24 jún 29, 02:14:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378260 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1155 Dátum: 11 okt 13, 14:41:00 »

ÖÖÖ de ha tényleg sharingan csere EMs, ért ,csak 2 tesó között jöhet létre, akkor miért ne lehetne? sehol sincs meg cáfolva....
Nha szóval, sharinganra viszza térve, mivan ha tényleg kicserélték a szemeiket, és mind kettelyüknek lett Ems, e(izuna, madara) ugye azt eddig is láthattuk hogy minden Ms, Ems, használónak más képessége volt mangekyuban.(itachi, styukomiban volt jobb, különlegesebb,, sasuke amaterasu formálásban, shishuinak speckó genjutsuja volt, kakashinak meg fekete lyuk a Ms képessége) Madaráról, és izunáról ilyen téren nem látunk semmit sem.
De mivan ha pl izuna, vagy akár madara speckó Ems képessége az volt h pl látja a jövőt, mint a vén béka bölcs.
Madara v izuna elmesélte a másiknak hogy az uchihákat el akarják nyomni, de senki nem hitt nekik.Látta a saját halálát, nagatot stb.És meg próbálta meg változtatni a jövőt, de kudarcot vallottt, és a mostani tobi"bárki is legyen az" akarja madara akaratát érvényesíteni.Tudom kissé abszurd, de lehetséges.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #1156 Dátum: 11 okt 13, 15:32:51 »

No, a sok érdekes és lehetséges elmélet után közölném a sajátomat, bár, lehet hogy melléfogok.
Hashirama és Madara igenis megküzdöttek egymással a végzet völgyében, Madara eljátszotta a halálát. Hogyan? Na ez a múlt titka. Begyűjtötte a DNS-ét - mármint Hashiramáét - és létrehozta Zetsut (hogy a feketét-e, vagy hogy mindkettőt, vagy mi is egész pontosan a 2 Zetsu kapcsolata, ezt most nem feszegetném, túl keveset tudunk).

Namármost láttuk, hogy a fehér Zetsu milyen spóra klónokat tud magából létrehozni, és lemásolni az ellenséget. Mivan, ha a fekete Zetsu Madara chakrájának elszívásával, és részleges lemásolásával hozta létre Tobit. Ez megmagyarázná, hogy miért olyan Tobi teste amilyen, továbbá, amikor meghalt Sasori, Tobi pedig a gyűrűjét kereste - lusta vagyok kikeresni, hogy melyik manga - fekete Zetsu teljes nyugalommal rendreutasította Tobit.

Hogy ne szaporítsam a szót, szerintem, Madara és Tobi közt olyan kapcsolat van mint Orochimaru és Kabuto közt. Ha belegondolunk, Orochimaru is az alatt az idő alatt tett szert a testváltogatós technikájára, miután az Akatsuki tagja lett, lehet, hogy nem is ő fejlesztette ki, csak eltanulta/lemásolta - azt sem tökéletesen - vagy egyszerűen Hashirama DNS-e kell a tökéletes tesváltogatós jutsuhoz, hogy ne kelljen 3 évente cserélni, ráadásul Kabuto is rendelkezik Orochimaru erejével, emlékeivel, technikáival - azokkal is, amelyek kimondottan Orochomaru sjátosságai voltak. Ezzel stimmelne az is, hogy övé Madara ereje, meg hogy csak árnyéka régi önmagának, és két különálló entitásról van szó, tehát az egyik nyugodtan lehet lepecsételve, meghalva, vagy amit akartok.

Nagatóhoz és a Rinneganhoz csak annyit, hogy az Uchiha relytekhelyen az nem csak egy kőtábla, hanem valamilyen tárolóedény/doboz esetleg szarkofág-szerűség/ereklyetartó. Hogy mi van/volt benne - esetlege Rikudou-sennin (nem biztos, hogy jól írtam a nevét) valamilyen "része" (tuti nem a szemei, akkor miért nem ültette volna be rögtön magának), aminek segítségével "hozta létre" Madara Nagatot. És hogy mikor "halt meg" Madara? Minato ellen Tobi harcolt, Itachi eleve egy olyan Madarát ismert meg amely "csak árnyéka volt önmagának", szal nemtom!

