24 szep 22, 14:17:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195841 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2370 Dátum: 10 feb 12, 20:15:10 »

STM. Remek feladvány! Nevet

Itachi és Sasuke harcában igaza van Renningan-nak. Itachi kerülne ki győztesen, de Sasuke megállná a helyét.

Nos, hogy ki más állná meg a helyét egy 1v1 harcban Itachi ellen.. Ez egy nagy feladat lenne, bármit is nézünk.
Hiszen Itachinak ott vannak a hiperüberdurvamindenkitledarálok jutsujai, mint a Susanoo, Amaterasu, Tsukuyomi. Ezek ellen csak olyanoknak van esélyük, akik:

- vagy olyan gyorsak, hogy Itachinak nem lenne ideje AKTIVÁLNI a jutsujait: mint Gai-sensei (aki amúgy az egyetlen aki képes a láb mozgásról harcolni Sharingan használók ellen)
- vagy hosszú távon sokkal több chakrával rendelkeznek, és tapasztaltabbak mint Itachi: mint Kakashi, és Jiraya

És meg merem kockáztatni, hogy még Madara is megállná a helyét, az unknown képességeivel.  Nevet
Még bevillanna Senju Hashirama is.  Nevet De az már poén lenne a javából.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2371 Dátum: 10 feb 12, 20:18:33 »

Couthbert! Esküszöm azt fogod hinni h rád száltam, de hidd el nem igy van   bow csak nem értek egyett.

Ha jól számolom, 1 MS amaterasut aktiválni még 1 mp be se kerül bele, és gainak, h elég tempója legyen kell egy kis idő, + a susanoohoz is max  5mp kell, és akkor már mind1.

Ha jól emlékszek akkor Kakashi pár perc alatt kikapott. Jirayát meg már megvitattuk és többség győzött  Ördögi
Naplózva







Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2372 Dátum: 10 feb 12, 20:36:24 »

Nem értem miért nem tudod befejezni a saját elmeszüleményed manifesztációit.
Attól mert én azt írom, lehet neked teljesen más véleményed. De nem kell minduntalan azt hangoztatni, hogy :

Nem így van, mert Itachi kb 30 sec alatt lezúzná, azért mert azért mert azért.

Tisztában vagyok vele, hogy szerinted mi a helyzet. És elég volt egyszer leírni. Képzeld, így is felfogtam.

Továbbiakban kérlek kímélj meg attól, hogy erre emlékeztesselek. Köszönöm.

Nos STM, válaszoltunk a kérdésedre. Itt a következő:
Tsunade vs bármelyik Akatsuki.
Naplózva

Rigormortis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #2373 Dátum: 10 feb 12, 20:55:16 »

Couthbert ebben igazad van...hiszen hol vannak az észérvek mint pl.: azon részek amikor egy-egy szereplő szinte szó szerint a mi igazunkat állítja és valljuk be az észérvek vs. üres locsogás teljesen egyértelmű..... Ja igen és mielőtt elfelejtem Yondaime félkézzel lezúzná Itachit akármilyen szeme van hiszen még nem is ismeri hogy Yondaime mire is képes valójában.És ez a Jiraya vs. Itachi dolog nem hagy nyugodni ezért aki azt állítja hogy Itachi győzne azt arra kérem hogy ÉSZ érveket hozzon fel és ne csak azt mondogassa idézem: Nem így van, mert Itachi kb 30 sec alatt lezúzná, azért mert azért mert azért.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2374 Dátum: 10 feb 12, 20:59:08 »

Itachi ellen szerintem is a Raikage-nak lenne esélye, meg talán Minato-nak.Raikage nagyon meglepett anno a Sasuke elleni harcban.Azt a sebességet Minato villanás jutsu-jával említették egy szinten.Meg az a brutál erő.Odavág rendesen.De még azért tényleg kíváncsi lennék én is egy Gai vs. Itachi-ra is.Mint tudjuk kiképezte magát a sharingan ellen, de vajon hogy?Csak úgy, hogy nem néz a szemébe harc közben vagy netán még a genjutsu ellen is?Kíváncsi lennék már egy komoly harcra amit Gai vív valakivel.Tutira nem csak taijutsu-t tud mint a kis tanítványa fuzzy eyebrow! Nevet
Couthbert én nem sorolnám Kakashi-t a sok chakra-val rendelkező shinobi-k táborába.Jiraya-nak tuti rohadt sok van de Kakashi-nak egyáltalán nem.

