24 szep 23, 03:26:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1696506 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2625 Dátum: 10 nov 02, 20:52:29 »

A férfi attól férfi , hogy férfias és van farka. Fériasság meg korszak függő. Volt amikor a minnél szőrösebb , volt amikor a minnél izmosabb , volt amikor a minnél okosabb hímet tartották férfi ideálnak. Manapság  meg eSPé a férfi ideál  a többi vasalthajú emoretard seggfejjel együtt. xDIlletve a napsz*ros Retro szolisbuzik... Ha lehet mondani ilyen "férfiasságból" köszi de nem kérek. Legalább is ez a meglátásom.
Viszont , hogy szerintem mitől férfi egy igazi férfi?... Önellátó , talpraesett , nem befolyásolható és az ágyban többször viszi el a nőt , mint amennyiszer ő maga menne el. Az igazi férfi ne vasalja a haját és az igazi férfi igenis szeressen ha mértékkel is , de alkoholt inni. Nagy vonalakban szerintem ettől férfi a férfi.
Gabesz sorry a sok öhm , minősítő jelzőért de ez szívből jött.  smirksweat Remélem azért nem lesz ezért ejnye bejnye. Nyelvesít

Csak 1 helyen kellet csillagozni, megtehetted volna te is! De nagyjából egyet értek!
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 02, 20:57:18 írta Gabesz » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2626 Dátum: 10 nov 02, 22:01:17 »

Szerintem attól férfi az illettő, hogy ha talál legalább egy olyan nőt akivel viszont szeretik egymást és a nő akár negyven év együtt lét után is talál olyat a szóban forgó férfiben ami miatt felnézhet rá.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2627 Dátum: 10 nov 02, 23:13:43 »

Az, hogy mitől férfi a férfi, azt sorolhatnánk sokáig, de egy biztos: férfi csak nővel az oldalán lehet igazi férfi, és nő csak férfival az oldalán lehet igazi nő.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2628 Dátum: 10 nov 03, 07:00:04 »

Szerintem nem függ össze a nővel sehogy. Ishida nagyon szépen leírta.
Pl. Egyik tanárom a suliban. Kommandós volt, sok ember életét mentette meg.
Nem házasodott meg soha, de róla aztán nem mondanám, hogy nem férfi. Nevet
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2629 Dátum: 10 nov 03, 11:50:38 »

Én sem azt mondom, hogy nem férfi, nyilván tökös gyerek, ha kommandós volt, de egy nővel az oldalán biztosan több lenne. A férfi képességeihez, rengeteg más mellett hozzátartozik az is, hogy tud társat találni magának és meg is tudja tartani maga mellett.

Mellesleg, attól hogy nem nősült meg még lehet nője.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2630 Dátum: 10 nov 03, 15:46:28 »

Idézet
Mellesleg, attól hogy nem nősült meg még lehet nője.
Ez a példa szempontjából abszolút lényegtelen, de amúgy nincs. Nevet

És mi van ha valaki nem találja meg aki neki tökéletes lenne?
Érje be olyannal aki nem felel meg neki, hogy férfi legyen?
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2631 Dátum: 10 nov 03, 16:06:10 »

A férfi megold minden problémát, leküzd minden akadályt, így ezt is.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2632 Dátum: 10 nov 03, 16:53:38 »

Ezzel egyet értek. De pont ez szerintem a dolgok mozgatórugója. Nem azért férfi valaki mert van mellette egy nő, de a képessége az legyen meg, hogy meg tudja szerezni és tartani aki neki valóban kell.

