24 szep 29, 10:28:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1702603 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7110 Dátum: 15 jan 14, 10:53:20 »

Idézet
Bruce Lee ezeken át szaladna lassúak és buták.

A saját súlycsoportjában lehet, de nála 50-60 kilóval nehezebb ellenfél ellen szerintem nem sok esélye lett volna. Állítólag bokszolni is azért kezdett el, mert az USÁ-ba érkezése után rájött, hogy a kungfu nem igazán hatékony a mázsás súlyú, amerikai focin edződött fehér és fekete bunyósok ellen.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7111 Dátum: 15 jan 14, 11:05:06 »

Nem hinném, hogy egy olyan gyors embernek, mint Bruce Lee gondot okozott volna egy lassú és körülményes nfl játékost nyakon rúgni. Inkább azért tanult boxolni, hogy ne ölje meg őket a győzelemhez. Ha már olyan szinten űzöl harcművészetet, mint ők a méret nem hiszem, hogy sok gondot okoz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7112 Dátum: 15 jan 14, 11:35:23 »

Idézet
Nathalie Emmanuel a Golden Globe díjátadón nem árulhatott el sokat a közelgő 5. évadról, de azt elmondta, hogy Dany és ő sokkal szorosabbra fűzik a folytatásban a barátságukat, mint eddig.




"barátságukat"
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7113 Dátum: 15 jan 14, 12:50:15 »

Remélem olvassátok a mangát kutyák. A végén vizsga lesz belőle és, aki nem olvasta csak a női topicba írhat majd.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7114 Dátum: 15 jan 14, 12:53:55 »

Hát, ha eljársz helyettem dolgozni, és nézed az összes kedvenc sorozatomat helyettem, akkor talán jut majd időm ilyen vacakokra is. Lesütöttszemek
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7115 Dátum: 15 jan 14, 12:55:22 »

Ezt ne akarom olyan embertől hallani, aki ilyen moslékot néz mint a trónok harca. A Breaking Badre meg nincs időd? CCC. Én dolgozom edzem és még ilyenre is jut időm. Na ezt hogy csinálom?Nevet
Bár ha így folytatom lehet barátnőm már nem sokáig leszxD Rá is kéne néha időt szakítani...Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 14, 12:56:00 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7116 Dátum: 15 jan 14, 19:05:28 »

Gdat hülyeséget beszélt én karatéztam igaz nem sokat, mert nekem se tetszett, de van olyan ága ami a legjobb védelmet adja. Nem thai box, mert kettő nem ugyan arról szól és a cél se egyezik. A karate fekete övnél kezdődik valahol. MEg nem lehet az mondani, hogy a karate sz*r. Melyik sz*r abból a pár száz stílusból? Régen ahány család volt japánban annyi stílusa volt.
Igazából a méretemből adódó hátrány miatt nem tetszett. Én a Jujutsuban találtam meg a számításom azt a mainapig bánom, hogy abba hagytam ,de nem volt se időm se pénzem már rá.
Gdat nem beszél hülyeségeket. Az mma-nál sem azért mentek el a nagy danos karatemesterek, mert túl jók hozzá, hanem mert esélyük sincs. Akik mégis karatéznak és jók mma-ban, azok nem használnak ott karatetechnikákat.
Amúgy amikor azt mondom, hogy a karate szar, akkor a nyilván a shotokanra és a kyokoshinra gondolok, mert azok az elérhető stílusok. A kyokoshinban nem is védik a fejet, ez az irrealitás csúcsa. Az elképzelhető akár, hogy valami kis japán falucskában van rendes karate, ami más stílus, de csak akkor lehetséges, ha nem hasonlít alapjaiban az előbb említett kettőre.
Szögletes mozgás=korlátozottság.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7117 Dátum: 15 jan 14, 20:16:30 »

Ezt nemrég olvastam a karatéról  ikszdé

Idézet
Szögletes kocka mozgás, merev és életszerűtlen. Megnézel egy karate kata-t és olyan kéz- és lábtartásokat fogsz látni benne, mint a tetris játékban a lepotyogó alakzatok. A karatés védések is kizárólag a karate támadások ellen működnek. Age uke, Soto uke ..és társai, ezek a technikák egy éles utcai dulakodásos csépelős verekedésben egyáltalán nem működnek. Így elkezdenél védekezni, mire kitennéd az alkarodat a védekezéshez, már arcon is b***tak háromszor. Álljál csak be zárlatos robot beállásba, aztán egy kósza parasztlengőt sem tudsz velük hárítani. Ha Kiba dachi beállásba vagy, úgy tökön rúgnak, hogy a golyóid a szádon jönnek ki.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7118 Dátum: 15 jan 15, 11:35:16 »

