24 jún 29, 02:01:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378247 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #345 Dátum: 08 jan 17, 09:59:18 »

..  nah  ez  egy  joo  kis  átfedős  storry..de remélem joo helytre írom  :-X ...

..szóval..  addig  mindenkinek  tiszta  h Madara  és  az  első  egyébb ősszetűzések miatt összecsaptak  egymással.....  a  harc végén  az  első  halottnak  hitte  Madarát.... be  igazábool  csak  nagyon lesérült...  bosszuuját évekig forralta a  levél.. és   az  Uchihák ellen  amiért  elárulták...... az  idő  közben  ( tökmindegy  h  mivel hogyan..  de meghosszabította egyébb  cuccosokkal az  életét) találkozott az akkori Yahiko-val..Nagatoo val....és  Zetsuval.......//így  lessz  Akatsuki sötöbö ... //
... Madara megidézte  a  Kyuubit.....  aki  ezért  Madara  szemeit  kérte....
..de sajna  a Kyuubi nem  volt  elég  erős  h  végrehatsa   a   dolgot....
.. Madara tudomást szerzett  egy összezúzoodott halott Uchiha testről  akinek még  megvan  az  egyik  sharingan  szeme.... ő volt Obito......Madara  kivette  az  1  szemet.... (ezért  van  h az  a szeme  van  meg  Madarának  ami  Tobinak még volt.....
..Madara  így  új lehetőséget   kapott a bosszúra.... tudott  egy  nagy  Uchiha zseni  shinobirool.. Itachirool...  aki elég fura   gondolkodásmooddal  rendelkezik......felkereste  Itachit  és ajánlatott  tett  neki/megfenyegette.. h nem öli meg az  öccsét..( a  visszatekintős részekben láthattuk h  Itachi még az  apjával is  szembeszállt  volna  h ha  Sasuke  nem  szool közbe..  ergo nagyon nagy  hatással  volt rá )  és elmondja  neki  h hogyan  birtokolhat  egy  hatalmas  erejű  sharingant ha  ő  cserébe megöli az  összes  Uchihát.. Itachi  beleegyezett ebbe.. és  így  Madara  sikeresen busszút  tudott állni  a  klánon amiért  nem álltak mellette......................................... "aztán  a  többi  majjön" Nevet
..  hát   ennyi lenne  a  nagy elmélet.... By: Shinji-kun (már  amennyire  emlékeztem  amit  ő mondott..xD...)
..am a maszk  oka   Tobin szerintem  csak  az  h  ne   fedje  fel  a  kilétét.. mert  az  nagyon megnehezítené  a  dolgát minden  szempontbool......
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 17, 13:19:43 írta Adachi » Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #346 Dátum: 08 jan 17, 17:00:13 »

Nekem is van egy új teóriám: Tobi = 4. Hokage (ilyen még úgy sem volt :-\). Szóval a szemet vlhonnan szerezte és a haját meg befestette. Nos?

Egyszer ez már előkerült.. Le is szavaztuk... És miért akarná kiszabadítani a Kyuubit, akit korábban lepecsételt...

(remélem elég szalonképes és eddig fel nem vetett teória lesz)

Tegnap megnéztem az Ayakashi Ayashit és bevillant a fényes ötlet, miszerint Tobi maszkja honnan van? Figyelembe véve az eddigi Madara-Obito-tökmás tippeket, talán a maszkot maga Madara csinálta, és Zetsu vagy Tökmás adta Obitora Nevet És mivel feltételezzük, hogy a maszkot egy nagy erejű féldémon (?) készítette, Obito teste regenerálódott, ergo minden ereje a maszkból jön, mint a The Mask-ban X) Persze az is lehet hogy túlságosan unatkozom, és a maszknak semmi haszna úgy igazából, de azért leírtam.

Ez új! Nagyon jó teória! Honnan szerezhette a maszkot??
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
RinNegan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

szuper S-osztályú nőcsábász ninja


« Válasz #347 Dátum: 08 jan 17, 22:11:22 »

Na tehát itt most két kérdés merül fel: van e szerepe Tobi maszkjának, vagy nincs?
my own opinion: szerintem lehetséges de nem valószínű, mivel eddig (azon a különleges kardos részen kívül miután kezdődött a shippuden) nem láttunk olyat, hogy egy ninja-nak attól lett volna igazán nagy ereje hogy egy tárgyat visel...Hogy honnan szerezhette...biztos valamelyik nagyerejű Kage csináltatta a múlt évszázadban, eddig egy múzeumban őrizték és Tobi ellopta...lehet h nagyon randa és azt akarja takargatni...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #348 Dátum: 08 jan 17, 22:21:40 »

