24 szep 24, 09:29:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1697882 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2010 Dátum: 09 okt 25, 09:53:29 »

Mert apukád nevén van a kocsi... Úgy még könnyű...

Nekem apám nevén lenne a kocsi, B10-ből estem volna B8-ba, és az a kutyát nem érdekelné, mert kb annyi lenne az éves díjam mint most a negyedéves... Csak apám '98-ban eladta a zsigulit, és azóta még a papírjai is ki lettek dobva, így az ő nevére nem bírtuk írni, de őszintén mondva nem is akartuk... Úgy voltunk vele hogy hadd nőjenek az én bónusz pontjaim, mert ha neaddisten fater 10 év múlva feldobja a csuszit, akkor én indulhatok 10 év múlva B1-ből... Annyi idő alatt balesetmentesen meg feltornázom magam B10-be... Most ezzel a koccanással csak B8-ba.. smirksweat
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2011 Dátum: 09 nov 01, 19:14:03 »

Nah skacok (csajok, hisz úgyis olvassátok)..

Kiakasztott egy ilyen nő-férfi dolog... Nálam kicsivel magasabb a csaj, elég vékony teremtés, és egy kb a vállamig érő kétajtós szekrény izomagyú gyerek a barátja... Na a csaj a barátja miatt lapossarkúban jár, amikor együtt mennek, akkor meg úgy megy mint egy nyomorék... Hajlott hát, roggyant térd, hogy a barátja mellett ne tűnjön olyan magosnak...

És ez újaban eléggé elterjedőben van... Alacsonyabb srác, magasabb csaj, és az összes csaj mint egy gerincferdüléses... Ráadásul tűsarkúban.. Ezt látni az utcán, a tv-ben, mindenhol... Így épphogy nem szép egy lány, hogy görnyedve játr az utcán... Mi ebben a jó? Na jó nálla magasabb barátnőm még nem volt, de biztos nem kérném arra hogy úgy járkáljon mellettem mint egy orángután, hogy alacsonyabbnak tűnjön... :/

Szerintetek ez normális?
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2012 Dátum: 09 nov 01, 19:18:59 »

Szerintem nem az Neeem. Egy pasi legyen magasabb a barátnőjénél mégha magassarkút is húz a csaj.
Persze nagyon magas nő esetén más a szitu mert nála már kevés pasi magasabb és ez érthető.
Én nem hinném hogy hosszabb ideig együtt tudnék lenni egy nálam magasabb lánnyal.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #2013 Dátum: 09 nov 01, 19:23:48 »

omgomgomg teljesen mind1 ki milyen magas ha szeretitek egymást az le van szarva hogy mit gondol a többi ember legalábbis én magasról teszek rá. az én barátnőm egymagas velem Nevet mellesleg de mondom ez olyan szinten lényegtelen hogy csak nah
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2014 Dátum: 09 nov 01, 19:27:28 »

Nah beírt elém Th, de akkoris leíromXD
És ha magasabb a csaj nála akkor mi van? A lényeg hogy szeressék egymást amíg a halál el nem választXD Ha a csaj szégyenli hogy kisebb a pasija, akkor ő a hülye, ha a pasi mondta a csajának, hogy legyen má kisebb, akkor is a csaj a hülyeXD Minek teszi megXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2015 Dátum: 09 nov 01, 19:29:05 »

Nekem aztán teljesen mindegy mit csinálnak az emberek. Érezzék jól magukat az a lényeg.
Nem szoktam nálam magasabb csajokkal találkozni. Aki meg tényleg 183-nál, azt túl gyakran öntözték húsvétkor, vagy rengeteg nesquiket evett. Maximum összebarátkozom vele, hogyha kosarazom akkor majd vele legyek. Nevet
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2016 Dátum: 09 nov 01, 19:32:36 »

Kletta, velem egy magas és még most is nő o.o

Amikor együtt vagyunk általában ő is lapos talpúban van.
Engem zavarna, hogyha magasabb lenne, de azért a világ nem omlana össze xD
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2017 Dátum: 09 nov 01, 19:33:56 »

Csak át ne változzon férfivá. Nevet
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #2018 Dátum: 09 nov 01, 19:35:30 »

hát izé... xD Én nem kérem hogy görnyedjen vagy ilyesmi De mivel nekem egy ideig magasabb volt a barátnőm mint én ezért nem hordott magassarkút (nem mintha am sokat hordana szal x"D) de most hogy egymagas már nemgáz am meg énse értem miért baj az ha alacsonyabb a fiú... jó mondjuk zavaró ha a lány ezzel szívózik igaz viccből de akkoris >.> (tudom hogy olvasod x"DD)
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2019 Dátum: 09 nov 01, 19:41:16 »

Nem az a bajom hogy magasabb a csaj... Hanem az hogy a srácáál alacsonyabbnak akar látszani! smirksweat
És mostanság mindenhol ezt látom... A szép csajok úgy járnak az utcán mint valami csontritkulásos öregasszony csak azért mert a srác mellettük 5-10 centivel alacsonyabb....
Szerintem sincs benne semmi különös ha a csaj magasabb, de ha már magasab mért akar alacsonyabbnak látszani? smirksweat
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2020 Dátum: 09 nov 01, 19:43:59 »

Félre lehet érteni, de nem érdemes 8o| :F

#>Mert tudja, hol a helye 8o|..
Szegény Xeni T_T

A megoldás, a férfiak is hordjanak magasabb talpú cipőt xD
Van olyan, hogy bakancsban is egymagas vagyok vele xD
Naplózva

Stig
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2021 Dátum: 09 nov 08, 15:49:34 »

Lol bakancs a magas sarkú mellé , akkor nem egy helyre menetek  Nyelvesít
Gabesz nem biztos h direkt csinálja , a magasabb lányoknál gyakran lehet látni egyszerűen nem húzzák ki  magukat, gyenge a mély hát izmuk , nem mozog semmit stb , meg egyébként is náluk szembetűnőbb a dolog mint az alacsonyaknál.
Naplózva
Pachenko
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #2022 Dátum: 09 nov 17, 17:13:50 »

jaja ebben is van valami.
ha a csajom magasabb lenne nálam az nem zavar de ha tesz rá egy lapáttal hogy még magassarkút is felvesz az már egy kicsit igen.
Nem baj így legalább a magas csajok az alacsony férfiakat megtanítják arra hogy jól kihúzva menyjenek az utcán. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 17, 17:14:53 írta Pachenko » Naplózva


"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2023 Dátum: 09 nov 17, 17:27:42 »

LOL
Megjött a jövő évi biztosítási kötvényem! xD A jövő évi össz biztosításom 32000Ft... Egy 60 lovas 1.4 i Corsa után...

Úgy hogy a nyáron lerongyoltam egy kocsit! xD (90+50 ezres kár, az én  50 rugós káromat természetesen nem fizette a biztosító)

Ha valaki nem értené az örömömet, annak halkan megsúgom, hogy a kispolskira a maga 26 lovával, és 652 köbcentijével fizettem ugyanannyit ugyanebben a bónuszban 3 éve! X"D
Naplózva
Pachenko
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #2024 Dátum: 09 nov 17, 17:31:06 »

hát ezt jól megkaptad  Nevet Nevet
birmán a biztosítod mézné a hsz-ed és küldene egy másik levelet a pénz visszvételéről.
Naplózva


"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!