24 szep 23, 09:24:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084045 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3255 Dátum: 10 aug 14, 18:52:58 »

Idézet
De még mindig arra szavazok, hogy a fiúk rossz helyen keresnek és rossz lányokat szemelnek ki. Ezzel vissza lehetne térni az előző témára mikor arról beszéltünk, hogy a pasik figyelmét a 2 kiló sminkes miniszoknyás plázacicák keltik fel ami persze nem csoda  De járhatnátok nyitott szemmel
Ismerkedni meg nem csak a discoban meg hasonló helyeken lehet hanem kb bárhol de a mai fiúk olyan nyomik  Bezzeg anyám mesélte, hogy mikor ő fiatal volt mennyi udvarlója volt mindenhonnan ahhoz képest manapság  A lányoknak kell futni a fiúk után

én el som tomképzelni milyen lehet diszkóban ismerkedni fiukkal, mondjuk nem is igen járok...sőtt ilyen diszkó diszkóban még ha ugyvesszük nemis voltam... de pl előző barátomat tavaj nyáron buszonm ismertem meg...azelőttit meg furcsamód ezen a fórumon keresztül xDDD (mondjuk ez is érdekes sztem báregy olyan embernek mesélni akinek ilyen dolgokba nincs belelátása cink vhol xDDDD), de ezeken kívül nekem vhogy általában vonaton,. buszvégen sikerül ismerkedni és nemtom miért XDDD
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 14, 18:53:58 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3256 Dátum: 10 aug 14, 19:28:56 »

hmm... keressünk pont téged?^^"
Hát nem így értettem de tény, hogy én is ebben a korosztályba tartozok Kiröhög

"mai fiúk nyomik "  gondolom egy korosztályra gondoltál mert úgy mindenki azért nem , van 1-2 kivétel... de tény sok open-day van az állatkertben.
A 10en, 20on éves fiúkra gondolok. És természetesen nem mindre, akadnak még ma is talpraesett pasik de kevééés Nevet És most bárki kezd el mentegetőzni, hogy nem így van ő maga is tudja, hogy hülyeségeket beszél Nevet

Szerk: Nem a kinézetre gondolok. Hanem a talpraesettségre, kezdeményezésre. A fiúk csak várják, hogy a sült galamb a szájukba repüljön de nem akarnak semmit tenni érte Nevet Nem véletlenül írtam, hogy a lányoknak kell futni a fiúk után és mondhatjátok, hogy régimódi vagyok de én ilyet akkor se csinálnék ha veszett kutyák kergetnének ikszdé Lépjen csak a fiú Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 14, 20:53:08 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3257 Dátum: 10 aug 15, 07:59:39 »

Nálunk a fiúk nem várnak, és pont ellenkezőleg, mi nem szaladunk a fiúk után, pont hogy ők szaladnak utánunk, khmm kéremszépen szószerint.Mármint nálunk a fiúk rendszeresen a lányok háát a hogyismondjam..a mellüket és a feneküket fogdossák, amiért már nemegyszer kaptak osztályfőnöki intőt, dehát nem hagyják abba, mert nekem elég perverz osztálytársaim vannak, és csak 13 évesek vagyunk! >.<# Milesz majd ha 20 évesek leszünk...  Technikai KO Hmm?  Szomorú
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #3258 Dátum: 10 aug 15, 13:56:24 »

Fű, nem tudom ki olvasta a fiúk témájában azt a blogbejegyzést, amit Gdat88 írt be, de elég érdekes. Mosolyog
Mármint sosem szerettem, ha a nőkről úgy beszélnek, mintha futószalagon gyártott robotok lennének, de ez a cikk nem általánosít annyira, és érdekes dolgokat is mond.
Amivel abszolút egyetértek, az ez:
"Agresszív legyek és oltalmazó?
Figyelmes legyek és előzékeny? De mi van, ha megfojtom szeretettel? Mennyi a túl sok és mennyi a túl kevés figyelem? Hány nap múlva hívjam fel? Egy nap, három nap, egy hét?
Igényes legyek, sőt mitöbb, metroszexuális? De ha a férfi piperkőcebb mint a nő, akkor ki is hordja a nadrágot...
Nem tudtam rá válaszolni. Amíg nem kezdtem el figyelni, mit mondanak mások. Képzeljétek, a nagy választ amit annyit kerestem, maguktól a nőktől kaptam. Személyesen. Végig itt volt az orrom előtt...csak sokáig nem tudtam vele mit kezdeni. Nem fog nektek sem tetszeni. Egy nő csak azt szeretné ebben a rohanó véget nem érő hazug világban, hogy légy önmagad!"