Ugyan...
Az a kardos rész csak filler volt. Ez nem a DN, hogy pár igen fura tárgy okozzon kavart.
Egyszerűen, vagy csúnya/torz az arca, vagy csak a kilétét titkolja. Vagy mindkettő...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
anbu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #349 Dátum: 08 jan 18, 16:54:24 »

Újabb ötlettel áltam elő csak hogy végigondoltam hogy Orochimaru meghalt meg hogy egy Madara nevű személy dirigál az Akatsukinak nincs olyan sok értelme de lehet hogy mégis. Ami a nagy kérdés hogy Tobi miért csatlakozott az Akatsukihoz? Az Akatsuki egyik célja volt Orochimaru kinyírása. Én arra gondoltam hogy lehet Orochimaru nem csak az első hokage DNS-ével kísérletezett hanem Madarajéval is és lehet hogy Tobi majdnem meghalt emiatt és bosszút akart állni Orochimarun, ezért csatlakozott az Akatsukihoz és lehet hogy mivel Madara DNS-ével bír ezért felvette az ő nevét. És most hogy Orochimaru meghalt az Akatsuki segítségével a bijuk (pl. a kyuubi) erejét akarja megszerezni. DE ez úgy h.lyeség ahogy van.
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #350 Dátum: 08 jan 18, 17:30:56 »

Ide kapcsolódó kérédem van: Ha Tobi=Madara, akkor Madara miért akarja elkapni a Kyuubit
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #351 Dátum: 08 jan 18, 17:59:16 »

Most jöttem nem rég rá, hogy van egy info amit eddig nem hasznosítottunk: Minato csak a Jin chakrát pakolta Narutoba. Tehát elvileg csak 1/2 Kyuubi van nála. Lehet Madara célja ezzel az egész bijuu gyüjtögetéssel az, hogy megint egy egész Kyuubit hozzon létre.
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #352 Dátum: 08 jan 18, 18:30:27 »

Egyre jobb dolgok jönnek elő...

memoryan: Azért mert terve volt a Kyuubival, de Minato elkapta és bezárta. Madara így hát vissza akarja szerezni. De nemhiszem hgy Tobi Madara lenne...
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #353 Dátum: 08 jan 18, 22:09:49 »

.. Az Akatsuki egyik célja volt Orochimaru kinyírása. ...

Az Akatsuki más céllal jött létre (nem írom le, OFF). És alapból még Orochimaru is benne volt. Csak miután dezertált, fekete-listára tették. Ennyi.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #354 Dátum: 08 jan 19, 12:40:29 »

Heh a mostani manga rész után van még vki aki kételkedik abban, hogy Tobi Madara? Mosolyog (remélem Kishi a következő epizódban nem kavar be ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 19, 14:46:16 írta barkasz » Naplózva

RinNegan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

szuper S-osztályú nőcsábász ninja


« Válasz #355 Dátum: 08 jan 19, 14:38:41 »

Én eléggé kételkedem Nyelvesít szerintem még mindig nem Madara...hova tűnt az a szép haja :'( és a bal szeme??  :'(
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #356 Dátum: 08 jan 19, 14:59:38 »

..  a  haja  lehet  h ugyanabbool  az  okbool nem  a   régi  amiért  maszkja van..ergo mert nem  karja  h  tudják h  él.. h miért  nincs   meg   a másik szeme ??.. olvasd  el  az  elméletemet  lejjebb kacsint
Naplózva
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #357 Dátum: 08 jan 19, 15:02:40 »

Ja, vagy lehet, hogy a régi szemeire csak simán megvakult, azok mentek a kukába, Obitotól meg elszedte a megmaradt szemét! Mosolyog (mindenkinek Obito szemére fáj a foga ikszdé)
Naplózva

xxaby
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #358 Dátum: 08 jan 19, 15:05:26 »

ja és azért kellet az egész klánt lemészárolni hogy madarának legyen 1 örökké valóságog saringanja kacsint
Ja és hogy ne legyen off:
Lassan tényleg meglátjuk ki Tobi mert ezt már Kisi sem húzhatja tovább.
Naplózva
RinNegan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

szuper S-osztályú nőcsábász ninja


« Válasz #359 Dátum: 08 jan 19, 15:12:58 »

wOoW ebben lehet valami, lehetséges valóban azért segitett Madara Itachinak, mert kellettek neki uj szemek  :o
végre valamit kisilabizáltunk ebből a nagy maszlagból Nevet és lehet h Itachinak is... a többi meg megy a frigóba xd
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!