24 szep 22, 05:40:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195113 alkalommal)
0 Felhasználó és 95 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2580 Dátum: 10 ápr 14, 10:49:56 »

Azért, ha belegondoltok elég jó kis páros volt az a Kakuzu Hidan. Egyik távolról tüzel nem is akár hogy, a másik meg közelharcban szinte verhetetlen. Elég 1 apró hiba az ellenek és annak befuccsolt. Hiába mondják, hogy Hidan a leglassabb Aka tag, annak ellenére elég fürgén hadonászott a kaszával. Mosolyog Mivel ő hallhatatlan olyanokat be tud vállalni, amire más nem is gondol, hogy ez barom beleszalad 1 jutsuba OMG wtF??!! Hmm? Ohh My God
Egyébknét: Daniel Kandi - Everything Counts (Suncatcher Remix)  Nagy zeneeeee, közbe ezt hallgatom Mosolyog

Amúgy Orochimaru ellen én is úgy vélem nem nyernének. Oro halmazállapota eléggé változó, így nemtom hogy reagálna 1 vérszerzésre. Bár szerintem rá is hat Hidan jutsuja, hisz a fájdalmat megkapja, ami épp elég ahhoz,  hogy Kakuzu bevigyen 1 elem kombó technikát.

Oro - KakuHidan 70 - 30%


Jiraiya vs. KakuHidan:

Alapvetően én Jirayia mester tartom esélyesnek, csak ott kezdödnek a gondok, hogy ugye Kakut 5ször, Hidant meg fel kéne szeletelni ahhoz, hogy ne mocorogjon többet. Mosolyog Nekik, meg ugye nem kell más csak 1 csepp vér. Pluszba itt még a béka kombók se nagyon mennének, hisz Kakuzu az össze elemet képes használni, így tud rájuk mindig válaszolni.
Mondjuk,  ha betudja kapcsolni a Sennin formát, akkor borulhat minden. Úgy van esélye.

 60 - 40%


Naruto -  KakuHidan:

Sztem ez itt abszolút Naruto győzelem! A tanítvány már túl nőtt a mesterén! KageBunshin Rasengan combóval Hidan nem sokat tudna kezdeni. Naruto nagyon sokat fejlődött ennek kombinációjában. Tipikus az a karakter, aki nem tud sok jutsut, de amit tud azzal hazavág mindenkit. Sennin formában én teljesen esélytelennek tartom azt, hogy vért szerezzenek tőle. Sennin mód ellen már Kakuzu vasbőre sem fog megfelelő védelmet nyújtani. Elbújni és úgy támadni nem tudnak, hisz érzékeli őket Naruto. A Kyuubi ellen meg teljesen esélytelenek az Aka tagok. Ez az a tipikus csata lenne, hogy a vadászból lesz  a vad. Mosolyog

80 - 20%


Sasuke vs. KakuHidan:

Mivel tudjuk, hogy Sasuke szeretettel  használja a Susanoo-t, így biztosak lehetünk abban is, hogy hamar hozzányúlna. Hidanra rak 1 Amaterasut, aztán neki be is fellegzett. 7nap/7éjjel csípni fogja a popóját. Mosolyog
Kakuzu már nehezebb eset. Nem tudjuk, hogy a Susanoo mit bír. Danzou szél elemű támadása eléggé megingatta, akkor 1 öt elemű brutál mega támadástól..... sztem nem bírná ki a jelen állapotot tekintve. Amíg nem tudja fent tartani a teljes Susanoo formát sebezhető. Mondjuk, ha onnan vesszük a csatát, hogy már be vannak ültetve neki Itachi szemei, akkor sima győzelem! Az EMS-el nem tudják felvenni a küzdelmet.

