24 jún 29, 01:58:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378243 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #315 Dátum: 08 jan 11, 14:07:19 »

lehet hogy már volt de mi van ha mind igaz és obito=tobi és uciha madra  ??? de ez lehet hülyeség
de a tobi obito az szerintem lehetséges mert én azt olvastam nem tudom hol hogy pein meg még náhány aka tag öszerakta
de a tobi obito nekem a leg szimpatikusabb válasz a tobi ki is? kérdésre

Erre lehetőségük is lett volna, mármint hogy összerakják, mert ugye Kakuzu ebből profi volt... kiváncsi vagyok, hogy miért is említették meg, hogy Kakuzu az első Hokage ellen harcolt. Biztos nem véletlen, hogy pont ugyanaz ellen harcolt, mint aki ellen Madara is...
Naplózva
anbu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #316 Dátum: 08 jan 11, 20:36:29 »

Szerintem Tobi Obito csak a testét Uchiha Madara lelke szállta meg  :-\ úgy mint Orochimaru akarta Sasukéjét.
Naplózva
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #317 Dátum: 08 jan 11, 20:50:37 »

Kakuzu tényleg egy dr. Frankenstein, de ezt én azért nem hiszem, amit írsz, R! Mosolyog Bár megcáfolni sem tudom semmivel.
Mindenesetre marha jó lenne már tudni, hogy ki ez a Tobi és mik a szándékai. Ha Obito, vagy maga Madara az is érdekes ugye, mert egyiküket sem negatív szereplőként ismertük meg...szóval ez még egy annyira sokismeretlenes egyenlet, hogy nemtok állástfoglalni. Apropó kérdés: tudom, hogy a shodaime állítólag legyőzte Madarát, de meg is ölte?
Naplózva

Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #318 Dátum: 08 jan 12, 12:01:34 »

Hát barátok voltak szerintem nem biztos....Lehet csak le pecsételte valamibe késöbb Tobi meg bele futott és Madara megszállta szép lassan Tobit. ;D
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #319 Dátum: 08 jan 12, 13:07:12 »

Nem hiszem hogy megszállta volna őt.. Ez nem egy Shaman King. Sőt sokan azért is szeretik annyira Narutot, mert nem olyan sok benne a misztikum, mint pl. egy Yu-Gi-Oh!-ban vagy egy Shaman King-ben. Nemhiszem hogy Kishi pont most kezdené el, ilyen szellemekkel és lelkekkel.

A Kakuzu elméletre: Az Akatsukisok Pein, Konan és Zetsu kivételével mind lenézik a 'kis Tobikát' sőt, Kakuzu is asszem valamikor szipózza Tobit (mintha valahol olvastam volna), így nem hiszem hogy az Akatsukisok rakták volna össze. Főleg mert olyan nehézkesen vették be a szervezetbe. Csak Sasori halála miatt egyeztek bele. Úgyhogy ez kidobható. (SZVSZ) Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #320 Dátum: 08 jan 12, 13:30:24 »

Hehe... az se biztos, hogy Zetsu már összerakta, hogy Tobi az a Madara, aki Pain-nek dirigál :-X Bár lehet, hogy mostanra már sikerült, hiszen először, ha még emlékeztek, ő is milyen módon viszonyult Tobihoz, mikor Sasori gyűrűjét keresték meg Deidara karjába futottak bele xD

Na mindegy, itt Tobi a lényeg Nevet Kíváncsi leszek, most pontosan mi is van, mert amilyen infókat és utalásokat ad a mangaka, egyszer hol egyértelműnek tűnik, másszor hol nem... Hümm-hümm
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #321 Dátum: 08 jan 12, 14:15:42 »

Zetsu nem tudja, hogy Tobi a "góré". Akkor mikor Sasori gyűrűjét keresték, nem volt ot más Akatsukis, mégsem bánt vele úgy mint a főnökével (még ott is akarta hagyni, mert nem csipkedte magát Mosolyog).

A 383. mangákban Pein mondja, hogy Madara utasítása szerint a Kilencfarkú után kell mennie. Ez eddig OK. Jelenlegi ismereteink szerint Tobi utasította Peint, hogy uzsgyi a Kyuubi után. De Zetsu nem tudtja, hogy ki Madara, esetleg annyit tud, hogy van egy Tobi nevű félnótás, akit ismer is, meg van egy Madara nevű főnök valahol, aki csak az utasításokat adja.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tems
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

Bakanda! Cehh... xD


« Válasz #322 Dátum: 08 jan 12, 15:48:47 »

Totálisan kilőve, hogy Madara legyen Tobi. Újraolvastam a Tengu-elméletet, és ha igaz, akkor Tobi egyáltalán nem Madara. Uchihának Uchiha, de nem Madara.
Naplózva

Jelenleg agyilag zápult, kifacsart felmosó rongy, akit a WCben áztattak ki...

