24 szep 23, 00:14:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196599 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2175 Dátum: 09 okt 05, 19:09:35 »

A gedo MAzou hazsnálhatatlan, de itt ezt minden harmadik hsz-omban leírom. Bijuu szívó/tárolóként funkcionál, nem mozdítható.
 Pein, ha egy Naruto ellen kikapott, aki az idézett békáival együtt kb. megfelel egy hasonlóan felkészüélt sennin módos Jiraiyának (az eldobható rasenshuriken helyett neki ott van 200 másik távolsági ninjustu), akkor a három sannin ellen szinte biztos, hogy veszítene. Bocs, de ez az én véleményem, és szerintem jóval reálisabb. kacsint
És az esőfaluban teljesen msá körülmények közt harcoltak, mint Narutóval, Pein itt kényelen volt szétszóródni, és nem nagyn használhatta az Isteni Birodalmat, mert csak széttörte volna a falu épületeit, és lehetőséget adott volna Jiraiyának elrejtőzni.

Jiraiya kiütött amúgyis három Peint. Ez félgyőzelem, egyedül, akkor pedig Orochimaruval legalábbis az egy teljes győzelem meg van, Tsunadéval meg fletámasztanak még egy két Peint, és újra kinyírják. Pojén
Naplózva
Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #2176 Dátum: 09 okt 05, 19:34:25 »

Kérlek ne válaszolj erre, úgyis tudom mi lesz benne, és én sem vitatkozok tovább de:

Mivel ez egy olyan topic, ahol arról vitatkozunk, hogy ki nyerne egy csatában, így eltekintünk attól, hogy ez meg az miért nem tud ezt meg azt használni. Ezt kb fél napja beszéltétek meg ti. (Lehet belémkötni)

Naruto ellen a fő test nélkül harcolt, kimerült chakrával. Naruto segítséggel győzött, és úgy, hogy ismerte Pein-t. Ha nincs kyuubi, nincs győzelem, és szerintem egyik saninnak sincs.  Jir. pedig gyakorlatilag 1 testet ütött ki. Te is tudod, az már csak szőrszálhasogatás. Nagato tudta, hogy nem baj, ha "vége" 3 testnek...
És már megint elfelejtjük, hogy Pein-nek 7 teste van. Lehet fikázni Nagato-t, hogy hogy néz ki meg minden.. Mégis a távolból, úgy h nem látott oda (bár ezt nem értettem) újraélesztett jópár embert.. Ezt fordítva is meg tudná tenni..

Ja és igazad van, a sannin le tudná őt győzni simán.. Annyi információval, mint Naruto, igen. De úgy, hogy azt sem tudják, kivel harcolnak, és melyik test szippantja ki a lelkedet és melyik taszigál el.. Na mind1.. Majd meglátjuk, ha bemutatják Madara erejét.. xP

Érdekes felállás: Kisame és Sasori. Mit gondoltok?
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2177 Dátum: 09 okt 05, 19:51:24 »

Itt 3soros szabály és nem 4szavas szabály van.

Sasori vs Kisame!

Kisame sempaitól nem láttunk sokat, ezért és Sasorira voksolok, mégha neccesen is tudna nyerni. A suiton technikákkal kivédené a tüket, a Samehadával meg levagdosná a Bábokat vagy azok chakra fonalait. A 3ik Kazekage már neccesebb lene. Gondolom itt nincs olyan probléma, hogy a vizes homok irányithatatlan, a rozsdálás meg nem nagyon zavarná. Szimplán a 3ik kazekage miatt tippelek Sasorira +100 báb technika.
Naplózva







Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2178 Dátum: 09 okt 07, 07:04:58 »

