24 szep 30, 03:09:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 396353 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #1170 Dátum: 11 okt 16, 20:55:40 »

hehe ezen jót mosolyogtam:)
az edo tenseiel csak halott embereket lehet feltámasztani és orocsimaru bizza feltámasztotta az elsőt amit később a harmadik le is pecsételt úgy hogy ez az elmélet már itt elbukott
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1171 Dátum: 11 okt 17, 20:57:31 »

Az, hogy Tobi Madárka fia egész jó ötletnek tűnik, hisz ha jobban belegondolunk, mikor Tsunade (aki az első unokája) visszaemlékezik, ott volt 1 kép, ahogy az első a karjaiban fogja Tsunadét, és nem nézett ki túl idősnek, szóval ez az elmélet helytálló. Csupán egyetlen baj van vele: Izuna említésénél miért rezzen meg? Miért mondta Kabutonak, hogy "őrült vagy?!" miért nem inkább azt, hogy "appuuuciiii!!!"?????

Egyébként mindezt félretéve, szerintem Tobi nem más, mint Pippa Middleton! ikszdé És azért akarja lerombolni Konohát (Buckingham palotát) Mert Vilmos nem őt vette el feleségül. ikszdé
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1172 Dátum: 11 okt 18, 14:02:44 »

Tudom hülye feltételezés... de mivan ha ő Tobi Mosolyog (mármint Kagami) máshol is foglalkoztak ezzel már Mosolyog
http://www.narutofandom.com/wp-content/uploads/2010/01/naruto_manga_chapter_503_498_12.jpg
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #1173 Dátum: 11 okt 18, 14:17:12 »

Szerintem tökjogos feltételezésa, ugyanolyan rövid haja van, és mivel a 3.hokage vele egyidős, simán lehetséges Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #1174 Dátum: 11 okt 18, 14:25:49 »

Én is úgy gondolom, hogy uchiha kagami az. Sok okból is, pl. abból, hogy jól használja a sharingant és nincs ms-e mint izunanak, vagyis még nem láttuk, meg az a híres uchiha gőg is ott van, meg a ráncok is, a sok tudás is amit akár halhatott hashiramától is vagy akárkitől aki madara korú, hisz akkor már élt a kagami. Minden stimmelne, csak egyedül az nem, hogy kagami miért rajong ennyire madaráért meg miért szorította össze a kezeit amikor elmesélte sasukenak a madara és izuna történetet. én 54%-ba kagamira tippelek, hogy ő lesz a tobi 46%ba meg izunára.

Kentonsama: kösz, hogy figyelmeztettél, véletlenül elírtam xD
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 18, 14:48:21 írta Mach5 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1175 Dátum: 11 okt 18, 14:45:37 »

mach5: a koporsóba madara van de itt az a kérdés ki tobi  smirksweat
Naplózva
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #1176 Dátum: 11 okt 18, 23:46:33 »

Ohóóóó! Putir valóban! Erről az apróságról megfeledkeztem.
Ez esetben az a nagy helyzet, hogy nem tudom, de lehet, hogy tévedek. Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1177 Dátum: 11 okt 19, 08:52:58 »

Ami a szemcserés elméleteket illeti, nem lehet őket eldobni azzal, hogy az FMS a két szem fúziója. VGalaki írta is, hogy mi van, ha csak az egyiket cserélték ki, ami ugye nem működne, de ha az egyik szemét mindegyik a másiknak adta, akkor adott két darab ems/fms két emberben.
Már régóta sokakat furdalt a kíváncsiság, miért van az, hogy Tobinak csak a jobb, Madarának csak a bal szemét látjkuk, szerintem ez elég egyértelmű lehetőség.
AZ meg, hogy Tobiásnak volt másik szeme, nem jelent semmit. Bármilyen sharingant berakhatott oda, van elég a spájzban, és csak jelenthet valamit, hogy annyi ideig csak az egyiket mutogatta.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 19, 08:53:45 írta STM » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1178 Dátum: 11 okt 19, 13:04:46 »

Hát, nem tudom, ez a jobb szeme sosem látszik dolog valahol igaz, mindössze 1 helyen láthatjuk a jobb szemén, hogy EMS, a 399. rész 11. oldalán, a sarkából tökéletesen kivehető... de aztán hogy a harc előtt történt-e némi affér öcsikével, ki tudja...  
Egy kis spoiler holnapról: Megdőlt... megvan mind a 2 Mangekyo. Sőt.... ha csak az lenne... Rinnegan beficcen nála is.


