24 jún 29, 01:56:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378241 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1290 Dátum: 11 nov 10, 17:24:18 »

... És attól jó az elmélet hogy támadható ? ...

Igen. Mert ha egy elmélet nem támadható, akkor az már tény és nem elmélet. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
renato
Vendég
« Válasz #1291 Dátum: 11 nov 10, 17:31:51 »

Azért egy bizonyos szintű tartása legyen már a dolognak... ennyi erővel tényleg lehetne Garfield is, mivel az is támadható. Sok versenyképes elmélet született már, amiket maximum kekeckedésből lehetett támadni, de balzsa teóriája nem tartozik ezek közé.
Amúgy olyan jó, hogy az, akiről veszekszünk már 2 napja nem írt semmit sem a témához Nevet javaslom zárjuk ezt itt le, nincs értelme azt győzködni, aki itt sincs.
Naplózva
drakehun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 10


« Válasz #1292 Dátum: 11 nov 10, 18:10:07 »

Kicsit le vagyok maradva de egy valamit nem értek.Ha Tobi nem Uchiha Madara akkor hogy a fenébe tudta megidézni a Kyuubi-t Naruto születésekor?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/502/6
Úgy tudtam hogy erre csak Madara képes ahogy itt is próbálta:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/561/12
Naplózva

yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1293 Dátum: 11 nov 11, 09:30:53 »

Azt szerintem senki se mondta, h CSAK ő volt erre képes...
Max mindenki azt hitte... és hát mégis koporsóban volt madara, úgyh Ő sehogy se lehet Tobi 100% bumm... kétlem h ilyen megoldás lenne, hogy a tudata ott van meg ilyesmi... az már kicsit röhejes lenne...
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1294 Dátum: 11 nov 11, 11:25:48 »

Feltevés: (aki gondolja, vezesse le) ha a Rinnegan tényleg a Sharingan magasabb szintje, akkor Tobi miért nem ültette be Nagato mindkét szemét?
Azt ugye láttuk Madaránál, hogy Rinnegannal működnek a Sharinganos technikák.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #1295 Dátum: 11 nov 11, 11:30:50 »

Gondolom mert külön út a kettő.
És mivel csak beültet lett volna nem tudta volna használni a mangekyő sharingant hisz nagato se tudta.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 11, 11:34:18 írta Putir » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1296 Dátum: 11 nov 11, 12:36:51 »

Én is így gondolom. Nem úgy gondolok rá mint a Sharingan legfelsőbb szintjére. Ha jól emlékszem akkor Madara sem úgy hivatkozott rá mint a Sharingan továbbfejlődésére hanem csak annyit mondott, hogy halála előtt megkapta. Tehát nem kötötte össze a kettőt egymással. Ráadásul ha Jirayra szövegére is visszaemlékszünk, ott ő is azt mondta, hogy nagy balhék idején időről időre feltűnt egy ilyen szemekkel rendelkező személy. Én a magam részéről (lehet, hogy rosszul) a megszállottság, kín, őrültség és hasonló állapotokhoz kötöm valamilyen szinten a Rin'negant. Valamiért amikor megpillantom a történetben ezeket a spirálokat, mindig ez ugrik be róla.

Tobival kapcsolatban pedig pont ez a probléma, hogy valószínűleg ezek a dolgok hiányoznak belőle. Ő tervszerűen cselekszik minden érzelmek nélkül. Ez a szem amit most használ az eredeti Madara halála előtt megkapott szemei, amelyeket továbbpasszoltak Nagatonak majd most Tobihoz került. Tobi egy minden érzelmektől mentes személyiség aki azért létezik, hogy Madara újjászületését elősegítse. Hogy ki Tobi? Rengeteg elméletet leírtunk már, így csak ismételni lehetne őket. De szerintem nem is ez a fontos hanem a cselekedetei és a célja. Mindegyikről sokat sejtünk és tudunk. Ráadásul a manga most olyan fázisba került ahol talán le is záródhat a Tobi kérdés.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 11, 12:42:39 írta rini67 » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #1297 Dátum: 11 nov 11, 15:09:52 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/16
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/17
Itt egyértelműen mondja hogy a sharinganból lesz a rinnegan.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1298 Dátum: 11 nov 11, 22:31:06 »

Feltevés: (aki gondolja, vezesse le) ha a Rinnegan tényleg a Sharingan magasabb szintje, akkor Tobi miért nem ültette be Nagato mindkét szemét?
Azt ugye láttuk Madaránál, hogy Rinnegannal működnek a Sharinganos technikák.