Off:Rigomortis, ez a kép honnan van?Valami játékból?
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 12, 21:01:07 írta tibee77 » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2375 Dátum: 10 feb 12, 21:00:28 »

Ita vs Minato. A Testvillanása miatt (a kunaiok) előnyben lenne. Viszont nem vagyok avval tisztába, h ez a jutszu csak marha nagy sebességet ad, vagy ugy ahogy van eltünik és feltünik egy másik ponton. Mert ennek van jelentősége. Ha csak über gyors, akkor a Sasuke vs Raikage harcra fog hasonlitani gaara befutásáig. Ettől a pontól meg a Susanoo vs Kaszás xD és itt dől el a harc, mert a susanoo miatt nem tud közel kerülni Itachihoz, sőt ideje se lesz rá, de ha a kezdetek kezdetén használja, és Itachi nem érzekeli, h gond van akkor kikaphat. Bár Sarutobi se tudta egyből kiszedni a lelkét, és ha ez megint bekövetkezik, egy szempillantás és hamuvá ég Nevet 70-30% ot adok Itachinak. A Raikage elleni harc meg tsukiyomival végződik. Amikor betámadna mint sasukénak, akkor nem amaterasut kap (h mind2en meghaljanak), hanem genjutsut, és mire odáig jutna h megüsse, addigra vagy meghal, vagy Kakashi feelingje lesz xD

Minato kunaios testvillanása egy idézés ahány kunai van a csatamezőn annyi helyre tudja idézni magát vagy ha megtudja jelölni az ellenségét akár mögé is kerülhet. A másik dolog szerintem a 4. hokage nem simán használta a shinigamit hanem kinyitott csakrakapukkal, így tudta sity-suty lepecsételni a 9farkút.(ez csak egy elmélet a részemről de valószínűnek tartom, hogy ha a 3.nak több csakrája lett volna gyorsan és könnyen lepecsételi Orot és mint tudjuk a 8.kapu kinyitása után bárki piszok táp lehet.)

rengeteg karakter van akik összehozhattak vólna egy érdekes harcot Itával vagy Peinel csak Kishi nem mutatott tőlük sok mindent pl: Hanzou, Kakashi apja vagy az összes valaha élt kage.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2376 Dátum: 10 feb 12, 21:00:39 »

Azt mienk magyarázni például Kakashi, aki öt perc alatt elfüstölt Itachie ellen, nem csak veszített, de vesztene is..
A Jiraiya vs. Itachit egy-két ooldallal ezelött vagy öten kifejtettük részletesen, és rendesen meg is lett vitatva.
 Lesütöttszemek

Tsunade kétlem, hogy bárkit is lenyomna egyedül az akatsukiból, de talán Hidant tudná kezelni KAtsuyuval. A puszta taijutsuja nagyon kevés lenne, az akatsukisok változatos képességei, és nagy részük szívóssága, vagy fejlett védekező képessége ellen.

kakesz, egyetértek az utolsó mondatoddal, azzal a kiegészítéssel, hogy mivel nem tudunk róluk semmit, itt felesleges belevenni a vitába.
Meg a  kagék közt azért szerintem volt aki nem volt olyan nagy szám.. a negyedik Kazekage (akit Orochimaruék oylan könnyen megöltek), vagy a második Hokage például ebbe a mezőnybe kevés lenne, de még az aktuális mizukage is, ha csak erre a vérvonalképesésgre támaszkodhat, ahogy szerintem egyértelműen Gaara is. SZóval, itt inkább a kagék felét sorolnám ide, de ez csak becslés.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 12, 21:04:50 írta STM » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2377 Dátum: 10 feb 12, 21:06:00 »

Az sztem elég ész érv, hogy ránéz és amaterasu. Nevet Békák ezt amúgy se bírnák és csata közben a pecsételére se lenne ideje. Mondjuk Ita tuti genjutsukkal bombázná az ellent. Az az ő igazi erőssége. Nem hiába hangoztatják a mangában már nem elsőre, hogy az Uchihak ellen 1v1-ni olyan mintha a birka a farkassal tenné. Mosolyog
Na jó, ha a halottakat is beleszámítjuk, akkor a Yondaime, a Shodaime és a Sandaime Kazekaget is ide sorolhatnánk.
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2378 Dátum: 10 feb 12, 21:21:29 »

"Yondaime félkézzel lezúzná Itachit akármilyen szeme van hiszen még nem is ismeri hogy Yondaime mire is képes valójában."
Hát ha nem is ismerjük, honan tudod, hogy lezúzná?
Nevet
Tsunade tényleg nem tudna senkit se legyőzni, nagyon kedvelem a karakterét, de az amit eddig harcban mutatott, kevés ebbe a mezőnybe.

Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2379 Dátum: 10 feb 12, 21:45:05 »

Couthbert ebben igazad van...hiszen hol vannak az észérvek mint pl.: azon részek amikor egy-egy szereplő szinte szó szerint a mi igazunkat állítja és valljuk be az észérvek vs. üres locsogás teljesen egyértelmű..... Ja igen és mielőtt elfelejtem Yondaime félkézzel lezúzná Itachit akármilyen szeme van hiszen még nem is ismeri hogy Yondaime mire is képes valójában.És ez a Jiraya vs. Itachi dolog nem hagy nyugodni ezért aki azt állítja hogy Itachi győzne azt arra kérem hogy ÉSZ érveket hozzon fel és ne csak azt mondogassa idézem: Nem így van, mert Itachi kb 30 sec alatt lezúzná, azért mert azért mert azért.

Köszi szépen xDDD Észérvek, mikor semmit se tudunk róla Nevet De én legalább az alap ismeretek tudatában nyilatkoztam, mig te? Hüüü várjá má mit is irtál, azért nyerne mert nem tudunk róla semmit xDDD Köszönjük Emese.

Észérveket akarsz? Rá néz és amaterasu, ami, csak h tudd Mosolyog ott jelenik meg, ahova a használó fókuszál, ergo mire pislogsz oda kozmálsz. Ez nem észérv. Vagy Nézzük, békák. Bazi nagy célpont. Nem nehéz nem eltalálni. Mondtam még ÉSZÉRV gyanánt, h Susanoo. Na má most, ha a kirin, a legerősebb Raiton technikák egyikét röhögve védte ki, akkor az egy tényérni rasengan megüti?  Pojén Kösz h jöttél osztani az észt, mig én, meg rajtad kivül mindenki más csak locsogok Nevet Am milyen poén már h a legtöbben az én véleményemet ossza :O

Naplózva







Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2380 Dátum: 10 feb 12, 22:01:34 »

Vagy inkább te osztod a miénk, most is már előtted leírtam a hozzászólásod első felét. Nevet

Amúgy meg Itachi-t akár már kis is lehetne hagyni ebből a topic-ból, kb. senkit se tudunk, aki biztosan legyőzné. Az meg, hogy Minato biztos, mert ő tuti kemény, mert olyan kis szép szemű. Meg Madara mindenkit leverne, főleg ha beveti azt a két-három képességét amit a többivel együtt se ismerünk, és akkor még nem is beszéltünk Kakasi fatherjáról, akinek a fehér chakra képességén kívül csak az arcát ismerjük...szóval szerintem ezek tök felesleges dolgok.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2381 Dátum: 10 feb 12, 22:29:24 »

Kakuzu vs. Saratubi-sensei?
Mindketten kivételesen jók a védekezésben, az elemi manipulációkra támaszkodnak leginkább, mind az öt elemet használják (Sandaime-sama ismerte a falu "összes" (nyílván kimaradnka a klán-jutsuk és a vérvonalképességek) technikáját, úgyhogy valószínüleg mind az öt elemet képes volt használni, hacsak nem KOnohának az egyik elemből egyáltalán nem volt technikája), öregek, jó a stratégiai érzékük, és harcoltak az Shodaimeval.
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2382 Dátum: 10 feb 12, 22:34:55 »

Off
{Hmm.  :(Fáradt vagyok már ehhez, de ezt még leírom, aztán már nem érdekel ez a téma többé.

(Főleg Renningan-nak írom, de bárki a szívére veheti)
Ez egy fórum, ahol megosztjuk egymással a gondolatainkat. Valaki kérdezett valamit, mi pedig leírtuk a véleményünket.
Ha valaki ír valamit azt érdemes megindokolni, hogy miért is az ami. Esetünkben én megírtam, hogy szerintem ez és az, és amaz, mivel, és mikkel, hogyan, és milyen módon tenné azt amit. Esetünkben te minden egyes alkalommal, ránk förmedté, és azt írod, hogy: "Neked nincsen igazad. Mert Itachi, és Sasuke" ... és akkor felsorolod azt a három technikát, amiket láttál azoktól a karakterektől.  Lesütöttszemek

Mindenki tisztában van azzal, hogy nagyon erősek ezek a technikák, és valószínűleg senki nem állja meg a helyüket ezekkel a technikákkal szemben. Elismerem, hogy valószínűleg az Amaterasu, és a Susanoo az egyik legerősebb, leggyorsabb, leghalálosabb technikák között kapnak helyet, és szerintem más is elismeri.