Summa summarum: Madara feltámadt halottaiból, de még mindig nem tudjuk, hogy ki is lehet Tobi!
Naplózva
simesz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20


« Válasz #1157 Dátum: 11 okt 13, 17:38:32 »

valszeg 1 eléggé elrugaszkodott gondolat DE -mivel az FMs-t pontosan nem ismerjük ezért mi van h Tobi 1 olyan technikával lett megalkotva (Madara által ) ami FMS technika ?
Naplózva
simesz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20


« Válasz #1158 Dátum: 11 okt 13, 20:44:06 »

amúgy 1 érdekesség : Tobi miért pont a bal szemét izanagizta el ( előzőleg meg azt takarta...) ez tuti nem véletlen
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1159 Dátum: 11 okt 13, 20:46:21 »

Gondolom a jobboldaliban van a teleport jutsuja Nevet

Putir várom a te elméleted Nyelvesít Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1160 Dátum: 11 okt 13, 22:01:46 »

Néhány emberkének javasolnám a visszaolvasást mert hiányosságaik vannak, például:

Az FMS nem 2 pár MS cseréjéből jön létre. Azért kellett Sasukéra is ilyen sokat várni mert neki nem kivette Tobi a régi szemeit és betette Itachiét, hanem a 2 pár szem "egyesült, összeolvadt" és ebből lett az FMS. Tobi a Rinnegant csak betette az elhasznált sharingan helyére így ez szinte azonnal kész is volt.

Tobi biztos nem Obito és ezt az egyszemes hülyeséget is el kellene már felejteni.

A legvalószínűbb az Izuna és érthető is hogy miért ijedt meg a koporsótól (sok év után találka azzal bátyussal aki elvette az ő MS-ét). Azért is ő az esélyes mert Minato elleni harcnál már tapasztalt volt és elég sok mindenről tudott, ami miatt szerintem Madara korú lehet.
Egyébként már azt sem tartom kizártnak hogy nem Uchiha, mert a sharinganját még kikapcsolva nem láttuk. Lehet nem is tudja kikapcsolni mint pl Danzou vagy Kakashi. Erre lehetne azt mondani, hogy Uchiha kell hogy legyen, hiszen Kakashi is kifárad, ha sokat használja. Igen ám de Tobinak van Hashirama DNS-e, azaz "bekapcsolva" hagyhatja a Sharingant, hiszen Danzou is elbírt jópárral egyszerre.

Nagaton pedig meglepődtem, nem is tudom hova tenni. Ezzel most Kishi adott egy újabb rejtélyt, ami szerintem felesleges. Mondom ezt Nagato fanként. Nevet
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #1161 Dátum: 11 okt 15, 12:44:13 »

Én nekem van egy tippem ki tobi.Madara a hashiramával folytatott harcot túlélte valahogy,s tegyük fel örök életű valamiért.
Ezután hashirama sejtjeiből létrehozta zetsut.És annak az egyik klónja lemásolta az emlékeit,külsejét stb. Megismerkedett nagatóval,nagyon legyengült a hashiramával folytatott harcban kérte hogy ölje meg,és majd valamikor támassza fel a rinne tenseivel,hogy egyesüljön a zetsu-klónnal.Igen ám,csak itt a nagy kérdés,hogy akkor hogy van ilyen jó állapotban:a válasz:kabutó valahogyan visszafiatalította,és madara ezért kérdezte tőle:hogy csináltad ezt?
Na mi a véleményetek? smirksweat
Naplózva
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #1162 Dátum: 11 okt 16, 00:18:30 »

