24 szep 21, 09:43:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 45
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elemek...  (Megtekintve 189675 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #465 Dátum: 10 aug 03, 17:15:17 »

kakashinak a tűz az  csak anime elem,  szal 3 eleme van
Naplózva


datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #466 Dátum: 10 aug 04, 10:33:17 »

kakashinak a tűz az  csak anime elem,  szal 3 eleme van
hm hát én ugy tudom hogy az ő szive, mert mikor tanitotta narutonak az elemekkel kapcsolatos dolgot , akkor azt mondta hogy minden shinobinak van ugye a vele született eleme, és az kakashinak villám elem. a többit csak a sharingan segítségével tudja másolni.
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #467 Dátum: 10 aug 04, 13:45:36 »

Felejtsük már el ezt a másolás dolgot... itt a tehetség a lényeg. Csak olyan jutsut tudsz csinálni amire képes vagy.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #468 Dátum: 10 aug 04, 17:27:39 »

Felejtsük már el ezt a másolás dolgot... itt a tehetség a lényeg. Csak olyan jutsut tudsz csinálni amire képes vagy.

ezt a másolós dolgot azért nem fogjuk elfelejteni, mivel kakashi bece nevén is a történetben közismert "Copy Ninja Kakashi (コピー忍者のカカシ, Kopī Ninja no Kakashi)" --> azaz a másoló nindzsa kakashi.


"
Kakashi's Sharingan.

Kakashi's most distinguishing ability is his Sharingan, a gift from his late friend Obito Uchiha, as it allows him to copy any technique used against him, see through any deception, give hypnotic suggestions, perform genjutsu, and predict his opponent's movements.
"
(idézet a naruto wikipédiáról.)

Annyit mond, hogy kakashi sharinganja segítségével képes technikákat másolni.

És most menj át a kakashi topicba. (bocs admin)
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #469 Dátum: 10 aug 04, 18:51:13 »

Minden shinobinak van egy vele született affinitása egy elemhez.
Minden jounin viszont képes legalább 2 elemet használni.  (Shippuuden) (Nem tudom mangában benne volt-e.)
pl a 3. Hokage használt föld és tűz jutsukat.  Neki csak nem volt SharingannyaXD

Ami biztos: Van az öt alapelem: tűz(hi), víz(mizu), föld (chi), szél(kaze), villámlás (kaminari). Ezek keveredéséből jönnek létre az egyéb elemek, mint jég, sav, láva, fa...stb... 

Ismét csak nem emlékszem a mangára, de anime információi:
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #470 Dátum: 10 aug 06, 21:46:05 »

...

Pedig Kakesznek igaza van. Ha te magad átmentél volna a Kakashi témába, akkor ott olvashattad volna (én is beírtam), hogy csak olyan jutsut tud lemásolni, amihez "van eleme". Kakashinak villám, víz és föld eleme van. Ergó, ilyen jutsukat vagy elem nélküli jutsukat tud másolni és használni. (A mozik és anime nem számít, csak a manga.)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #471 Dátum: 10 aug 06, 23:17:28 »

Tűz vs szél tipusú csakra. azt vágom hogyha egy tűztámadásba simán belefújjuk a szelet az csak annyit ér 2 rétegben pirulunk meg 1 helyet.... deha mondjuk oldalról irányítanánk bele a csakrát akkor azt meg lehetne vele oldani hogy elkerüljön a tűz támadás vagy azis csak ugyanazt eredményezné mintha csak simán belefújnánk?
Naplózva
Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #472 Dátum: 10 aug 07, 15:13:48 »

sztem ez attól függ hogy mekkora az erősségi szintje a tűz és a szél jutsunak
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #473 Dátum: 10 aug 07, 15:38:05 »

Lenne egy kérdésem
A Ssuke által demonstrált Blaze release (nem tudom mi a neve magyarul) az gyakorlatilag egy olyan elem ami végtelen lehetőségeket rejt ? , nemúgy értem hogy a többi elem nem hanem hogy ehez gyorsaban lehet e kidolgozni sokféle jutsut, egy teljes arzenálnyit nem? mivelt az akaratával iránitják a lángokat
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #474 Dátum: 10 aug 07, 21:31:03 »

Megmondanád, hogy melyik mangafejezet hanyadik oldalán van az a "Blaze release"? Mert én angolból fordítom magyarra, de még csak nem is rémlik ilyen. Mosolyog
Itt a mangaolvasónk: http://naruto-kun.hu/manga/ keresd ki azt az oldalt és add meg a linkjét.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #475 Dátum: 10 aug 07, 21:44:18 »

Enton-rol beszel o ,amikor az Amaterasu fekete langjait formaba onti es manipulalja.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #476 Dátum: 10 aug 07, 22:27:23 »

Azt gondolom Sasuke mivel az Amaterasu fekete lángjait tudja manipulálni, így elnevezte Entonnak, (láng elem) de lehetne a neve akár Ni(n)csit(th)on (napelem) is xD

megj: jutsuk nevében lévő ton (katon fuuton..stb) jelentése ha jól emlékszem felszabadítás, (vagy manipulálás.)



 
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #477 Dátum: 10 aug 07, 22:57:34 »

Aham, valami olyasmi. Angolban is sokszor lehet olyat olvasni, hogy "Fire release...".
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #478 Dátum: 10 aug 08, 19:54:36 »

Angolul láttam a net-en csak nem jutott eszembe Japánul de elvileg akkor korlátlan lehetőség van benne nem?
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #479 Dátum: 10 aug 08, 22:16:12 »

Nincs, csupán egy erős ninjusu amit nehéz elkerülni és hatástalanítani és ha eltalál voltaképp véged.
Viszont közvetlenül csak azt találja el amit használó lát is.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 45
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!