De ezen a fórumon elmondjuk a véleményünket az adott kérdésről. Az, pedig, hogy egymást szapuljuk, kiforgatjuk egymás szavait, megpróbáljuk ostobának beállítani mások előtt, erőltetni a saját igazunkat másokéval szemben(tévedés ne essék kedves Renningan, amit te csináltál velem, az-az, bármit is mondasz. De fátylat rá.), már nem idevaló. Ha kedvesen, azt mondanád az akutális vitapartnernek, hogy:
"Remek megközelítés, elismerem. Nem is gondoltam rá. Ez a nézőpont is van olyan jó, mint az enyém. De azért nézzük meg ezt is."
Akkor máris sokkal megnyerőbb lenne a mondanivalód mások számára, és nem támadó.(Én így érzem)

A véleményed, miszerint az Amaterasu azonnali aktivációra képes, bárhol bármikor, és a Susanoo is öt másodperc alatt aktiválódik teljes alakjára, és teljesen megsemmisíthetetlen.
Az én véleményem, hogy igen is létezik a Mikulás, hogy Orochimaru a saját neméhez vonzódott, nem is Stephen King írta a Setét Torony köteteket, és az ég valójában zöld.

Mindketten mást hiszünk, és teljesen mindegy, hogy melyik igaz, és melyik nem, nem hiszem, hogy többször el kéne ismételni, azt amit egyszer már elmondtunk.

Technikák. Ez az egész, ki-ki ellen téma időpocsékolás. Valóban meg lehet vitatni, hogy ki-ki ellen, de semmi igazságalapja nincsen. Ezért felesleges azt mondani, hogy X téma valójában tényleg így működik, és ennyi idő alatt, amikor nem tudjuk, hogy mennyi idő alatt. Sosem láttunk még Jiraya vs Itachi harcot, sosem ültünk a fotelben elmerengve Orochimaru és Kakuzu harcát elemezgetve, így nem tudjuk, hogy valójában mi is történik.
Könnyedén lehet, hogy a Kirin-t ki tudta védeni Itachi, de az is lehet, hogy nem tudta volna kivédeni Orochimaru egyik technikáját. Hisz nem láttuk. Egyetlen támadásból nem tudjuk leszűrni, hogy sok-sok más technikával, shinobival szemben hogyan működnének azok a támadások, hogyan gondolkoznának a használóik, és hogyan próbálnának győztesként kikeveredni a dolgokból.

Rigormortisnak igaza van. Ha valóban építő kritikát, véleményt szeretnénk mondani, azt tegyük meg helyesen, odafigyelve, pontos szóhasználat, kifejezéstár használata mellett. Például engem néha idegesít a "szöszi" kifejezés, vagy a "sóska". (Az elején gondolkodóba is estem miattuk Nevet) Építsünk fel tematikát, és jutsuról, jutsura, mozzanatról-mozzanatra elemezzük a dolgokat, és a fixációkat.

Mert az, hogy: "Rá néz és amaterasu, ami, csak h tudd Mosolyog ott jelenik meg, ahova a használó fókuszál, ergo mire pislogsz oda kozmálsz." , nem kiépített, alapos elgondolás, hanem félvállról odavetett ostobaság. Ez a te véleményed. A mi véleményünk más. Kit érdekel, hogy mi az igazság? (Talán Chakrát >.<#) }

Téma


STM:

Kakuzu vs. Hiruzen? Hmm. Érdekes.

Sarutobi tényleg jó volt az elementális technikákban, ahogy Kakuzu is pazarul tolta. Nem kétséges.  Nevet
Sarutobi-nak kifejezetten jó a taijutsuja, és attól félek Kakuzunak is megfelelő, így ez biztos nem tudná eldönteni a dolgot, talán akkor ha Hiruzen megidézi Enmát. (Imádom ezt a nevet  Nevet )
Akkor viszont Kakuzu is előhozakodna a Jiongu val, ami megizzasztaná a sensei-t.
Sarutobi sensei kiálló elemző, és ezzel Kakuzu is így van, így valószínűleg csak az mentené meg Kakuzu-t, hogy ő többször dobhatja fel a paccskert mint az öreg.  Nevet
Érdekes csata lehetett volna, ha Kishi szánt volna rá időt, hogy mindenkit láthassunk összecsapni mindenkivel.  Szomorú

Mi lenne ha találkoznának ezek a párok, és harcolnának egy kiadósat??!

