadást nézve, de mivel, mint többször láttuk, Orochimaru elég durván tűz álló (például a halál erdejében is csak a szemei elé rakta a kezét egy tűz-orkánban, de a Sansdaime jutsuit sem érezte meg), és a többi jutsu okozta sérülések elöl is ki tud térni (láttuk, hogy a négyfarkú kyuubi-Narutoval is tartotta a tempót), ha mégsem, másodpercek alatt regenerálódik, úgyhogy összességében ez mondjuk egyenlő.
Más ninjutsut Kakuzutól nem láttunk, erre gyúrt csak rá, Oronak viszont temérdek ilyen van, méghozzá nagyon durvák. A Kusanagis-kígyóhadsereg no jutsut talán Kakuzu is el tudná porlasztani, de ha betalál, és Kakuzuval/ban vannak a szívei, vége a harcnak. ha nem, akkor is. A sok-sok trükk, kisebb idézés megint csak őt segíti.
Az igazán nagy technikái, mint az edo tensei és a yamata no jutsu kb. azonnali győzelmet jelentenek.
Ninjutsuban is fölényesen győz.
-Genjutsu
Egyikük sem használja nagyon, úgyhogy figyelmen kívül hagyható, de Orochimaru az alapján, hogy szemkontaktussal  is létre tud hozni bizonyos genjutsukat és a data bookos adatok szerint ebben is  sokkal jobb.

-Kakuzu túlereje
Nem létezik, Oro' még ha úgy is vesszük, hogy az edo tensei nem játszik, sima idézésekkel kiküszöböli, és Kakuzu hátránya nő, ahogy megosztja az erejét.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 13, 14:37:32 írta STM » Naplózva
UchihaSharingan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #2574 Dátum: 10 ápr 13, 14:34:13 »

Kakuzunak túlzás 0% adni, mivel el tudná húzni egy bizonyos ideig a harcot, az öt szívével, ami csak 4, mivel egynek benne kell lenni a testébe.A Taijutusról még annyit, elég ha a csápjaival kilövi a kezét, amit a föld elemmel megerősített.
Mondjuk Kakuzut nem nehéz csőbe húzni, Kakashinak is sikerült kiütni a víz- szívét a chidorival.Legyen inkább Orochimaru 95% Kakuzu 5%
Naplózva
laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2575 Dátum: 10 ápr 13, 18:16:31 »

Kaihaku R. Kumori

szerintem először nézz meg pár részt, utána beszélj Nevet
az 100% hogy mondták hogy Sarutobi jobb a 2 előzőnél
Tsunade béna, de nem annyira -neki is vannak jó trükkjei , ő inkább csapatharcos

olyat emg egy részben sem fogsz látni hogy valaki egymás után 10x ugyanazt beveti, non szensz
főleg három akkora kaput megidézni nem kis mennyiségű csakra kell, ennyi erővel mondhatnád hogy shikamaru megfogja az árnyékával az ellenfelet oszt mindenkit nyert emrt a másik nem szabadul, olyan harc nem lesz hogy kapu ide, kapu oda ahányszor csak távolról támadják

amúgy kakashi esélytelen lett volna egyedül kakuzu ellen, ott volt shika 2x -amikor lefogta kakuzut hogy kiüsse a chidorival, majd amikor hidant átverte a vérrel

amúgy alapból nonszensz egyedül említeni kakuzut, ezért voltak ketten minden csapatban

Kakuzu+Hidan  vs Orochimaru ? mennyivel növelné az esélyeket?
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2576 Dátum: 10 ápr 13, 19:35:11 »

Esetleg kicsit megszivathatnák orot, de azért nem hiszem, hogy a felálás egyenlő lenne. Ha (és erősen ha)  Kakuzunak sikerült megszereznie  egy csep vért, és azt bepaszolja Hiddannak, akkor max lasítják, de meg se kotyanna neki. Kakuzu mondjuk tapasutalt, és gondolom, nem szaladna bele egy jutsuba olyan könnyem, de az eggyik úgy is be fog találni. Én az esélyeket legjobb esetben is oro 75% és kaku hiddan páros 25%

Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2577 Dátum: 10 ápr 13, 20:36:38 »

Tudjátok mi lenne poén? Hidan szerez Orochimaru véréből, aki ugye nem mindig kíméli magát olyan nagyon, belenyal, azt' eldől Nevet
 Az a hat (nem szőrszálhasogatásból, a kérdőjel miatt mondom), 2-3.
Szerintem amúgy semmi esélyük így sem egy "félgyőzelemre" sem, Hidan kb. egy széljutsu, vagy egy Kusanagi vágás után le van tudva.