Szerintem ez tökre igaz. Olyan nevetséges, amikor egy pasi, hogy menőbbnek tűnjön, másnak akar látszani, és parádézik, mint egy bazári majom.
Ha egy lány összejön egy ilyen pasival, az általában nem tart sokáig, mert ha már megszerezte a lányt, akkor a pasi egy idő után elkezdi ledobni magáról a "vagánypasivagyok"álcát, és a valóság legtöbbször illúzióromboló. Az már más tészta, hogy ha egy remek jellemet akart elfedni--> akkor még jól is jár, ha újra önmagát adja.

"De mi történik, ha mondjuk tényleg elutasító. Nem az a csípkelődős, hanem az az igazi komor arcos hűvösködés. Rossz napja van. Adtál neki egy apró örömöt, amit vagy nem értett még - 10-20-30 évet tölthettél el a nőkhöz semlegesen ill. negatívan viszonyulva, adj magadnak időt! - vagy egyszerűen bal lábbal kelt. De ez téged ne állítson meg semmiben! Nem a nők megszerzése a cél. Aki a nőket csak "megszerzi", az birtokolja a kapcsolatot a legkevésbé. Az élheti át legfelszínesebben a dolgokat, így értelme nincs sok abba az irányba haladni. A legtöbb ilyen nőnek majd este fogmosáskor vagy a zuhany alatt eszébe fognak jutni szavaid, tekinteted, mosolyod. Egy fokkal vidámabban fognak nyugovóra térni, és ezt mind neked köszönhetik."

Ez tetszett Nevet Az a poén, hogy én is ilyen vagyok. Ha szar a hangulatom, akkor amíg magamban nem rendezem a dolgokat, az is marad, viszont utána, ha már kitisztult a fejem, akkor kezdek el gondolkodni a nap eseményein - és jön a megvilágosodás Nevet (Ami általában tényleg a zuhany alatt ér xD)

Lehetne a cikket elemezgetni, de nincs kedvem smirksweat Viszont az tény, hogy nem mindennapi iromány Nevet

>> Ja, még valami: nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem a fiúknak hülyeség azt gondolniuk, hogy a pénzüket a barátnőjükre kell költeni. Mármint ha valakinek nincs barátja, akkor is a saját pénzéből veszi meg a magazint, a sminket, a könyvet, a nemtommit. Most az, hogy összejön valakivel, ezen mit változtat? A pasi nem bankautomata O.o
Ha nagyon költekezhetnékje van, akkor persze nem kell visszautasítani az ilyen-olyan apróságokat, de nem kell mindent fizetnie. Egy párkapcsolatnak szerintem nem ez a lényege, hanem hogy együtt legyenek.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 14:02:49 írta Nikol » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3259 Dátum: 10 aug 15, 16:17:28 »

Nálunk a fiúk nem várnak, és pont ellenkezőleg, mi nem szaladunk a fiúk után, pont hogy ők szaladnak utánunk, khmm kéremszépen szószerint.Mármint nálunk a fiúk rendszeresen a lányok háát a hogyismondjam..a mellüket és a feneküket fogdossák, amiért már nemegyszer kaptak osztályfőnöki intőt, dehát nem hagyják abba, mert nekem elég perverz osztálytársaim vannak, és csak 13 évesek vagyunk! >.<# Milesz majd ha 20 évesek leszünk...  Technikai KO Hmm?  Szomorú
Ez pont azért van mert még csak 13 évesek Kiröhög Majd ha idősebbek lesznek sokkal kevésbé lesznek merészek Mosolyog

Gdat amit beírt nem olvastam végig már a negyede is kicsit lefárasztott de talán majd ráveszem magam, hogy végigolvassam és kielemezzem Mosolyog De már a negyedében is találtam elég kifogásolható dolgot.

