24 júl 03, 04:43:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 379992 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #840 Dátum: 08 dec 27, 13:56:44 »

És ha nem lehet téged meggyőzni épkézláb érvekkel akkor kár írni...  Kúl


Barátom erre írtam hogy amíg nem mutatod fel ezeket az "érveket" addig ugyan úgy elmélet amit te mondasz. Lehet nehezen fogalmaztam meg az előző hsz be ezért elnézést. És ne érts félre nekem az elméletekkel nincs bajom. Még mindíg nem érzem bűnnek hogy elmélkedünk egy forumban.  Ördögi
Másik " Csak olyan dolgokat, amiket kész tényként tudok" kész tényként tudod Danzou korát? jó.. én nemlátam animében azt a részt ahol Danzou korát mondták meg fiatalon mutatták. De én a mangából indulok ki. Sajnálom ez van.. AZ hogy Sarutobival indult a 3 hokage címért, se kizáró ok. Madara nagy manipulátor szerintem ez se lehetetlen tőle. Egyedüli megcáfolandó bizonyítékként egy kép róla Sarutobival fiatalon.. vagy konkrét szám hogy hány éves. Vagy ha egyszerre lessz Danzou és Tobi 1 helyen. Vagy ha a maszk lehúllik.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #841 Dátum: 08 dec 27, 16:30:16 »

Sarutobi-sensei: 68 - 69 - X
Tanácsos (nő): 68 - (69) - 72
Tanácsos (férfi): 68 - (69) - 72
Danzou : (68 - 69 -) 72

Sarutobi-sensei és a tanácsosos korai az 1-2-3. adatkönyvből valóak (a tanácsosok 2-dikban nem szerepeltek).
Danzou csak a 3. adatkönyvben szerepel, de abból az adatból (72) könnyedén kiszámítható a "korábbi" kora is.

Sarutobi, 1-es AK: http://kepfeltoltes.hu/081227/ak_1_sarutobi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Tanácsosok, 1-es AK: http://kepfeltoltes.hu/081227/ak_1_tanacsosok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Sarutobi, 2-es AK: http://kepfeltoltes.hu/081227/ak_2_sarutobi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Tanácsosok, 3-as AK: http://kepfeltoltes.hu/081227/ak_3_tanacsosok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Danzou, 3-as AK: http://kepfeltoltes.hu/081227/ak_3_danzou_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Asszem, a korokról ennyit.


Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #842 Dátum: 09 jan 14, 18:15:03 »

Nah igen kár h ezek a hátlapok-infó oldalak soha nem jutnak el hozzám. Létezésükről se tudtam eddig Nevet Akkor meglőve az elmélet. Deh.. azt még mindig fent tartom h Tobi=Madara körül lesszmég egy nagy kavarás.  Pontosan
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
maki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #843 Dátum: 09 jan 24, 13:46:29 »

Szerintem Obito Tobi..
tök egyértelmű lehet
1, amikor Obito meghal, ugye ez úgy történik hogy rá esik a szikla, akkor még él de nem tudják kiszedni és odahal. Nevet
de Tobi először Zetsuval ejelenik meg az animében, és az egyetlen ember akinek megvan a képessége hogy átmegy a falakon és kihozza a szikla alól Obitót az Zetsu tehét mégsem halt meg a szikla alatt Nevet
2, Obitó odaadta a bal szemét Kakashinak, mert abban a csatában Kakashi elvesztette a bal szemét, Obito meg ugyis már haldoklott, ugyhogy nem kellett neki...ezért van maszkban úgy hogy pont a jobb szemét mutatják csak akol a sharingan van.meg a szikla összeroncsolta azarcát
3, a hajával nemérdemes érvelni senkinek mert sakura haja is más lett, sasukéé is, és simán lehet husszuból rövid haj és fordítva...
4, "enyém madara ereje"...legyen az övé semmit sem jelent csak azt hogy erősebb lett és ezt tudja magáról..

..több érvem egyenlőre nincs meg ezek a legfontosabbak..várom a válaszokat Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 24, 13:51:50 írta maki » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #844 Dátum: 09 jan 24, 14:38:21 »

és az, hogy madarának hívja kb mindenki? madara=tobi, ez teljesen biztos. obito meg meghalt eléggé valószínűleg.
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #845 Dátum: 09 jan 24, 14:42:43 »

Peint is istennek hívja egy egész falu mégse az.
maradjunk annyiban hogy Madara-Tobira több esély van mint az Obito-Tobira
De még ott az a lehetőség is hogy valaki teljesen más (persze nem Danzou)
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #846 Dátum: 09 jan 24, 15:01:33 »

jó, akkor obito miért változott volna ennyire meg? ő egy naruto klón, abszolut nincs benne semmi rossz szándék.
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #847 Dátum: 09 jan 24, 15:25:55 »

hé én nem mondtam hogy ő az. hanem azt hogy van esély rá. persze úgyanúgy vannak elelnérvek is mind erre mind arra.
biztos csak akkor lessz ha leveszi a maszkot és látjuk mi is. addig csak nagyon valószínű lehet akármeik lehetőség is.
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #848 Dátum: 09 jan 24, 18:15:44 »

