24 jún 29, 01:58:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378243 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
hagam
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1590 Dátum: 12 márc 09, 03:35:46 »

Mivan akkor ha Orochimaru kísérlete lett Tobi? Edo tenseijel felélesztett valakit akinek megfelelő szemtechnikája volt beleültette hasirama dns-ét, megtörte az edo tenseit mint itachi és most valamennyire élőnek mondható:D
Sok föld megbarnította a bőrét mintha kicsit halott lenne.

Suigetsu meg talált valamit( ami lehet h ezzel a dologgal kapcsolatos) orochimaru laborjában és azt akarja annyira átadni sasukénak
Naplózva
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #1591 Dátum: 12 márc 10, 18:06:50 »

jaja, tuti abban valami nagy igazság. Egyébként még az jutott eszembe, ha Tobi nem tudja kikapcsolni a sharingant, akkor, hogy a túróba nem fárad el, mint kakashi? Vagy mégis ki tudja kapcsolni, vagy iszonyat nagymennyiségű csakrája van, hogy sosem merül le az eleme.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1592 Dátum: 12 márc 10, 18:58:12 »

hagam:

Edo Tensei-es zombinál nem tudsz DNS módosítást csinálni, sem semmilyen beültetést vagy kioperálást, mert rögtön "visszagyógyul" az eredeti állapotába.

balzsa:

Ki mondta, hogy Tobinak állandóan be van kapcsolva a Sharinganja? Csak ritkán látjuk a szemét, persze akkor mindig Sharingant látunk.

_____________________________________

(2012.03.11.)

Közben eszembe jutott még egy dolog:

Lehet, hogy eredetileg Tobinak azért kellett gyűjtenie Rikodou útjait, mert az ő teste szolgált volna Madara tökéletes testeként, ha Nagato feltámasztotta volna. Csak Tobi félúton beintett mondván, hogy "dehogy adom a testem, lehetek én is Rikodou!". És most itt járunk. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 11, 18:21:57 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1593 Dátum: 12 márc 11, 19:31:22 »

Chakra teljesen igaz. Ez jó ötlet. Rikudou útjaihoz nem tartozik valami gyógyulás? Mert Tobi keze többször lefolyt letépték és lerobbantották. Mégis mindig visszanőtt. Madara tökéletes testének pont megfelelne harc során megsérül vagy valami a keze visszanő. Ráadásul vérzett Tobi valamikor is? Mert igen könnyedén tépte le a kezét vér nélkül Danzo-s csatában. Na meg Yondaime is elérte a Rasengannal, hogy lefollyon a keze. Konnan pedig lerobbantotta. Most miből van Tobi? Ember egyáltalán?  Technikai KO Alien Kiüt
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #1594 Dátum: 12 márc 12, 15:34:24 »

Tetszik a lehetőség. Simán lehet egy tároló. És miből készülne el a legjobb tároló? Mi van, ha nem Madarából?
Mi van akkor, ha Rikodou is el lett temetve régen valahova és fennmaradt egy kis dns cafat tőle is? Lehet Tobi, Rikodou sennin cafatból összerakott tökéletes tízfarkú tároló fegyver.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #1595 Dátum: 12 márc 12, 15:38:21 »

Idézet
Mi van akkor, ha Rikodou is el lett temetve régen valahova és fennmaradt egy kis dns cafat tőle is? Lehet Tobi, Rikodou sennin cafatból összerakott tökéletes tízfarkú tároló fegyver.

