24 szep 20, 21:29:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1694301 alkalommal)
0 Felhasználó és 77 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3660 Dátum: 13 ápr 14, 15:33:13 »

Ki meri kirakni Facebookra ezt a képet?



Végre megint pörög a Férfi topic, csak így tovább! Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3661 Dátum: 13 ápr 20, 21:27:02 »

Ezen remekül szórakoztam:

http://velvet.hu/blogok/muffin/2013/04/20/szexelne_daenerys_targaryennel/

Tiszta beteg emberek vannak. xD Persze ha valaki innen hasonlít Robb Starkra, és pont New Orleansban jár, nevezzen be! Talán nem egy 40 éves tripperes niggerbanya várja. ikszdé Még akár mázli is lehet egy igaz Dany hasonmással. ikszdé
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3662 Dátum: 13 ápr 21, 00:18:19 »

Én nagyon szeressem deneryst Nevet  a színésznő élőben nem szőkén nem nagy cucc, de a sorozatban nagyon jól néz ki Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3663 Dátum: 13 ápr 21, 09:11:22 »

Nem lehet könnyű Dany-nek, hogy minden második vadember megpocsékolná.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3664 Dátum: 13 ápr 22, 18:53:02 »

Jó sok smink kellhet ahhoz, hogy egy 25éves nőt 15éves lánnyá varázsoljanak. Am sztem Emilia Clarke a valóságban is szép, de azért Daenerys dögösebb Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3665 Dátum: 13 ápr 22, 21:08:15 »

Azért mekkorát dob egy nő vonzerején az, amit, és ahogyan Dany "leművelt" a negyedik rész végén, pár pillanatra elhittem neki, és simán harcoltam volna az ügyéért.
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #3666 Dátum: 13 máj 04, 08:30:10 »

Egy adag smink, és jóruha kell hozzá szerintem..
Manapság sajnos már a 12 éves lányok is egy kiló festéket kennek az arcukra...
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3667 Dátum: 13 máj 13, 20:07:22 »

Úgy se értenék meg. A férfiak nagy része nem képes rá, sajnos ezt az elmúlt 5 hónapban a saját bőrömön is tapasztaltam, megint!


Imádom ezeket a betanult panelmondatokat a nők szájából, ennél már csak az a szebb, amikor olyanokkal kombinálják, hogy hagyjuk/nem számít/semmi/nem is ismersz + úgysem érted. Mosolyog

Nem akarok flamewart indítani nemek között, így nem is kommentálok érdemben az ottani cikkhez, csak valamiért mindig szemet szúr, ha ezekkel a semmitmondó sablonmondatokkal dobálóznak. No offense!
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3668 Dátum: 13 máj 13, 20:16:00 »

- Szörnyű az életem !! =(
- Mi a baj ?
- Semmi....

:DD
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3669 Dátum: 13 máj 13, 20:28:20 »

Igen mert belehalnának ha ki kéne nyögniük hogy mi a bajuk... A sok hülye libának nem jut el az agyáig, hogy könnyebben megoldódna a problémája, ha meg is mondaná hogy mi a baja...   Hümm-hümm
Sajna fiúkból is vannak ilyenek... A tipukus mártírom önmarcangolás.. Senki nem érti meg a gondom, úgysem érti majd meg.. slussz..
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 20:31:53 írta Gabesz » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3670 Dátum: 13 máj 13, 20:33:46 »

Egyébként nem érdekel nem azért mondtam, csak sok helyen láttam már ugyanezt, egyébként majdnem belefutottál a másik két panelmondatba ami úgy hangzik: "nem is ismersz nem tudod mi történik velem, ha meg nem ismersz miért ítélkezel felettem." Nevet

Semmi ami a rád tartozik, pontosan ! De miért is olyan nehéz kimondani azt hogy hagyjál most békén?

« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 21:07:06 írta Syzygy » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3671 Dátum: 13 máj 13, 21:02:32 »

Saphira igazat szólott a másik témában.
Annyit tennék hozzá, hogy a nők hajlamosak hülyék lenni bizonyos helyzetekben. A férfiak is, de nekünk jól áll. Namost húzol egy határt a hülyeségben, amin belül megértő vagy, elnézed, legyintesz rá, igazat adsz neki, még ha nincs is igaza. De amint átlépi a határt, odacsapsz (képletesen). Én úgy gondolom, hogy ez a nőidomítás titka, morális kereteket szabni, amik átlépése könyörtelen büntetéssel jár, de minden más esetben éreztetni kell vele, hogy ő a legcsodásabb dolog az életedben.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3672 Dátum: 13 máj 13, 21:07:36 »

Saphirá kommentjére meg annyit, hogy de utálom ezeket a kapcsolati játszmákat, és drámázásokat, nagyon elegem lett belőlük, valószínűleg ezért is tűnök bunkóbbnak.

Barney mondta ezt meg jól, "I just miss her when she's not around, I think about her all the time and I imagine us one day running towards each other in slow motion and I'm wearing a brown suede vest."
"But I don't wanna be her stupid boyfriend!" csak azok a szerepek ne lennének. Mosolyog de most jól elkanyarodtam.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3673 Dátum: 13 máj 13, 21:15:09 »

Épp elég szar a kedvem anélkül is, hogy ilyeneket olvassak ebben a két topicban.

Inkább dobjuk fel a hangulatot egy jó Sansás képpel:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/479879_501281069929564_555561024_n.jpg

Kicsit elüt ugyan a filmben megszokottól az öltözéke, na de istenem, azért meg lehet neki bocsátani. xD
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3674 Dátum: 13 máj 13, 21:42:34 »

Bocs Saphira csak én épp az ilyen terelőbeszédtől szoktam bunkóvá válni... Semmi, hagyjuk, hosszú... Pedig ha elmondaná mi a baj, talán megpróbálnék változtatni a dolgokon, megpróbálnék segíteni, tenni valamit, hogy jobb legyen...
Talán azért is van az a tapasztalatom, hogy azoktól a lányoktól azt kapom, akik képesek arra, hogy elmondják a gondjaikat, hogy Te Gabi te egy igazi lelki társ vagy, jó barát, jó haver, te mindig mellettem állsz a bajban, aki meg jön a semmiel, hagyjukkal ja a Gábor egy érzéketlen bunkó.. Hogy is van ez akkor? Erre van az öregeknek az a mondása, hogy amijen az adjonisten, olyan a fogadjisten.. Ez nem csak a fiú-lány kapcsolatoknál működik így.. Lányok lányok, fiúk fiúk között is így van szerimtem...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!