De ehhez meg az kell, hogy önmagában is értékes embernek érezze magát. Anélkül lehetetlen.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 03, 16:58:05 írta Gdat88 » Naplózva
NARUTO11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 94



« Válasz #2633 Dátum: 10 nov 22, 19:35:46 »

PLS HELP
csajozni kéne segiteni az az kéne valami tipp
van egy lány a suliba akibe szerelmes vagyok és pont ö mellé ültetek smirksweat mer hátul nem nagyon jól látam a táblát na de ez most nem lényeges kéne volami tipp hogy ö is szerelmes legyen belém bármi akármi pls
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

YOU ARE DEAD!!!!
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2634 Dátum: 10 nov 22, 19:53:36 »

Próbálj közeledni felé. Éreztesd vele, hogy érdekled. Bókolj neki, kacagtasd meg, kísérd haza, keress témát, satöbbi... sok szerencsét Nevet
Naplózva



NARUTO11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 94



« Válasz #2635 Dátum: 10 nov 22, 20:05:19 »

khöm khöm ezeket próbáltam de csak 1% sikerem van és kb még kell.........99% ugy kb  smirksweat

PLUsz nem kisérhetem haza mert kocsival viszik haza mer messze laknak!
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 22, 20:18:21 írta Gabesz » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

YOU ARE DEAD!!!!
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2636 Dátum: 10 nov 22, 21:20:35 »

Van erre egy 100%-osan működő megoldás. Banálisan egyszerű, csak megvalósítani nem feltétlenül. Nevet
Erősebben kell hinned, hogy neki az a legjobb ha veled lehet mint amit ő hisz. És ebben egy pillanatig sem meginogni. Mindig alkalmazkodik a csajok realitása a tiedhez, ha az erősebb.

Úgy meg, hogy melletted ül pláne nincs gond. Csak dumálni kell vele ebben a tudatban.

Irigyellek amúgy ezért az érzésért. Mosolyog Engem június óta egy lány sem tudott megfogni akivel voltam, nemhogy szerelmes legyek. Nevet
Naplózva
NARUTO11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 94



« Válasz #2637 Dátum: 10 nov 22, 21:31:46 »

jó csak amikor beszélni akarok vele lefagyok  smirksweat
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

YOU ARE DEAD!!!!
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2638 Dátum: 10 nov 22, 21:51:01 »

Van erre egy 100%-osan működő megoldás. Banálisan egyszerű, csak megvalósítani nem feltétlenül. Nevet
Erősebben kell hinned, hogy neki az a legjobb ha veled lehet mint amit ő hisz. Mindig alkalmazkodik a csajok realitása a tiedhez, ha az erősebb.

Azt a jó életbe, hogy ez mennyire igaz Nevet Személyes tapasztalatok tömkelegével vannak, de még csak most tudatosult bennem, hogy így leírtad. Mosolyog


Irigyellek amúgy ezért az érzésért. Mosolyog Engem június óta egy lány sem tudott megfogni akivel voltam, nemhogy szerelmes legyek. Nevet

Máig én is így voltam. De most sikerült kiszemelnem egy aranyos szukát. Őtet inkább ölelném és csókolnám, minthogy egy éjszakás kalandot játszak vele. És bár bunkónak hangzik, de nem hittem volna, hogy ilyesmit fogok mondani több év után Nevet Általánosba voltam legutoljára "szerelmes". Mostanra s*ggrepacsi, flörtölés, stb mennek nyugodt szívvel kacsingatva; huncut mosollyal, de ha ezt vele játszom, akkor pirulok Nevet <- Valahogy így tudnám leírni, hogy nálam mit is jelent a szerelem.
Végre van valami, ami kihúz a szürke hétköznapokból. Nem mintha szürkék lettek volna, mert így is végig röhögöm és pofázom a napot. Most még 1 lapáttal rátettem, és újra belefogtam a kemény otthoni edzésbe, röpi edzésre is mostmár széles mosollyal fogok lemenni, adrenalindúsan.


Naruto: flesselgess és add magad, nem lesz para.
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2639 Dátum: 10 nov 22, 22:13:14 »

Gondolj arra, hogyha nem kezdesz el vele beszélgetni akkor jön egy ninja-viking-kalóz cápa és leharapja a farkad. Most melyik a rosszabb az vagy dumálni vele?  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!