Pénz. Én sose várnám el, hogy rám költsenek egy vagyont, rosszul is érezném magam miatta. smirksweat Jó persze kisebb összegek pl meghív valamire stb elmennek de az se megy úgy, hogy hosszútávon mindig ő fizet. Zoll-samanak igaza van ebben. És Nikolnak is persze, ennyi elég is ide mert nem akarom megismételni amit írt Kiröhög :3
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #3260 Dátum: 10 aug 29, 20:00:17 »

Nem tudom, hogy ki mennyire jártas a fűzők világában, de azért lenne egy kérdésem.
Ha valaki a hasát/derekát akarja "lapítani/elrejteni", akkor annak célszerű fűzőt használnia (ha igen, milyet?)
Csakmert a fűzőnek nem az alak kiemelése, hangsúlyozása a lényege?
Szóval, ha széles csípőre veszünk fel fűzőt, akkor az csak még jobban kiemeli azt, ha jól értelmezem.
Esetleg valami ötlet ilyesfajta "leszorításra"?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3261 Dátum: 10 aug 29, 20:11:56 »

hát has lelapítására ajánlatos erre acélra szánt harisnya, mondjuk én nemvok jártas ebben a témában
fűzőt télen hordok hogy nefázzak annyira XDDDDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3262 Dátum: 10 aug 29, 20:21:02 »

A fűző lényege a helyes tartás alakítása és az alak formálása. Tehát nem csak hangsúlyoz, hanem alakít is. Ha sokáig viseled a fűzőt, egy idő után a saját alakod is felveszi a fűzőjét. (Épp ezért fontos a saját méreteidhez igazított, helyesen megvarrott fűző használata, nem pedig holmi silány másolat)
A problémádat nem teljesen értem. A hasadat akarod elrejteni, vagy a csípődet? Ha előbbit, akkor természetesen hasznos a fűző használata, (persze nem rögtön valami kis méretet kell választani, mert a fűző a belső szerveidet is elmozdítja...) a csípőddel meg nem nagyon tudsz mit kezdeni.
De egyébként nincs olyan széles csípő, amely fűzővel ne mutatna jól.

Ha pedig használod, akkor az acélmerevítős (halcsontos) fűzőt válaszd.

Fűző, hogy ne fázz... Mik vannak.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3263 Dátum: 10 aug 29, 20:24:58 »

Hát nagyon fázós vagyok igy aztán tavaj kaptam ajándékba és így télen sikerült rájönni hogy legalább valamit segít ha erre veszem fel a trikót mint ha meltartóra
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3264 Dátum: 10 aug 30, 07:51:13 »

Nálunk volt egy lány, aki fűzőt hordott. De nem az alakja miatt, hanem mert előírta neki az orvos, mert ferde volt a gerince. Tehát ő azért viselte, mert nem volt helyes a tartása.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #3265 Dátum: 10 aug 30, 13:20:39 »

Szerintem inkább tornázz,  a csípődön másképp nem tudsz javítani.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #3266 Dátum: 10 aug 31, 00:04:49 »

Biciklizéssel, Elipszis gép használatával vagy csak egyszerü gorkorizással akár futással is lehet javítani a csípő szélességén.

Fűzőt 16 éves korban még nagyon nem ajánlanám. Még változásban van a tested és lehetséges, hogy a természetes alakodat deformálhatja el. Van olyan nő, aki 20-22 éves koráig még nőhet. Persze, ha nem rólad van szó, vagy ha félrenéztem a kor kiírásodat és már felnőtt nő vagy, akkor szabad akaratod eldönteni mit csinálsz a testeddel. De én a fűzőt épeszű embernek nem ajánlom. (nem azért mert fájdalmas, hanem mert nem hozzáértőnél nagyon el tudja rontani a testet)

Én csak azt tudom javasolni, hogy keress valami kezdetnek könnyed sportot, amit élvezni is tudsz az sokkal többet segít. Hasfalra vagy belső combra igaz, h keményebben kell eddzeni mint például a lábakra, külső combra, vádlira, de inkább ezt javasolnám. (diéta párti sem vagyok, ha kellene annak a rossz hatásról is írhatnék egy kismonológot, de nem ez a téma)

Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Ayumi7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 86


« Válasz #3267 Dátum: 10 aug 31, 15:30:20 »

sok felülés az segit (szerintem)   Nevet
Naplózva

pam-pam
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3268 Dátum: 10 szep 05, 19:17:25 »

Na csöpögjön a nyálunk lányok:

Ahhh...
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #3269 Dátum: 10 szep 07, 16:49:04 »

Nos ő... valamiért nem az esetem xD
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!