Ha feltételezésekbe bocsátkozunk, mindíg más eredmény jöhet ki. Feltételezzük hogy Pein Gedo Mazou ja nem gyüjt bijukat. Feltételezzük hogy minden ellenfél mindent tud egymásról. Ha így állnak egymásnak szerintem akkor is Pein ék győznek. IB birodalom akár meik testel kombinálva halálos. Jirayiánál nem harcolt IB test. Elenben, Narutot, és 3 nagy 10 emeletes békát, simán lerendezett. Ha nincs Kyubi akkor pápá.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2179 Dátum: 09 okt 07, 12:30:59 »

Sztem is simán veri a 3 sannint, már csak a storyból kiindulva (meg amúgy is). Hanzout nem tudta legyőzni  Tsunade, Jiraiya meg Orochimaru, viszont Nagato meg likvidálta a csúnya tette miatt. Pedig ott még a 6 teste sem volt meg!
Én azt mondom, ha nem gátolja őt semmi a képességei használatában verhetetlen. kacsint
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2180 Dátum: 09 okt 07, 13:18:23 »

Hanzout?  Nem tudjuk, mikor ölte meg Hanzout, aki már akkor is bőven ötven felettinek tűnt, amikor Jiraiyáékkal harcolt, azt viszont igen, hogy a Gedo Mazous alakításakor meglépett. Igazából, simán lehetséges,  hogy csak sok évvel késöbb végzett vele, a "Pein hat útjával".
Igaz, hogy Naruto ellen nagy hátránnyla kezdett, és ha nincs így, majdnem biztosan nyer, de Naruto akkor is egyedül volt, meg volt egy-két békája.
Ugyanazokat a békákat Jiraiya is megidézheti, Orochimaru meidézhet egy pár tucat kígyót, és azért Katsuyu is hasznos.
Ha már mindenféle feltételezésbe bocsátkozunk, tegyük fel, Manda is él, és ha mindent tudnak egymásról, akkor ki tudják játszani az Isteni Birodalom öt másodperces szabályát i s, akár olyan kis trükkökkel, mint NAruto.
HA mindent tudnak egymásról, bárhogy is alakula  küzdelem, a lehető leghamarabb megszabadulnak a Pokoli Birodalomtól, és így már Pein nem tudja visszahozni a testeit. Ezek után már máshogy fest Jiraiya három kiütött testes eredménye is.

De mindenféle feltevés helyett:
Ha Jiraiya nincs egyedül, de mind a hat Pein együtt van, mint amikor felálltak Naruto ellen, akkor a békás genjutsu kiüti mindet azonnal, amíg pedig előkészíti a jutsut, a többiek csak feltartják valahogy a hat Peint (vagy ha már "hiányos" akkor az n Peint) azzal a tucatnyi idézett lénnyel.

Még ha a Gedo Mazout használható is, a hat testtel nem kompatibilis  a technika, ugyanis aktív használat közben Nagato gerincéből csapolja a chakrát, tehát bajosan lehetne ezzel párhuzamosan kezelni a hat testet, és az is nehezen elképzelhető, hogy használni tudná az Isteni Birodalom, vagy bármelyik másik test.
Egy harctól legyengült csont-sovány Nagato ki tudja milyen messziről meg még ezzel a technikával sem lenne annyira veszélyes, nem beszélve arról, hogy a Sanninok távolsági harcban is jók, és egy böszme kő(?)szobrot Jiraiya gond nélkül elsüllyeszthet azzal a mocsaras jutsuval, amivel mandát is elkapta egyszer. Ezzel, ha nem is végez vele, de mozgásképtelenné teszi, aztán Gamabunta-kunnal, vagy egy másik békával már egy Katon: Gama rendannal kiégetik a szobor alól Nagatot egy pár száz méterről, ha addig nem fulladt a mocsárba a lépegetőjében. Ha elérne addig a Gedou Mazu, rá lehet küldeni óvatosságból egy pár idézett kígyót, amik (a szobor fizikai testét támadva/himbálva/ lefogva) egy kicsit feltartják.

