24 szep 23, 04:16:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196876 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #2145 Dátum: 09 szep 22, 15:23:07 »

Egyébként nem állítottam, hogy lehet.. De attól, hogy bijuu tároló, lehet használni.. Nevet Csak minden bijuu-nak benne kéne lennie Mosolyog És neki sem a lélekszippantó képessége van csak szerintem.. Démonokkal pedig lazán odaverne a használója mindenkit.. De ugye ez nem igazán fog kiderülni sosem (Naruto-ból sosem fogják kiszedni a kyuubi-t)

Egy Sasori Naruto érdekes meccs lehetne! Nagyon! Ugyan elsőre rávághatnánk, hogy Naruto simán elveri, de ez csöppet sem biztos. Ha nem gondolkozunk abban, hogy Naruto tud róla információkat, látta már harcolni stb.. Akkor bizony Sasori mérge keresztbe tehet neki, sőt a bábjai sem olyan bénák..
Igaziból Naruto igazi ereje, sőt a konohaiak ereje is abból áll, hogy segítenek egymásnak. Akár infóval, akár harcban. 1:1-ben, infók nélkül, első csatában, talán egyik akatsukis ellen sem nyert volna Naruto. Persze a Sennin mód sokat dob rajta.. Én viszont ebben a harcban Sasori-t hoznám ki győztesen a mérge miatt. Mert, ha Naruto-nak nincs segítsége /márpedig tegyük fel nincs/, akkor belehal..

Moderátor:
Nem dupla hozzászólás, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 23, 16:36:50 írta Chakra » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2146 Dátum: 09 szep 22, 16:13:17 »

Naru vs Sasori ....
Én Sasorira vogsolok. Nagyon kevés ember van, aki képes lenne legyőzni. Ha vki nem olyan tapasztlat mint Chiyo vagy nincs sharinganja amivel látja a tüket, akkor nagyon hamar nyekken. Bár a naruto kyuubi biztos odaverné, de a sima naruto nem. Naruto forrófejü, egyből neki rontana, és megmérgeződne. Meg ott a kazekage is a vashomokkal. Szal szerintem kyuubi nélkül Sasori az erősebb.
Naplózva







Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #2147 Dátum: 09 szep 22, 19:04:01 »

Én azért nem irnám le ennyira Narutot h Sasori simán lenyomná....Narutot Sage módban meg se tudná érinteni Sasori...Arról nem is beszélek h Naru eg yperc alatt hozávágna egy Rasen Shurikent azt a gagyi kis bábok egy pillanat alatt összezúzódnának...de ez az én véleményem... Mosolyog

Renningan!
a Sasu & Ita vs Naru & Yondi harcban nem hiszem h olyan simán nyernének az Uchihák...Ha eleve abból indulsz ki h Sarutobi sensei azt mondta h a 4. Hokage volt a legerősebb mind közül...Ez azt jelenti h erősebb volt Hashiramanál aki legyőzte Madarát...Én ebből arra következtetek h Yondi legyőzné Itachit( Bár Kishi egyik interjújában azt mondta h Minatonál mostmár van erősebb szereplő a mangában  Gondolkozik)....Igaz ez is elég alaptalan mivel nem ismerjük Yondi képességeit nagyon...De azzal a teleportálos jutusval simán elkerülné az Amaterasut meg a Tsukoyomit...Egyedül a Susanoo okozhatna neki gondot...Az meg h Narutonak nem lenne esélye Szöcske ellen...Kishi egyik 2009es interjujában kijelentette h Sasuke többé nem ér fel Naruto képességeivel...Söcske is csak a Susanooval tudná megfékezni Narut...
Tehát nekem elég döntetlen szagú a meccs, de ha döntenem kéne én az apa-fia párosra szavaznék Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 22, 19:05:58 írta Fl3gma » Naplózva
Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #2148 Dátum: 09 szep 22, 19:34:30 »