Nekem a Zetsu-klón verzió a legszimpatikusabb, Minato ellen is "elfelé folyt" a karja, utána Danzou 2 embere ellen szimplán letépte... Most meg megint megvan neki. >.<

Kagamira nem tippelnék, nem hiszem, hogy lenne oka erre az egész hercehurcára.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 19, 15:18:57 írta Aizen » Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #1179 Dátum: 11 okt 19, 22:16:09 »

Én tobit illetően még mindig a zetsu verzióra teszek. de azért kagami is elgondolkoztat, de nem tartom eléggé valószínűnek ahhoz hogy sokat gondolkozzak rajta.

amúgy csak egy kérdés hogy jól értem e azt hogy kabutó valakinek a segédje akit még madara is ismert?
csak mert éjszaka olvastam és pár napja nem nagyon aludtam úgyhogy nem akarok baromságot elkiabálni.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1180 Dátum: 11 okt 20, 10:53:25 »

Most hogy Madara megmutatta az fms-t ki van zárva Izuna szerintem.
Naplózva


 
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1181 Dátum: 11 okt 20, 11:53:18 »

Semmiképp sem zárnám ki Izunát. Azt eddig is sejthettük, hogy Madara mind2 mangekyo-ja megvan, már mutatták a mangában is a korábbi részben.

Valahogy Kabuto szavai megingattak a Zetsu-klón teóriában...
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 11:57:42 írta Aizen » Naplózva
shishui69
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1182 Dátum: 11 okt 20, 18:57:20 »

Sziasztok!

Szerintem Tobi simán lehet Uchiha Izuna. Edo Tenseies Madara halála előtt ébresztette fel az új szemtechnikát a Rinnengant.  Ethernal Mangekyo Sharinganból lett neki Rinnengan és azzal simán feléleszthette öccsét Izunát,
mivel Rinnengan rendelkezik a 6út képességével.  Egy biztos Tobi vhogyan beültette magának 
Senju Hashirama dns-ét ,akár Orochimaru segítségével.  Kíváncsian várom hogyan folytatódik a történet és milyen
titkok derülnek még ki.
Naplózva
Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #1183 Dátum: 11 okt 21, 03:00:10 »

Akárki is van a maszk mögött, Madara tudott róla, ismerte őt, és volt egy közös tervük Tobival, amire abból következtetünk, hogy Madara azt mondta/gondolta, hogy nem úgy tűnik, mintha minden a tervek szerint haladna.
Ha Tobi nem Madara, akkor honnan voltak meg neki az emlékei a régen történtekről, Izunáról, a Hashiramával folytatott harcról? Ráadásul a Zetsu-s dolog sem tisztázódott még le, főleg nem az, hogy milyen szerepe van a fekete Zetsunak. Ráadásul amikor Tobinak megsérült a keze, egyből kitépte, és rakott a helyébe egy másikat. Úgy cserélgeti a testrészeit, mint mások a .... azt. Olyasmi anyagból van a teste, mint Zetsunak, és rendelkezik Senju Hashirama DNS-ével. 
A lehetséges jelölteim: Rikkodou Sennin idősebb fia, Izuna, maga Madara, Kagami és Shisui, vagy egy teljesen új szereplő, akivel még nem találkozhattunk. Lehet nem is Uchiha.

Ha csak nem Madara hozta létre Tobit, hátrahagyva, akkor, akkor az is lehet, hogy egy teljesen új szereplőről van szó, akit még nem is láttunk. Viszont Madara meghalt, ez logikus, hiszen az Edo Tensei által megidézték, és csak azokat szokták megidézni, akik már halottak. Talán Madara tudta, hogy majd Tobi életre fogja őt kelteni. Az biztos, hogy nem a Hashiramával folyatott küzdelemben halt meg. Akkor viszont hogyan?
Az egyik tippem Rikkodou Senin idősebb fiára esik, tehát a Senjuk ősére. Csak egy tipp. Az kétlem, hogy maga Rikkodou Sennin lenne.
Az is lehet, hogy tényleg Madara öccse van a maszk alatt. Mindenesetre Tobi nagyon meglepődött, amikor Kabuto megmutatta neki a koporsót. Kagami is lehet a maszk mögött. Elég hasonlóan hordják a hajukat. A képességéről nem tudunk semmit. Ha igen, akkor javítsatok ki. Shisui halála nekem még nem elég tiszta, Öngyilkos lett? Ennyi? Kész? Vége? Hát nem túl szimpatikus befejezés.

Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1184 Dátum: 11 okt 21, 07:16:27 »

Kezdem az eddig ismert elméletekkel.
Obito: Baromság.. Jirayia első tanítványa a Rinnegannal rendelkező Nagato volt. A második volt a negyedik, és az ő csoportjába tartozó Obito. Nem adhatta volna Nagatonak a Rinnegant, nem támadhatta volna meg Naruto anyját szüléskor.

Madara-Klónja Árnyéka: Aktív Jutsu nem lehet. Mert annál Kabuo tudná kényszeríteni Madarát, hogy oldja fel. Passzív klón pl mint Yamato, akit nem chakra által formáltak, hanem húsvérből készítettek. Persze lehet hogy Madara az Izanagival, vagy az FMS/Rinnegan egyébb általunk nem ismert technikályáva oldotta meg. Kérdés az hogy miért? Tudta hogy elfog bukni Hasirama ellen?

Voltak Hasiramás elképzelések is. Nem lehet, mert őt a harmadik lepecsételte.

Szerintem a Zetsuk lesznek a megoldás, vagy Madara öccse.. Jelenleg ezt a két teóriát tudom elképzelni.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!