Valaki írta korábban, hogy a Pokoli Birodalom lélekelnyelős erejét messziről is tudhatja Nagato használni, ha a rinnie tenseit tudta. EZ lehetetlen, mert akkor semmi szüksége nem lett volna bármiylen más technikára, vagy a hat Peinre,  amikor a lelkeket visszaadta akkor a "túlvilág kapuja" csak kiengedte őket, maguktól szálltak a testük be. Ugyanígy, ha Naruto ellen nem használta messziről a kaput a testek javítására, akkor erre sem volt képes.

Szóval, összességében, hacsak Pein nem egy bazi nagy chibaku tenseiel nyit, ami elnyeli a sannint a testeivel együtt (ami valószínűtlen, de egy jó idézés, fordított idézés combo (olyasmi, mint amit Sasuke használt Mandával) még itt is segíthetnek), akkor az előbbiek az esélyesebbek.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 07, 13:21:45 írta STM » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2181 Dátum: 09 okt 07, 15:57:55 »

Az hogy valakinek a lelkét szabadon engedi az éterbe, az nemfog életre kellni, főleg ha atomjaira szakította szét mondjuk egy mellé ment kyubi chakra atombomba. Vagy egy 30 tonnás szikla nyeste 40 felé a shirana tensei miatt. Ez egy felélesztős techinka volt. Konan is megmondta. A 7 pein élet és halál ura. ha mindent tudnak egymásról, tud a genjutsu ról is. =) és úgy védi ki Jiraya genjutsuját ahogy Naruto ellen is tette. Egy órási Shirana tenseiel, a kozmoszba repíti az idézett lényeket, és Orochimaruékat. Ha tul is élnék kétlem hogy a chibaku tenseiből kimászna akár melyik.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
kreonen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #2182 Dátum: 09 okt 20, 17:50:27 »

Ott van az állati birodalom is ami azért nem semmi mert leköti az idézett lényeket. Az Isteni birodalom Tsunade-t egyből le tudná rendezni, de Nagatonak ott van az a rúd v nem tudom mi, amivel összezavarja a chakra áramlását azért azt se becsüljük le. Naruto vs Pein harcnál valahogy nem voltak olyan összhangba a testek, mint a Jiraiya v Peinnél, meg Jiraiya támadásiat fél kézzel hárította a lélek elnyelős Pein én Peinre teszem a voksom.
Naplózva

[img alt=]http://hotlink.myspacecdn.com/images02/77/cabe877fd9c34330b29f102d298d8d6b/m.jpg[/img]

Minden ember azt tekinti helyesnek amit ismer és tud és ahhoz ragaszkodik. Ők ezt hívják \\\"valóságnak\\\". De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok. Így lehet ,hogya valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2183 Dátum: 09 okt 27, 13:51:14 »

"Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?" topikban olvastam, hogy egyesek kételkednek Orochimaru győzelmében Itachival szemben, ha megszerezte volna Sasuke testét.

Saske testű Oro vs. Itachi

-Közelharcban a sharinganok szerintem kiütik egymást viszont Oronak kedvez a kardja meg. hogy nem félti magát.
-Ninjutsuban detto Orochimarut mondom Saske teste villám és tűz beállítotságú viszont Oro tudja, hogy kell használni a szelet és a föld elemet (bár ilyenről nem tudunk, hogy a test lopások után Oro tudta e használni a gazdatest csakra elemét és az ő sajátját is. de én kinézem belőle Nevet) Itachi Víz és Tűz elemű csakrával bírt szal ha így nézzük ez kevés.
-Genjutsuban Orot verte Itachi akármilyen jól ment neki de épp ezért kellet neki az Uchiha test, hogy egyenrangúként álljanak egymás ellen. (Itachi Sharingan nélkül szerintem nem verte volna Orot genjutsuban szal ha van Oronak Sharinganja akkor elméletileg jobb mint Ita.)

