24 jún 29, 02:16:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378264 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1275 Dátum: 11 nov 08, 13:25:12 »

Egy másik, azóta lezárt témában egyszer én is hasonló elméletet fejtettem ki, és még mindíg valószínünek látom, de adok pár százalék esélyt a Kagamis verziónak is, mert van pár gyanús jel, ami akár erre is utalhat.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #1276 Dátum: 11 nov 08, 13:26:25 »

Nem volt 300 másik uchiha az akkori legerősebb ifjú csapatban :-)
Mert mitől legerősebb? Ezt még mindig nem értem, olyan erős arcot vágott guggolás közben, vagy mi a csuda?

Sandaime, yondaime, tsunade mellett mind neves figurákat soroltál fel! Lehet, hogy nem félistenek, mégis a képességeik predesztinálták őket a feladataik ellátására. Nem senkik!
Lássuk:
Iruka összefosta magát mikor Pein megjelent, ha nincs Kakashi, akkor Iruka ott helyben meghal, de nem Pein miatt, hanem a hirtelen elszenvedett infarktus következtében. Nem tűnik erősnek.
Genma egyetlen harca Baki ellen volt, és vele se tudott elbánni. Nem hiszem, hogy olyan elit lenne..
Shikaku meg.. Shikamaru kettő. Gyenge, de az agyával kompenzálja, viszont egy Gai ellen pl. semmi esélye sincs, aki úgyszintén nem tartozik az elit rétegbe.

Próbáltam égési sérülésre képet keresni, de sajnos kajálás után nem túl jó program olyanokat nézegetni. De nem csak öregedés hatására ereszkedik meg a bőr.

Mert Tobi az egy álnév ,amit akkor használt, amikor az akatsukihoz "került". Már egy ideje Madarának hívja magát. Az igazi Madara meg Ő-nek
Jelenleg csak annyit tudunk, hogy van Ő akinek Kabuto az asszisztense. Ez nem feltétlenül Tobi, bár ez sem kizárt.

Mindig másnak adta ki magát:
1. Kisame Mizukageként említi.
...
De mindig ugyanaz volt a techinkája.

A Mizukage haja olyan volt, mint Madaráé. Még csak nem is hasonlított Kagami viseletére, így az is lehet, hogy a Mizukage még maga Madara volt.
Sasuke és Itachi Sharingan technikája is ugyanaz. Akkor most Sasuke Itachi lenne?

Az elméleted folyamatosan cáfoljuk a "de ismerte" és hasonló válaszok nagyon nem számítanak ellenérvnek. Rini hozzászólása is cáfolja például az elméletedet.
Naplózva
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #1277 Dátum: 11 nov 08, 15:23:08 »

Tiltott jutsu! Aki kifejlesztette be is tiltotta szerintem biztosan nem hirdette!

Mitől erős? Az akkori hokage csapatában szerepel, társa danzounak és sarutobinak. Ha valaki egy sasuke vagy naruto mellett nő fel és kerül velük egy csapatba, biztosan tud valami különlegeset.

Sasuke és Itachi ms különbözik.

Cáfolatnak az számít, ha valami teljesen kizárja ezt a lehetőséget.
Eddig senki sem cáfolta. Említs egy kizáró okot, ami megdönthetetlen!

Rini ötlete nekem is tetszik, de nem cáfol és nem is bizonyít, ahogy én sem cáfolom őt és nem is mondom biztosra a sajátomat sem. Csak 1:10 ellen merek fogadni. :-) Egy kis esélyét látom, hogy nem lesz igazam :-)
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #1278 Dátum: 11 nov 08, 15:53:48 »

Na, mi lett hirtelen? A nagy tehetséges Mangekyou Sharingan-t birtokló félisten Uchiha, aki mellesleg a második bizalmasa volt nem ismerte Tobirama egyetlen saját fejlesztésű jutsuját?

A másodikra inkább nem reagálok, olvasd el a tegnap 21:52-kor írt postomat újra.

Miben is? Vegyük sorba:
Amaterasu - pipa
Tsukoyomi - pipa
Susano'o - pipa
Az, hogy Itachi genjutsu beállítottságú, Sasuke meg inkább ninjutsus, nem változtat a technika működésén, csak az erősségén.

Neked mondhatok akármit, úgyis valami "a kiesett időben kifejlesztette" dumával "arrébb löksz".

Rini ötletét valószínűbbnek látom, és nekem jobban is tetszene, mint azok a Zetsu klónos/Kagamis/Izunás csűrcsavarok.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1279 Dátum: 11 nov 08, 16:14:19 »

Balzsa, jó az elméleted, de ne erőltesd, mert ellenszenvet ébresztesz magaddal szemben.
Elég egyszer leírni, nem kell mindenkinek, aki esetleg próbál rácáfolni, mindig leírni ugyanazt. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #1280 Dátum: 11 nov 08, 17:22:48 »

Igaz. Nem szeretek ellenszenves lenni. Nem írom le többször :-) Nem írom le többször :-) Nem írom le többször :-)
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1281 Dátum: 11 nov 08, 19:14:24 »

Mitől erős? Az akkori hokage csapatában szerepel, társa danzounak és sarutobinak. Ha valaki egy sasuke vagy naruto mellett nő fel és kerül velük egy csapatba, biztosan tud valami különlegeset.