Szerintem azért nem ültette be mindkettőt, mert lehet, hogy csak az tudja a saját Sharingan technikáit is használni a saját Rin'neganjával, aki a saját Sharinganjából hívja elő/szerzi meg a Rin'neganját.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
EleonoraHopwood
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 7

Chunin


« Válasz #1299 Dátum: 11 nov 12, 20:23:39 »

 smirksweat Na jó, lássunk hozzá! Mit gondolok én?
1.1 Tobi=Obito: Azért nem lehet, mivel Obitora rázuhant egy rohadt nagy szikla (Összeroncsolta a fél testét)... stb. Más nem jut eszembe most hirtelenjében  Hmm?  Pirul Amúgy Tobi megmutatja az arcát Kisame-nak is. Kisame ráismer. Honnan a fenéből ismerné Kisame Obitot?  Neeem  Hmm?

1.2 Azért lehetséges, mert Tobinak csak a fél szeme látszik a maszkon keresztül, a jobb szeme. És mindenki tudja, hogy Obito Kakashinak adta, az ép, bal Sharingan-ját, ezért látjuk Tobinak csak a jobb szemét. BOCSI, HA NEM TUDTOK KÖVETNI!!!   smirksweat Sőt azért is mert, játszatok csak el Tobi nevével! T O B I : Ha az "O" betűt 2x vesszük, ki lehet rakni belőle azt hogy Obito.

1.3 Tételezzük fel, hogy nem Obito TOBI. Higyjük el, amit mondanak a Shippuudenben és Tobi=Uchiha Madara. Nem valószínű, mert az túl egyszerű lenne egy ilyen titok megfejtésének. (Ahogy a Shippuudent ismerhetjük, ott semmi sem ilyen egyszerű... Lásd Deidara vs. Sasuke. Ott is már izgulsz, h Deidara fog nyerni, de mégsem mert Sasuke kitalált ezt meg azt és már előre eltervezte...STB.  >.<# )

1.4 Sajna én még soha nem hallottam erről az Uchiha Kagamiról Lehet hogy én vagyok a hülye... Mondjuk én még nem néztem meg a shippuudent. Még csak a 170. rész környékén járok. Vagy már előbb is szerepel? Légyszi' ne szóljatok le, de tényleg nem tudom ki a rák az.

Amúgy meg teljesen mindegy, hogy ki ő. Vagyis Tobi. Csak mert addig is lehet izgulni. Nem érdemes ezen vitatkozni, mert tényleg inkább az a fontos, hogy mit cselekszik ez a bizonyos személy.  smirksweat Na kíváncsian várom, hogy ki ez a Kagami!  smirksweat  ? ? Figyelmeztetés
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 13, 17:06:27 írta EleonoraHopwood » Naplózva
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #1300 Dátum: 11 nov 13, 08:19:11 »

Nem hiszem el, hogy vannak akik még felvetik a lehetőségét annak, hogy Tobi esetleg Obito lenne!!!  >.<#
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1301 Dátum: 11 nov 13, 09:07:38 »

Annyira elhúzták Tobi kilétét, hogy igazából már csak akkor lenne érdekes, ha valamiképpen mégiscsak Madara lenne, mert a jelenlegi ismeretek alapján ez nem lehetséges. Többi eshetőség elég snassznak tűnik. Még talán az lenne érdekes, ha egy új arc tűnne fel.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
EleonoraHopwood
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 7

Chunin


« Válasz #1302 Dátum: 11 nov 13, 13:20:47 »

Köszi! Máskor majd meg sem szólalok oké?   smirksweat Technikai KO >.<#
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 13, 13:30:21 írta EleonoraHopwood » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1303 Dátum: 11 nov 13, 15:25:48 »

Köszi! Máskor majd meg sem szólalok oké?   smirksweat Technikai KO >.<#

Ne foglalkozz velük.
Inkább hozd be a lemaradásodat a történetben (inkább manga), mert azóta kiderült még pár igen érdekes dolog, ami lehet, hogy a te elméleteden is változtatna.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
EleonoraHopwood
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 7

Chunin


« Válasz #1304 Dátum: 11 nov 13, 17:07:37 »

Köszönöm! Igen megpróbálom bepótolni a lemaradásomat!  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 13, 17:08:29 írta EleonoraHopwood » Naplózva
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!