24 szep 28, 22:48:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 395807 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #870 Dátum: 09 feb 07, 10:19:37 »

Obito nem harcolt senkivel sem a végzet völgyében... De az tény , hogy Tobi ement oda nosztalgiázni...
Nekem az a véleményem , hogy Madara teste elpusztulhatott az idők folyamán , de a lelke valahogy Obito testének formáját vette fel... Mert érdekes , hogy Tobi maszkjának csak jobb oldalt van nyílás....
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #871 Dátum: 09 feb 07, 10:25:12 »

Meg am ez,hogy csak a jobb szemét látni,nem csak most lett így,mert mikor visszaemlékszik madara,hogy elment itachi hozzá segítséget kérni,már akkor is ilyen maszk szerűség volt rajta,és csak az egyik szemét lehetett látni,mint most!
Naplózva
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #872 Dátum: 09 feb 07, 10:26:03 »

uchihaboy ha észrevetted volna nem sok oldalból áll a Topic szinte csak azok hozzá szollásai vannak mint neked akik tévesen gondolkoznak logikátlan amit te mondaz sőt elképzelhetetlen még egy szerü paraszt ésszel is tudom hogy
Madara=Tobi.Nevet
Naplózva
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #873 Dátum: 09 feb 07, 10:28:41 »

Jólvan ez nem is kérdés ,de tobinak nagy valószínűsséggel azért van egy szeme mert ha ő tényleg obito akkor a másik szeme most épp kakashi szemében van .szerintem .
Naplózva

uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #874 Dátum: 09 feb 07, 10:31:32 »

Ha elolvasod mates07 a HSZ-em akkor láthatnád , hogy mit írok.
Én azt mondtm , hogy a teste Madarának (az amiben megszületett , értesz engem?) , és azt mondtam , hogy szerintem fel vette Obito testformáját , skinjét arcát... De belül nem Obito lett , hanem maradt Madara! Ergo én nem mondom , hogy Tobi = Obito! De valami van ami összeköti őket!
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #875 Dátum: 09 feb 07, 10:32:38 »

sztem tuti semmi közük egymáshoz
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #876 Dátum: 09 feb 07, 10:36:37 »

Most lehet hogy így áll a helyzet hogy Tobi=Madara,de nem mi írjuk a történetet,nemtudhatja senki hogy mi lesz benne a későbbiekben!

Ezzel most nem akarok megint újjab vitát indítani,mert ennek ennyi információval tobiról semmi értelme,de képzelt világ,bármi megtörténhet,most ezalól ez sem kivétel akár hogy is nézzük!

Na de a lényeg hogy jelen állás szerint tobi-madara!
Naplózva
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #877 Dátum: 09 feb 07, 10:42:23 »

Szerintem tobi -obito -madara egy és ugyanazon személyek .Én így gondolom de ez egyáltalán nem biztos .
Naplózva

Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #878 Dátum: 09 feb 07, 11:37:50 »

Idézet
Szerintem tobi -obito -madara egy és ugyanazon személyek .
                                                                                                                   Na ná végül is Obito és Madara között úgy 40 év különbség van. Végül is lehetséges. És ha megnézzük akkor Obito jobb fele teljesen megsérült, és az a szikla szinte ketté vágta, és azért Tobi használja a jobb szemével a sharingant...  smirksweat
Ennyi miért olyan nehéz megérteni, hogy Obito meghalt??? Mondjad már meg nekem! Most komolyan nem szivatni akarlak, de ez már tényleg övön aluli ez a Tobi= Obito = Madara. (gyengébbek kedvéért az első 2 mondatot ironikusan írtam) Most gondolj bele: Itachi meghalt, nem fog visszajönni. Ez így megy. Obito szerinted az a kis mitugrász túlélte volna a d szintű jutsuival azt a sziklaomlást? Azon felül még a 4. szerint is meghalt, pedig simán kiáshatta volna, hogy megbizonyosodjon róla.
És igen Uchihaboy tényleg van ami összeköti Obito-t és Madarát. Az hogy Uchiha mind a kettő, és az hogy SEMMI KÖZÜK EGYMÁSHOZ!
És mi a sz*rnak vette volna fel az alakját mondd már meg! És ha jobb oldalt van nyílás csak a szemén akkor áruld már el, hogy hogyan lehet ott szeme, mikor azt mondta, hogy a jobb oldala teljesen megrongálódott?
Idézet
mert ennek ennyi információval tobiról semmi értelme
Semmi értelme? Azzal mélyen együtt értek, hogy Madara = Tobi. És hogy semmi értelme vitázni azzal is egyet értek. De, hogy nincs információnk Tobiról, azzal nem értek egyet mert hányszor jelentette ki már, hogy ő Madara!?
Na csak ennyi.  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 07, 11:40:58 írta Pesuke » Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #879 Dátum: 09 feb 07, 11:50:15 »