Az Ms-ról meg annyit, hogy az Amaterasut Oro ott hagyja a levedlet testén, Tsukuyomi verhető sima sharingannal is csak jól kell használni. Susanoo viszont kicsinálja.... de ha tudd róla "talán" tud valamit a pecscételős kard és az pajzs ellen tenni... max húzza az időt úgy is több csakrája van.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2184 Dátum: 09 okt 27, 14:06:08 »

Lehet, hogy erről nekem is itt kellett volna inkább írnom?
Mindegy, akkor átmásolom ide, a másik topicban meg csak leírom, hogy itt válaszoltam.


Sasuke rendesen kiképezte a szemeit genjutsu ellen. Orochimarunak Itachival szemben meg ugyebár ez volt a (második, az első a Susanoo) gyenge pontja. Szóval tényleg egész jó esélyei lettek volna, végülis, SZöcske is (úgy-hahogy) visszaverte a Tsukiyomit.
Tehát az egyetlen gyengéje a Susanoo marad.

Szerintem Orochimarunál az is alap, hogy megszerzi a mangekyout, ha tud róla (feltételezhetően tudott róla), vagy egy sor őrült kísérlet révén, ami lehetséges, elvégre Itachi is amaterasuzott SZöcsi szemein keresztül, vagy, ha már Jiraiya úgysem ment az Esőfaluba, marad a klasszikus módszernél, és meglátogatja. Kérdés, hogy ez egy magafajta pszichopata-szociopatánál működne-e.


De még ha nem is szerzi meg a mangekyout, ki tudja, SZöcske testével és szemeivel talán a Totsuka no Tsurugi elöl is kitérhetett volna. Ami amúgy sem érhette volna el, ha nem mászik elő, hogy ITachi képébe röhögjön, de ninjaként harcolni nem lenne Orochimarus... ...és ez most végül is lényegtelen.

Itachi haldoklott, ha Orochimaru csak egy tíz-húsz perccel tovább bírja ellene mint Szöcske, már nyerhet, mert Itachi simán kidől.

Szóval, szerintem jók, egész jók lennének az esélyei.
Olyan ötven százalék, de ha Itachinak nincs ideje Susanoot használni, akkor jóval több.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 27, 14:08:54 írta STM » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2185 Dátum: 09 okt 27, 14:22:30 »

Hát ha egy haldokló Itachit veszünk, akkor lehet 50%, de egy full poweres Itachi az már más dolog. Esetleg ha MS az MS el.
Tai jutsuban azonosan jók lennének, genjutsu is legyen azonos. Orochimaru MS nélkül nem tudna mit tenni, annyi h kivédené a Tsukiyomit, de a Susanoo ellen nem tudna mit csinálni. Az MS miatt, de nyerne Itachi.

Az meg h Előtudná e hivni az MS-t, az megint más dolog. Az Uchiháknál nagy befolyással van a stressz. Orochimarunak mind1, h kit, hogyan, mikor öl meg, nála ez már olyan mint másoknak a levegővétel.
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2186 Dátum: 09 okt 27, 14:34:59 »

Nem mondanám, hogy ugyanolyan jók taijutsuban.
 Miért? Mert Orochimaru az éppen aktuális  gazdatesteivel is hozta volna Itachi szintjét. Ha másért nem, a nintaijutsuja miatt. Azaz a rokurokubi mozgás, a folyamatos kígyó idézések a saját testéből, a kardja, meg hasonlók miatt.

Ninjutsuban szintén veri Itachit, használt föld, tűz és szél jutsukat is, nem is akármilyen szinten, az általános ninjutsuról, és az idézésekről pedig még nem is beszéltem. HA megidéz egy-két nagyobb kígyót, az is befolyással leeht a harc kimenetelére, már cssak azért is, mert Itachinak több dologra kell koncentrálnia.

Genjustuban bőven elég, ha tud védekezni.