Örülök, hogy Fl3gma osztja a nézeteimet az Uchiha vs Namikaze harcban Nevet

Sasori Naruto-hoz még annyit, hogy nem biztos, hogy Naruto fel tudja venni a Sennin módot. Pein-es harcnál előre fel tudott készülni.. De ha neadjisten hátba támadják, akkor mi van? Nevet Szóval biztos, hogy egyik félnek sem lenne könnyű, de én Sasori mérge miatt hajlok felé. Naruto, még ha van is elég okos ahhoz, hogy próbálja magát védeni, nem biztos, hogy fog neki menni.. kacsint Más! Ha Sasori teste bekapna egy rasenshurikent, a megmaradt "része" még mindig "átlőheti" magát egy másik bábba /ha még van ilyen/...

Sasori Vs Deidara? Mit gondoltak? Deidara szerint Sasori volt az erősebb.. De láthattuk, hogy mit vitt ő is véghez!
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2149 Dátum: 09 szep 22, 20:43:56 »

Hát Sasorira nem hatna a c4, dei egyik legnagyobb jutsuja. A légi támadások ellen Sasori nem tudna tul sokat tenni, de a kazekage sama vashomokja ellen Deinek nem lenne esélye. Szerintem döntetlen lenne, mert a 10km es robbanást egyikük se élné tul.

Am sasori ellen, mégha telibe is találja a rasen shuriken, talál magának egy másik testet. a 100 báb technika is emelett a végkifejlett szól.

Naplózva







L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #2150 Dátum: 09 szep 22, 20:54:02 »

De ha meg lenne pakolva repesszel, és egy kissé labilisabb az anyag? Az azért mát tudna csúnya pusztítást csinálni... De elképzelhetően Sasori ellen kevés.
És jól látod, Naru rögtön szemből támadna. Ezzel az összes lehetséges előnye elveszne, hacsak nem jóval meszebbről irányítja a klónokat, mert Sasori nem hinném, hogy érzékeli a chakra hálózatát...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2151 Dátum: 09 szep 24, 12:44:53 »

Azért Naruto már nem olyan mint régen. A mostani Naruto nem rohan fejjel a falnak. Füstbombákkal el tudja terelni Sasori figyelmét meg jó pár klónnal, amíg összegyüjti a természet energiákat. Mondjuk ez akkor fontos, ha feltételezzük egyik sem tud a másikról semmit. Naruto Sennin-formában hazavágja az öreget. Nem tud elbujni az átrakom a szerveim másik bábba no Jutsuval, mivel Naruto érzékeli a chakráját.Plussz ott vannak a békák is.



Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2152 Dátum: 09 szep 24, 12:58:23 »

Jó jó. De méreg az méreg. A mérges gát, a rengeteg mérgezet repesz és tüz kiüti a klónokat is és a békákat is. kizárt h naruto kikerülje ezeket a támadásokat. Igazából erő tekintetében Naruto sokkal jobb, de tudjuk h egy csatát igazából a harci stilus dönti el, és nem a képességek (csak egy példa, mikor erősebb egy Holland válogatottnál az Orosz, 2008 EB).
Naruto harci stilusa éppen fekszik Sasorinak, de pl Shino vagy akár Sai stilusa előnyösebb.
Naplózva







kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2153 Dátum: 09 szep 28, 14:31:29 »

kakuzu vs kisame vagy hidan vs kisame?

mangában Kisame nagyon leszólta kakuzu Hidan párost... pedig szerintem egyik ellen se nyerne. Nevet

kakuzu van olyan okos, hogy tartsa a távolságot és szanaszét ninjutsuza.Ha meg nem akkor csataközben ráeszmél, hogy nem biznisz a közelharca Samehada miatt és előnyére fordítsa Kisame elemi gyengeségét.