Piros sarok: Shikamaru, Lee, Sakura  -------  Kék sarok: Tenten, Choji, Naruto  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 12, 22:35:48 írta Couthbert » Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2383 Dátum: 10 feb 12, 22:57:29 »

"Rá néz és amaterasu, ami, csak h tudd Mosolyog ott jelenik meg, ahova a használó fókuszál, ergo mire pislogsz oda kozmálsz." - Ez kiépitett alapos elgondolás, a Sasuke vs Raikage harcból kiindulva, ahol ez történt Mosolyog
Nekem abszolut mind1, h ti kit szerettek, de ez alapján itélni... mind1, ti dolgotok. Az uchiha vérvonal a legerősebb a Naruto világában. Nagy az esély arra, h a 10 farkutól van, köré épül az egész cselekmény, ezért bele kell törődni, h ez mindennél nagyobbat üt. Tök mind1 h ha ti Tontont vagy Orochimarut hozzátok fel, attól ugyanugy esélyük sincs. Nem itachit, de az össze Sharingan használót ki lehet innen zárni.  Már csak a poén kedvéért is, de h ha valaki egy uchihát hasonlit össze, akkor is leirom h Susanoo, Amaterasu és Tsukiyomi Nevet Mert mind1ik 1 másodperc alatt használható és eddig mindent üt xDD Pech, de én már beletörődtem abba, h ők tul vannak tápolva, ideje lenne nektek is Mosolyog

Jah és engem az igazság érdekel, vagyis a legvalószinübb  vagy reálisabb lefolyása a harcnak Nevet

Idézet
Piros sarok: Shikamaru, Lee, Sakura  -------  Kék sarok: Tenten, Choji, Naruto  Nevet

Narutoék nyernének, már csak Naruto miatt, vagyis csak Naruto miatt. Shikamru elég jó stratéga és védő játékos, de pl egy Gamabunta ellen vagy egy Óriás Choji ellen se lenne sok sansza.  Sakura csak medic nin, de Tentent kiütheti, de szerintem ennyi lenne a mese. Shikának amugy sincs sok chakrája, nem birná a 2 nagydarabot visszatartani. xD Narunak még ott van ezenkivül a rasen shuriken, a sennin mód és 1000klón, na meg a Kyuubi.

Na most én adok fel egyett. Mi lenne ha Danzou nyomatna egyet Peinnel? És legyen neki 16 sharinganja Shisui szemével együtt.
Naplózva







Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2384 Dátum: 10 feb 12, 23:08:41 »

Sarutobi vs Kakuzu
Érdekes párosítás, mindkét öreg tapasztalt shinobi rendesen. Az elemi jutsuk-ban egyenlőek lehetnek, Kaku doton technikával kevert taijutsu-ja ellen az Enma bot megfelelő. A sihingami-t kihagyom, az a kérdés kinyer, azzal meg mindkettő meghalna, mert ugye az a lelked veszi ki, és itt nem játszik közre a több szív.
Viszont máshol igen, ez jelentené szerintem az egyetlen komolyabb különbséget a kettejük szintje között, de azért ez se olyan hatalmas. Igazából szerintem ez egy két esélyes harc lenne, mindkét félnek van esélye, Kakuzu-nak talán egy kevéssel több.



Shikamaru, Lee, Sakura, Tenten, Choji, Naruto

Szerintem nem kérdés, hogy Naruto-ék nyernének, vagyis inkább Naruto. Lee ide már kispályás sajnos, Sakura erős ugyan, de az még bőven kevés, meg aztán a senin mód biztosít kb. akkora fizikai erőt Naruto-nak, hogy ne okozzon neki komolyabb fejtörést egy Sakura tockos. Shika pedig nem menne sokra az árnyjátékával, én kétlem, hogy megtudná tartani Naruto túl sokáig. Láthattunk Hidan-nál is, hogy ez elég megterhelő, hát még egy olyan embernél, aki ennyi chakra-val rendelkezik mint Foxy-kun. Choji talán elnézelődne, Tenten meg sz*rra se jó. Nevet

16 szemes Danzou vs Pein

Szerintem ez egyértelműen Pein. Hiába van sok szeme, Pein-nek is van egy pár, és ő még lát is velük. Plusz Pein ugyanúgy tud életbe visszahozós játékot játszani. Danzou-nak van egy két jó technikája, csak sajnos ez kevés ahhoz, hogy a sok Pein-t bedarálja.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 12, 23:11:06 írta Kaihaku R. Kumori » Naplózva

Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!