80 - 20%
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2581 Dátum: 10 ápr 14, 11:52:18 »

Valóban jó kis páros, végül is ahogy láttuk, az egyetlen páros, akik tényleg párharcra lettek kitalálva. Azt meg szerintem senki se mondta, hogy lassú, végül is csak annyira lassú, mint mindenki más, akinek nincs sebesség növelő technikája. Értem itt a Raikage-t, a Sennin mód képviselőit, meg ugye a Sharingan is eléggé felkészíti a reflexeket.

Orochimaru ellen egyetértek az előttem szólóval, nem nyernének, de azért annyit megjegyeznék, hogy aki akkor nem mutatta fájdalomnak a legkisebb jelét, amikor a Kyuubi egy nyers charka lövedékkel letépte a fél testét, akkor az pár szúrástól se fog. Nevet

Jiraiya tényleg esélyes, igazából ő pont azért jó, mert a békák segítségével egy kis időre eltudja választani őket egymástól, és hát én nem tudom, hogy egy Sennin módos végső Rasengan mennyire tépné darabokra Hidan testét, de azért szerintem abban biztosak lehetünk, hogy harcra utána már nem lenne alkalmas. Nevet ( Mondjuk azt megnézném, hogy Kakuzu vajon összetudná-e varrni akkor is, ha nem egy testrészét vágnák le, hanem teljesen megsemmisítenék azt, vajon újat csinálna? Hmm, rávágnám, hogy nem, mert Dei-nek is kellettek a régi kezei, de azok speciálisak voltak, szóval ez számomra függő, de erősen kétlem, hogy képes lenne rá. )
Csak ezt tényleg hamar kell csinálnia, mert ugye ha ezt az után csinálja, miután vért szerzett tőle Hidan, neki is annyi, de egyből. Viszont a Pein elleni harcban jól láttuk, hogy mennyire óvatos, hiszen amíg lehetett, azt se hagyta, hogy az ellenség a közelébe jusson. Jiraiya akkor is óvatosan harcol, amikor nem tudja az ellenfele képességeit.
Azt is számításba vehetjük, hogy Sennin módban elég ütős, nagy területet lefedő támadása is van, nyilván senki sem kockáztatná meg a lángoló olajban való fürdést. Nevet
A béka remeték genjutsu-ja mindenképpen hatásos lenne, hiszen, nem túl elegáns módon, de két mozdulatlan, önmagáról nem tudó ellenfelet végül is nem csak leszúrni tud, de Kakuzu-nál ötször leszúrni, Hidan-nál pedig megsemmisíteni a testet, vagy bebörtönözni, amíg meg nem hal.

Ha ismeri az ellenfele képességeit, én 90% esélyt adok a győzelmére. Ha nem ismeri én akkor is megadnám a 75%-ot, mert a Pein ellen mutatott stílusa, számomra arra enged következtetni, hogy hamar kiismerné ellenfelei erejét. Főleg Sennin módban, ahol három hatalmas tudású ( bár kicsit lökött Nevet ) elme van egy testben.

Naruto -  KakuHidan
Teljesen egyet kell értenem az előttem szólóval, Rasenshuriken, Sennin mód, Kyuubi. És hát mégiscsak Pein legyőzőjéről beszélünk. Nevet

Sasuke vs. KakuHidan
Hát mi lehet jobb jele tisztánlátásomnak annál, hogy az általam egyik legellenszenvesebb karaktert teszem meg győztesnek? Nevet
Sasuke még Danzou pusztakezes ütésére is Susanoo-t húzott ki a farzsebéből, hát ha elkezd felé rohanni egy elmebeteg állat, aki közben lengeti a kaszáját, minden bizonnyal alapból benyom egy teljes Susanoo-t, és egyből megkontrázza Amaterasu-val. Ez szerintem nem kétséges, mert tudjuk, hogy Sasuke pont az, aki élből a legerősebb jutsu-it használja mostanában.
Kakuzu ellen se kéne szerintem sok, elvégre ha jó bőrben van a kis Uchiha srác, akkor a teljes Susanoo kitart rendesen, láttuk, hogy az igazi kibír egy Kirin-t is, szóval szerintem ezzel Kakuzu nem tudna mit kezdeni, Sasuke viszont folyamatosan pörkölheti az öt életes hátsóját csórinak. Nevet

