24 szep 24, 11:23:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1697975 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1980 Dátum: 09 okt 19, 17:48:31 »

Tényleg... Közületek akinek van jogsija ki fújt már szondát? Rossz érzés mi amikor hiába nem ittál, nem tudod hogy valami másra bejelez-e a szonda... Meg  tegnap délutáni piálás nyomai megvannak-e még... Nevet
Mondjuk én 5 év alatt csak 1 szer, de elég is volt...

Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1981 Dátum: 09 okt 19, 17:52:47 »

huh el nem merem képzelni azt a Félelmet O_O szörnyű :"DD Zéró tolerancia powa....xDD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1982 Dátum: 09 okt 19, 18:34:41 »

Hát elég keményen megbüntetik aki piálás után vezet.Elveszik a jogsit,asszem alapból 1 évre veszik el,és fél év után újra kell vizsgázni....Meg még fizetheted a pénzbírságot. Ördögi Ördögi
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1983 Dátum: 09 okt 19, 18:38:21 »

Hát, még nincs meg egy éve a jogsim... Rendőrt még nem láttam úgy, hogy hozzámszolnaXD  Jó olyan volt, hogy azthittem, apu ki fog nyirni csekk miatt... nem láttam a rendőrt és hát a 60as tábla meg kevés voltXD... de nem jött csekk. (és szerintem már eltelt 60 nap)

Marci, nem félévre veszik el alapból?! én úgy tudom, hogy félévre elveszik, és nem csak újravizsgázni, de feltáró foglalkozás, utánképzés kötelezőXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1984 Dátum: 09 okt 19, 18:40:00 »

Direkt azért veszik el hogy újra kelljen vizsgázni.Az még benne van egy 100-asba smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 19, 18:40:44 írta Marci1996 » Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1985 Dátum: 09 okt 19, 19:18:41 »

Már fújtam egy párszor szondát, csak az elsőnél voltam ideges, úgyhogy háromszor kellett belefújnom, mire elég erős lett a fuvallatom. Én odafigyelek arra, és a zéró tolerancia előtt is ezt tettem, hogy ha ittam, ne üljek a volán mögé, és akkor nincs is para. Olyan persze volt, hogy Fater szülinapján ittam egy kevés pezsgőt és 20 perc múlva elfelejtettem azt is, hogy ittam, csak akkor emlékeztem rá, amikor hazaértem, de ha teszem azt valamiért hirtelen autóba kellett ülnöm, és csak egy-két sört ittam, akkor dupla fogmosással, meg egy nagy adag szendviccsel bevállalható a dolog. Persze ehhez azért kell egy kis testtömeg, mert ha esetleg bejelez, akkor nekiáll az ember pampogni, aztán vérvizsgálatot kért és mire a dokihoz érek, már nincs is semmi bennem.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1986 Dátum: 09 okt 19, 19:44:17 »

Zoll-sama, nem csak a testtömeg számít, ugyanis egy kövér ember testében lassabban bomlik le az alkohol. Amúgy a kreszkönvyvben ott egy képlet, amivel naggyából ki lehet számolni, hogy mennyi idő mulva bomlik le.
Én egyszerüen megoldom. Nem szeretem az alkoholtXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1987 Dátum: 09 okt 19, 20:16:30 »

Dancsa akkor még 1 hónapig idegeskedhetsz... Mert 3 hónap a határidő... Mondjuk nekem a belterületen 70-ért sem  jött még meg a csekk majd 1 év után, de nem is várom... Egyébként 60-as táblánál 70-ig nem mér be a műszer... De 71-el mész akkor várhatod a csekket!  kacsint

Volt már nekem is pár zűrös esetem..
Egyszer haver elcserélgette az alkoholmentes sörömet ugyanolyan márkájú alkoholosra... Nem vettem észre mert fáradt is voltam, 1 napja nem aludtam... Ráadásul az ő kocsiját vezettem... Tunningautó, este 10 után 100 decibell fölötti kipuffal 80-nal 2 falun keresztül sötétített abla hogy ne is lássak, úgy hogy sportosan vezetek... Jó kövér gázt neki oszt hadd szóljon! xD 2 haver lógott az ablakon kifele olyan szinten be voltak rugva... Szóval ha megállít a rendőr akkor KO... Kettőnket kapásból megbüntetnek, a harmadik meg olyan hogy talál magának okot hogy bevigyék a rendőrök... smirksweat Elég nagy hülyeség volt így visszagondolva...