Rikodou tudtommal saját magát is a holdba pecsételje hisz előre gondolkozott nehogy felhasználják őt valami jutsuként. Ráadásul ha lenne dns rikodouból akkor már kabuto rég edo tenseiként hozta volna vissza őt vagy pedig ő kísérletezett volna vele és nem adta volna senkinek.
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #1596 Dátum: 12 márc 12, 18:03:21 »

Nos rikudou azért sem lehetne edo zombi, mert:
- ha itachi shisui szemével ki tudott törni vbelőle, akkor az izanagit talán fel tudná  használni hogy kitörjön belőle
-másrész meg mert ilyen biikaerős fazonnak kell lennie olyan erős jutsuknak, ami azt a háborút egy pillanat alatt képes lenne leállítani(megsemmisíteni) ha már akkora embernek számít.
-és amúgy sem nagyon hiszem, hogy hagyná tobi csak úgy rokudouval futkározni össze-vissza kabuchimarut Nyelvesít
Naplózva
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #1597 Dátum: 12 márc 17, 00:30:29 »

Na látom itt is vannak agy teóriák, de sztem nagyon az elejétől kell indulni, hogy kicsit közelebb is jussunk ahhoz, ki is Tobi valójában. Figyelembe kell venni, hogy mit csinált, hol és mikor volt jelen. Jelen pillanatban Izuna lenne a legesélyesebb, hiszen valamiért Kabuto őt nem élesztette fel, pedig ha Madarának a DNS-ét megszerezte Izuna se lehet nehezebb. Nem mellesleg elég kemény páros lenne a 2 testvér együtt. Viszont ami ellene szól, az az indíték hiánya. Sztem neki az lenne a legfontosabb, hogy a testvérét visszahozza. Sok dolgot kizárhatunk, mégpedig az ilyen Obito szintű butaságokat kell teljesen elvetni, egy nagyon egyszerű indok miatt. Tobi idősebb valószínűleg. A Zetsus teória sem rossz ötlet. Itt azt kéne kideríteni, hogy mióta ismerik egymást. Nem zárnám ki azt sem, hogy Zetsu az ő teremtménye. Sajnos róla túl keveset tudunk, hogy jó kiindulópont legyen. Én már Madarát is kizárnám, mert nem tudom, hogy elképzelni ezt a megvalósítást már. Ráadásul amikor Madara előkerül szóba hozza Kabuto, hogy a másik Madara, amin az eredeti elcsodálkozik, vagyis sztem nem tud róla.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #1598 Dátum: 12 márc 17, 01:43:47 »

Dehogynem tud a maszkos fickórol ,hisz kérdezte is,hogy maszkos ember a tervei szerint halad-e, vagy sem. De madara is kizárt,hogy tobi legyen. Obito is valószínűleg kizárható. A klón a legvalószínűbb,de lehet,hogy pont ő belőle készítették zetsut,azért olyan hasonló a testük. Én tobit inkább valami originál,emberi lénynek tudom elképzelni,aki elég erős. És okos is. De az kicsit fura lenne,ha kiderülne,hogy semmiféle kapcsolata nem lenne eddig ismert személyekkel. Azért hozzá szoknék a gondolathoz,ellentétben egyesekkel.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1599 Dátum: 12 márc 17, 06:36:11 »

Na látom itt is vannak agy teóriák, de sztem nagyon az elejétől kell indulni, hogy kicsit közelebb is jussunk ahhoz, ki is Tobi valójában. Figyelembe kell venni, hogy mit csinált, hol és mikor volt jelen. Jelen pillanatban Izuna lenne a legesélyesebb, hiszen valamiért Kabuto őt nem élesztette fel, pedig ha Madarának a DNS-ét megszerezte Izuna se lehet nehezebb. Nem mellesleg elég kemény páros lenne a 2 testvér együtt. Viszont ami ellene szól, az az indíték hiánya. Sztem neki az lenne a legfontosabb, hogy a testvérét visszahozza. Sok dolgot kizárhatunk, mégpedig az ilyen Obito szintű butaságokat kell teljesen elvetni, egy nagyon egyszerű indok miatt. Tobi idősebb valószínűleg. A Zetsus teória sem rossz ötlet. Itt azt kéne kideríteni, hogy mióta ismerik egymást. Nem zárnám ki azt sem, hogy Zetsu az ő teremtménye. Sajnos róla túl keveset tudunk, hogy jó kiindulópont legyen. Én már Madarát is kizárnám, mert nem tudom, hogy elképzelni ezt a megvalósítást már. Ráadásul amikor Madara előkerül szóba hozza Kabuto, hogy a másik Madara, amin az eredeti elcsodálkozik, vagyis sztem nem tud róla.