Junjou Romantica! (L)
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #323 Dátum: 08 jan 12, 17:11:12 »

Egyáltalán mi a Tengu-elmélet forrása? Mert ha nem Kishimoto Masashi, akkor nincs mire alapozni :-X
Tobi meg egyszer kijelentette, hogy ő Madara, meg Pain is egyértelműen arra utalt, hogy ő az... Lehet, hogy a mangaka csak még jobban össze akar kavarni minket, hogy a Tobival kapcsolatos utalások két irányba visznek mindenkit: hogy Madara vagy Obito ;D
Épp, mikor az egyik valószerűbbnek látszik, akkor pont jön valami, ami a másikat támasztja alá... mindenesetre ezért le a kalappal Kishimoto Masashi előtt, hogy így eljátszik a fantáziánkkal xP
Naplózva

xxaby
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #324 Dátum: 08 jan 12, 17:40:26 »

Na szerintem! Együtt Tobi maszkját és Pein testét nem láttuk még egy kép kockában úgy hogy Tobi parancsolt volna
szerintem egy alkotói fogás hogy 1 oldalra rakja Az igazi vezér megjelenését és Tobi túlélésének bemutattását és mellé
az az idétlen szöveg hogy enyém Madara ereje.??? Bár ez csak az én véleményem.
Naplózva
Tems
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

Bakanda! Cehh... xD


« Válasz #325 Dátum: 08 jan 12, 17:54:31 »

ezt most marhára nem értettem, hogy mit írsz xxaby... lehet csak én vagyok értetlen... ???

okké, már értek mindent, köszi
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 12, 20:18:45 írta Tems » Naplózva

Jelenleg agyilag zápult, kifacsart felmosó rongy, akit a WCben áztattak ki...

Junjou Romantica! (L)
xxaby
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #326 Dátum: 08 jan 12, 17:59:42 »

na ott kezdődik hogy tobi segített Dei-nek aztán látjuk hogy egy alak beszél Pein-el aztán hirtelen megjelenik tobi ami úgy jön le mindenkinek hogy akkor aki Peinek utasított az tobi pedig ez nem 100% hisz nem is láttuk őket 1 képkockában ahol tobi osztotta volna peint.
Remélem tiszta mire gondolok :-[
Naplózva
Alhun
Vendég
« Válasz #327 Dátum: 08 jan 12, 18:43:59 »

Abban igazad van, hogy kimondottan nem mutatják Tobit és Pein-t egy képen, csak úgy, hogy Tobi vagy sötétben van vagy háttal van neki - viszont végiggondolva a dolgot egy Tobi szintű személynek (most gondolok a nem Uchiha Madara erejű önteltségére, hanem a Naruto szerű összevissza pattogós személyiségére) mi keresni valója lenne az Akatsukiban? Itt többről van szó biztosan, ezért valószínű, hogy az az eltakart személy is Tobi volt.
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #328 Dátum: 08 jan 12, 21:32:21 »

Beletrafáltatok már megint!

Nekem is ez az egyik legfontosabb kérdés Tobi kilétén kívül:
Mit keres az Akatsukiban? Két válasz lehetséges. Az egyyik az Obito elmélethez dukál, a másik meg Madarahoz.

Madara: "Madara" utasítása a Kyuubi elfogása. Azt már gondoljuk, hogy Madara szabadította el a Kilencfarkút. Ezután azt a Yondaime Hokage legyőzte, és fiába, Narutoba pecsételte. Madara azért van az Akatsukiban, hogy visszaszerezze a Kyuubit magának, és EZ az egyetlen célja.

Obito: Nos.. Obito miért is csatlakozna az Akatsukihoz.
1. Hogy rátaláljon Kakashira általuk.
2. Be akar illeszkedni valahova (ez elég hülye ok)
3. Megzakkant, teljesen idióta lett (némileg megcáfolva, ugyanis Tobi megmutatta már komolyabb arcát is.

Halljam a véleményeket! Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #329 Dátum: 08 jan 12, 22:12:37 »

Az Obitos 1-re nem hizsem, mert ha rá akarna találni Kakashira, akkor csak simán el kéne mennie Konohába nem?
A második nem túl valószínű, de ha mégis miért pont a Aka, és miért vették fel? Sharingan használónak már ott van Itachi, aki messze a legjobb.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!