24 jún 29, 02:16:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 114 115 [116] 117 118 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378263 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #1725 Dátum: 12 júl 23, 18:08:20 »

Hali
Viktor és abe meg a többiek.  Montátok hogy lehetetlen.  12 jún 29, 16:14:30  írtam egy igen komoly eszme futtatást. Jó érvek szerintem hiszen az érvek a munkám része.

De van amin átsiklottam . És ez a manga 404f 4 oldala. Ahol is kasime mizukagénak hívja először. És megnyugtatónak érzi hogy ő mozgatja a szálakat.

Ez alátámasztja hogy sem konoha sem pedig az ucsikhoz nincs köze.  És Tobi mondja hogy nagyon sajnálja azt hogy kasime tudja meg róla utoljára az igazat. Azaz nagyon jól ismerhették egymást.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 23, 18:16:59 írta OZI0522 » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1726 Dátum: 12 júl 23, 18:34:49 »

Addig, oké, hogy közelebb áll Danzouhoz, mint Madarához, de honnét, tudod, hogy nem-e mind a kettővel jóba volt, vagy esetleg azért van jóba Danzouval, mert Madara mondta neki, hogy megfigyelhesse Konoha terveit, vagy bármi. Vagy esetleg te több múltbéli eseményt láttál mint én, amelyben több szerepet kapott Kagami vagy mi?
Az Uchihák  KG-ja a sharingan és nem a tűz ninjutsu, honnét, tudod, hogy nem volt közöttük más típusú ninja. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy az Akamichi klánba csak kövér emberek járhatnak, bár ez gyakorlatilag így van, de ez csak erősíti a technikájukat, a józan ész diktálja és nem pedig a KGjuk része.
Ez mi? Én az erőviszonyokról beszéltem, nem pedig a szerelmi szálakról! Az Uchihák tűzjutsujának mi köze van ahhoz, hogy egy Akamichi tag kövér vagy nem!?
Arra céloztam, hogy ha Tobi Uchiha, akkor erőben sokkal közelebb kell lennie Madarához mint Danzouhoz. Ez pedig nem igaz. A tűzjutsu, mint Sasuke emlékeiből is láttuk, a feltétele volt hogy valakit komoly személyként kezeljenek az Uchiha házban. Tobi még ilyet sem csinált Konan ellen, pedig egy olyan mint amilyet Madara tolt a Kagék ellen, több mint valószínű, hogy megkönnyítette volna a dolgát és nem kell feláldoznia a szemét és a fél testét.

Szerintem ne jelentsd ki azt hogy Tobi olyan gyenge és nincs Madara szintjén mert őt nem ismerjük majd most fogjuk igazán megtudni hogy milyen erős is valójában szerintem egyik legerősebb karakter. Danzou meg lehet erős volt Sasuke legyőzte és alapból le volt gyengülve Sasuke mert a Kage találkozón a Raikage ellen harcolt csak Karin felgyógyította de Danzou megújult erővel harcolt ellene és ráadásul mennyi Izanagit elhasznált? Ha nincs neki Izanagi már meghalt volna elég hamar.
Tobi a Rinnegan megszerzéséig semmit sem mutatott, sőt, egy nagy 0 volt. Két út megvolt neki, de akármikor harcolni próbált mindig besült (még most is), többek között olyanok ellen mint Minato, akinek egy út sem volt meg. Abban pedig, hogy ő az egyik legerősebb karakter, nagyon nem értek veled egyet. Kb olyan, mintha most hirtelen Kakashi kapna Senju DNS-t és Rinnegant. Tuti az egyik legkomolyabb arc lenne.

Nem tudom, hogy olvasod e a mangát de nem hinném, hogy ez lenne, mivel amikor Kisaménak megmutatta az arcát akkor látszott az álla és a szája. Szóval biztos, hogy nem olyan mint Zetsu. Amit én el tudnék képzelni még az valamilyen nagy drámai fordulat, hogy pl: Minato Tobi. Én ezt simán el tudnám képzelni. Mindent meg lehetne vele magyarázni. Sőt így még Obito elméletet is alá lehet támasztani valamilyen módon, hiszen Kakashit ő vitte el onnan és akkor simán megmenthette volna a szemét.
És te olvasod a mangát? Nem tudom mennyire emlékszel, de volt egy Minato vs Tobi harc. Az egy dolog hogy gyors Minato, de nem annyira hogy magával küzdjön. Másik dolog, hogy le van szegényke pecsételve, harmadik pedig, hogy Obito jobb oldala még mindig teljesen le lett zúzva.

