24 szep 23, 09:19:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1696735 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2445 Dátum: 10 aug 15, 12:58:39 »

Egyáltalán pénz költeni rá?  >.<# (Nyilván más amikor vesz neki az ember vmi ajándékot. Mosolyog )
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2446 Dátum: 10 aug 15, 13:03:43 »

A nőnek lehetnek igényei bizonyos dolgok terén. Például magazinok terén , drogériai termékek. Illetve ha együtt mentek kiruccani azért te állod a cehhet .
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2447 Dátum: 10 aug 15, 13:11:59 »

Miért? Mi miatt lehetnek? Ez szerintem jó mércéje egy kapcsolatnak. Ha nem elég pusztán az ember személyisége. Akkor rég nincs értelme az egésznek. A nő is azt adja. A férfi is azt adja. Ha ez kevés akkor lehet menni máshová.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2448 Dátum: 10 aug 15, 13:15:39 »

Hmmm érdekes meglátás. Kicsit nyers leszek , de akkor a te mércéd szerint az a tökéletes kapcsolat , hogy a barátnőd szétteszi a combját és kussol ha vágyik valamire? Mosolyog Vagy csak nekem jött ez így le tévesen?  smirksweat
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2449 Dátum: 10 aug 15, 13:21:54 »

Szóba sem került a szex. Tudod a lányok nem csak arra valók. Mosolyog
De ezzel egyet értek. Mindenki azt kell adja a barátnőjének amiért a barátnője vele van. Van aki egy harmonikus kapcsolatot, van aki pénzt, stb.  Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2450 Dátum: 10 aug 15, 13:30:59 »

Nem írtam olyat , hogy csak a sexre valóak a nők... Szavamat ne forgasd ki ha egy mód van rá. kacsint
Zoll egy példát írtam , a fizetések terén nincs bőr az arcomon , amolyan belső kódex , hogy nem fizethet egy lány ha velem van . Persze ez Én vagyok , ragaszkodom a "hülye'' normáimhoz.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 13:37:11 írta Ishida » Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2451 Dátum: 10 aug 15, 13:31:26 »

Az, ha elmentek valahová, akkor egyértelmű, hogy a férfi fizet, de itt a trükk, nem feltétlenül kell a férfi pénzének lennie. Működő kapcsolatban simán van olyan, hogy a lány adja rá a pénzt, de te nyomod a pincér kezébe. Jó esetben hosszútávon kb. 60-40-re jön ki a fizetések aránya.

A magazinról meg annyit, hogy nekem is van igényem mondjuk repülős magazinra, akkor nekem miért nem ő veszi meg? Ha meg mindketten megvesszük a másiknak, akkor meg minek a macera?
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2452 Dátum: 10 aug 15, 13:38:28 »

Idézet
A magazinról meg annyit, hogy nekem is van igényem mondjuk repülős magazinra, akkor nekem miért nem ő veszi meg? Ha meg mindketten megvesszük a másiknak, akkor meg minek a macera?
Ott a pont.

Idézet
Szavamat ne forgasd ki ha egy mód van rá.  kacsint
Van ez a mondás, hogy mindenki magából indul ki.   kacsint
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2453 Dátum: 10 aug 15, 14:33:00 »

Én még sosem orroltam meg azért a barátnőmre, mert valami megtetszett neki. A baj az, mind férfi, mind női részről, ha ez adott esetben rögtön egyenlő lesz a vásárlással. Rég rossz, ha egy nő a férfi kötelességeként tartja számon az ő eltartását és ugyanez fordítva.
Zollal teljesen egyetértek: a férfi fizet, de nem feltétlen az ő pénzével.
Meignt más, ha vacsorázni viszed, akkor kutya kötelességed az egészet állni saját kasszából Mosolyog
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2454 Dátum: 10 aug 16, 00:22:35 »

Apró kedvességek semmi több. Pénzel vagy pénz nélkül lényegtelen. Én is vettem ajándékot az exemnek. És örült. De amikor főztem neki akkor is. Ha komoly kapcsolatról van szó (ööszeköltözés stb) Akkor egyértelmű hogy elöbb utóbb közös kassza alakul ki. Sztem így logikus. Ami a vacsorákat ajándékokat meglepiket illeti azt mindig saját pénzből. (A nők is csinálnak meglepiket) És spórolt kis pénz ilyen célokra mindig van. De ha bevásárlásnál meglát a nő valamit hogy ez neki kell vagy a férfi vagy közös programot szerveznek amiről mindkét fél tud az már a közösből megy.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2455 Dátum: 10 szep 07, 22:27:17 »

Na csöpögjön a nyálunk lányok:

Ahhh...

Manapság már a Hobbitok számítanak jó férfinak? ikszdé
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2456 Dátum: 10 szep 07, 23:31:27 »

Jaja tényleg hobbit feeling.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2457 Dátum: 10 szep 08, 08:38:52 »

Lehet, hogy hobbit, de legalább látszik rajta, hogy férfi. xD Manapság a legtöbb lánynak az számít "jó férfinak", akiről orvosi vizsgálat nélkül azt is nehéz eldönteni, hogy egyáltalán fiú e vagy lány.  >.<# Ez amúgy elég gáz szerintem, a civilizációnk rohadásának egyik jellegzetes tünete.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2458 Dátum: 10 szep 08, 10:33:49 »

Ja... Igen... Unokahugommal dinnyefeszkón:
Jön egy srác, valami langyos emos haj, rózsíszín póló, szóval az a kinézet, hogy arról 10 emberből 8 azt mondja hogy az a srác meleg, vagy az idősebbek hajlamosak lánynak nézni... Mondom jesszus hogy néz ez ki! smirksweat Unokahugom: Mért? Tök aranyos...
Nem mondtam semmit, de elég baj, hogy a mai fiatal lányoknál az a férfiideál, akikről azt sem mondanád meg hogy lány, vagy fiú... :/
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2459 Dátum: 10 szep 08, 11:00:31 »

Erre van azért egy ősi gyógymód: vonatba be, frontra ki. xD Lehetőleg valami jó véres helyre. Aztán vagy ember lesz belőlük vagy hulla. xDDD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!