És mit szólnátok egy Deidara vs Danzou-hoz?
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2582 Dátum: 10 ápr 14, 12:05:31 »

Én szerintem Danzou erősebb Deidaranál. Van Fuuton elem, amivel tud operálni ha Deinek repkedni támad kedve + ott az Inazagi,  ha mégis robbanna 1-et. Akkor még nem is beszéltünk Shishui szeméről... Plusz jóval tapasztaltabb mint Deidara. Igazi vén róka! Mosolyog Mindenféle képpen Danzout tartom erősebbnek!

Deidara - Danzou  30 - 70%
Naplózva

laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2583 Dátum: 10 ápr 14, 13:54:20 »

Épp az szól Sasuke ellen hogy egyből a legerősebbel kezd, Hidan úgysem hal bele, a véréből meg szerezhetne utána is, amaterasutól égő hátsóval is jó neki, és minél jobban felhúzná Sasuket annál inkább támadna rá, ha visszavezeti akkor meg nem értené meg hogy mivan- vagyis ha benyelné a saját technikáját akkor kifeküdne simán, igaz az elemekkel Kakuzu nem tudná folytatni mert a villámra széllel menne akkor Sasuke egy tűzgolyóval hárítana, bár a vízre nem léphetne utána- végülis arról beszélünk hogy nem ismerik egymást és úgy csatáznak
Asuma előtt bemutatta mit tud, Shikamaru csak így győzte le, de addig a főpap taijutsuja, Asuma  és Nii Yugito jinchuriki ellen olyan simán nyert hogy csak nah... Sasu vérző szemei meg adnák az alapot, ha teszem fel a sharingan miatt nem tudná megkarcolni.

Deidara+Sasori vs Danzou?
Sasorinak ott van ugye a mérgezés, gyakorlatilag ő is halhatatlan volt, a bábui jó védelműek, sima taijutsu értelmetlen ellene, a mérge hamar bénít, apró de folyamatos és több oldali támadásra képes, ott van neki a legerősebb Kazekage vashomokja és a több mint 200 bábú...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2584 Dátum: 10 ápr 14, 13:59:21 »

Hidan túléli az amaterasut? Szerintem kb. teljesen kizárt, hogy bármi marad belőle utána.. ő nem gyógyul, és nem is sérthetetlen, csak bármit túlél. Az meg, ha egy darab alaktalan hús még "él"  amíg az amaterasu el nem emészti teljesen...
Kakuzu itt akkor lehet gond, ha szét osztódik. Egyébként a Susanoo egy lazább mozdulata végez vele... úgy képzelem, hoyg (mint mindig) először a vasbőrt próbálná használni, Susanoo elő és/vagy egy amataerasu és neki is pápá... így végig gondolva talán Szöcsi ölné le őket a leggyorsabban. Gondolkozik
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2585 Dátum: 10 ápr 14, 14:21:20 »

Az Amaterasu elsőre nekem kérdéses volt, de mivel Hidan sebezhető ugyanúgy mint egy normális ember, és elvileg az Amaterasu addig nem alszik ki, amíg porrá nem égeti a célpontját, szerintem Hidan belehalna, de ez nem biztos, csak én így gondolom.

