24 okt 06, 13:25:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1710445 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5835 Dátum: 14 aug 16, 21:46:03 »

Nem mert nagyon nagy különbség van a hisztizős first world problem érzelmek között, meg a valódi érzelem között ami betrippel, szétvisz, átfolyik rajtad, megfoghatatlan.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5836 Dátum: 14 aug 16, 21:55:43 »

vastagon leszarom ha szétfikázzátok, attól még nekem tetszik és nem fogom megutálni, bármennyire erőlködtök kacsint

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3zPEkVBB3zM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3zPEkVBB3zM</a>
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5837 Dátum: 14 aug 16, 22:11:40 »

Csak egy kérdés: Miért?

Gondolom emlékeztet valamire/valakire, akkor hallgattad, amikor olyan történt veled az életben, de remélem ezen kívül nincs más indokod, mert tényleg szar. Az alapzene nem igényes, a srácok hangjai konkrétan szarok, nem elég tiszták és konkrétan nem rappelnek. A szöveg egyébként nem is rappelhető ,mert olyan, mintha egy 13 éves hormonzavaros írta volna, aki minimum József Attilának képzeli magát, de ugyanakkor egy mulatós slágerbe is beletörne a bicskája.

Én is szoktam magyar zenéket hallgatni, sőt magyar rappet is, bár jó pár éve nem követem már túl mélyrehatóan de a CoD soha nem volt rap és nem is lesz az. Teszem hozzá, hogy ez abszolút nem baj és zenéljenek nyugodtan, csak tényleg annyi érdekel, hogy miért tetszik neked.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #5838 Dátum: 14 aug 16, 22:22:29 »

Akartam volna valamit írni ,de elment tőle a kedvem, úgy is csak nyál téma lett volna  ikszdé

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ONU5dcEyhgI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ONU5dcEyhgI</a>
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5839 Dátum: 14 aug 16, 22:26:27 »

Nem baj, tőled megszoktuk. Tudjuk, hogy csak azért jársz ide, hogy magadba szívd a férfiasságot. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #5840 Dátum: 14 aug 16, 22:29:59 »

Ezt ide le is írtam, vagy máshonnan tudod ? ikszdé
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5841 Dátum: 14 aug 16, 22:31:42 »

Én viccnek szántam, de akkor eme szent pillanattól nem csak fényhozó vagyok, hanem orákulum is baszod! Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #5842 Dátum: 14 aug 16, 22:33:56 »

Na bazzzeg, én meg még el is szólom magam ikszdé De azt hiszem erre szokták mondani, hogy egy férfinak vállalnia kell a tettei következményeit
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 16, 22:45:59 írta Luidzsy » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5843 Dátum: 14 aug 17, 00:08:17 »

Hú na szóval. Fankadeli azért számít sértésnek, mert igénytelenül ír, öt per alatt dobja össze a szövegeket, és nem úgy értve, hogy zseniként megszállja az ihlet, hanem gondol valamit, talál rá "rímet" (Ide születtem és itt is halok meg, rendőr államtól én nem szarok be.) és leírja. A számai mondanivaló helyett közhelyekről szólnak. Szóval nem egy pozitív dolog. Régebb a magyarkodása előtt kifejezetten jó rapper volt szerintem.

A cod vegyes érzéseket kelt. Micsudi fénykorát is felülmúlják néha depiben, ugyanakkor el kell ismerni, hogy azért van a zenéjükben érték.

De ami miatt érdemes magyarnak lenni az az, hogy hallhassuk anonim mc-t (akinek nem győzöm kihangsúlyozni, hogy tudom a nevét és emiatt menő vagyok) illetve az akkezdetphiait.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5844 Dátum: 14 aug 17, 00:46:37 »

Illetve Anonim mellett Funktasztikus még, aki miatt jó lehet ez. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5845 Dátum: 14 aug 17, 01:00:35 »

Igen. Funktasztikus az a zseni aki szuper jó együttest tudott úgy csinálni, hogy benne volt maga Busta. Ez mindent elmond arról, hogy miért zseni a csávó. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5846 Dátum: 14 aug 17, 04:44:08 »

Te mit fórumozgatsz itt, jöttél volna inkább Ligetbe. Nevet (amúgy elég szar volt)
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5847 Dátum: 14 aug 17, 07:58:34 »

Luidzsy megnézted már a harcosok klubját és a sebhelyesarcút?
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5848 Dátum: 14 aug 17, 09:16:32 »

Azt sohase törli le magáról ahogy Finuccsi elküldte a francba jogosan.

Felsötítenél kérlek, hogy miért volt jogos? Valakinek megmondod az őszintét rosszindulat nélkül, a másik meg felháborodik rajta. Ez aztán jogos. xD Szerintem azt sem tudod min kaptak össze. Egyébként 1 vagy 2 hete békültek ki. Mosolyog
Tkydet miért nem írja senki? Vagy Riddlert? Talán még nagyobb színvonalat képviselnek, mint Anonim vagy Funk, akiket amúgy én is nagyon csípek.
Naplózva



Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #5849 Dátum: 14 aug 17, 13:38:46 »

Luidzsy megnézted már a harcosok klubját és a sebhelyesarcút?

A harcosok klubját már régen láttam, nem is igazán emlékszem rá, meg szerintem nem végig :S a sebhelyes arcút, viszont sose láttam, de mind kettő rajta van a listán amit meg kell nézni Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!