Mellesleg, semmi nem utal arra, hogy Hidan nem öregedett.. csak azt tudjuk, hogy bizonyos kísérletek eredméyneként elég "szívós" volt... Mosolyog

Ez az akatsuki páros, vs. akárki bejön, mit szólnátok az előző páros ellen...
...-Jiraiyához?
...-Sarutobi-senseihez?
...-a mostani Narutohoz?
...-a mostani Sasukéhez?
...-Danzouhoz?

(ha gáz, hoyg sokat írtam, szemezgessetek belőle nyugodtan  Mosolyog)
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 13, 20:37:24 írta STM » Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2578 Dátum: 10 ápr 13, 20:56:00 »

Szerintem ez talán Danzou-val lehetne jó kombináció. Legalábbis én kétlem, hogy a mostani Naruto, vagy Sasuke ellen tudnának mit lépne. Azt meg nem rég kifejtettem, hogy Hiruzen-nek Kakuzu ellen jó esélye van, de szerintem ha a társával is egyszerre kell harcolnia, sajnos elvérezne

Danzou-val már csak azért is lenne vicces, mert így három némileg halhatatlan osztálybéli ember harcáról lenne szó. Igazából ha nem tudják egymás képességeit, akkor egészen komikus jelenetekre lehetne számítani. Elvégre egyiküknek se kottyanna meg egy halálos sérülés.
Talán Kakuzu elgondolkozna Danzou technikáján, Hidan-ról tudjuk, hogy nem az eszéről híres, ( ha valaki Hidan fan, akkor ezt ne vegye figyelembe ) így az elején mindenképpen egy eszetlen vagdalkozás lenne, mint ahogy a Sasuke vs Danzou harcban is volt, hiszen mind Danzou, mind Hidan a lehető legnagyobb biztonságban érezheti magát.
Én az öreg Hokage jelöltet nem tartom túl esélyesnek, ha esetleg Kakuzu-t eltudná tenni láb alól, lenne esélye de így sajnos egy olyan emberrel áll szemben, aki mind az öt elemet mesteri szinten űzi, és egy halhatatlan marionett bábúja van. Ezzel szemben Danzou csak a szél elem, és az Izanagi véges számú használatában bízhat, ami szerintem jelenesetben kevésnek bizonyulna.

Talán még egy Jiraiya vs Hidan+Kaku harc lehetne esélyes.
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2579 Dátum: 10 ápr 13, 21:12:47 »

Kederülne, hogy szinte tömény kígyóméreg van oro vére helyén, és hiddan szájhabzás közepett eldöl, vonaglig, és epilepsziás sokkot kap Nevet

Jiraiya szerintem lazán bedarálná, szerintem egy rasengan széddarabolná hiddant. Bár azt be kell valani, hogy ero-senin beleszaladhatna egy csapdába símán. A szokásaihoz híven tuti nem kezd teljes gőzel, úgy meg elégé sanszos, hogy egy csepnyi vér hulni fog a részéröl, akkor meg már a párosnál az előny. Szerintem ez nem Jiraiya tipusú harc lenne.

Sarutobi szerintem nem élné túl. Ha hiddan-nak sikerül szerezni egy kis csep vért, annyi a harcnak, és mivel már öregecske is volt, és nem is túl fürge, kakuzu kicsikarna belőle legalább egy csepet. Megsebezni biztos megsebzik, de  ha hiddan nem lenne ott nyerne az öreg.

Danzuo tuti megalázná őket, ha hiddan elsüti a szertartást, utána már Danzuo már el tudja őket intézni

Naruto Naruto, hát meg kell mondani, ez sem az ő harca lenne, nem az ilyen harc a ,,tipusa". Hiába van remete form, meg rasenshuriken, de nem tud feltámadni. Hiába van nagy ereje, de ki bírnák játszani, egyszóval, az előny az aka tagoknál.

Ez már sasukénak az oldalára billen. Ha csak egy amaterasu, vagy csak egy genjutsu, vagy a susano, és már vége is. Az ő képeségeihez jobban illik ez a harc, mint narutóékhoz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!