Azért szerintem a Deidara vs Danzou kicsit bonyolultabb lenne, elvégre Dei robbanásai eléggé életveszélyesek, mondjuk azt nem mondom, hogy szerintem lenne esélye. Csak megizzasztaná az öreget, mert hát azért ott kerülgetnie kellene a robbanásokat, hiszen itt kevés lenne a 10 élet. Főleg, hogy a nanobombák ellen végül is nem tudna védekezni, csak az Izanagi-val. Mondjuk ő pont azon kevesek között van, aki még a végső robbanást is túlélné, vagyis hát nem élné túl, de ha nem bánik olyan lazán az Izanagi-val, mint Sasuke ellen, akkor megúszhatja.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2586 Dátum: 10 ápr 14, 17:41:37 »

Sasuke símán leveri a zombi duót. Hidan hozzá sem tud érni hála aSusanoo-nak meg Sasuke sharingannal amúgy is gyorsabban reagálna minthogy Hidan megsebezné ( Hidan még Kakashit sem bírta megsebezni pedig ő nem olyan tápos mint Sasuke ) Kakuzu-t meg ha eltalálja egy Amaterasu az ellen nemtud védekezni max ha leválasztja az egyik szívét és annyira nem gyors szerintem hogy kikerülje.

Szerintetek ki nyerne? Raikage és Hachibi VS Minato és Naruto
Naplózva


Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2587 Dátum: 10 ápr 14, 18:27:47 »

Deidara vs. Danzou

Jó harc lenne, tele robbanásokkal, és füsttel. Itt mindössze azon van a hangsúly, hogy Danzou támad először vagy Deidara. Ha Danzou, akkor azonnal vége a röpködő majomnak. Ha Deidara, akkor 10 perccel később lesz vége.
Danzou fizikailag erős volt, tapasztalt a harcban, és erős jutsukkal bírt. Kötve hiszem, hogy sokan meg tudták volna izzasztani a sóska gyerek mellett.


Raikage és Hachibi VS Minato és Naruto

Itt sajnos az a gond, hogy közel sem tudunk annyit a harcban részt vevőkről, mint az előbbi párosoknál.
Minato-ról egy, vagy két justun kívül semmit nem tudunk, és a Raikage és Bee valószínűsíthető technikái közül sem láttuk még a 60% át. Szóval mivel itt csak Narutóról vannak rendes információink, felesleges találgatni.
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2588 Dátum: 10 ápr 14, 18:49:45 »

Hi.Leeht ,hogy az én hibám ,de Dazouról mindenki mondja ,hogy tapasztalt ,erős shinobi ,aki nagy stratéga stb.Viszont nekem a Sasuke elleni harcról nem ezt jött le.Igazából semmi ütős támadó jutsuja nem volt ,amivel komolyabb kárt tudott volna tenni Sasukéban ,gyakorlatilag nem is tett és olyan felelőtlenül bánt az izanagival,egy csomó támadást kivédhetett volna nélküle és azt sem értem ,hogy ő mit tervezhetett akkor?!Jó Sasuke kifogy a chakrából és megöli ,de még ő attól messze állt még Danzou a szemei elfogytak és ott volt Tobi is.
              Ennek ellenére Deidarának esélye nem lenne ellene,mivel a fuuton jutusk hatásosak ellene és az izanagival még a C4 Garudát és a végső robbanós jutsut is védeni tudná.Szóval ezért írtam ezt a regényt Danzouról mivel Couthbert azt mondta nem sok mindenkinek lett volna ellene esélye ,amit kétlek.
               Yondaime elvileg gyorsabb volt mint a Raikage ,ezen felül neki ott volt a teleport jutsu is és a shinigami ,ezek azok amiket tudunk róla ,szóval ezen az ágon nyerne az apuci ,Naruto is ütősebb szerintem ,mint Bee ,viszont ő csak 4 farokig tudja kordában tartani a Kyuubit ,ami gyengébb mint a teljes 8 farkú és én 4 farok felett nem számolom Naruto erejéhez a kyuubit ilyen téren.Viszont ,ha előjön a Kyuubinak is 8 farok apa fia páros nyer.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2589 Dátum: 10 ápr 14, 19:00:32 »

Dei vs az öreg

Én nem tudom megmondani, hogyha egy megarobbanásal elvarázsolná danzuo-t, akkor szerintem az beverne az öregnek is. Ha harc közben a robanások ereje széttépné az egész testés, vagy esetleg az izanagi használata előt lelőné pár sharinganját, akkor esetleg lehetne esélye, bár az izanagirol gyüjtött adataim hiányosak.
Én azért 35-65-re adám az7 öreg rókának.