Hogy ki lehet Tobi? Továbbra is elég ködös, de pár dolog amit biztosan tudunk:
elég erős volt ahhoz, hogy genjutsuval irányítsa a mizukaget, aki a sanbi jinchuuriki-je volt
eleget tudott arról a pecsétről, amit a bjuut elzárja a gazdába, ezért támadta meg Kushinat a szüléskor
csak sima sharingant használt, még akkor is amikor az élete veszélyben volt Konan ellen, és feláldozta az egyik szemét, amiből következik, hogy vagy nincs erősebb sharinganja, vagy Kishi mester nem akarta felfedni (előbbire tippelnék, az életét nem kockáztatná emiatt talán) mivel az izanagit használta rendelkeznie kellett Hashirama DNS-ével, szóval vagy élt már Hashirama idejében és akkor szerezte be, mint ahogyan Tobi állította, hogy erre ment ki a harc az első Hokageval, de mint annyi minden itt is kamuzhatott, vagy nem is ő vívta azt a csatát, vagy jó cimbi volt Orochimaruval és tőle kapta
mivel elég szép gyűjteménye volt sharinganok-ból, így elképzelhető, hogy akkor spájzolta őket, amikor Danzo is, tehát az Uchiha klán kiírtásakor.
Furcsa kapcsolat van közte és fekete zetsu között, akiről az ég világon semmit nem tudunk
Itachival elhitette, hogy ő Madara, ami nem kis dolog, bár voltak titkai előtte, maga mondta, különben az amaterasu végzett volna vele, amit Itachi programozott a Sasukénak átadott erejébe.
Azt állította, hogy ő adta a rinnegant Nagatonak, de honnan szerezte és minek adta neki, ha úgyis vissza akarta kapni később?
Amikor Kabuto előhúzta Madara koporsóját, akkor kicsit betojt, de a szavaiból az derült ki, hogy nem legyőzhetetlen ellenfél számára, csak eléggé legyengülne. Mivel saját maga mondja hogy árnyéka régi önmagának, így nem tudom hogyan tudná legyőzni az ereje teljében lévő önmagát, ha valóban Madara volna Tobi. Ez nekem eléggé ellentmondásos, sőt az hogy az először megidézett akatsuki tagoktól a szeme sem rebbent eléggé rosszat sejtet az igazi erejével kapcsolatban. Egy Itachi Nagato duó eléggé félelmetes ellenfél, Naruto-Bee kettős első kézből tapasztalhatta. Szóval vagy van valami über eddig titkolt képessége vagy túlbecsüli magát rendesen.
Furcsa számomra az is, hogy semmit nem tud az edo tensei-ről, faggatja Kabutot róla, a megidézett Madara pedig ismeri, bár lehet, hogy csak a nevét vágja, konkrétumokat nem.
Ha Tobi=Izuna, akkor kitől kapott szemeket? Hogyan hitette el Itachival, hogy ő Madara? A falu vezetői őt miért nem ölették meg vele? Egyáltalán tudtak-e a létezéséről?
Hogy ki volt az a bizonyos Uchiha, akit a Danzou halálakor mutattak a manga borítóján szerintem mellékes. Előhúzni egy full ismeretlen shinobit ennyire a sztori közepén eléggé abszurd volna.
A juubi teóriát elvetném, mert ha magát akarná teljessé tenni, akkor miért használta volna fel a bijuuk chakráját arra, hogy 100.00 fehér zetsu klónt hozzon létre. A célja a 6 út összegyűjtése, ebből hárommal már rendelkezik, a többit nem ismerjük.
Mindent egybevetve ilyenkor 1 óra után nekem az maradt vissza, hogy a kevés lehetséges Uchiha közül Izuna tűnik a legvalószínűbbnek, de valami azt súgja, hogy nem így lesz, túl kézenfekvő a megoldás. Bár a kit rejt a koporsó kérdésre is a sokak által kigondolt válasz bizonyult helyesnek. Remélem 1-2 hónapon belül kiderül, ki is valójában Tobi? Obitot nem fejtegettem, de nem tartottam lehetséges jelöltnek.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #1163 Dátum: 11 okt 16, 09:12:51 »

Egy dolgot még kifelejtettem az érvelésemből, ez pedig nem más, mint az indíték.
Korábban utaltak már rá többen és a mangából nekem is rémlik, hogy a kage-k arra a következtetésre jutottak, hogy Tobit nem a bosszú vezérli. Tobi állítása szerint segített Itachinak a klán lemészárlásában, ehhez pedig eléggé utálnia kellett őket valamiért. Obito ezért ki is zárható. Nem volt semmi gondja a klánjával. Izuna viszont ebből a szempontból is beleillik a képbe, bosszút állhatott azokon, akik magára hagyták a bátyját, a falut nem akarta elpusztítani Tobi, csak a bijuukat akarja. Azt is jó lenne tudni, hogy mire akarja őket pontosan felhasználni? A Gedo Mazo szoborral csak visszaalakította őket chakrává, vagy mi lett a bestiákkal?  Tobi a kage találkozón arról beszélt emlékeim szerint, hogy a célja a juubi feltámasztása és az egész földet egy genjutsu alá akarja helyezni, hogy így szüntesse meg a háborúkat. Ezt talán el lehet neki hinni, de nem készpénz.
Nagy fordulat lenne az, ha kiderülne mégsem egy igazi Uchiha, de erre elég kevés esélyt látok. Túl jól bánik a sharingannal és elég erős technikákat tud. Persze ott van Kakashi, aki szintén megtanulta magától használni és még a mangekyo sharingant is felébresztette, de őt iszonyuan ki is készíti a használata. Tobi ellenben igen lazásan használja a szemeit állandóan. Persze Senju DNS meg ilyenek, csak Uchihanak kell lennie. Abból pedig nem maradt sok a tudomásunk szerint. Itachi nem szokott sokszor hibázni.
Amit szintén kihagytam és sokan utaltak már rá az az, hogy Tobi hogy dobta el a karját, amikor a Torune-Fuu duó ellen harc közben a nano bogarak megtámadták. Ez zetsu műve lesz, szinte biztos. Részemről ennyi. Igazából végig kéne olvasni az összes manga fejezetet, amikben szerepelt Tobi és utalások voltak rá, de ez túl "mendoksai" vagy valami ilyesmi, ahogy Shikamaru szokta mondani.