Rikodou senninről hollétéről semmit se tudunk egyenlőre de Tobi nagyon "okos" ha annyira mondja mindenki a történelmet akkor biztos tudja ő hogy hol van Rikoduo már ha halott. De kétlem hogy halott lenne..
De halott és láttuk is az egyik utolsó beszélgetését, mikor a Bijuuk születtek. Ő nem olyan mint Oro, hogy mindent túlél, mert aki jó, az beletörődik a sorsába és nem hozatja magát vissza sehogy.

Tobi = Rikodou-t vallóknak:
Tehát Rikodou, aki a 10 farkú jinjuurikije volt, rendelkezett a Rinnegannal, ilyen elképesztően erős volt és ennyit szerencsétlenkedett mint most Tobi?! Na ne már. Ezenkívül mint írtam Rikodou a jók közé tartozott, ráadásul ha már egyszer a juubi Jinjuurikije volt, akkor most miért is vadászik rá újra? Elfelejtette milyen érzés volt régen?! Megjegyezném még azt is, hogy ha Rikodou = Tobi, akkor miért is kell az utakat vadászni? Ha Rikodou = Tobi, akkor ő pont hogy egyben Uchiha és Senjuu is, sőt ki tudja még mi, hiszen tőle származnak ezek a klánok és benne megvan mind a 6 út, vagy 5 ha a Jinjuuriki lét is annak számít (ez még rejtély).

Ja és ahogy derülnek ki az infók, Madara terve volt az amit most Tobi csinál, azaz tőle indult az egész, ő pedig több mint valószínű, hogy az Uchihák táblájáról nyerte az infókat.
(Még az sem bizonyított, hogy a Mizukage kinek a genjutsuja alatt állt. Én fogadni mernék rá, hogy Madara volt a felelős nem pedig Tobi.)
Naplózva

OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #1727 Dátum: 12 júl 23, 19:08:19 »

Csuki. AZ hogy ki  jó és ki nem ez relatív. Nagató is jót akart csak rossz eszközzel.

Rikodou alkotta meg a sinobi világot. Ezt ugye tudjuk. Megmentette a világot a 10 farkútól. De mi lett a világbol? Rengeteg a fájdalom a kín és a bosszú. Ez olyan mikor feltalálsz valamit de azt rosszra használják. Ha módodban állna elpusztítanád az alkotásod. Ezzel a motiváció megvan.

Ráadásul a Tobi a találkozón mondta hogy nincs ereje teljében.  Ha ő a szerzetes akkor ez nem  is meglepetés hisz a 10 elleni harc biztos sokat kivet belőle. Ráadásul erejének nagy részét oda adta a 2 fiának. Lehet hogy ezt a tér idő technikát   tartotta meg magának. És azért ne felejtsük el hogy ezt a fajta teknikát azé előtt, pláne ilyen szinten nem láthattuk. Ráadásul ezt a technikát sok mindenre lehet használni.
szinte teljesen össze áll.

Csak egyetlen komoly ellenérv hangozhat el. Az pedig.........
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1728 Dátum: 12 júl 23, 23:32:33 »

Szerintem ahol maszkosként ábrázolták ott mindig Tobi volt, Madara minek vett volna fel maszkot? És amúgy is a Hashirama elleni küzdelme akár egy évszázada is lehetett, ő pedig elég fiatalon halt meg, az akatsuki alapításán, konoha megtámadásán meg ilyesmiken nem hinném, hogy részt vett volna.
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1729 Dátum: 12 júl 24, 08:16:54 »

Szerintem amilyen jól Kishimoto meg bír magyarázni mindent, az sem kizárt, hogy Tobi=Zetsu testvére. Róla még nem igen hallottunk (egyáltalán nem), de amikor Tobi letépte a saját kezét, akkor olyan Zetsus folyadék jött ki, nem vér. Ebből feltételezem, hogy valamilyen rokoni kapcsolatban van Zetsuval.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #1730 Dátum: 12 júl 24, 16:41:17 »

