24 jún 29, 02:06:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378252 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #1410 Dátum: 12 jan 03, 15:48:33 »


"Szerintem halott Izuna. Azért gondolom mert eddig 2 embernek vették el az MS-ét és mindkettő meghalt. Lehet ez csak az Uchihákra igaz, de ott van példának Shisui és akkor már Izuna is.
Tegyük fel hogy Izuna meghalt mégpedig azután hogy Madara elvette a szemeit. Ha Edo Tensei-jel visszahozza Kabuto akkor nem lesz más mint egy Uchiha szemek nélkül. Ugyanez érvényes Shisuira is.

Eddig nem volt senki. Uchiha Madarának vallotta magát és elég megszállottan. "


Az azért különbség Shisui és Izuna között, hogy Izuna nem egyből azután halt meg, hogy elvették az ms-ét, éldegélt még utána egy ideig.
ebben nem feltétlenül értek egyet, hogy edo tensei-jel visszahozva nem lennének szemei, ha más végtag vagy testrész újra egészséges állapotában tér vissza akkor a szemekre is igaznak kéne lennie vagy mondjuk itachi szemeit közben elvették és akkor az edo tenseies itachi szeme meg nem tűnt el.. mondjuk ez azért nem olyan egyszerű eset, jó lenne ha lassan kiderülne hogy ezek a dolgok hogy is vannak.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 03, 15:49:06 írta dris » Naplózva
raidon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 5


« Válasz #1411 Dátum: 12 jan 03, 21:33:17 »

az elképzelésem a következő (tobi=zetsu által létrehozot klón) ...... még mielőtt belevágnék elárulom hogy lehet hogy zetsunak több szerepe van ebben mint azt gondoljuk

az egész ott kezdődött mikor rikudou sennin élt lehetséges hogy rikudou kisérletezés közben az izanagival meg alkotta zetsut ha itt megnézitek  a fehér láng "jin" (valoszinüleg) a senjuk ereje , a fekete láng "jang " pedig az uchiháké (valószinüleg) ezért is van fehér azaz fekete zetsu is  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/13  eredeti terve lehet hogy az volt hogy meg alkosa a tökeletes utodját  de ez fére sikerült és egy kevésbé embernek mondható "szörny" azaz zetsu jött létre

rikudou biztos kudarcként fogadta zetsut és meg akarta semmisíteni amikor erröl zetsu tudomást szerzet el rohant rikudou biztos észrevette hogy elment de nem akkarta követni "meg eset rajta a szive  "
a "kis" zetsu körbe járta a világot otthont keresve de senki se fogadta be sőt külseje miatt az emberek gyülölték és retegtek tőle valószinüleg zetsu ekkor utálta meg a világot .

teltek multak az évek zetsu nem öregedet ugyan de rikudou meg halt... most elérkeztünk a madarás háborús évek hez zetsu hallot madaráról és fel akarta őt használni a terveihez ... igy hát elment madarához és elmesélt neki mindent rikudouról (ugyan azt nem mondta el neki hogy mik a tervei vagy hogy rikudou teremtete őt) madara valószinüleg pont a hasirama eleni harcra készült elöször ugy lehetet vele hogy minden képpen neki kell nyernie de miután találkozot zetsuval inkább a jövöre öszpontosítot

megküzdöt madara és hasirama... madara eljátszotta a halálát és megszerezte hasirama dns-ét ezt követően zetsu madara dns-ét és a sajátját keverve létrehozot egy ujj madarát  (akit egyenlőre hivjunk zetsu madarának "késöbb tobinak") ez a zetsu madara birtokolta madara emlékeit és érzeseit valamint a teknikái egy részét és még zetsu emlékeit is birtokolta valamint a gyülöletét (fökép ez a madara zetsut követte) mialatt madara lábadozott a csatából zetsu elment az uchiha kőtáblához és a zetsu madara segítségével el olvasták... tételezük fel hogy a az egyik titok ami rá van írva és a sharingannal el lehet olvasni az egy teknika ami lehetővé teszi a dimenziók közti átlépést a sharingannal (tobi képesége) madara mi után felgyógyult szert tett egy ujj kepéségre a rinenganra amivel egy maga akkarta elpusztitani a falut de zetsu meg állította és az eredeti madara helyet a zetsu madarát küldte a konohára aki maszkot huzva ezentúl tobi néven lett ismert...