Moderátor, Chakra:
Nem dupla hozzászólás, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 16, 14:33:42 írta Chakra » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #1164 Dátum: 11 okt 16, 09:45:34 »

Tudom, h hülyeség de feltételezzük hogy Madara fia!
1.Sharingan
2.Mindent tud apjárol
3.mi van ha az a tobi akit elösször láttunk, a gyerekes, aranyos tobi azért ilyen mert apja halála miatt nem volt gyerek kora és az apja miatt akar bosszut álni egyész Konohán, és ezért utálja a Senjukat, mert az első ölte meg az apját,
és sztem itt jöhet képbe a rinnengan is vhogy, pl halálakor Madara elmondta neki az egész Juubi dolgot meg Ri sennin dolgokat is, és szerintem Madara nem akart rosszt a falunak, de tobi akkor még tételezzük fel hogy kisgyerek volt és annyira megviselte apja halála hogy nem birta ki, aka bucira akarja verni Konohát.
4.Az utolsó indok:"Madara ereje" "kesztük" "hajszin" "tudás" "az uchiha "legyező"" ezeket mind örökölhette apjátol valamint a jellegzetes kar kulcsozást, sztem ő csak 1 gyerek aki mindig is csak gyerek akart lenni de a "dög"
Hasi kinyira a Madarát és ugy bepöccent hogy 8 pszihológus se tudna segiteni rajta, aka meghülyült ez az elképzelésem
 Nevet Mosolyog kacsint Pirul Ohh My God Ördögi Kúl Hmm? >.<# Hümm-hümm Gondolkozik Szomorú Nyelvesít Technikai KO Neeem Pontosan bye bye Pojén Lehánylak ? Figyelmeztetés bow smirksweat ikszdé
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #1165 Dátum: 11 okt 16, 10:04:47 »

Tudom, h hülyeség de feltételezzük hogy Madara fia!
1.Sharingan
2.Mindent tud apjárol
3.mi van ha az a tobi akit elösször láttunk, a gyerekes, aranyos tobi azért ilyen mert apja halála miatt nem volt gyerek kora és az apja miatt akar bosszut álni egyész Konohán, és ezért utálja a Senjukat, mert az első ölte meg az apját,
és sztem itt jöhet képbe a rinnengan is vhogy, pl halálakor Madara elmondta neki az egész Juubi dolgot meg Ri sennin dolgokat is, és szerintem Madara nem akart rosszt a falunak, de tobi akkor még tételezzük fel hogy kisgyerek volt és annyira megviselte apja halála hogy nem birta ki, aka bucira akarja verni Konohát.
4.Az utolsó indok:"Madara ereje" "kesztük" "hajszin" "tudás" "az uchiha "legyező"" ezeket mind örökölhette apjátol valamint a jellegzetes kar kulcsozást, sztem ő csak 1 gyerek aki mindig is csak gyerek akart lenni de a "dög"
Hasi kinyira a Madarát és ugy bepöccent hogy 8 pszihológus se tudna segiteni rajta, aka meghülyült ez az elképzelésem
 Nevet Mosolyog kacsint Pirul Ohh My God Ördögi Kúl Hmm? >.<# Hümm-hümm Gondolkozik Szomorú Nyelvesít Technikai KO Neeem Pontosan bye bye Pojén Lehánylak ? Figyelmeztetés bow smirksweat ikszdé
Nos ebben csupán egy vizuális akadály van, az, hogy mikor közelről mutatták tobit látszottak a szeme alatt ráncok és bár nem tudunk éveket felhozni azért mégis csak fura lenne ha mondjuk 50 évesen(ráncokból következtetve) úgy viselkedik mint egy kretén.
Theory deleted
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #1166 Dátum: 11 okt 16, 12:00:06 »