én  Rikudou Sennin-t simán esélyesnek tartom

 mi lehet a motiváció? hát mondjuk mindig a béke megteremtése volt a célja, az évszázadok során át próbálkozott, de nem jött össze, aztán kitalálta ezt a Tobi story-t, és végül sikerült összekovácsolnia a Shinobi világot úgy, hogy maga ellen fordított mindenkit, és ez az utolsó leckéje a nagy bölcsnek... bár ez sok helyen sántít, de a sok legendás alak közül még egyedül ő hiányzik ,aki nem jelent még itt meg...valami olyasmire gondolok, mint például Watchmen: Az őrzőkben (egy SPOILER aki nem látta), ahol Dr. Manhattan (lényegében egy isteni hatalmú lény) is belátja, hogy úgy lehet csak béke az USA és a Szovjetunió között, ha mindkét nagyhatalom közös ellenséget lát benne.... ajánlom mindenkinek a filmet,  kicsit mostohán kezelt, szemben a túlértékelt Bosszúállókkal, bár ez egy másik téma


Hali
Viktor és abe meg a többiek.  Montátok hogy lehetetlen.  12 jún 29, 16:14:30  írtam egy igen komoly eszme futtatást. Jó érvek szerintem hiszen az érvek a munkám része.

De van amin átsiklottam . És ez a manga 404f 4 oldala. Ahol is kasime mizukagénak hívja először. És megnyugtatónak érzi hogy ő mozgatja a szálakat.

Ez alátámasztja hogy sem konoha sem pedig az ucsikhoz nincs köze.  És Tobi mondja hogy nagyon sajnálja azt hogy kasime tudja meg róla utoljára az igazat. Azaz nagyon jól ismerhették egymást.

a Sennin nem adhatta ki magát a mizukagénak?

Tobi = Rikodou-t vallóknak:
Tehát Rikodou, aki a 10 farkú jinjuurikije volt, rendelkezett a Rinnegannal, ilyen elképesztően erős volt és ennyit szerencsétlenkedett mint most Tobi?! Na ne már. Ezenkívül mint írtam Rikodou a jók közé tartozott, ráadásul ha már egyszer a juubi Jinjuurikije volt, akkor most miért is vadászik rá újra? Elfelejtette milyen érzés volt régen?! Megjegyezném még azt is, hogy ha Rikodou = Tobi, akkor miért is kell az utakat vadászni? Ha Rikodou = Tobi, akkor ő pont hogy egyben Uchiha és Senjuu is, sőt ki tudja még mi, hiszen tőle származnak ezek a klánok és benne megvan mind a 6 út, vagy 5 ha a Jinjuuriki lét is annak számít (ez még rejtély).

azért mert nem vert le mindenkit, azért nem tartanám gyengének, és hogy 1-2szer lezúzták az oké, de utána semmi baja nem volt, mindig regenerálta magát, minek gyűjti az utakat, hát mert lehet átadta őket az utódoknak, ugye az ifjabb fia megtanította neki, hogy a béke nem az erő és a hatalom, hanem a szeretet hozza el, ezért nem tartotta szükségesnek, hogy megtartsa az erejét....

nem hinném ,hogy Tobi feltétlenül rossz karakter lenne, igazából a tervét is rég megvalósíthatta volna, Narutot is simán beszippanthatta volna a szemével, akár már gyermekkorában is...  most is simán eltűnhetne, és egy védett helyen megidézné a 10farkút...

azt mindenképp valószínűtlennek tartom, hogy egy ismeretlen, vagy nem egy igazán köztudatban lévő szereplő legyen Tobi
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 17:16:11 írta 8nervus6 » Naplózva
8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #1731 Dátum: 12 júl 24, 17:58:13 »

Én azt még valószínütlenebbnek tartom, hogy, egy legenda, aki a holdat, a bijuukat, a ninjutsukat, genjutsukat és még ki tudja miket teremtett meg, az lenne tobi.

-az egy dolog, hogy mekkora az ereje, egy ilyen hatalom által fenntartott béke nem igazi, az egy diktatúra...
- az ifjabb fiára hagyja, hogy a szeretet által békét teremtsen, de nem sikerül... ezért újra feltűnik a színen
, hogy lassan rávezesse a világot a békére, ami figyelembe véve az ember természetét, valószínűleg nagyon-nagyon hosszú folyamat, és valószínűleg a Senninek is időbe telt rájönni, hogy mi lehet a megoldás
- az a kérdés, hogy ki lehet egy olyan szereplő, aki annyit tudhat a shinobi világról, mint Tobi ( Rikudou-n kívül nem sok ötletem van)

