24 szep 24, 09:29:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1697881 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
Saleen S281
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191

...:::Uchiha Saleen:::... --=EAÉ avatar készítő=--


« Válasz #1875 Dátum: 09 aug 05, 02:48:39 »

az M60 tényleg durva de az M134-es semmi sem übereli.
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1876 Dátum: 09 aug 05, 07:18:41 »

Erről valahogy mindig a Predator 1 jut az eszembe: "It's time to unbag the Old Painless"
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1877 Dátum: 09 aug 05, 22:04:29 »

 Rossz trend van kialakulóban, nem tom észrevettétek vagy csak én tapasztalom mostanában h a kinézett lányt az exje mindig tacsra tette és én szívom meg utána . Nem bíznak , tesztelgetnek ,meghülyülnek egyik pillanatban szimpik másikban meg  ....  mi már csak sérült vadaknak hívjuk őket.
  Tanács annak a sok marhának nem msn és e-mailben kell szakítani .
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1878 Dátum: 09 aug 05, 22:15:17 »

3 milliárd nő van a földön. Keress olyat, aki megfelelő.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1879 Dátum: 09 aug 05, 22:17:39 »

jaja már csatlakoztam a Mátrixba.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1880 Dátum: 09 aug 05, 22:27:50 »

Na ne...

Mindenkinek nőgondjai vannak? Nekem is..
Tetszik egy csaj, tetszik nagyon csak az a gáz hogy épp 15... Byebög
Nem lenne semmi gond, de 22 éves vagyok... smirksweat
Tetszik a csajszi nagyon, de nem akarok vele kezdeni semmit a nagy korkülönbség miatt.. Kislány még... >.<#
Na mit csináljak?
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 05, 22:28:56 írta Gabesz » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1881 Dátum: 09 aug 05, 22:34:50 »

Az már nem törvénytelen. Én támogatom ezt minden formában, kivéve ha az én lányommal történne. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1882 Dátum: 09 aug 05, 22:43:36 »

Tudom... De még ha nem ismerném kisbaba korától, akkor nem lenne ennyi bajom...:/ A szüleivel is jóban vagyok, szinte rokoni a kapcsolat hosszú évek óta, erre a kiscsaj egy csinos csajjá cseperedik, és én meg belehabarodok... smirksweat
De ő ugyanúgy tekint rám mint korábban...  smirksweat
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1883 Dátum: 09 aug 05, 22:46:00 »

Várj még 2-3 évet , 7 év kor különbség miatt ne aggódj  egyik barátnőm ( 24) most ment férjhez 7 évvel idősebb barátjához és 8 évet jártak , ja és a poén az h szórakozóhelyen ismerkedtek meg, szóval  működhet   Nevet  volt rá precedens.

szerk : ha ismered régóta akkor az más tészta, úgy necces
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 05, 22:59:33 írta Banzai » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1884 Dátum: 09 aug 05, 22:48:07 »

Nem érdemes sokat gondolni egy csajra, amíg nem jár vele az ember. Csak elszalasztja a sok lehetőséget. Meg a nők is megérzik, hogy kinek van választási lehetősége és ki az aki rá van szorulva egy bizonyos valakinek a beleegyezésére. És ha az utóbbit érzik ott nem sok jó terem.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 05, 22:48:47 írta Gdat88 » Naplózva
Kurt Cobain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29

A friend is nothing but a known enemy.


« Válasz #1885 Dátum: 09 aug 05, 22:50:53 »

Hát nem tudom, hogy a régi ismeretség mennyi gáz tényező az esetetekben.
Én unokanővérem 24 éves és pár hónapja ment feleségül egy 40-es éveit taposó csókához és tök boldogak meg minden egyéb Mosolyog
A nagyszüleim között is 6 év korkülönbség van  Pirul
Naplózva

"Punk is musical freedom. It's saying, doing and playing what you want. In Webster's terms, 'nirvana' means freedom from pain, suffering and the external world, and that's pretty close to my definition of Punk Rock." - Kurt Cobain
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #1886 Dátum: 09 aug 05, 23:06:40 »

Nem érdemes sokat gondolni egy csajra, amíg nem jár vele az ember. Csak elszalasztja a sok lehetőséget. Meg a nők is megérzik, hogy kinek van választási lehetősége és ki az aki rá van szorulva egy bizonyos valakinek a beleegyezésére. És ha az utóbbit érzik ott nem sok jó terem.

Jól mondod, amint észreveszik, hogy kötődsz hozzájuk, abból sok jó már nem lesz. Erről pont a Két pasi meg egy kicsi jut az eszembe, volt egy rész ahol Charlie előbb mondta a csajnak, hogy szereti, és utána tisztára úgy érezte, hogy elvesztette a vezető, irányító szerepét. Persze itt már egy meglévő kapcsolatban csinálták, de ezt a szituációt figurázták ki.

Gabesz:Ha tetszik ne foglalkozz a korkülönbséggel, 18 éves unokatesóm egy 30 éves csávóval jár, szóval nem olyan vészes a helyzeted. Persze érthető, ha a jó kapcsolatot nem akarod elrontani azzal, hogy bepróbálkozol. De így lehet bánni fogod, ha meg se próbálod, pár évet várni meg necces.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1887 Dátum: 09 aug 06, 08:44:31 »

Na ne...

Mindenkinek nőgondjai vannak? Nekem is..
Tetszik egy csaj, tetszik nagyon csak az a gáz hogy épp 15... Byebög
Nem lenne semmi gond, de 22 éves vagyok... smirksweat
Tetszik a csajszi nagyon, de nem akarok vele kezdeni semmit a nagy korkülönbség miatt.. Kislány még... >.<#
Na mit csináljak?

Naa, Gabesz ne csináld. Nyelvesít Pont ebből ügyet csinálni. xD Találtál egy lányt, aki úgy érzed illik hozzád, és erre egy sz*ros szám miatt hagynád veszendőbe az egészet? Kár lenne, de tényleg. Ó, persze biztos lennének emberek a környezetedben, akik ostobaságból, korlátoltságból, és legfőképpen irigységből megjegyzéseket tennének, vagy hasonló. Nevet De ezzel nem kell foglalkozni, magukat minősítenék vele. Ha a lány is van annyira értelmes, hogy ezt belássa, az ilyesmivel nem kell törődni. Szal, csak fel a fejjel és hajrá!  Kúl  Győztes
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1888 Dátum: 09 aug 06, 09:55:39 »

A nénikém 25 a barátja, akivel most szeptemberben fog hozzámenni, az pedig 35 ikszdé.....
Szóval nem gáz a korkülönbség, csak az, hogy ismered.. ^^".
Naplózva

Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #1889 Dátum: 09 aug 07, 01:02:05 »


Szóval emiatt nem tudjátok kimondani azt hogy szeretleksmirksweat
Ez ostoba dolog.
Egy nő átveszi az irányítást, akkor amikor helyesnek tartja... Nem kell hozzá, hogy kötödjetek.  smirksweat
Minden a slamasztikától függ.


Egy kapcsolatban persze, hogy nem gáz kimondani, de azon kívül már kicsit más a helyzet, vannak a nőknek fura reakciói erre. A kötődésről meg azért írtam azt, mert nem mindenki szereti, ha irányítják, vagy esetleg átverik pont emiatt, mert vele meg lehet csinálni. Persze ez nem általánosítás, csak ilyen is van, meg a fiúk is csinálnak jó nagy hülyeségeket, szal egyik oldalt se kell félteni.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!