Meg másik eset hogy olyan másnapos fejjel vezettem, ráadásul lázasan, hogy eltévedtem ott ahol szinte csukott szemmel ismerem a járást... Nevet

De amúgy odafigyelek hoy én se vezessek piásan... Legalábbis ha tudom hogy ittam nem ülök kocsiba... >.<#
Annyit nem ér az egész hogy elvegyék a jogsit...

Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1988 Dátum: 09 okt 19, 20:38:53 »

Neharagudj Gabesz, de 60nap a határidő a rendőrség számára közigazgatási bírság kiaszabására.
A trafipax 100km/h alatt +/-3 km/h tűréssel dolgozik, 100km/h fölött 3%. Jogilag 10-12 km/h túllépéssel lehet közigazgatási bírságot kiszabni, de ezalatt is ki lehet szabni szabálysértésit ami ugye kisebb összeg.
Amúgy asszem 80nnal mehettem. (Dunaújváros után a hatos úton a körforgalom elött. Minden körforgalom a hatosnál ilyen hogy körforgalom elött 70es, és 50es tábla. ... 50es táblánál elég elkezdeni fékezni...-<- mármint ha nincs rendőr)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Hiei
Vendég
« Válasz #1989 Dátum: 09 okt 19, 20:40:42 »

Én kéte embert ismerek akit elkaptak. Az egyik 300 ezret fizetett vasúton 100al ment át. A másiknak elvették a jogsit 2 év múlva lerakta újraxD. Ő a 30-as táblánál ment 100-at O_o. Mind a kettő bele szaladt... az utóbbi  azt mondja jó lecke volt ez meg tanulta egy életre a másik az kifizette a csekketXDD.

u.i. ők jártak nagyon rosszulxDD.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 19, 20:41:47 írta Hiei » Naplózva
aimbot
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


WWW
« Válasz #1990 Dátum: 09 okt 24, 04:59:35 »

nekem van jogsim, és egyszer sem kaptak el semmiért... egyszerű az oka: hétköznap nem szoktam inni, olyankor vezetek... hétvégén szoktunk haverokkal elmennni kocsmába vayg bulizni vagy akármi... ilyenkor nem kocsival megyek... ha normálisan vezet az ember, és odafigyel akkor nem lesz semmi gond
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1991 Dátum: 09 okt 24, 08:10:11 »

Nyehehe... tegnap lehet hogy megtrafipaxoltak^^" M0-án, 80 helyett 85-90-nel előztem^^" láttam asszem, hogy villant... apám meg is jegyezte, hogy pont a trafipaxnál előzöl?!XD de ha csak 85-tel mentem, akkor max szabálysértésiXD
Apa nem hagyja hogy 130-cal mennyekXD gonoszXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1992 Dátum: 09 okt 24, 09:04:06 »

30-40 ezres csekket várjál... Am hadd gratuláljak! x"D

Jaés a +/- 3 km/h-val amit írtál az a hülyeség, hogy a legtöbb autó km órája alapból csal 90-nél olyan 4-5 km/h-t, vagy többet... Vegyél GPS-t, és az pontosan fogja mutatni a sebességed! kacsint
Ezért a rendőrök alapból 10 km/h-val magasabb értékre állítják a traffit a megengedettnél...
Prsze ezzel akkor van gond ha egy bunkó szemétláda a rendőr, és belövi 51-re a traffit, s te nézed hogy mért kaptál csekket ha óra szerint 48-al mentél... Jó az egészben hogy általában felfele csalnak az órák...

« Utoljára szerkesztve: 09 okt 24, 15:08:36 írta Gabesz » Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1993 Dátum: 09 okt 24, 09:07:45 »

Ha téllegcsak szabálysértési akkor max 20 vagy 30 EzerXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1994 Dátum: 09 okt 24, 09:49:52 »

Nekem eddig a legjobb élményem az volt vezetés közben, hogy ment három csaj az út közepén nagy vagányan. Dudálok hogy ezt talán nem kéne, észlelnek, de nem különösebben érdekli őket. Nyugodtan mennek tovább ugyanott. Hetvennel mentem el mellettük, úgy hogy az egyik érintéséhez pár centi kellett volna. Azután már nem voltak olyan nyugodtak.  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!