Hogy adná már át az utakat? Ezek nem olyan dolgok. Figyelj, ha te egyszerre vagy senju és uchiha, azt nem tudod átadni. Vagy akkor mi lesz belőle? Mostantól Tóth vagyok és kész. Nevet

igen ez rossz megfogalmazás, inkább nem tudja használni az utakat, mivel lemondott az erejéről...és hogy nem tudja átadni? hát pont ezt csinálta! szétválasztotta az erejét, és így lettek a senjuk és uchihák
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 18:01:32 írta 8nervus6 » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1732 Dátum: 12 júl 24, 18:24:59 »

Hát nem tudom. Nem hinném, hogy erőszakkal választotta volna szét. Csak lett két fia. Az egyik ezt örökölte, a másik azt. De attól, hogy neked lesz két gyereked, és ők öröklik a képességeid, attól neked még megmarad. Már, ha erről van szó.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #1733 Dátum: 12 júl 24, 19:09:36 »

Azért totojázik, mert alapvetően egy tárgyalós tipusú karakter, aki jól blöfföl. Az is komoly fegyver, ha kivár. amíg az ellenség kifullad. Neki jól jönne a háromoldalú harc: Szépen háttérbe húzódik, amíg Madara leamortizálja Narutót és Beet.

Mondjuk perpill nem 100 %, hogy ki mellett is fog Madara állni. Gondolkozik
Ez azért azt mutatja, hogy együtt dolgoznak: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/561/11
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1734 Dátum: 12 júl 24, 19:16:54 »

Most nem azért, de Madara, Hashirama, Danzou, Orochimaru is mind tudtak/tudnak legalább annyit, mint Tobi. Egyébként a bijuuk mondták, hogy a sennin azt mondta nekik, egy nap jön egy "hős", akit képesek lesznek elfogadni. Erről láthatóan Tobi semmit sem tud, mert az akaratuk ellenére akarja egyesíteni őket. Hovatovább, talán a nevüket sem tudja... Ennyit a nevetséges Tobi=Rikudou elméletről.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 19:17:39 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #1735 Dátum: 12 júl 24, 19:58:36 »

Ha Tobi egyenlő lenne Rikudou-val, akkor ő nem láncolná le a bijuukat, úgy mint a 4 farkút, hisz láthattuk a kicsi bijuus visszaemlékezésben, hogy milyen is lehetett a kapcsolatuk. Na meg ha ő lenne a sennin akkor simán bejuthatott volna ide:http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/572/7

És még így csendben megjegyezném, hogy Rikudou sennin haja nem fekete:http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/572/13  Nyelvesít
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #1736 Dátum: 12 júl 24, 20:58:56 »

Lehet Uchiha se.. mert a rendes szemét nem láttuk és ugye Kakashi bal szemébe lett beültetve a Sharingan és akkor csak azt az alakot látod a sima szemét már nem.. ugyanez a helyzet Tobinál. Obito biztos nem.. fölös lenne leírnom miért.. Rikodou sennin meg hogy lenne? Azt a Bijuuk már rég észrevették volna ráadásul Rikodou sennin létrehozta a békét a földön miért akarna egy "áll békét" létrehozni..
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #1737 Dátum: 12 júl 24, 21:24:52 »

Lehet Uchiha se.. mert a rendes szemét nem láttuk és ugye Kakashi bal szemébe lett beültetve a Sharingan és akkor csak azt az alakot látod a sima szemét már nem.. ugyanez a helyzet Tobinál. Obito biztos nem.. fölös lenne leírnom miért.. Rikodou sennin meg hogy lenne? Azt a Bijuuk már rég észrevették volna ráadásul Rikodou sennin létrehozta a békét a földön miért akarna egy "áll békét" létrehozni..

tényleg rohadt nagy békét teremtett, alig  volt csak pár háború azóta... igen az nem biztos, hogy Uchiha, lehet korábban élt, mint mielőtt létrejött maga az Uchiha klán

Hogy a fenébe teremtsen békét, mikor haldoklott, ezt a fiaira hagyta...