A raikage hachibi vs 4. és naruto

Szerintem narutóék, a 4. volt olyan gyors, vagy még gyorsabb mint a raikage, és erőben is megközelítette. A 8 farkú meg nem hiszem, hogy nyerne a 9 ellen.
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #2590 Dátum: 10 ápr 15, 07:58:12 »

Dei' vs Douounzooo

Hát ez attól függ mit tudnak egymás képességeiről. Ha semmit akkor dei van előnyben mert C2 C4 C3. A c2 nem tudja Donzou(nem tudom jól irtam-e le) mit csinál és 1-2 repülő agyagdisznó biztos eltalálná + az aknák. Ha csődöt mondd(már pedig biztos)akkor C4 amit Donzou nem tudja mit csinál és szétporlad amit szerintem előzetes aktiválás nélkül az isanagi nem tud kivédeni. És mivel Deidara repül elég nehéz eltalálni egy olyannak akinek szél és fa jutsui vannak. Nem tudja semlegesíteni az agyagot. És szerintem ha dei vesztene ami nem biztos akkor elhitetné donzouval hogy felrobbantotta magát és vhogy elmenekül. De van a végső felrobbantás amit szerintem az isanagi sem véd ki.
Naplózva
laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2591 Dátum: 10 ápr 15, 09:09:20 »

nos kezdjük előlről: Hidan vallásos szertatás formájában kell feláldozzon időközönként valakit hogy Jashin isten adjon neki halhatatlanságot
Kakuzu mellett bizonyította hogy nem lehet szúrásokkal, égésekkel sem robbanással elpusztítani a testét
pont Kakuzu a biztosíték hogy ne veszítse el a fejét képletesen és normál értelemben

Amint mondtam Shikamaru előnyben volt, amúgy is sokkal okosabb mint bármely másik nindja, nem sokan elemeznék ki a véres kör szerepét, legalábbis nem olyan hamar és főleg nem tudnák kivinni onnan ha már benn van

Sasuke vérző szeme is vér, szóval ez nekem pont elég arra hogy adjak kis esélyt hogy megszerezze a vért, végülis ha 2 emberrel néz szembe sasuke és tudják húzni , hidannak meg csak egyetlen célja van akkor meg is csinálja
persze a sharingan miatt elkerülheti de azért nem mondhatjátok hogy nem is karcolják meg ketten, Susano ide vagy oda-annak is van rése

Védelme van a mérgezéssel szemben, de nem mérget tartalmaz a vére, ami amúgy ugyancsak irreleváns Hidan esetében

szerintem Sasuke nem tudná őket szétválasztani egyedül, mivel közelharcos, a tűz és villámtámadásai távolharciak, de azokat Kakuzu kezelné simán, a susano ellen Danzou 1 elemes támadása vészesnek tűnt, egy szél+tűz ellen Sasuke nem védekezhet, mindenképpen az 1+3 elem nem elég megfogni a 2+4+5 hozzáadásával keletkezett kombinációkat

Tehát ha Sasuke ráront Hidanra, ami valószínű mert túl magabiztosnak tűnik Hidan, majd 1 csepp vért megkaparintanak akkor saját csapdájába esik, minél jobban támad!