Ti hogy szoktatok edzeni?
Ha mondjuk a cél 4x15 guggolás, akkor ti hogy próbáljátok megközelíteni?
4x10 tudtok megcsinálni. Akkor úgy növelitek, hogy 4x11 aztán 4x12 stb stb... vagy 1x15 megcsinálsz utána már csak 1x12 és 1x8 és 1x6 megy. Ezt tartod és hétről hétre növelitek a másodikat. 1x15 azt 1x13 stb stb...?
Igazából úgy érzem mindegyik ugyanoda vezet szóval mindegy melyiket csinálom, de valamiért próbálom magam meggyőzni azért fejlődök ilyen lassan, mert nem jól csinálomxD
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 15, 11:36:30 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7119 Dátum: 15 jan 15, 11:41:31 »

Én úgy, hogy elolvasok egy jó könyvet...
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7120 Dátum: 15 jan 15, 11:54:25 »

Látszik.  ikszdé



Ti hogy szoktatok edzeni?
Ha mondjuk a cél 4x15 guggolás, akkor ti hogy próbáljátok megközelíteni?
4x10 tudtok megcsinálni. Akkor úgy növelitek, hogy 4x11 aztán 4x12 stb stb... vagy 1x15 megcsinálsz utána már csak 1x12 és 1x8 és 1x6 megy. Ezt tartod és hétről hétre növelitek a másodikat. 1x15 azt 1x13 stb stb...?
Igazából úgy érzem mindegyik ugyanoda vezet szóval mindegy melyiket csinálom, de valamiért próbálom magam meggyőzni azért fejlődök ilyen lassan, mert nem jól csinálomxD

Nem szoktam guggolni. Ohh My God 194 centis magassággal és hosszú lábakkal nem a legideálisabb gyakorlat.

A súlyokat úgy állítom be, hogy kb. pont menjen 10 ismétlés (az utolsó 2-3 már nehezebben, de szabályosan). Ha már túl könnyű, akkor emelek rajta pár kilóval (az izomcsoport nagyságától függően, egy mellizomnál nyilván nagyobb lépésekben lehet haladni, mint bicepsznél).
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 15, 11:55:52 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7121 Dátum: 15 jan 15, 11:56:34 »

Lenézel engem vagy mi? Azt hiszed én azért mert edzek izomagyú vagyok? :U Én is szeretek olvasni igaz szinte csak fantasyt vagy nyomozós cuccot. Meg jó szaftos szappanoperát a Tűz és jégdala formájában.
Ép lélekhez egészségestest dukál.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7122 Dátum: 15 jan 15, 12:06:33 »

Ez a kép lehetne a férfi topic névjegye Nevet

Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7123 Dátum: 15 jan 15, 12:12:39 »

Amúgy a bicepsznél szembeötlőbb a széles nyak és iszonyatos vállizom. Sokkal elrettentőbb, mint a bicepsz. Amúgy meg arányosan akarok izmos lenni. A lábam épp annyira fontos mint a hasam.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7124 Dátum: 15 jan 15, 12:18:00 »

Ti hogy szoktatok edzeni?
Ha mondjuk a cél 4x15 guggolás, akkor ti hogy próbáljátok megközelíteni?
4x10 tudtok megcsinálni. Akkor úgy növelitek, hogy 4x11 aztán 4x12 stb stb... vagy 1x15 megcsinálsz utána már csak 1x12 és 1x8 és 1x6 megy. Ezt tartod és hétről hétre növelitek a másodikat. 1x15 azt 1x13 stb stb...?
Igazából úgy érzem mindegyik ugyanoda vezet szóval mindegy melyiket csinálom, de valamiért próbálom magam meggyőzni azért fejlődök ilyen lassan, mert nem jól csinálomxD

A piramisba haladás a legjobb az ilyen irányú fejlődésre. Úgy értem, hogy egy edzésen belül. Én súllyal szoktam guggolni, 15kg-vel, mert több súlyt sehogy nem tudok magamra pakolni. Ha sokat tolod így sokkal könnyebb lesz súly nélkül csinálni. Csinálhatsz statikus tartásokat is (pl lovagló állás) ami jó izomállóképesség növelésre. Azt is variálhatod, hogy hova rakod a súlyt. Például egykezes súlyzókat nyújtott karokkal a tested előtt tartasz és úgy szabályosan, lassan guggolsz, jól megdolgoztatja a has-törzsizmokat is.
Ha nincs otthon súly kezdésnek jó a két literes ásványvíz is. Szoktam a falu mögött futni is, van egy futó faszi, akivel gyakran találkozom. Múltkor 1-1 kg-s liszttel(!!!) futott a kezében. Nevet Kreatív.
Múltkor megcsináltam 11 légiós fekvőtámaszt piramisba oda, majd vissza. (egy fekvő, egy teljes guggolás, tizenegyig, majd egyig vissza) Nagyon büszke voltam magamra. Nevet
Tegnapi edzésen sikerült a szabályos varjútartás kb 1 percig és már elkezdtem magam kitolni kézenállásba, csak még nem volt elég power hozzá, de nagyon meg örültem neki. Szerintem max 1 hónap és menni fog a varjútartásból kézenállás. Remélem nyárra a planche is menni fog, bár az már egy fokkal nehezebb, de a rávezető gyakorlatok már elég jól mennek.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 15, 12:19:48 írta Stance » Naplózva



Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!