Mindegy én nem vitázok pesuke... Csak elmondtam a véleményemet.
De majd félév múlva csak idézgetni fogom a HSZ-ednek bizonyos , rám vonatkozó részét kacsint
Am. csak egy költői kérdés:
Madara miért hord ilyen maszkot , és miért van az , hogy a haja is inkább Obitos és nem Madarás?
De am. én nem azt mondtam , hogy él és vírul Obito... Szerintem félre értesz engem...
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #880 Dátum: 09 feb 07, 12:24:48 »

Én sem vitáztam, csak kijelentettem a véleményem kicsit durvábban. Bocsásson  meg az, ha túl odaütöttem valakinek is.  kacsint
De amúgy Uchihaboy. Én annyira szeretlek téged, hogy még ebbe is bele tudok kötni.  kacsint  Bocsika, hogy a költői kérdésedre válaszolok, de most már mind egy. Na tehát: A Yahiko Peinnek miért olyan a haja mint Narutonak? Kakashi miért hord maszkot, kettőt is?
Kb ennyit kérdeztél. És szerinted Madara haja fémből van? nem lehet levágni? És miért ne hordhatna maszkot? ha jól esik neki csak tessék, és amúgy azért hord maszkot, hogy a kilétét ne mutassa meg. Közelebbről: nem akarja, hogy az emberek tudják, hogy ő a Mizukage.  Pontosan
Amúgy meg nyugodtan idézgethetsz. Hisz az sem biztos, hogy ez biztos, de ÉN megvagyok róla győződva.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 07, 12:27:05 írta Pesuke » Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #881 Dátum: 09 feb 07, 12:30:40 »

Yahiko Peinnek azért van olyan haja , mert Jiriya kiskorában belőtte neki a sérót ikszdé És nincs kedve új hajstílust kitalálni Nevet
Kakashi azért hord több maszkot mert attól érzi magá coolnak ikszdé
És az én költői kérdésem nem az volt , h miért hord maszkot , hanem , hogy miért ilyen maszkot... Na én megyek focizni Nevet Addig is Madara legyen veletek


Bocsesz az offért...
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #882 Dátum: 09 feb 07, 12:42:03 »

Anyám ,hogy ti megint milyen hülyeségen vitáztok és ,hogy még egy oldalt se tudtok visszaolvasni
Madara miért hord ilyen maszkot , és miért van az , hogy a haja is inkább Obitos és nem Madarás?
,és a drága kérdésedre a válasz ... ,
Ezeken egyáltalán nem Obitos  kacsint (a 400 mangából van ,a 9-es és a 8-as oldalról)
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 07, 12:54:08 írta ipirike » Naplózva

xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #883 Dátum: 09 feb 07, 14:55:25 »

Hát hogy Tobi Madara az elég valószínű már maximum azon lehet vitatkozni hogy is van életben. Esetleg testet váltott mint Oro? vagy valamilyen más módon? Vagy ez ő eredeti valójában és az 1. (? <--- nem emlékszem pontosan ^^") Hokagéval vívott harc alatt szerzett sebeit rejtegeti a maszkkal?
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #884 Dátum: 09 feb 08, 02:29:55 »

Nem értem, hogy miért tartják egyesek még mindig lehetségesnek az Obito=Tobi elméletet.
Már alapból nem lehetséges azért mert amikor Tobi mesélte Sasuke-nek, hogy Itachi felkereste már mutatták, hogy hogyan nézett ki akkor Tobi/Madara.

De mégha hazudott volna evvel kapcsolatban Tobi, azt már nekem senki nem tudja megmagyarázni, hogy amikor  az Itachi vs Sasuke harc alatt feltartotta Narutoékat és a harcnak vége lett ( Itachi vs Sasuke ) Tobi valahogy így köszönt el: Majd később még játszom veletek gyerekek.
Na, ha le gyerekezte Kakashi-t és Yamato-t akkor valószínűleg náluk is időssebbnek kell lennie Tobi-nak. Ez a mondat alapból kizárja, hogy Obito=Tobi mert Obito egyidős lenne Kakashival ha még ma is élne. Ez alátámasztja az IGAZSÁGOT, hogy bizony Tobi nem más mint maga Uchiha Madara. Kúl

Hát, csak ennyit akartam. A fogalmazásom elég "hányadék", de remélem érthető volt. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 08, 02:33:48 írta Uchiha Nandor » Naplózva
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!