Izuna szerintem is lehetőség pont mit a klón. Ez a Zetsus dolog azért nem teszik annyira mert nem kéne őket így összekeverni. Igaz, hogy Tobi jóba van Zetsuval. Kérdés az is, hogy mikor csatlakozott Zetsu? Zetsut Tobi teremtette? Ebből mióta derül ki az, hogy ki Tobi? Egyáltalán tudja Zetsu, hogy Tobi nem Madara? És írtad, hogy Tobi idősebb. Hát ez valószínű főleg mikor levette a maszkját látszott. Bár szerintem egyre fiatalabb mivel Konanos csatában fiatalabbnak látszott. Technikai KO Gondolkozik
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1600 Dátum: 12 márc 17, 07:15:05 »

Én már kezdem kizárni az Izunás dolgot is. Tobi jóval gyengébb mint amilyennek lennie kellene és Madara kettővel ezelőtti fejezetben úgy kezdett egy mondatot, hogy halott Öcsém...
Kabuto nem élesztette fel azért, amiért Shisui-t sem. Haláluk előtt már odaadták, elvették a szemüket, így azok nélkül nem lenne sok hasznuk visszahozva.

Már korábban is árulkodó volt az, hogy Zetsu sohasem hívta Tobit Madarának. Biztos, hogy tudja róla az igazat és én időben Tobi elé tenném. Szerintem Zetsut Madara hozta létre, de erre sajnos nincs bizonyíték. Ezen két lehetőségen kívül én minden mást kizárnék, de ez csak az én véleményem.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1601 Dátum: 12 márc 17, 07:26:14 »

Itachinak sem volt meg a szeme mégis felélesztették. Jó tudom, hogy neki még megvolt azelőtt mielőtt meghalt volna. De Shisuinak is volt egy ép szeme. Szerintem Zetsut nem teremtették csak egy fű falusi ninja. Pont olyan mint a többi Akatsukis csak máshoz ért ezért nem volt nagy csatája. Am ha Tobi egy szinten emlegeti magát Madarával akkor van valami kapocs köztük. Gondolok itt a Rinnengan az enyém meg ilyenek.   
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #1602 Dátum: 12 márc 17, 08:22:14 »

..(csak azért írok valami rövid dolgot, mert véletlen ide írtam a csatás helyett, úgyis törölve lesz.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 17, 08:23:32 írta fefe1200 » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1603 Dátum: 12 márc 17, 09:08:30 »

Itachinak sem volt meg a szeme mégis felélesztették. Jó tudom, hogy neki még megvolt azelőtt mielőtt meghalt volna. De Shisuinak is volt egy ép szeme. Szerintem Zetsut nem teremtették csak egy fű falusi ninja.
Saját magad cáfolod meg az első két mondatoddal. Edo Tensei lényege, hogy pontosan a halál előtti állapotban hozza vissza az aktuális személyt. Itachinak halálakor megvolt mind a két szeme, míg Izunának és Shisuinak nem: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/550/13

Zetsu nem egy fű falusi ninja. Az első Hokage sejtjeiből hozták létre és már az animében is volt hogy készülnek a Zetsuk.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1604 Dátum: 12 márc 17, 09:18:50 »

Tudom, hogy magamat cáfoltam meg utólag leesett. A Shisuira meg rosszul emlékeztem. (mégis mikor volt már) Zetsu igen is fű falusi.   http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=470 Pontosan
Senju meg csak azért kell (azt hiszem) Gondolkozik, hogy több legyen belőle. Hiszen a háborúba kell 100000 Zetsu.  Hümm-hümm
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!