24 ápr 27, 21:01:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Black Cat - befejezett  (Megtekintve 17227 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Dátum: 07 szep 23, 09:43:46 »

Black Cat

Egy titkos szervezet, Chronos egy harmadik világból, a föld alól ellenőriz mindenféle ügyletet. Ahhoz hogy fenntartsa az egyensúlyt, Chronos-nak emberekre van szüksége, hogy védjék. Train Heartnet a XIII. számú. Ő lenne a történet főszereplője, Black Cat. Új megbízása, hogy egy biofegyvert kell hatástalanítania. A biofegyver egy kislány, Eve, akit nano-technológiával kezeltek, magyarul át tudja transzformálni a kezét baltává...Train rátalál a lányra, de nem öli meg őt, mert találkozik Svennnel (nevezzük fejvadásznak), aki a lány oldalára áll...
A feliratot mi készítjük hozzá, az első három rész és a hozzájuk tartozó felirat már le is tölthető kacsint

Forrás: AnimeAddicts.hu
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 20, 19:30:23 írta Cartnecker » Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #1 Dátum: 07 szep 23, 14:15:45 »

Hú nekem nagyon tetszett, bár elég rég láttam... Abban az időszakban rászoktam a tejivásra... Nevet Nevet Bár most lehet, h valami mással keverem
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #2 Dátum: 07 szep 23, 15:15:07 »

Én is elég rég láttam ezt az animét, a kedvenc szereplőm talán Charden volt , bár sajna nem szerepelt valami sokat Nevet Akit nagyon utáltam az Creed volt. Nyelvesít Nem rossz anime, tele van akcióval, meg poénokkal, a zene jó, néhány szám egyenesen király Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 27, 20:07:02 írta Karasu » Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #3 Dátum: 07 szep 24, 09:39:38 »

Én nagyon nagyon megszerettem... tényleg nagyon jó Nevet kedvenc hmmm... így első 3 rész után talán Train vagy Sven Nevet
Már meg is szereztem az openingjét Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 24, 09:41:15 írta Amy Lee D. » Naplózva
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #4 Dátum: 07 szep 24, 21:11:26 »

Igen, nekem is tetszik, jah h én fordítom? Nevet Későbbiekben még jobban fog alázni a cucc, lesznek benne akkora harcok, meg majd akkora poénok  :o
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #5 Dátum: 07 szep 24, 21:16:04 »

A mostani (első 3 rész) poénokon is meghaltam Nevet Megütötte a Bleach szintet, amin általában ráz a röhögés xD A nevekkel még nem teljesen vagyok tisztában, de úgy ált. mindenki jóarc  Nevet
Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #6 Dátum: 07 szep 26, 16:01:55 »

Még nem láttam olyan animet amiben több halál aranyos karakter is lett volna de itt van Nevet
Naplózva
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #7 Dátum: 07 szep 29, 08:58:38 »

Hááát ezt lehet hogy át fogják rakni az AMV topicba, de találtam egy nagyon állat Black cat-es amv-t, Rammstein: Bang c. számra... http://www.youtube.com/watch?v=6EEC6wRQCko#F2TQMiGzGWg
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Kiru
Vendég
« Válasz #8 Dátum: 07 szep 30, 17:08:08 »

Húú imádtam ezt az animet Nevet mondjuk jó rég láttam, újra kéne nézni :/ Creed a kedvenc utána Train és utána Jenos X3
Naplózva
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #9 Dátum: 07 okt 12, 13:32:28 »

nekem a kedven Train olyan édi
nem tudtam megvárni a feliratot így végignéztem annyira jó volt
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Hyuuga Neji
Vendég
« Válasz #10 Dátum: 07 okt 25, 18:19:51 »

az első 3 rész után már személyes kedvencemé vált hangulatos pörgős és álltalában van egy két váratlan esemény
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #11 Dátum: 07 nov 15, 17:45:37 »

Én végig néztem angolul ez az az anime aminél a legtöbbet szótáraztam,de megérte. Nevet
Imádom!
Bár nem lenne ilyen rövid!!!!! :naruto_ideg: :naruto_ideg:
Kedvencem Train,nagyon odavagyok érte!Kegyetlen tetszik ahogy megrajzolták a szemét!!
Másik ami nagyon tetszik még,hogy Train védekezésre használja a fegyverét,nagyon találó.
Az az egyik kedvenc poénos részem,amikor Sven észreveszi Train nyakába a csengőt és nem érti miért hordja erre Train vissza kérdez hogy király?
Hát az halálos!
Ami rész még tetszik,amikor összemegy Train és találkozik a gyerekekkel és a "harcos" kiskölyök kezébe adja a pisztolyt.
Nagyon jó!
És Charden-t is jól megcsinálták,tiszta lojális a tanítványával és elfogadja az érzéseit,nem kényszeríti semmire.(bár se a kalap se a szemüveg nem kéne rá)
Persze Sven karaktere is nayon szimpatikus!tiszta gentle man,meg vigyáz Eve-re  Nyelvesít

http://www.youtube.com/watch?v=pTNhHK3cJ1w&feature=related
^ez nagyon jó,de várjátok meg míg beindul mert az elején van pár néma kép.

http://www.youtube.com/watch?v=I1sbQh1_8yc&feature=related
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 15, 18:14:51 írta Csillus » Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #12 Dátum: 07 nov 19, 21:28:00 »

Én is elkezdtem, és igencsak tetszik Nevet Holnap úgyis 7. órára kell bemennem, asszem ma este Black Cat maratont fogok tartani Nevet
Naplózva
3mpty
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #13 Dátum: 07 nov 30, 11:58:45 »

Nem rég elkezdtem nézni ezt az animet(amolyan miért is ne alapon, úgy sincs jobb dolgom...) és hamar bekerült a very best of -ok közé Mosolyog (mondom ezt annak ellenére hogy még csak a 18. részig láttam :-[).
Kedvenceim Train és a number I és talán még a X-est is idesorolnám.
A 8. rész kicsit megilyesztett, mert fura volt az első hét rész után így látni Traint , de szerencsére hamar felpörögnek az események.
Külön érdem annak az egy-két igencsak elgondolkodtató mondatnak, ami Sven szájából hangzik el, amikor elöször találkozik Trainnel.
Naplózva

Nagylevegőéés: A semmi nem semmi, hanem semmi, mert a semmi nem semmi, hanem semmi. Hiszen a semmi az semmi, nem pedig semmi.Ergo a semmi nem semmi, hanem semmi Nyelvesít
Mára ennyit jó éjszakát gyerekek


It's more than evil. It's... It's ningen.
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #14 Dátum: 07 nov 30, 12:23:05 »

Alapjába véve nem rossz sorozat, de a vége nekem valahogy furcsa volt... "Túl sok esemény túl kevés részbe" című dolog miatt talán...

Meg Sven szemes dolga nekem nagyon hasonlít Kakashiéra Mosolyog, mármint: csak egyik szeme olyan, azt a legjobb haverjától kapta, aki elötte megmentette őt és ebbe a megmentésbe belehal. E mellett, ha használja, akkor kimerül tőle...
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!