24 szep 21, 12:01:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1695034 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3480 Dátum: 12 jún 29, 21:22:21 »

Komoly kérdések ezek. ikszdé

Persze ízlések és pofonok. Nekem a smink is tetszik nagyon, ha szépen van megcsinálva.

De a haj a legfontosabb. Az legyen szép, a lányok egyik legfontosabb pontja. Lehet festett is, lehet természetes is egyébként, igazából nem lehet ebben ítélni, a lényeg, hogy szép legyen.

Itt van pl egy nagyon sokszínű, ez tetszik:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4wd2viflZ1rogsobo1_500.jpg

Frizura is bejövős amúgy, bár nem hiszem, hogy van élő lány, aki ezt így hordaná, szal kissé pózer dolog csak a kép kedvéért.

Ha már csaj haj téma:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4orz4LYyW1qbhv6do1_r2_500.jpg

*-*
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3481 Dátum: 12 jún 29, 21:46:27 »

Hm csaj téma  Mosolyog Nos én imádom a félhosszú, fekete hajú lányokat.

Pl: http://www.hajam.hu/albumdata/28/c1/200907131122070e511e83dcc46d93c6735c988a26020d.jpg

vagy: http://timeaonline.net/Kepek/f%E9lhossz%FA%20haj.jpg

De igazából tökmindegy a hajszín ha a lány szép =)


ööö kérdés: Mostanában feltűnően sok pattanásom van ( gondolom a sok szotyi miatt ) amit igazából lesz*rok de borotválkozáskor mindig sikeresen belevágok és qrva rossz érzés >< Valami tippetek nincs esetleg hogy hogyan kerülhetném ezt el?
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3482 Dátum: 12 jún 29, 21:56:23 »

Konkrétan sehogy, unoktestvéremnek is ez volt a gondja, a házi praktikák feleslegesek, csak rontják a helyzetet meg a bőröd minőségét. Irány a bőrgyógyász, általában egy hét alatt rendbe tudja pakolni az egészet vagy kikevernek neked valamit a patikában ami szintén megteszi ezt neked. Ha meg csak kinőni fogod, akkor nem szégyen már a kozmetikushoz járás sem.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3483 Dátum: 12 júl 05, 17:28:00 »

Még a korábbi témához egy kép, ezt ma találtam, muszáj vagyok megosztani:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3m99luVFe1rut9u9o1_500.png

*-* Szép nagyon
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3484 Dátum: 12 júl 05, 17:57:25 »

Még egy megfelelő arc hozzá,és nálam 10-es Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3485 Dátum: 12 júl 05, 17:59:35 »

Én vagyok annyira jóhiszemű, hogy ha ilyen képet látok lányhajról, automatikusan társítok hozzá egy szép arcot.  Logika powaa. ikszdé

De a haja nagyon szép az biztos. Nevet

Szerk.:

Azért remélem Aes nem így csajozol, hogy egy bárban meglátod egy lány haját aki épp háttal fordulva ül a pultnál, megszólítod hogy: "Szia cica." és aki megfordul nem éppen olyan szép, mint akit elképzelted. Az ismerőseim már jártak így és ki tudja, ha bejöttek a csajnak elég kellemetlen volt lekaparni. Ez csak egy jó tanács, Aes. Mosolyog

Ha nem jött volna át, ez természetesen csak képekre vonatkozott. ikszdé Más szituációkban nincs szükség az ilyen előfeltevésekre, mert bőven van lehetőséged információ gyűjtésre. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 06, 07:11:56 írta Aes Sedai » Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3486 Dátum: 12 júl 06, 20:19:22 »

Az arctársítással én is így vagyok Nevet

A "csak hátulról látom és leszólítom" témához : http://www.youtube.com/watch?v=CBl38AyYsIY Ehhez hasonló,és durvább esetek történtek meg haverjaimmal,volt hogy elég erős milfekbe szaladtak meg ilyenek Nevet Szóval nekem van egy szabályom hogy amíg elölről nem láttam,addig nem mondok rá semmit xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3487 Dátum: 12 júl 07, 10:27:57 »