ez alat zetsu és az igazi madara elmentek a kőtáblához és el olvasták a maradék részét is a rinenganal, zetsu amint meg hallota a holdszemtervet egyből tudta hogy ez megfelelő bosszú lesz majd a világ számára és itt elkezte a sharinganok begyüjtését zetsu még pedig madaráéval kezdve ..... míg madara pihent az ujj ereje (rinengan) tulzott használata miat zetsu lecsapott rá és elvette a szemét majd lakrimába tette lehetséges hogy mivel az uchiha kőtábla egy tároló is egyben egy rinengan és egy sharingan kell a kinyitásához zetsu kinyitotta és amit benne talált az nagy valószinüségel egy rinengan szempár amit az utókorra hagytak zetsu ezt oda adta nagatónak (késöbb ugye a zetsu madara azaz tobi vissza kéri ezt )

teltek az évek zetsu és tobi csatlakoztak az akatsukihoz de meg beszélték hogy ezentul ugy tesznek mintha tobi lenne a vezér közben zetsu hátulról irányít zetsu tobit használta hogy megszereze a bijuukat és a 6 utból hármat... zetsunak márcsak anyi dolga lesz hogy miután bevált a holdszemterv ujjra egyesüljön a klónnal és ő legyen az ujj rikudou (miután megszerezte a maradék 3 utat) hiszen amikor tobi a teljeségről dumált igazából zetsut közvetítette...
zetsu beakarja fejezni magát ami még a nagy rikudounak se sikerült és ezáltal rikudou teljes hasonmásává válni...

nagyából enyi a történetem a kézszorításra meg csak anyit tudok mondani hogy a (zetsu klón) tobi csak azért szorította meg a kezét miközben izunáról beszélt mert érezte amit akkor madara érzet azaz azt a gyülöletet és semmibe vevést amit madara érzet izunáról... madarát egyáltalán nem érdekelte az öcse csak tobi késöbb kiszépitette a történetet jah és tobi nak valszeg azért van ilyen senki érzete mert valoban az végül is csak árnyéka madarának és csak egy kis része zetsunak... a történet enyi Nevet sztem valami ilyesmi áll a hátérben Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 03, 21:49:17 írta raidon » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1412 Dátum: 12 jan 03, 21:49:09 »

Mi a véleményed arról, hogy Zetsu egyelőre igencsak halottnak tűnik?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
raidon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 5


« Válasz #1413 Dátum: 12 jan 03, 21:55:28 »

még csak a fekete része lehet max hallot de azt se hiszem hogy ilyen könyen meg ölték
Naplózva
mohanara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 5


Shinobi


« Válasz #1414 Dátum: 12 jan 03, 21:58:24 »

nem tudom mi lehet az igazság, de ez a zetsus story nekem bejön kajakra.
Naplózva

"Használhatunk kardot is, de ha már kard legyen jó nagy és durva. Az mindegy hogy zab-búza vagy más gabonapehelyből szerzitek."
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1415 Dátum: 12 jan 03, 22:01:27 »

1. úgy néz ki mindkét fél Zetsu meghalt (fehéret Sasuke ölte meg)
2. ujj -> új
3. Eddig két nap alatt kettő elméletet hallottunk. Én szeretnék tőled még többet, ha szabad ilyet kérnem. Szerintem érdekesek. Gondolkozik ikszdé
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #1416 Dátum: 12 jan 03, 22:52:38 »

Szerintem akkor zetsu irányítana és nem lenne "csicska" meg több köze van az igazi madarához mivel az "Ő" az tobi és itt mondja hogy tudja a tervét mármint utal rá http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/4  Gondolkozik
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #1417 Dátum: 12 jan 04, 00:08:11 »

elég kiábrándító lenne, ha a fekete zetsu csak így elpatkolt volna, hiányolok valami komolyabb előtörténetet, azért egy elég különleges és titokzatos karakter. attól hogy kettévágták lehet még életben maradt, elfogták és megpróbálnak kiszedni belőle infókat. vagy ha halott akkor majd a fehér zetsu köré kéne egy visszaemlékezést köríteni majd. már annyi feltételezés volt vele kapcsolatban, hogy csalódás lenne ha kishi ilyen egyszerűen varrná el ezt a szálat..
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #1418 Dátum: 12 jan 04, 15:32:25 »

elég kiábrándító lenne, ha a fekete zetsu csak így elpatkolt volna
Azt halottam hogy meghalt de mikor és hol?Mert nem nagyon emlékszem de szerintem ne aggódj vissza fog jönnni mert fontos szereplő  Ördögi
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #1419 Dátum: 12 jan 04, 20:33:16 »

