24 szep 21, 08:43:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1694943 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3525 Dátum: 12 júl 27, 19:23:23 »

Napi 10 km, lehetőleg egyben, hetente egyszer-kétszer meg reggel is 10 meg este is 10.
ZerO, mint írtam a dupla az hetente egyszer-kétszer van és nem minden nap. ^^
Egyébként, ha rendszeresen futsz, akkor bírod... Hosszú távon valóban tönkrevág, kopnak a porcok is, de ez a hosszú táv éveket jelent és nem 5-6 hónapot amíg rendbe vágod magad. Utána meg olyan szintre állítod be amilyenre akarod, úgy kell majd mellette élni és táplálkozni is. Én ezt diéta mellett csinálom, hogy meglegyen a kellő változás, mint mondtam mindenkinek más az igénye.

A felülés meg a hasra eddig elég jól bejött, a többi egyelőre nem érdekel. Majd szeptembertől a kondiban fog. Nevet
(Nem is a földön csinálom, de, ha nem csapod le magad a földre és van hátizmod, akkor nem veri szét a gerinced a föld sem. Ehhez amúgy van padom, a legtöbb kondiban is van.)

Ebben egyet értünk, kell a pihenő a kettő között. Minden másnap edzeni az ami megfelelő, elvileg. A futás nekem mondjuk nem ilyen edzés.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3526 Dátum: 12 júl 27, 19:29:28 »

Azt napi két alkalomra számolva megdupláztam, aztán a kapott számot megszoroztam héttel. Ugye így kijön a heti adag. Aztán, ha stabilan megy egy olyan heti 50-80 km
...
Napi 10 km, lehetőleg egyben, hetente egyszer-kétszer meg reggel is 10 meg este is 10.

Bocs, csak túl sok volt az információ, hogy feldolgozzam Nevet

A "napi két" megszorozva héttel adja a heti adagot, ebből értelmeztem rosszul valamit. Viszont ha heti 2x futsz 10-10km-t reggel este, az 4x10 =40
Aztán napi 10, úgy hogy reggel este 10-10 az meg 20  ^^"

szóval teljesen összekavarodtam a számokban Nevet

Am kezdők ne km-ben számoljanak hanem percben! Ez csak egy jó tanács.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 27, 19:30:38 írta Zer0 » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3527 Dátum: 12 júl 27, 19:48:27 »

Na akkor. Napi 10-et futok. Az egy héten ugye 70 km. Minden héten van egy, esetleg két nap amikor reggel és este is megvan a 10-es, így kijön a 80 km egy hétre. ^^ Szeptembertől én is visszafogom, egyetem mellett nem biztos, hogy lesz rá időm, meg akkor inkább a termet akarom használni.

Ez a perces dolog jó ötlet, csak én magamból indultam ki. Tudtam, hogy eleinte lassan fogok futni, így inkább az volt a célom, hogy meglegyen egy adott távolság amiről tudtam, hogy régen ment, de most nem biztos. Az idő nem számított, nem érdekelt meddig tart. A sikerélményre mentem, hogy legyen erőm folytatni. Utána már aztán lehet okosan is csinálni. Sőt, mindenki úgy csinálja! Viszont nekem ez kellett, hogy több hitem legyen magamban. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3528 Dátum: 12 júl 27, 19:50:49 »

speedfitness/efitness:
15perc kardio, 5perc levezetés elektromos izomstimulálással
sokkal hatékonyabb, mint a sportolás, ha izomnövelés/fogyás a cél
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3529 Dátum: 12 júl 27, 19:54:45 »

Jah ez az, mikor ilyen tapaszokon keresztül vezetik beléd az áramot? Már próbáltam hasonlót, érdekes érzés, sőt elég durva tud lenni nagyobb fokozatokon. Ha jól sejtem nem olcsó mulatság Nevet
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3530 Dátum: 12 júl 27, 20:05:43 »

Hát nem... én is csak azért kezdtem el, mert akciós volt nyárra, most jár majd le az első 10es bérletem.
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3531 Dátum: 12 júl 27, 21:53:40 »

Szerintem is jó csaj, talán túl jó is, tipikus az aki szakítás után 1héttel már új kapcsolatba van. Nehéz rájuk lecsapni, mert pár napot azért várni kell, amíg szomorkodik, viszont az első buli után már tuti össze jön megin valakivel.
Hát,a blogjából nem az a tipikus picsa jön le.am sokáig nem volt palija,asszem nemrég szedett össze valami norvégot Nevet


Stance:  a hasizmos dolog hülyeség.A hasizom olyan mint egy gumiszalag,ha az egyik végét feszíted,az egész nyúlik.Egyébként meg sztem azért terjedt el,mert a felső kockákat könnyű kihozni,az alsókra több zsír rakódik le.én lábemeléssel hoztam ki másfél hét alatt a felső 2 kockát Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 27, 21:57:25 írta Marci1996 » Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3532 Dátum: 12 júl 28, 08:03:16 »

Érdekes, pedig én is úgy tudtam, mint stance.
A kockákat a futás hozza legjobban elő... Mert jobban fogyaszt, mint a lábemelés vagy a hasprés. És genetika kérdése, hogy milyen sorrendben rakódik rád a zsír, és milyen sorrendben jön le. Az viszont igaz, hogy formálni lehet őket edzéssel, de a 0-ról nem jutsz kockákig másfél hét alatt. Persze miközben edzel, és használod/feszíted az izmot, látszik, de nyugalmi helyzetben alig. Ráadásul ha tényleg másfél hét volt, akkor nagyon nem lehetett rajtad zsír, vagy alapbol volt gyenge a hasad. Mert ugye kockái mindenkinek vannak, kérdés, hogy milyen takarásban. Meg amúgy is fokozatosan fognak jönni. Tehát már ha az alsó kockáig meglesznek, akkor a felsők se úgy fognak kinézni mint most.

