24 jún 29, 01:51:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378237 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #330 Dátum: 08 jan 12, 22:54:56 »

Egyáltalán mi a Tengu-elmélet forrása? Mert ha nem Kishimoto Masashi, akkor nincs mire alapozni :-X
Tobi meg egyszer kijelentette, hogy ő Madara, meg Pain is egyértelműen arra utalt, hogy ő az... Lehet, hogy a mangaka csak még jobban össze akar kavarni minket, hogy a Tobival kapcsolatos utalások két irányba visznek mindenkit: hogy Madara vagy Obito ;D
Épp, mikor az egyik valószerűbbnek látszik, akkor pont jön valami, ami a másikat támasztja alá... mindenesetre ezért le a kalappal Kishimoto Masashi előtt, hogy így eljátszik a fantáziánkkal xP

mikor jeleni ki?erre nem emlékszem :o
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #331 Dátum: 08 jan 12, 23:20:32 »

A mangában. Tizennéhány oldallal ezelőtt ld. japánról magyarra fordításomat:
http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=411.msg62245#msg62245
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #332 Dátum: 08 jan 13, 03:25:31 »

Na szerintem! Együtt Tobi maszkját és Pein testét nem láttuk még egy kép kockában úgy hogy Tobi parancsolt volna
szerintem egy alkotói fogás hogy 1 oldalra rakja Az igazi vezér megjelenését és Tobi túlélésének bemutattását és mellé
az az idétlen szöveg hogy enyém Madara ereje.??? Bár ez csak az én véleményem.

Persze, hogy nem láttuk...  -_-"
Csak annyit láttunk, hogy egy köpönyeges, csukjás alak beszél Peinhez és Konanhoz, elmegy melletük, aztán amikor "felénk fordul", látjuk, hogy Tobi az, és hogy Sharinganja van...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
xxaby
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #333 Dátum: 08 jan 13, 15:31:06 »

Ja bocs megnéztem 1 képet és azon ha jol megnézzük a csukjás fejet láthatjuk hogy 1 spiráll van ami tobi maszkja úgy hogy már biztos. Hogyy tobi dirigál az akatskiban. és ez pontosan a 364/17 felső kockája úgy hogy most magamat hazuttoltam meg :-[
Naplózva
RinNegan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

szuper S-osztályú nőcsábász ninja


« Válasz #334 Dátum: 08 jan 13, 19:12:28 »

Bocs, ezt javítom: 364/18 as:)
Naplózva
Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #335 Dátum: 08 jan 13, 19:43:41 »

de nem lehet,h arra utal,h benne is megvan madara ereje?tehát a sharingan?mert ezt tul.képpen mondhatja  sasuke vagy itachi is.
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #336 Dátum: 08 jan 13, 22:22:04 »

Dongo: Nem, éppen ez ügyben linkelt Arvael (4 hozzászólással elölrébb a tiedtől). Már 100szor megírták, hogy japánban máshogy van a tájszólás meg mittomén mi nem vagyok nyelvész Nevet

u.i.: Arvael meg japánologus így hiszek neki Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 13, 22:23:24 írta R » Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #337 Dátum: 08 jan 13, 22:58:57 »

Ami azt illeti nekem is Arvael szava az utolsó ilyen kérdésekben.
Tehár Tobi madara, pont
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #338 Dátum: 08 jan 14, 01:04:32 »

..tök poén h  a  Kakashi  gaiden így megzavart mindenkit..xD.... mert szerintem azt  csak  azért  csinálták meg  h  mgtudjuk h hogy  lett  Kakashinak  sharinganja......erre  már   persze  egyből  rá kellett építeni h hoho..  akkor tuti  h  Obito..
... a  legjobb az  egészben h  már  számtalanszor olvastam h  "dehát Madara  halott".....miért...tán Obito nem az ?..xD
.. mellesleg  már joopárszor  leírtam h  időben sem egyezne  a  dolog... joo.joo persze  az  is feltevésekre  alapul..de  szerintem még  mindíg  több  logikája  van h  él oszt' kész..xD..
..am  meg  Arvael nővérkémnek   nagyon örültem mikor  leírta  a  dolgot....  a  következményről meg  nem szabad  kommentet írnom ..Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 14, 01:09:50 írta Adachi » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #339 Dátum: 08 jan 14, 01:16:37 »

Nekem 8 hogy Tobi kicsoda...  de ez úgyis kiderül a mangában előbb vagy utobb... +Elég nehz túlélni, ha valakit félig meglapít egy nagy kő... De lehet hogy Obitonak ez is sikerült...
Nincs sok értelme ezen lovagolni, amikor idővel úgy is kiderül kinek az arcát rejti Tobi maszkja... Főleg, ha csak mindenki szajkózza a magáét visszaolvasás nélkül...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #340 Dátum: 08 jan 14, 01:36:41 »

Moderátor:
Oké. Úgy látom egyelőre ez a téma halott ügy. Új infó nincs, csak az ismételgetés. Amíg nincs újabb infó a "jó fiúról", lehet le is kellene zárni...  ???
Szóval: Megkérek mindenkit, hogy hacsak nincs új (ergó, olvass vissza) és értelmes teóriája arra, hogy ki a lazac lehet Tobi, akkor ne írjon. Elég jól fejben tarton a különböző teóriákat, szóval tudom mely hsz-eket kell törölnöm. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #341 Dátum: 08 jan 14, 16:42:52 »

(remélem elég szalonképes és eddig fel nem vetett teória lesz)

Tegnap megnéztem az Ayakashi Ayashit és bevillant a fényes ötlet, miszerint Tobi maszkja honnan van? Figyelembe véve az eddigi Madara-Obito-tökmás tippeket, talán a maszkot maga Madara csinálta, és Zetsu vagy Tökmás adta Obitora Nevet És mivel feltételezzük, hogy a maszkot egy nagy erejű féldémon (?) készítette, Obito teste regenerálódott, ergo minden ereje a maszkból jön, mint a The Mask-ban X) Persze az is lehet hogy túlságosan unatkozom, és a maszknak semmi haszna úgy igazából, de azért leírtam.
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 17, 14:35:51 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #342 Dátum: 08 jan 15, 19:00:09 »

Nekem is van egy új teóriám: Tobi = 4. Hokage (ilyen még úgy sem volt :-\). Szóval a szemet vlhonnan szerezte és a haját meg befestette. Nos?
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #343 Dátum: 08 jan 15, 19:09:24 »

A 4. titu nem élte túl a Pecételő technikát + nem támadná meg a saját fiát
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #344 Dátum: 08 jan 15, 19:40:20 »

Ki tudja Mosolyog, lehet őt is megidézte vlki Edo Tensei féle technikával.

Még 1 tipp: lehet Zetsunak a tesója van a maszk mögött. Végülis akkor érthető lenne a 2ös személyiség + mondjuk út közben felzabálta Madara és pár egyéb Uchiha maradványát.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!