24 szep 24, 11:22:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1697967 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
kimimaru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #1995 Dátum: 09 okt 24, 14:12:12 »

ikszdé
parpírverdától nem is hinném hogy beijednek Nyelvesít
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1996 Dátum: 09 okt 24, 15:01:25 »

Hát én egyszer két részeg bringást előztem így úgy 30-as tempóval... Egymás mellett szlalomoztak egyik a sáv közepén, a másik a szembejövőbe, hát úgy előztem őket hogy amikort mindkettő az út széle felé vette pont az ívet átcsusszantam köztük a kispolskival... Hát mindkét odalt súrolta őket a tükör... Ki lehet centizni a dolgokat, csak akkor van gáz ha nem sikerül...

>És kiegészítettem az előző hozászólásom!
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 24, 15:11:37 írta Gabesz » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1997 Dátum: 09 okt 24, 15:07:57 »

Istenem, hogy én mennyire utálom a biciklistákat.  Ördögi Jogsim nincs, de ezek a nyomorultak a gyalogosok életét is meg tudják keseríteni. Imádom, amikor megy az úton, és ha pirosra vált a lámpa, gyorsan felkanyarodik a járdára, mert ugye akkor a gyalogosoknak szóló jelzés vonatkozik rá, és ha az zöld, mehet tovább.  Technikai KO Mindeközben persze majd' legázol mindenkit aki arra jár, és nem számít rá, hogy egy elmebeteg a kocsik útjáról fog megjelenni. Tiszta életveszély amit csinálnak... meg amikor a járda egy részét levágják, mondván, hogy az a "bicikliút", és utána ha arra megyek, még neki nagyobb a pofája, hogy bicikliút így meg úgy. Bazz, a gyalogosok meg alig férjenek el, hogy ezeknek az elmeroggyantaknak legyen saját játszótere... biciklizzen az erdőben, ne nagyvárosban! (legalábbis nekem ez a válaszom xDD)
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1998 Dátum: 09 okt 24, 15:12:38 »

én igenis szeretek biciklivel közlekedni de szerintem azt is lehet normálisan ha mindenki úgy tesz ahogy neki kell pl a biciklis avyg az úton megy vagy a járdán de akkor lassan és normálisan és ha van kijelölt bicikli út akkor ha már rajta megy a gyalogos akkor legalább ara figyeljen hogy ne keljen kerülgetni hanem megpróbál félre álni :"D Pl Szegeden annyirajól ki van néhol építve a Bicikliút hogy csak lestemxD és ott eszméletlen sokan járnak biciklivel :O
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1999 Dátum: 09 okt 24, 15:16:33 »

A jogsihoz annyit hogy be kéne vezetni a kerékpárhoz is a kötelező kresz vizsgát... Az elktromos kerékpárt meg moped jogsi nélkül meg sem engedném vezetni... Tényleg életveszély amit művelnek...
Főleg az idősebbek az elektromos biciglikkel... Gyorsak, csendesek, és mennek ösze vissza kiszámíthatatlanul... smirksweat
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2000 Dátum: 09 okt 24, 15:19:14 »

Persze, ez is úgy van, hogy van normális biciklista meg bunkó biciklista, mint ahogy van normális autós meg bunkó is, és ugyanez a gyalogosokra is. Csak a biciklisek egy jelentős része vmiért azt hiszi, hogy az ő eszközük a legtisztább a világon, és nekik mindent lehet, akinek nem tetszik, az meg ugorjon félre. (Ezért javaslom az erdőt ezeknek: megnézném, ahogy a medve félreugrik Pojén)
Természetesen azért nem minden bringást akartam itt leszólni, csak ezt a nagy tömeget, akik így viselkednek. Egy csomószor majdnem elütöttek már, és egyszer ténylegesen is. Ehhez képest a "csúnya, gonosz" xD autósokkal még semmi bajom se volt soha.
Bicikliutat meg építsenek tőlem amennyit akarnak, innen Tokióig, ha gondolják, csak ne a járdát szűkítsék ezzel. Az így is szűk a legtöbb nagyobb városban. xDD

Gabesz! Ez a Kresz vizsga jó ötlet, igazából tényleg nem ártana. Mopedeseknek főleg nem...
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2001 Dátum: 09 okt 24, 19:04:38 »

Amikor autóval vagyok utálom a bringásokat, mert vagy életveszély (számukra) amit csinálnak vagy pedig, (én mindig nagy ívben kerülöm ki, nem 2centire, főleg hogy nincs elég rutinom se) és végre sikerül megelőznöm, akkor a kövi lámpánál tuti előregurul

Gyalogosként általában nincs bajom velük

Bringásként utálom a gyalogosokat, mert amikor egymás mellet van a bringaút, és a járda, akkor se a járdán mennek, meg ott beszélgetnek az úton (nah ilyenkor kicsit megílyednek, amikor direkt megtekerem, majd egy erős fékezés mögöttükXD) Utálom az autósokat, mert nem ismerik azt a háromszög táblát az alatta lévő kiegészítővel, (Elsőbbség adás kötelező, keresztező bringaforgalommal), meg azt se, hogy ha ő bekanyarodik a mellettem lévő útról, akkor is nekem van elsőbbségem.
Amúgy nagyon keveset bringázokXD