Hidan van olyan jó a kaszájával, hogy feltudja venni a versenyt közelharcban. Ha Asuma megtudta sebezni Kisamét akkor csak sikerül neki is... és onnantól nem kétséges a győzelem.(mondjuk a víz lehet elmossa a kört amiben állnia kell Nevet )

vélemények??
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2154 Dátum: 09 szep 28, 15:29:57 »

Szerintem Kisame ellen csak is Kakuzu-nak van esélye, Hidan-nak semmiféleképpen.Meg se tudna közelíteni Kisamet a kaszájával.Kakuzu már más tészta, mert ő neki elég komoly kombói vannak, plusz villám eleme is.De mivel nem láttunk még mindent Kisame-tól (egyszer láttuk harcolni, akkor is csak a chakra-ja 30%kát használhatta és úgy is legyőzte majdnem a Gai team-et) csak víz jutsu-kat így nem tudni mi lenne a meccs kimenetele.Viszont ha csak suiton jutsu-kat használ akkor vége lenne Kakuzu ellen, temérdek chakra ide vagy oda azt könnyen semlegesíteni lehet sőt ellen fordítani.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2155 Dátum: 09 okt 04, 09:29:27 »

Nah mit szóltok egy:

Sasuke MS el                   Orochimaru
Itachi MS el                      Jiraya
Naruto                  VS       Tsunade
Pein                                 Gaara az Ichibivel és a többi Akatsuki tag

Nah játszuk csak le:

Tehát 4 a 13 ellen. Ugye peinből 6van akkor 10 a 13 ellen Nevet Sasuke és Itachi szépen elbeszélgetnének Madara papival, Pein magára vállalná az akatsuki tagokat Narutonak meg fel kellene tartania Gaarat és a Shaninokat. Akármilyen tápos is Madara, két MS ellen nem lenne sok esélye. Bár még nem sokat láttunk tőle de én ugy gondolom, hogy párperc alatt elintéznék a dolgot. Sasuke nyilván elfáradna egy kicsit, azért ő még mégse annyira ura az MS nek, de madara után menne és segitene Narutonak, mert Peinnek nem lenne rá szüksége, Itachi meg közben elmenne kávézni, ha megunja meg átvállal egy két akatsukist Nyelvesít
ÖÖÖ a Madara harc alatt, Pein valószinüleg összetöri Konant, Hidant, Deidara, Sasorit és Kisamét mire betoppan Itachi és ad egy kis Amaterasut Zetsunak és Kakazunak.
Naruto a Rasen shurikennel, az egyik Shanint kiütné, a sok klónnal meg valahogy feltudná tartani a többieket ameddig nem jön erősités. Szerintem itt nem huzná sokáig tsunade. Orochimaru megidézné Minatot, aki Jirayaval együtt mennének Narutora. Utánna Orochimaru vs Sasuke majd Ichibi vs Kyuubi.


Nálam egyértelmü hogy Naruék nyernének. Várom az érveket ellenérveket, mert amit én irtam az csak egy nagyon egyszerüátfoglalás  smirksweat
Naplózva







ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #2156 Dátum: 09 okt 04, 10:07:06 »

Nem Shanin, hanem Sannin ^^
Am. meg azért ha az Akatsukiról van szó, meg ilyen átvállalásos ahogy mondod, Gaara védené hátulról a többieket, és azért madara se lehet a legalja.
De ha úgynézzük, hogy szemtől szembe ez azzal meg amazzal, akkor talán Naruto-ék nyernének.
De am. Pein(ek) 6 különböző jutsus ember.
Ez olyan, hogy Naruto-t szétszednénk, és egyik árnykklónozik, másik Rasenganozik, stb...
Am. igen Narutoék nyernének, mert Madara kinyiffanna két MS-től, és akk még segíteének a többieknek is MS-sel, és akk Susanoo, stb... xD
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2157 Dátum: 09 okt 04, 10:17:04 »

Nah siettem megesik Nyelvesít
Szerintem Madara nem akkora nagy szám, mégha Sasuke egyedül nem is éri el a szintjét, de azért Itachival karöltve(dupla Susanoo meg Amaterasu)...
De ez egyéni vélemény.
Naplózva







titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2158 Dátum: 09 okt 04, 22:19:48 »