Igazad van, ha Itachi eljut odáig (elél addig), hogy Susanoot használjon, jókora előnyre tesz szert, ezt senki nem is vitatta. De alapvetően egy olyan helyzetről van szó, ami tényleg bekövetkezhetett volna, azaz, hogy akkor ott Sasuke helyett Orochimaru áll ki a  beteg Itachival, így pedig, ha kicsit jobban tud védekezni a Susanoo ellen a sharingannak és az Uchiha testnek köszönhetően, Itachi kifullad.
Az a kérdés, hogy el tudja-e kapni, amíg fent tudja tartani a jutsut. Ugyanígy lenne egy egészséges Itachinál is, a SUsanoo, mint Szöcskénél láttuk, nem használható akármeddig, úgyhogy,a  különbség csak annyi, hogy Itachi kicsit késöbb dől ki tőle, Oro'nak tovább kell kitartania.

Még így is, egy sharingannal felvértézett, Itachi genjutsuitól védett Orochimaru egy ms-es, Susanoos Itachinak is teljesen egyenrangú ellenfele, az esélyeik pedig közel egyformák.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2187 Dátum: 09 okt 27, 14:47:39 »

Nem is mondtam h nem egyenranguak. Aláirom h a beteg itachi kikapott volna, de egy egészséges már nem. Abban viszont nem értek 1et h Tai jutsuban rosszabb lenne. Sasuke nem volt ügyetlen, mégis éppenhogycsak meg megtudta ütni. Itachi haldoklott, állandóan vért köhögött, fájdalmai voltak, tompultak a reflexei és mégis hogy védekezett.

Ninjutsuban nem feltétlenül veri, de én is ezen a véleményen vagyok. Itachitól csak 1 db katon jutsut  láttunk, ki tudja milyen jutsukat tudhatott még, és csak a sharinganra se támaszkodhatott.

A genjutsuban igazad van.

Viszont én sem az Amaterasut sem a Susanoot nem irnám le, az ellen nem tudva védekezni orochimaru, akármit és akármekkora számban idézi meg. MS nélkül nem nyerne. Tény h Itachi is belevakulna, de akkor is ő jönne ki jobban.
És ahogy visszaolvastam, látom 1 véleményen vagyunk, h nem valószinü h Jiraya megölésével MS -t szerehzetne.
Naplózva







titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2188 Dátum: 09 okt 27, 16:22:28 »

nem tudom mért írják le ennyire Oro-t ,én enm teszem annak ellenére ,hogy Itachi az egyik kedvenc karakterem.
Ha egy Amaterasu elkapja oro-t akkor fogja és "levedli" a bőrét az nem okozott volna neki ,gondot ,viszont a Susanno az elég komoly jutsu ,de mint mindennek ennek is van gyenge pontja ,a vakságon és a nagy chakra igénye szerint ,legalább is szerintem.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2189 Dátum: 09 okt 27, 16:37:44 »

A taijutsut végülis figyelmen kívül hagyhatjuk, nem ez fogja eldönteni valószínüleg a harc kimenetelét, de én akkor is azon a véleményen vagyok, hogy Oro' egy Uchiha testtel, sharingannal és a megszokott trükjeivel übereli Itachit.

A SUsanoo dönt mindenképpen, úgy tűnik ebben mindenki egyet ért, viszont én úgy gondolom, hogy Orochiamru az új testével tudna ellene védekezni, ha nem is akármeddig, de épp elég ideig, hogy Itachi kifogyjon a chakrából. A teljesen egészséges Sóskát is eléggé megviselte az a pár perc, amíg fenttartotta azta  félkész Susanoot.
Így inkább ő nyerne, ha van eg yksi szerencséje.

Ha pedig nem jut el idáig a küzdelem, mert mondjuk beveti azt a ksi trükköt a közelharc során, mint Szöcske ellen, egyértelmű kinyer.

Itachi, a "genjutsubeli" fölénye nélkül legfeljebb egy jó adag szerencsével nyerhetne Orochimaru ellen.
HA eljut a SUsanooig, akkro lesznek egyenlőek az esélyek...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 27, 16:38:55 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!