A probléma már csak a Genjutsu ami ellen egyikük sem tehet semmit, kivéve ugye ha már megvan Hidan csapdája
egy alapgenjutsus mellett vernék szerintem az már 3:1 dehát nah

Danzou: ne értsetek félre, az Izanagi jó technika, sőt, bárki támadását kivédi Danzou de egy ilyen harcnak ugye élet-halál harcot várunk, mondjuk mint Oro-Saru az erőtér között, csak egyik jöhet ki élve
Ezesetben Danzou kikapna simán Deidarától.
Fegyvertény Deidara genjutsu ellenállása egyik szemre
Emellé Danzou 2 közepeske szél elem támadása azért pár Klónnal és repkedéssel kivédhető.
Az öreg az image miatt ugye bevállalja az elsőt ami a robbanásokat illeti, az aknamezőn futkározva meg csakugyan fenn kellene tartania, összben 10 perc után amit Deidara kibírhat simán, vége az izanaginak.
Deidara trükkjei mindaddig takarásban vannak míg harcol, Danzou meg nézi a karját, szóval a hülye is rájön mi a lényege.
Ahogy mondtam nincs menekülés, szél jutsukkal nem árthat Deidarának eleget, az izanagi meg csak akkor hat hogyha Deidara fut bele, amire semmi oka ha nem támadják -Sasuke folyamatosan próbálkozott, Danzou nem tudná kihozni belőle a végső támadását, maxx az azelőttit, amit észre sem venne Danzou -az ideje leperegne akkor meg Katsu! Mosolyog
A maximum amit kihozhatna, az a dupla Kamikaze, amikor ő beszippantaná, Deidara meg robbanana

Minato és a Raikage sem teljesen ismeretes
Naruto meg még nincs Bee szintjén kontrollban, de van sok más jó taktikája

Minato gondolom azért yellow flash mert villám elem, bár ezt semmi sem támasztja alá, de így lenne logikus
Persze a téridő jutsu miatt is flashelhet de ezt nem tudni
A villám alapból előny lenne ellenük
Ugyan a tesóknak van kombinációs támadásuk de mind a tér-idő, mind a klónok miatt ez lehetetlen
Genjutsu nincs egyik oldalon sem, Narutónak a békái maxx, Minato? megint kérdéses
Az elemekkel sokkan jobban állnak, konohai Hokageként a tűz kötelező, /olaj/, tűz, víz, szél, villám a föld elem ellen nagyonis simának tűnik- a samehada Narutót szivogathatná egy jó ideig Nevet
A rókát simán elzárta Minato, szóval hogy nem nyerhetnek ellenük, az eléggé valószínű.
A további fejlemények adnának elég alapot, de a valaha volt legerősebb Hokage és a leendő legerősebb ellen nehéz lenne túl sok sanszot adni a fennebbi 2 sebezhetőség miatt.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #2592 Dátum: 10 ápr 15, 09:50:36 »

Ez jó kis csata lenne!
Én deiékre fogadnék. Mivel egy karcolás és kb kisamének annyi. Ha esetleg széttörnék a kagekaze(tudom) bábot akkor tűz víz 100 báb
Deidara szemszögéből jó lenne mert sasori nem lélegzik így a C4-et nem tudja beszívni plusz a vashomokfal minden komolyabb robbantást ki tudna védeni.
Deidarára és Sasorira nem hatnak a genjutsuk tehát Itachinak csak a ninjutsu na meg a taijutsu Pojén maradt
Repkedős kis Dei barátunkat pedig nem lenne könnyű eltalálni az amaterasuval Sasori-mester pedig kilövi a szívét tehát védelmet nyújt ellene. A sasunoot pedig Itachi rövid ideig képes fenntartani egy ilyen csatához. Kisame Deidarához hozzá se tudna érni Sasori pedig védekezésben se olyan gyenge és van még 196 ismeretlen bábja amiről semmit sem tudunk. Az egyedüli problémát a tóidézés okozhatna de sasori szinte biztos hogy be tudná mérgezni valamelyiküket aki egy idő után összeesne (mint kankutya). Kivégzésnek pedig C4. bow
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2593 Dátum: 10 ápr 15, 10:08:21 »

Sasori - Deidara vs. Kisame - Itachi:

Sztem az egész akatuskiban a Kisame - Itachi páros messze a legerősebb.  Kisame már már kifogyhatatlan chakrával bír + Samehada (én még azért odaszámolom Samehadat is) meg plusba ugye van ez a cápa át alakulos izé. Sztem még azt sem kéne használnia. A víz elemmel simán elmossa Deidara bombáit meg a bábokat is. Láttuk már nem is egyszer mekkora víztömeget képes egyszerre mozgatni úgy, hogy közben a chakraja alig fogy.  Egyedül a Sandaime Kazekage lenne kissé szivatós a vashomokkal. Akkor még ott van Itachi... Róla nem akarok többet írni, hisz elég ha annyit mondok ő Itachi! Nevet

Tehát az eredmény:

25 - 75% a Kisame - Itachi párosnak

Muzikaaaaa: Phynn feat Antonia from Jets Overhead - Hello Love (Passive Progressive Remix)

Hélóóóóó Láááávvvv! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 15, 10:10:44 írta Tr4nCe » Naplózva

laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2594 Dátum: 10 ápr 15, 10:34:33 »

teljesen egyetértek az elöttem szólóval
mi lenne ha egy egy hmm.........
deidara sasori vs kisame itachi

na ez már érdekes lenne
A genjutsu a fő fegyver -vagyis a bénítás - emiatt Kisame és Itachi jó csapat.
Lenne ha ugye egy szív és egy Deidara szem ellen érne bármit.
Sasori bárki ellen tudna támadni, ugyan Kisame elárasztaná a helyet, de még ott egyéb is Sasorinál, a bábúknak mindegy a víz, és tudná víz fölött is mozgatni.
A folyamatos, apró de erőteljes támadás ellen nem lehet semmit tenni, Chiyo vagy a bátyja lenne egyedül az aki tud tenni valamit ellene, a méreg ellen meg egy gyógyító kell.

Chakra fonalakból nem tudom tudna-e elszívni, ez tényleg kétes, ha igen akkor nagyon megnehezíteni a sorsát
Kankuró helyét megtalálták Shino bogarai, de úgy tudom a szálakat nem ehették meg, bár ez csak az előkészítés része lett volna? és csak követték hogy ne fedjék fel a titkot?
Sasori Itachi ellen tudta volna tartani a sarat, időhúzásban nagyon jó, Itachi meg kifárad a sok használattól, taijutsuban meg lehet bármilyen jó, egy mérgezett tűtől vége. Ninjutsuja meg nincs sharingan nélkül szóval az hogy ő Itachi, nem indok. A Susano meg jól használható, de a távolsági harcos tud távolságot tartani, szóval mindet nem darálhatja be.
Kisame közelharcos, több mint 200 bábú ellen ő sem tudna mit kezdeni,  ha chakraszálat elvághat akkor meg mögé kellene kerüljön minden egyes bábunak, közben a vashomok ellen is nehézségei lennének-itt az egyedüli probléma, cápaként csakravágással lenne minimális esélye, de minél kevesebb bábú, annál jobban irányítja Sasori. Újrakapcsolni meg semmi neki. Minden apró darabban van fegyver, amit lehet használni 1enként is.
2 távolsági ellen akihez nem lehet közel férkőzni nagyon (Deidara is mindig meg tudott lógni a levegőbe, klónokkal is és föld alatt is elbújt)
A lehető legrosszabb páros Itachi és Kisame ellen, tehetetlenek lennének...
Igazából Deidara is pluszba van, mivel vízben nemigen robbanhatna a bomba (bár nekem ez megint fura mert elvileg a föld felszívja a vizet-az elemlistán az következik-létezik vízibomba is) ezért Itachi ellen kellene harcolnia - az első találkozásuk óta edzi a szemét sharingan ellen, ha nem is győzhet de veszíteni nem fog. 200 bábú meg a darabjai szerintem tovább tartanak lerombolni mint amit Itachi bírna szemmel- a méreg miatt meg nekem Sasori tűnik esélyesebbnek-sima taijutsuval meg kitéréssel nem lehet megközelíteni Sasorit mérgeződés nélkül.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!