Egy dolgot még kifelejtettem az érvelésemből, ez pedig nem más, mint az indíték.
Korábban utaltak már rá többen és a mangából nekem is rémlik, hogy a kage-k arra a következtetésre jutottak, hogy Tobit nem a bosszú vezérli. Tobi állítása szerint segített Itachinak a klán lemészárlásában, ehhez pedig eléggé utálnia kellett őket valamiért. Obito ezért ki is zárható. Nem volt semmi gondja a klánjával. Izuna viszont ebből a szempontból is beleillik a képbe, bosszút állhatott azokon, akik magára hagyták a bátyját, a falut nem akarta elpusztítani Tobi, csak a bijuukat akarja. Azt is jó lenne tudni, hogy mire akarja őket pontosan felhasználni? A Gedo Mazo szoborral csak visszaalakította őket chakrává, vagy mi lett a bestiákkal?  Tobi a kage találkozón arról beszélt emlékeim szerint, hogy a célja a juubi feltámasztása és az egész földet egy genjutsu alá akarja helyezni, hogy így szüntesse meg a háborúkat. Ezt talán el lehet neki hinni, de nem készpénz.
Nagy fordulat lenne az, ha kiderülne mégsem egy igazi Uchiha, de erre elég kevés esélyt látok. Túl jól bánik a sharingannal és elég erős technikákat tud. Persze ott van Kakashi, aki szintén megtanulta magától használni és még a mangekyo sharingant is felébresztette, de őt iszonyuan ki is készíti a használata. Tobi ellenben igen lazásan használja a szemeit állandóan. Persze Senju DNS meg ilyenek, csak Uchihanak kell lennie. Abból pedig nem maradt sok a tudomásunk szerint. Itachi nem szokott sokszor hibázni.
Amit szintén kihagytam és sokan utaltak már rá az az, hogy Tobi hogy dobta el a karját, amikor a Torune-Fuu duó ellen harc közben a nano bogarak megtámadták. Ez zetsu műve lesz, szinte biztos. Részemről ennyi. Igazából végig kéne olvasni az összes manga fejezetet, amikben szerepelt Tobi és utalások voltak rá, de ez túl "mendoksai" vagy valami ilyesmi, ahogy Shikamaru szokta mondani.

Csak a bosszúállós részhez lenne egy hozzászólásom. Sztem Tobi igenis el akarja pusztítani Konohát. Az indokok: Naruto születésekor meg is próbálta a Kyuubi segítségével, de elbukott. A másik indok az egyik anime részben van, ahol Tobi Zetsuval beszél(Itachi halála után). Ekkor megkönnyebbülve mondja , h mivel Itachi meghalt, ezért már nem kell betartania az itachinak szánt ígéretét, és megtámadhatja Konohát. Ettől függetlenül továbbra is Izuna a legkézenfekvőbb megoldás.
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #1167 Dátum: 11 okt 16, 12:55:44 »


hát ja azért mert Madara fia azért ráncos Mosolyog
végüli s a 3 adik is mien vén sz'r volt a story elején is Mosolyog
és mért ne lehetne hibbant vénember ? xD
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #1168 Dátum: 11 okt 16, 20:03:45 »

Igen Kontera teljesen igazad van, visszaolvastam délután és Tobi Minatoval való szájalás közben valóban azt mondja, hogy el akarja pusztítani Konohat. Ez része a tervének és részben magán indíttatású. Azért ez így kicsit furcsa. Yondaime képes volt megsebesíteni Tobit és szerintem annak ellenére, hogy maga Yondaime azt mondja, hogy jobb nála Tobi a tér-idő technikákban, szerintem legyőzhette volna, a róka irányítását is megtörte. Tehát Tobi akkor még nem volt olyan hűde leverek 6 volt aka edo zombit fél kézzel arcos, azóta pedig eltelt 14-16 év kb. és nem hiszem, hogy a rinneganon kívül szerzett új képességeket, persze ez elég durva önmagában, de elég volna Sasuke ellen is? Mert hát lássuk be azzal hogy kiderül majd, hogy Tobi nem Madara, azzal lehet hogy elveszíti Sasuke bizalmát, aki éppen elég morcos és nem fog kímélni senkit. Szóval legyen már újra szerda, és kijöhetne egyben kb 10 manga rész, akkor sokkal okosabbak lennénk. Nevet Kár, hogy 10 hetet kell majd addig várni.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #1169 Dátum: 11 okt 16, 20:46:31 »

Az elméletem:
Az 1. hokage megnyerte a Madarával való összecsapást, de Madara belebombázott még egy utolsó agymosós techinát (pl erős genjutsut) a fejébe, amitől jött a rögeszméje, hogy ő lett Madara, vagy Madara szemei agyérgörcsöt okoztak, de az lett a csata eredménye, hogy Konohát el akarja pusztítani. Kivette az eredeti Madara szemeit (így ugye be vannak kapcsolva állandóan, de ő megengedheti magának), meg van a kora, és fel is támaszthatja Madarát, illetve tud is a korról mindent.
Az pedig, hogy ki, kit, honnan ismer már mellékes (különben is úgy látszik, itt mindenki ismer mindenkit).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!