Na most én nem vagyok mestere a Visszaolvasás no jutsunak, úgyhogy nem tudom valaki fel-e vetette már ezt az elméletet:
Úgy gondoltam, hogy Tobi ezekkel a különféle ötletekkel szemben egyszerűen csak Madara tanítványa! Egy másik Uchiha (lényegtelen, hogy ki), aki egyet ért(ett) Madara elveivel és céljaival, ezért mellé állt és vele együtt elhagyta a falut. Ezután ugye megvolt a harc Madara és Hashirama közt. Madara megszerezte Hashi DNS-ét, valahogyan sikerült felébresztenie magában a Rin'negant, majd tovább szövögették Tobival közös terveiket (ez megmagyarázná arról, honnan is tud Madara a hold szeme tervről). Telt-múlt az idő, unok már mindig Madarát írni, legyen... hajasbaba megérezte, hogy hamarosan el jő érte a kaszás, de előtte még ellátogatott a kisgyerek akár újszülött Nagatohoz és neki adta a Rin'negant (ne kérdezzétek, hogy miért nem Tobinak adta... talán súlyosan megsebesült valami csatában, esetleg mikor a hashirama elleni harcban segédkezett. De mindegy ez most lényegtelen.) Ezek után meghalt,de meghagyta Tobinak, hogy élesztesse fel őt majd Nagatoval. Mindezek megmagyaráznák miért is tud olyan sokat Madaráról, mármint Tobi. És úgy gondolom, azért hitette el az emberekkel, hogy ő márpedig Uchiha Madara, hogy komolyan vegyék őt, mint ahogy nemrég a mangában is elhangzott: a név is lehet hatalom!

Viszont aztán elolvastam Chakra legutóbbi hsz-ét ebben a témában a genetikai kísérletes elmélettel és az végül is jobban tetszik! Gondolkozik Ettől függetlenül az én elméletem helyességére is látok esélyt.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #1420 Dátum: 12 jan 04, 22:40:32 »

hajasbaba megérezte, hogy hamarosan el jő érte a kaszás, de előtte még ellátogatott a kisgyerek akár újszülött Nagatohoz és neki adta a Rin'negant
Csak akkor nagatonak sharinganja lenne mert saringan-MS-rinnegan Meg mondta hogy tobi adta oda igaz a szava nem túl hihető  Gondolkozik
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #1421 Dátum: 12 jan 04, 23:00:29 »

De amúgy is,ha valaki meghal,akkor nem megszűnik a jutsu??A Rinnegan,Sahringan,MS,FMS is Doujutsu...tehát,amikor Madara meghalt,akkor megszűnt a rinnegan(mármint nem elvesztette,csak kiapcsolt)....és az a szem alapból Sharingan....akkor Nagatonak Sharinganja kellett volna hogy legyen szerintem...
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #1422 Dátum: 12 jan 05, 17:00:02 »

Az, hogy Tobi adta oda a Rin'negant nem feltétlenül jelenti azt, hogy az nem Madaraé. Meg egyébként is azért mondta azt Konannak, mert ők alapból úgy tudták, hogy ő már pedig Madara.

De amúgy is,ha valaki meghal,akkor nem megszűnik a jutsu??A Rinnegan,Sahringan,MS,FMS is Doujutsu...tehát,amikor Madara meghalt,akkor megszűnt a rinnegan(mármint nem elvesztette,csak kiapcsolt)....és az a szem alapból Sharingan....akkor Nagatonak Sharinganja kellett volna hogy legyen szerintem...

De ennyi erővel meg sima szemnek kéne lennie nem sharingannak, mert az uchiháknak is van rendes szeme nem lenne muszáj mindig sharinganban lennie.
Szóval úgy gondolom, hogy a beültetett szem olyan állapotban marad, mint amikor kiszedték. Csak az a lényeg, hogy kapjon chakrát.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #1423 Dátum: 12 jan 05, 19:21:05 »

Igen,de ha olyan állapotban marad,ahogyan kiszedték,akkor Madarának vagy élve szedték ki(amit kétlek,mert akkor most nem lenne szeme,mert a lelke,akkor "szemnélküli" lenne),vagy hotlan,de miután meghalt azután szerintem a doujutsu megszünt(abból gondolom,hogy Itachi ms-e is megszünt a halála után)....és ha inaktivan kapja meg a szemet,akkor amikor aktiválja,nem sharingan kellene,hogy legyen??

De szerintem itt már kicsit OFF a téma Nevet
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #1424 Dátum: 12 jan 05, 19:53:09 »

Hát ööö Itachinak szerintem azért offolt a sharinganja, mert elfogyott a chakrája. Ha megnézed már a halála előtt is ki volt neki kapcsolva.
Egyébként Kabuto is megjegyezte, hogy Madara edo tenseie egy kissé más, mert ha olyan lenne mint a többi, akkor szerintem egy ráncos vénembernek kellene lennie.
De mondjuk, hogy nem Madara és Tobi adta Nagatonak a Rin'negan-t és nézzük az elméletem többi részét! Arról valami vélemény?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!