AZ én véleményem erről a rendkívül összetett kérdéskörről:
Tobi egymásnak teljesen ellentmondó kijelentéseket tesz arról hogy ki is valójában. Az Akatsuki tagok elött sosem mondta hogy ő Madara, csak hogy rendelkezik az erejével, és ez a kijelentés nyilván mélyebb vagy átvitt jelentéstartamot hordoz.
Másrészt édesdrága Sasuke barátunk elött váltig állítja, hogy ő Uchiha Madara. Ám erre az ügyes Obito=Tobi hívők azonnal azt mondják, hogy nem lehet mert nem úgy néz ki, mint a visszaemlékezésben, visznt teljesen úgy néz k mint obito. Kétlem, hogy a hosszúhajammal igázom le Konohát Madara ennyire megváltoztatta volna a külsejét, ráadásul minek a maszk, ha ő Madara akkor úgyse ismeri már senki. Számomra ebből logikusan következik hogy Tobi teste = Obito teste.
Ez maga után vonná a következtetést, hogy szívben-lélekben is Obito, viszont ha belegondolunk, hiába a sok külsőleges, és valamilyen szinten viselkedési hasonlóság, Obito egyet biztos nem akarna, elpusztítani Konohát, és mi a francért mondaná Itachinak és Sasuke-nak hogy ő Madara, miért vezetné az Akatsukit? És ez az a pont ahol igazán bukna az Obito= Tobi elmélet.
Viszont ebben a mangában nem ritkaság hogy például egyes kígyóra hasonlító emberkék elvegyék más emberkék testét, tehát ha teszemazt a legnagyobb sharinganhasználó nem akarna meghalni, vajon nem-e csinálná detto ugyanazt mint Orochimaru, szerintem Sharingannal akár képes is lehet rá.
Itt viszont a tényekből már csak a találgatások lettek, úgyhogy egyértelműen nem lehet dönteni a két verzió közt.
Lehetséges, hogy Tobi egy harmadik személy, érdekes hogy valaki felhozta Danzou-t mint lehetségesválasztást, de szerintem Danzou személyisége és viselkedése+ a testi erőnléte összeegyeztethetetlen Tobiéval.
Azt, hogy ki is lehet Tobi, csak Kisimisi tudhassa, bár lehet hogy azért van ennyi össze nem férő kijelentés, mert még nem döntötte el.
Én öszintén szólva meglepődnék, ha Tobinak nem lenne köze Obitohoz, de ez akkor ütne nagyot , ha Kakashival kerülne szembe és akkor lehetne szuperdráma, de jelenleg úgy néz ki erre nem kerülhet sor( aki olvas mangát az tudja miért).
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Tomessz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #849 Dátum: 09 jan 31, 20:42:25 »

Én biztos vagyok benne, hogy Tobi=Madara. Obito nem állt volna be az Akatsukiba. Madarában megvolt hozzá a hidegvér, gondoljunk csak arra, hogy kées volt kiszedni az öccse szemét, jó tudom h azt mondta h megbeszélte öcsikével h megkaphatja a szemét de akkor is. És mondja is Sasukenak, csak nem vezeti félre a klántársát. Meg Itachi is mesélt Sasukenak, segített neki kiirtani a klánt. És azért az elég vicces lenne, ha Obito parancsolgatna Peinnek. És amikor Kisame Mizukage-samanak nevezi! Obito Mizukage? lehetetlen. Olyat is hallottam h azt feltételezte h Yondi=Tobi... Yondi Konoha hőse, ő se lehet Tobi, meghalt, eltemették, slussz. Nevet
Naplózva

"Ahol a levél táncol, ott söprögetnek" (Tomessz-kun)
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #850 Dátum: 09 jan 31, 21:18:15 »

Tomessz az Obito elmélet alapköve mostmár csak az lehet hogy egyuserűen Obito tetse az de egyébként egy másik személy.
és erre még igenis van esély. nem is kicsi. és csak nehogy jöjjenek a szokásos de hülye vagy b.....g Tobi az MAdara kifejteném hogy engem kicsit sem érdekel hogy mit mond és kivel mit hitett el (kisame Itachi) de amíg a maszk le nem kerül róla addig csak erős sejtés lehet róla mondani TÉNYT nem.
Naplózva
Tomessz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #851 Dátum: 09 jan 31, 21:23:27 »

Figyelj 3 lehetőség van. Minato, a tér idő Jutsuja miatt, de ő kipurcant szal maradt kettő. Obito mert a külleme olyan de ő is meghalt sajnos, onnan hogy mászott volna ki? Ördögi  Neeem ÉS így csk Madara maradt, de Kisameval nem elhitette, hanem levette előtte a maszkját,csak nem mutatták.
Naplózva

"Ahol a levél táncol, ott söprögetnek" (Tomessz-kun)
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #852 Dátum: 09 jan 31, 21:31:39 »

Tomessz: akár olyan személy is lehet, akiről eddig nem olvastunk/hallotunk semmit. Én ezt is el tudom képzelni.
Naplózva
Tomessz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #853 Dátum: 09 jan 31, 21:35:05 »

Ez is egy lehetőség de nem tartom valószínűnek... Alkyr veled már "vitáztam" párat. A vitát úgy értem, hogy 1 órán belül kb 5 topicban(v miben) nem értettünk egyet  Nevet
Naplózva

"Ahol a levél táncol, ott söprögetnek" (Tomessz-kun)
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #854 Dátum: 09 jan 31, 22:23:26 »

Tomessz nem azt modnom hogy tobi nem madara hanem hogy bŐŐŐVen van rá esély hogy lehet más.
 Madara szedte ki Obitot hogy Uchiha tetset szerezhessen (azért őt mert fiatal volt és meghalt/vagy majdnem)
 Kisame még a falujából ismeri őt. De lehet hogy az egész falut átverte.
 Minato nem lehetőség. mert TÉNY hogy a halálisten megette (elzárta kinek hogy tessik) a lelkét.
 Danzout emlegetik még sokan amit én szeméylszerint baromságnak tartok de az elméletben vannak dolgok amik miatt még elő is fordúlhatna
 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!