24 jún 18, 16:34:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1596145 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4890 Dátum: 14 márc 17, 00:25:43 »

takony zöld haj hányás naranccsal !!!
Naplózva


viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #4891 Dátum: 14 márc 17, 23:35:34 »

Szerintem 160-170cm között a tuti.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4892 Dátum: 14 márc 18, 16:55:42 »

Na igen.
Amúgy én akkorát vágtam volna rá az újsággal, hogy ottmarad. Csináltam már olyat, hogy egy pasi végig bámulta ahogy eszem. Szóval miután befejeztem fogtam a pizzás zacsit összegyűrtem és hozzá vágtam. (megjegyezném, nem volt szegény)

Próbálnád ezt Vidéki Mannel megcsinálni.  Ördögi
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4893 Dátum: 14 márc 18, 20:04:42 »

http://www.life.hu/intim/20120628-kerekes-vica-forro-szexjelenetben-mutogatja-bajait.html

Régi már ez, de Kerekes Vica hát, szerintem itt minden szó felesleges.  Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4894 Dátum: 14 márc 19, 08:08:38 »

Vajon ki ismeri fel?  Ördögi


Emma Lawrence

"10 pont a 12. körzetnek"  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 09:06:08 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4895 Dátum: 14 márc 19, 09:46:46 »

Nem rossz. Nevet

Ez a kép se:

Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4896 Dátum: 14 márc 19, 10:18:40 »

Lemerném fogadni hogy nem tudná, mik azok a Minokok.  Szomorú
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4897 Dátum: 14 márc 19, 11:02:39 »

Lehet, hogy az a kedvenc állata. xD

Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4898 Dátum: 14 márc 19, 11:14:09 »

Hitler hated this site too?  wat?  Nevet

napi random is megvolt.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4899 Dátum: 14 márc 19, 11:17:09 »

Azt a Hitleres szöveget már egy csomó kép alatt láttam, nem is értem, hogy jön az oda. ikszdé
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4900 Dátum: 14 márc 19, 11:33:23 »

Random tanácsok férfiaknak, van 1-2 Coelhósabb is köztük.  Nevet

http://www.tickld.com/x/45-man-tips
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4901 Dátum: 14 márc 19, 14:20:54 »

Trónok harca új évadára fel!

Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4902 Dátum: 14 márc 19, 14:57:03 »

Most Melisandréről eszembe jutott, mivel nem volt időm, csak az első két könyvet elolvasni, szóval a régi isteneknek van valami konkrét eseményük, amivel beleavatkoztak a szereplők életébe? Most gondolok itt pl: children of the forest is megjelenik később, meg a three-eyed-crow, vagy coldhands, azért kérdezem mert a lord of light volt az egyetlen aki de facto láthatóan beavatkozik Melisandre által amikor megszüli az árnyakat, meg amikor Thoros feléleszti Dondarriont, illetve jó lenne tudni hogy ez a felélesztés időrendben a sárkányok kikelése előtt vagy után volt, mert ha utána, akkor lehet hogy a sárkányok megléte erősítette fel és azért tudtak eredményesen summonolni meg resurrectálni. Az hogy a weirwoodokat kivágták délen értem hogy ott nem tudnak mit kezdeni a régi istenek, de például a seven gods sem nagyon láttam még hogy csináltak valamit, mert lehet hogy itt istenek csatájáról van szó, de eddig még lord of lighton kívül nem láttam semmi konkrétat. Vagy kamu az egész isteni kultusz és csak a sárkányok miatt tudnak varázsolni? 

Aes érted mit akarok kérdezni? xD
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4903 Dátum: 14 márc 19, 15:09:40 »

Bran valahogy tud távolbalátni az istenerdők fáin keresztül, ha jól emlékszem. Meg szerintem az erdő gyermekei, meg a háromszemű holló inkább az ősi északi valláshoz kötődnek, meg talán még a zombik is, részben ahhoz a valláshoz tartoznak. Szóval szerintem az északi misztikus dolgokat bele lehet azért tenni oda, abban a vallásban lehet valami. A Hét vallása viszont, hát nem tudom, rémlik, hogy voltak azért olyan dolgok, amiket bele lehet magyarázni abba is, de annyira nem emlékszem, mert csak kétszer olvastam, az utolsót meg csak egyszer. De tény, hogy a Mellisandre-féle vallás sokkal több jelet mutatott a valódiságra, főleg az 5. könyvben, van egy fejezet, aminek a boszi a POV-karija, és az elég meggyőző volt sok mindenre. (Jont illetően is)

A sárkányos dolog viszont jó kérdés, mert nagyjából egy időben lehet a Thoros-féle ressurect spell-el, szóval szerintem kb abban az időszakban tért vissza a mágia erősen a világba, de az, hogy a sárkányokkal ez milyen összefüggésben van, az meg nekem nagyon tyúk és tojás problémának látszik. (Főleg ha a Dondarrion felélesztés akár csak kicsit is előbb volt a sárkiknál.) + Dany mágiával keltette ki a tojásokat, ráadásul előbb felélesztette őket, mert azok záptojások voltak már. Nevet De ez a varázslat meg biztosan a kikelés előtt volt (értelemszerűen) és bőven volt akkora hatalmú spell, mint Thorosé. Meg emellett Dany ugyan nem különösebben vallásos, de mindenképpen a Hét egyházához tartozik, legalábbis abban a hitben nevelték fel, ahhoza  kultúrához köthető.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4904 Dátum: 14 márc 19, 15:29:53 »

Mert Thoros el is mondja, hogy eddig semmi hatalma nem volt, aztán hirtelen először meghallgatta a red god és sikerült felélesztenie Bericet.  Szóval ebből gondolom, hogy a sárkányoknak lehet valami köze hozzá, vagy maga a lord of light egy szemét isten aki csak akkor válaszol amikor az érdekében áll. xD Bár nem értem mit akart Dondarionnal, mert a legvégén ugye feléleszti Cat-et, bár lehet hogy a red godnak nem ez volt a szándékaés Beric meggyőződésből tette, csak nekem még kérdőjel maradt Beric szerepe, azért ha valakit 6-szor visszahoznak, akkor az nem lehet véletlen.

Meg az is érdekes, hogy a sárkányok kikelése előtt mondjuk az undying szektához képest Mirri Maz Duur-nak elég nagy hatalma volt.

Végül is azért mentem ebbe bele mert ha abból a nézőpontból vizsgáljuk, hogy itt igazából a különböző istenek vetekszenek egymással és ehhez marionett bábuként mozgatják az embereket, az egy érdekesebb szemléletmódot tudna kölcsönözni.  Nevet Meg mondjuk a Mások "jogállása" is elég bizonytalan, de gondolom róluk még nem sok minden derült ki.

Azért ez elég férfias téma lássuk be. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!