Tobi meg valahogy visszakellett volna hozza Madarát az élők soraiba Nagato által, hisz Madara nem lepődött meg azon, hogy vissza hozták, csak azon, hogy az Edo Tensei-el. Akkor kérdem én, Madara mégis minek kell a békéhez, ha Tobi tényleg azt akarná?
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1738 Dátum: 12 júl 24, 21:26:37 »

Ha szerinted a hosszú hajas maszkos az még Madara volt akkor ő irányította Yagurát is mikor Kisame visszaemlékszik? Nevet Akkor azóta hova tűnt a maszkos "Madara"? ikszdé Meghalt és Tobi átvette a helyét ?Nevet
Ezen nem vágom mi vicces. Ha valakinek kell maszk, akkor az egy halottnak hitt ex-konohai brutál Uchiha, miközben gyógyul élete harcából vagy csak épp akkor esett túl a frissen megszerzett Senju DNS beültetésén. Nézd meg a mangát, hosszú haj és teljesen bekötött test. Arról nem is beszélve, hogy a kicsi Tobi t*kön szúrná magát örömében ha egy Jinjuurikit irányító genjutsut tudna.

Lehetőségek (még egyszer összefoglalom hogy szerintem kik is lehetnek) és az érvek, hogy miért nem:
 - Obito: többször meg lett cáfolva és józan ész alapján is simán kizárható
  • jobb oldala, majd az egész teste le lett zúzva,
  • semmi hasonlóság nincs Kakashi és Tobi Sharinganja között, hiszen az egyik MS technika, a másik pedig sima 3 pontos Sharingan
  • Minato vs Tobi harcban nem egy gyerek harcolt a Hokage ellen
  • teljesen más a két személy felfogása, főleg úgy, hogy Obito feláldozta magát.
  • NEM LÁTTUK KIKAPCSOLVA A SHARINGANT!
     Van még, de ennyi szerintem elég.

- Izuna
  • Madara ismerte be a Kage harc során, hogy meghalt az öccse
  • kb azonos erőszintet képviselt mint Madara, Tobi mégis jóval gyengébb, főleg ha nem nézzük a 3. utat, a Rinnegant
  • NEM LÁTTUK KIKAPCSOLVA TOBI SHARINGANJÁT!

- Rikodou Sennin
  • nem írnék ide sokat, kb az előző 2 - 3 oldalon ennek a megcáfolása ment és elég komoly indokokkal. Ha valaki ezt nem fogja fel akkor magára vessen. Felesleges újra és újra felhozni.

- Valaki eddig ismeretlen Shinobi
  • minek a maszk!?
  • ha leveszi a maszkot senki se fogja tudni, hogy ki is ő, aztán csak lesnek h Te ki a t*köm vagy?

- Kagami
  • elég ismeretlen, emiatt felesleges a maszk
  • Tobi kifejezetten gyenge az Uchihákhoz képest, sőt semmi olyan technikát nem mutatott, ami az Uchihákra jellemző, pl ninjutsuk
  • NEM LÁTTUK KIKAPCSOLVA TOBI SHARINGANJÁT!
       Szerintem esélytelen hogy ő legyen az, de 100%-ban nem lehet megcáfolni

- Madara másolat (Zetsu a legkézenfekvőbb lehetőség) (itt az érvek mellette szólnak nem ellene)
  • van értelme a maszknak
  • Zetsu másolat nem tudja az adott személy spéci technikáit
  • jobb és bal keze is trutymóból van, nem csak úgy mint Danzou vagy Madara esetében
  • Az eredeti és a másolt ember chakrája megegyezik, emiatt nem vette észre sem Nagato, sem Itachi az átverést (csak Naruto érzi a különbséget lámpás módban)
  • NEM LÁTTUK KIKAPCSOLVA TOBI SHARINGANJÁT!

Biztos van amit kifelejtettem, emiatt várom az építő jellegű kritikákat. Ja és fontos: HA MÁR 1 ÉRV MEGCÁFOLJA AZ ADOTT SZEMÉLYT, AKKOR FELESLEGES 100 MELLETTE LÉVŐT LEÍRNI!
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1739 Dátum: 12 júl 24, 21:31:25 »

CsukiIce:
Nem érzed úgy, hogy béna a Zetsu-s elmélet? Csak képzeld el a pillanatot, amint Tobi leveszi a maszkot és egy Zetsu lesz alatta... Szerintem nyugodtan kijelenthetem, hogy a többségnek hatalmas csalódás lenne.
Én őszintén szólva nem tudom mit gondoljak. Rengeteg elmélet született a kilétét illetően és kivétel nélkül az egészben van valami hiba. Majd meglátjuk. Már nincs sok hátra amíg kiderül ki is ő.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 114 115 [116] 117 118 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!