A csaj meg tényleg jó, de attól hogy jól néz ki, nem kell elítélni a jellemét. Lehet, hogy picsa, lehet hogy nem az.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3533 Dátum: 12 júl 28, 09:06:56 »

A norvég csaj tök átlagos.. Ismerek szebbeket is.. De a cosplayes tyúk.. Durva...

Izmok... Ne akarjatok izmosak lenni.. Ára van... Én nem sportolok semmit, nem járok kondiba, és ki vagyok szálkásodva a melóm miatt.. Napi több tonnát tolok el 200-300 kilójával, meg emelek kézzel 20 kilónként... + Legyaloglok napi 50 kilométert, annyit kell menni... 1 év után kivannak az ízületeim, itt fáj ott fáj...

Mindegy csak ne azt csináljátok mint a pózerek... elmennek a kondiba, 20 percig emelgetik az üres fekvenyomó rudat, + kipróbálnak még pár gépet hogy minden izmuk bedurranjon, felvesznek egy 3 számmal kisebb pólót, és mennek pózerkedni... + befeszítve behajolva, hogy izmosabbnak látszódjon fotózzák magukat a tükörben, és teszik fel fécbukra, mert arra nedvesedik a tizenéves lányok puncija...
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3534 Dátum: 12 júl 28, 11:38:51 »

Akkor, aki a 40 fokban aszfaltot tör, vagy gerendát hord, az miért nincs kiszálkásodva? Az ízületeid a folyamatos megterheléstől vannak kikészülve, de ez nem jelenti, hogy heti 3x megártana a testmozgás bárkinek. Te sajnos a ló másik oldalán állsz, és persze nem önhibádból.
Nem tudom, pontosan mit csinálhatsz, de egy kis reggeli átmozgatással erősítheted az ízületeid.

Amúgy a futástól és azoktól amiket összeszedtünk nem lesz senki sem felhővé gyúrva. DE erősebb lesz az biztos.

Lehet tudni, hogy mennyi idős vagy, és mit dolgozol?
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3535 Dátum: 12 júl 28, 12:44:44 »

Gabesz a szálkásítás és az erősítés más, a kettőt megfelelő módon kell ötvözni, különben az izmok nem lesznek megfelelően kihasználva.
Az erősítéstől az izmok nagyobbok lesznek, felpörgetik az anyagcserét(pl nagyobb súly emelések, felülések, utána azok levezetése nyújtással), a szálkásítástól kisebb izmok keletkeznek, az állóképesség nő.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3536 Dátum: 12 júl 28, 12:52:14 »

Ööö a szálkásítás a testzsír csökkentése, annak céljából, hogy jobban kirajzolódjanak a jobb esetben meglévő izmok.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3537 Dátum: 12 júl 28, 13:04:06 »

Ha testzsírt akarsz csökkenteni akkor jobb, de az izmok nem növekednek olyan nagyra és sokkal lassabb folyamat is. Ráadásul hatékonyan csak kemény diétákkal lehet használni.
Először izmosodni kell, utána jöhet a több szálkásítás normál esetben.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3538 Dátum: 12 júl 28, 16:18:21 »

Viktor jól írod... Azért is írtam hogy kiszálkásodva vagyok, nem vagyok sokkal izmosabb mint voltam... A korom megtalálod az adatlapomon, egyébként 25 vagyok, és transportosként dolgozom egy kacsafeldolgozóban... Napi 14 óra munka, sportra már se időm se kedvem nincs... Igazából ott a baki az előző írásomban, hogy nem mindegy hogy kondizol, sportolsz napi 2 órát, vagy lehúzol napi 12-14 óra kemény fizikai melót... Láttam már a melóhelyemen olyan embereket, akik úgy jöttek be dolgozni, hogy húú ők fekve kinyomják a 100 valahány kilót, meg szétverik egymaguk az egész diszkót, meg hú nézd milyen izmos vagyok, jobban bírom a melót majd mint bárki, és utána olyan fél óra meló után meg volt halva...
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3539 Dátum: 12 aug 12, 17:26:40 »

Egyszerűen csak másféle mozgásformához vannak hozzászokva. Te valószínűleg az ő edzéstervüktől halnál meg fél óra után, egy hosszútávfutó például nem tudna leúszni több kilométert, egy bokszoló bizonyos sebességgel sprintelni stb.


Motiváció sporthoz (és az élethez is), főleg magamnak, mert ellustultam  Nevet
http://www.fitnessfreak.ch/wp-content/uploads/2012/07/tumblr_m6y2ljGuIj1rttplgo1_5001.gif

http://www.youtube.com/watch?v=RBxRxP8OccM
Naplózva

Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!