Biztosan eszedbe jutott már, de ha esetleg nem, akkor megemlítem, hogy sok lány önmaga miatt sminkeli magát elsősorban, és ha valaki sminkkel az arcán érzi magát különlegesebbnek, szebbnek, magabiztosabbnak, az miért probléma? És nem feltétlenül kell a naturális külső rovására mennie a festéknek, ha valaki szolidan, szerényen csinálja, talán természetesebb hatást kelt vele, mintha semmi nem lenne rajta. Én erre törekszem smink terén, mert a kevesebb néha több. Mosolyog

Értem én, de ezzel megint úgy vagyok, hogy nem mértékkel kell élni, hanem ésszel. A méregből kis adag is méreg. De itt persze nem erről van szó, egyszerűen nem szeretem a kevés sminket se. Ilyen az ízlésem és pont.  Mosolyog
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3488 Dátum: 12 júl 07, 16:09:03 »

Ha már a szomszéd témában ez a haj dolog megy, hát tegnap én is ellátogattam a fodrászhoz. xD Egy ideje már növesztettem a hajamat, eléggé meg is nőtt, de baromi idegesítő volt. Főleg amióta kitört ez a folyamatos reggeltől estig 40 fok. Most viszont úgy nézek ki, mint akit elütött a fűnyíró, nem sok hajam maradt. ikszdé Mindig hülye érzés, ha odanyúlok a fejemhez vmiért, hogy nincs ott a hajam. ikszdé

Még vissza a hajas témához...
Csajok (és esetleg srácok, akik betévednek ide), eredetileg ilyen színűre gondoltam az én kis csíkjaimat. Nevet Ez az igazi lila, az a lila amit én úgy imádok. *w* Vagy a sötétebb változata. Pirul
És ha már extrém hajstílus, ha bátor lennék ezt tuti bevállalnám. Nevet

Az első az nem tetszik, bár az is sokat levon belőle, hogy szét van photoshoppolva a kép. A másik kettő viszont jól néz ki.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3489 Dátum: 12 júl 13, 20:49:00 »

Valaki nagyon gyorsan mondjon egy módszert hogy tudom növelni a fekvőtámaszok mennyiségét...Kihagytam 2-3 hetet a fegyencedzésből,és 20-nál többet nem bírok egyszerre megcsinálni o.O
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3490 Dátum: 12 júl 13, 20:53:18 »

Biztos marhaság, de csináld tovább, akkor is, ha fáj. Nekem azt mondta az edző annak idején, hogy, ha úgy érzed, hogy nem bírod tovább, akkor értél el a teljesítőképességed 30%-áig. Meg, hogy innentől erősödsz igazán.
Aztán az is lehet, hogy ez csak motivációs szöveg. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3491 Dátum: 12 júl 13, 21:27:15 »

Jaja. Az akaraterő mindenre jó. Olyan még nem volt amit nem oldottak volna meg akaraterővel, ha volt, akkor csak nem volt belőle elég. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3492 Dátum: 12 júl 13, 22:44:49 »

Gondolj vissza arra az időre, amikor már sikerült 20-nál több fekvőtámaszt elérned és próbáld meg olyan győztesként érezni magad fekvőzés közben, mint amikor régebben nyomtál egy Fuck Yea-t a fekvőid után.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3493 Dátum: 12 júl 13, 23:01:17 »

Ez velem is így volt most. Nemrég, na jó fél éve x) már alig éreztem a fekfőt. Olyan volt mintha 10 kiló lennék. Most vagy 4 napja mondom csinállok már 4x20 fekfőt, de a második kettőnél már 20 se ment. Azóta is izomlázam van a mellembe. Pedig sose volt még ott izomlázam. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Kouga Genki-sensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #3494 Dátum: 12 júl 26, 09:12:07 »

Nem szívesen beszélek erről, de én már 5 fekvő után összeesek. ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva

私と一緒に混乱しないでください!
Oldalak: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!