Rennigan ez nem lenne ilyen egyszerű,azt ne feled ,hogy Shinra tenseit csak kicsiben tudná nyomni ,chibakut pedig nem ,mivel egyébként veszélyes lenn a társaira nézve is .A hat test az igen komoly ,de azért az Akatsukit nem kéne ennyire lenézni.+ ott a sannin.Naruto ő egy kemény dió lenne ,de ha nem használná a kyuubit legyőzhető.A két uchiha már komolyabb eset.Az amaterasuval vigyázniuk kéne ,mivel az is veszélyes lehet ,ha valaki véletlen belesik,a susano kemény ,DE! ott van Madara aki gondolom tudja az ellenszerét ,ezen felül gondolom ismeri Pin titkát is.Ezek mellett ott van Oro és az Edo Tensei.ÉS Garra aki jól védekezik és támad..Azt mondom MAdara team ynerne
B változat Kyuubis Naruto
Itt is MAdaráék ,mivel ha előtörne a kYuubi Madara az FMS-el kontrolálni tudná ,de ha addig már nem lenn harc képes akkor a kyuubi lenyomná az egy farkút és a többieket is.
El kell mondanom favorizálom Sasut ,Itat , Peint és NAru is inkább pozitív a szemembe  ,de szerintem Madara team nyerne
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2159 Dátum: 09 okt 04, 23:45:50 »

Én ezt a csatát valaghoyg elég máshol képzelem el. Tegyük fel, olyan felállásban kezdik, ahogy Reningan írta.
NA, akkor addig mondjuk oké, hogy Pein feltartja az akatsukit (egxyedül azért csak nem zúzza be az egészet, a "nagyágyui" nélkül, és az is, hogy Itachi és Sóska elbír Madarvál, mert azért Itahi mégiscsak Itachi, és Sasuke (mivel Orochimaru éleben van, és Itachi is, felteszem, ms és yamata no jutsu nélkül) sem gyenge azért, így sem.
Viszont az, hogy Naruto feltarja a sannint és Gaarát, az egy vicc. Naruto, sennin-mód ide, vayg oda, egy sanninnal sem bírna (jó, Tsunadével azért biztosan), nemhogy feltartsa akár tíz percig mind a hármat és Gaarát.
HA így alakul a harc, akkor jó eséllyel Naruto leszerepel rövid idő alatt, és onnantól az egész felállás borul.
Orochimaru ellen egyébként is csak sharingan használót érdemes indítani, és Jiraiya gyenge pontja is a genjutsu, feltehetően Gaara és Tsunade sem kimagaslóan képzett benne, úgyhogy ellenük is egyértelműen Itachi lenen a legjobb választás.
A Sasuke-Naruto páros talán esáéylesebb Madara ellen, de Pein hosszútávon nem bír az egész akatsukival,
akik közül többen szintén képesek "osztódni", úgyhogy ők is tíznél többen lennének, és némelyiküknek van eggy-két elég komoly ütőkártyája, amit, ha egyzserre játszanak ki, kizárt, hogy mindet védeni tudja az Isteni Birodalom és az Éhes szellem birodalom.
Nem beszélve arról, hogy az akatsukisok sem lehetnek olyan ostobák, hogy együtt maradjanak, abban a felállásban, amit kiválasztottak nekik.
Az akatsukiból ott van még Zetsu, akinek ha van ideje használni a spórás jutuját, hatástalanítja Pein mind a hat testét. "Kieszi" a chakrát a vevőkből. Ugyanígy Kisame samahedája is képes lehet erre, és az is elég, ha csak pár másodpercre hatástalanítja.
Igazából, azt nem tudjuk, mit tud Madara, tegyük fel, vele elbíránnak Szöcskéék, de nagyon hosszú harc lenne, és MAdara kapna erősítést a végére.
Igazából ekkora túlerővel szemben, noha még sokféel felállást elképzelhetnénk, semmi esélye Narutoék csapatának.

FMS powa! Látom olvastad a hsz-om a vérvonalképességek topicban. Vagy véletlen egybeesés lenne, hogy most látom ezt a rövidítést a fórumon?
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 05, 00:15:40 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!