Sakura tud valami különlegeset? o.O Erről talán lemaradtam. Amit eddig láttam/olvastam harcokat és ő ott volt, akkor valaki mindig megmentette.
Mangát Pein harc óta olvasom, de semmi különlegeset nem láttam tőle. Anime-be se mutatott semmit (sima Naruto kb. felét láttam).
Ha mégis lenne valami különlegessége ami erőssé teszi kérlek linkelj, mert sokról maradtam le Mosolyog
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #1282 Dátum: 11 nov 08, 19:24:52 »

Kiváló csakra irányítás vagy nem tudom hogy hívják jó healer csunin brutális erő csak ezeket tudja. :S
Bár ez itt off szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 08, 19:25:48 írta Putir » Naplózva
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #1283 Dátum: 11 nov 08, 20:43:20 »

Ma olvasgattam egy kicsit más fórumon és ott felvetettek egy ötletet, h Tobi Izuna (Madara tesó) és Madara a halála előtt kifejlesztett Rinnegan-nal felélesztette Izuna-t és mivel Madara már meggyengült, a felélesztés az ő életébe került. Most pedig azon fáradoznak h Madara-t élesszék fel. Mosolyog Ez csak egy lehetséges verzió, de gondoltam hátha érdekes. Nevet
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #1284 Dátum: 11 nov 08, 23:24:53 »

ez annyira nem is lenne elképzelhetetlen, csak akkor Izuna miért döntött úgy hogy egy sunyi szarkeverő féreg lesz tobi néven, maszkban? meg mitől hullanak a végtagjai mint a falevek ősszel..
szerintem elképzelhetőbb akkor már, hogy Izuna életben maradt és ezt titokban tartotta a bátyja előtt is, a fura test meg annak az ára, hogy életben maradt ilyen sokáig.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #1285 Dátum: 11 nov 09, 15:56:45 »

Chakra ne mond, hogy jó az elmélete, amíg lehet támadni. Most elértük azt, hogy a kérdéseimre nem kapok tőle választ, mert azt hiszi, hogy tökéletes az általa "kidolgozott" elmélet..

Putir: ettől még nem különleges. Egy egyszerűbb chuunin (pl.: Chouji) két ütéssel kifektetné. Mivel hiába van nagy ereje, ha senkit sem talál el vele.

h144600: ezzel az az egyetlen bajom, hogy ha engem felélesztene a testvérem, akkor nem adogatnám más gyerekeknek a legerősebb doujutsut, hanem edzeném magam, hogy minél hamarabb visszakapjam a szeretett testvéremet. Ez sem kizárható, de nekem ez itt picit sántít..
Naplózva
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #1286 Dátum: 11 nov 09, 16:36:02 »

renato: Talán azért adták Nagato-nak, mert ők már tudták h a Rinnegannal való felélesztés a használó erejét felemészti...talán, mint Chiyo-nál. Nagato viszont feláldozható lett volna. Lehet h az a bibi a tervükben h kell vki, aki képes a Rinnegan-t használni h az a 3. áldozza fel magát Madara felélesztéséhez. Most tuti h amíg Tobiban van a Rinnegan, addig Madara se fog feléledni különben már felélesztette volna...gondolom.
n akkor mosolyognék csak igazán ha kiderülne h Tobinak és Madara-nak mások a tervei. Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1287 Dátum: 11 nov 09, 16:40:55 »

Chakra ne mond, hogy jó az elmélete, amíg lehet támadni. Most elértük azt, hogy a kérdéseimre nem kapok tőle választ, mert azt hiszi, hogy tökéletes az általa "kidolgozott" elmélet..

Az elmélet azért elmélet, mert lehet/kell támadni. Ha majd bebizonyosodik vagy megbukik, akkor onnantól tény vagy megdőlt elmélet lesz.
Attól, hogy valami elmélet, még lehet jó.
Választ azért nem kapsz a kérdésidre, mert nincs. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
renato
Vendég
« Válasz #1288 Dátum: 11 nov 09, 16:58:52 »

Pontosan ez a bajom. Olyan dolgokat is holt biztosként kalkulált bele, ami amúgy meglehetősen valószínűtlen, például az Uchihák nagyon kis része (eddigi tudásunk szerint 5) érte el a Mangekyou Sharingan szintjét. Belekérdezés után is totál magabiztosan állítja, hogy minden úgy van (lásd: Kagami ereje, holott az a szerencsétlen eddig csak guggolt egy fa előtt, még a száját se mozgatta), ahogy ő azt kitalálta.

h14: ha az emlékezetem nem csal, Nagato abba halt bele, hogy a jutsu előtt megküzdött a Kyuubival, Narutoval, Kakashival, lerombolta Konohát és még egy adagnyi Peint is felélesztett. Erre rátett még egy lapáttal, és felélesztett egy egész falut (most ne ilyen Vezseny nagyságú falura gondolj), így kimerült a chakrája.
Naplózva
ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1289 Dátum: 11 nov 10, 15:05:33 »

renato-nak van igaza szerintem.
Ennyi erővel bármelyik Uchiha lehet akit például akkor láttunk amikor Sasuke kisgyerek volt és ment a suliba az uchihak közt.
És attól jó az elmélet hogy támadható ? Akkor szerintem meg Garfild Tobi.Akkor ez egy tökéletes elmélet, mert ez olyan szinten támadható....És amúgy miért pont csak Senju és Uchiha-ra gondoltok ? Más is lehet (lásd Yamato-t. csak bele ültették a DNS-t, Kakashi is csak úgy kapta a Sharingant.Danzou pedig már mind a kettőt kapta.)
Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!