A kreszvizsga a bringásoknak jó, lenne mit elvennie a rendőrnek ha ellenőrizne. (húsvétkor olvastam, hogy a megszondáztatottaknak, és pozitív eredmény miatt eljárás alá vontak 2/3-a volt bringásXD)

De ha már a bringásoknak kreszvizsga, akkor javaslom, hogy az autósoknak is 5 évente kelljen vizsgáznia.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2002 Dátum: 09 okt 24, 19:06:49 »

Nekem az egyik ismerősömnek a jogsiját majdnem elvették az ukránok,mert a részeg biciklis ráborult a verdára....Azóta úgy jár hogy ha meglát egy részeg biciklist,erővágóval elvágja a láncot,ad egy sallert a fazonnak és bevágja az árokba.... Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2003 Dátum: 09 okt 24, 19:10:52 »

Apám látott olyan bringást aki annyira részeg volt hogy ...ikszdé:
Pálinkafőzőnél volt (van szőlönk->törkölypálinka)
Előtte lévő embernek lett két kanna alkoholja... bringával volt... de olyan szinten részeg, hogy amikor megfogta a kannákat, akkor a gravitáció győzött és a földre vonzotta az ember... aztán elkezdte rászerelni a kannát a bringára.... apám ez látta, és gondolta nem akar hazafelémenet az ut közepén bringástúl fekvő emberen átmenni, úgyhogy megigértette vele hogy nem okád a kocsiba, és hazavitteXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2004 Dátum: 09 okt 24, 19:30:40 »

LoL! X"""DDD

A részeg biciglis egy külön faj! X"D Egyszer már jó tíz éve tekertem haza a montival,  kerón világítás luxus, vaksötét, közvilágítás mint halottnak a csók, rövidítek az árok fele, és nincs árok! Hmm? Ilyen fél méter széles, 20-30 centis ároknak kelett volna lennie, amin bringával svégan át suhantunk... Hát nem volt ott árok.. Helyette: A-A-zzanyáád! Technikai KO Kiüt :"D Átmentem egy árokban fevő részegen! Biztos szlalomozott haza osz útközben megfogta az árok... >.<# Nevet

Ez még semmi... Csak másnap is elkülött fater sörért, és leálltam beszélgetni, oszt mondja nekem egy ürge hogy hát képzeld el, tegnap nem árment rajtam egy kerékpáros? Én meg csak hüledezek neki meg bólogatok, hogy de szemétláda emberek vannak! Nevet



Ja és Dancsa... Ha megkaptad a csekket... PÜ-ben majd küldd már el hogy mekkora összeg! Kíváncsi vagyok... De ha nem akarod, akkor nem kell...
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2005 Dátum: 09 okt 24, 19:34:19 »

hát igen,télleg megérdemelnek valami díjat hogy "legnagyobb piás" vagy "jó munkásember" X'D Am egyszer haverommal állunk a kondi előtt,várjuk hogy kinyisson,a részeg biciklis meg ráborult a bicajra,és elkezdett egy kutyával beszélni X'D Meg oda szórt a kutyának egy kis aprót h vegyen rajta neki még egy felest XXXXX'D Azon majdnem beszartam XDXD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2006 Dátum: 09 okt 24, 19:58:23 »

Váltsunk témát:

Ha már férfi topi, ha már autók, és legyen tunning, mit szóltok ehhez a japó tunning irányzathoz?
http://www.youtube.com/watch?v=ago5WNQO9Vo&feature=related

Egyéként nemem nem tetszik, de mindig jót szakadok az ilyeneken... És ha már anime fórum.. Meik animéből ismerős ez a formavilág? Mert ha jól tudom valami régi animéből pattant ki az utcára ez az irányzat: Igen a japók már csak ilyenek! Mosolyog Mindent az anime bűvöletében... Nevet

Egyébként én a Cult irányvonalat kedvelem...
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2007 Dátum: 09 okt 24, 20:03:27 »

Egyenlőre reménykedem hogy nem kapok semmit... apunak az se tetszett amikor az Allianztól kapta a levelet, hogy ha megtéríti a 60-70 ezer forintos kárt, amit a parkolással csináltam, akkor nem esik a bónuszXD
Ha kapunk, akkor elsírom ittXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2008 Dátum: 09 okt 24, 21:11:57 »

Én 100 ezres csekket kaptam az allianztól amikor kitolattam egy MK1 Clio elé...  2 bónusz ugrik, oszt csókolom... Az a talicska nem ért meg 100 rugót ami belémjött... Különben sem bírok annyit kipengetni idén! >.<#
Az meg más dolog hogy + 40 matyi volt a saját kocsimban esett kár javítása, úgy hogy soha nem lessz olyan amilyen volt... B3-ból vissza B1... Örülni fogok neki a jövő évben nagyon... Leüt Kíváncsi vagyok mennyit fogok fizetni...
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2009 Dátum: 09 okt 25, 06:55:43 »

Én befelé parkoltam tolatva, csak hát mint kiderült az a piros autó közelebb volt mint gondoltam^^"
A poén az, hogy a miénken szinte meg se látszik, de az övén végig le jöt a festék a kerék fölötti idomonXD
Nekünk B6unk volt idáig
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!