24 szep 24, 15:18:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1698158 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1785 Dátum: 09 júl 07, 08:31:23 »

Motorral szerintem is kevesebb az esély a balesetre, viszont kevesebb az esély a baleset túlélésére is. xD Kocsival azért a leginkább csak koccani szoktak, ezt ugye motorral nem igazán lehet, mert biztos leesel és az már egy veszélyes dolog. És számatlan baleset van, aminek csak az autód látja a kárát, de neked semmi bajod nem lesz.
Naplózva
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #1786 Dátum: 09 júl 07, 08:54:59 »

Hát én 14 vok, de biztos, hogy enm fogok motorzni, enm tom nagyobb az esélye a balesetnek, vis ha leesel nagyon kicsi az esély, majd kocsiban jó kis légzsákokkal *.*xDD
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1787 Dátum: 09 júl 07, 09:02:14 »

De gondoljatok bele, biztonsági öv, kigyullad a kocsi, totálkárosra tőr, nem tudsz kijutni, a kocsi felrobban, nyecc..Lehet, h motorral ez egy kéztörőssel és kisebb zúzódásokkal végződhet, de a végeredmény más..
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1788 Dátum: 09 júl 07, 09:10:42 »

Jah, vagy úgy mint amit az egyik ismerősöm látott. Hogy levált a csávó feje. Motor powa. Nevet
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #1789 Dátum: 09 júl 07, 09:14:50 »

De gondoljatok bele, biztonsági öv, kigyullad a kocsi, totálkárosra tőr, nem tudsz kijutni, a kocsi felrobban, nyecc..Lehet, h motorral ez egy kéztörőssel és kisebb zúzódásokkal végződhet, de a végeredmény más..


Jó ilyet én is ki tudok ragadni. Gondolj bele, mi van ha a vezető nem figyel kereszteződésben és kihajt egy másik kocsi elé. Kocsival ez megúszható törésekkel és kisebb zúzódásokkal, míg a motoros testrészeit kiskanállal szedegetik össze.
Párbajozzunk még kiragadott helyzetekkel, amikkel semmit nem lehet bizonyítani.  Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1790 Dátum: 09 júl 07, 10:30:59 »

De gondoljatok bele, biztonsági öv, kigyullad a kocsi, totálkárosra tőr, nem tudsz kijutni, a kocsi felrobban, nyecc..Lehet, h motorral ez egy kéztörőssel és kisebb zúzódásokkal végződhet, de a végeredmény más..
Kisfiam ott ahol a kocsi totálkárosra törik. ott a motorost már partvissal söprik össze... Hümm-hümm Egy TK-ra tört kocsiból meg még ki lehet szállni könnyű sérülésekkel...
Kocsi felrobban... Na ez ami a lehető legritkábban történik meg balesetnél... Max kigyullad... Robbanás akkor van, ha már ég a tank...

Valaki írta hogy csajnál jobban be lehet vágódni motorral... Hát kinek mi... Kocsiban is szeretnek utazni...
 meg a kocsinak ott a hátsóülés hogy közelebbről megismerkedj vele! Ördögi

Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1791 Dátum: 09 júl 07, 10:33:48 »

Kocsik balesetnél nagyon gyakran robbannak ám fel. Minden héten minden nap, este 8tól 10ig az akciófilmekben.  Pojén A valóságban az igen ritka.
Egyébként egy jó autó úgy van kialakítva, hogy könnyen ki lehessen nyitni az ajtót, még akkor is, ha egyébként teljesen szétment a jármű. Persze az autók sem egyformák, pl a kispolskinál biztonságosabb egy motor szerintem.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1792 Dátum: 09 júl 07, 10:39:24 »

Borítottam már meg kispókot 80-as tempóval... Kicsit elszúrtam a driftet!  >.<# Kicsit megcsavarodott a kaszni, és tükröt kellett cserélni... Ijedtségen kívül semmi bajom nem lett... Biztonságos az is, amíg nem csattansz úgy hogy 0-ra lassulj... Gondolkozik Mondjuk azért nem egy életbiztosítás egy tömegkarambolnál abban ülni... Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1793 Dátum: 09 júl 07, 10:41:28 »

Az az egérkamion számomra mindig ilyesztő volt. xDD Valahogy nem tűnik túl biztonságosnak. Túl kicsi, ha elkapsz vele valamit, onnan ténlyeg csak lángvágóval lehet kiszedni. Persze ha az ember normálisan vezet, akkor ez se annyira veszélyes. Csak ugye más ettől még nem feltétlenűl vezet normálisan. Nevet
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1794 Dátum: 09 júl 07, 10:49:53 »

Én nagyon szerttem a kispolákokat ^^.
Volt mikor még vidéken laktunk a kertben egy használaton kívüli, tönkrement darab, állandóan azal játszottam :+D. Szerelgettem, miegyébb ^^.

Amúgy tényleg nem a legerősebb a kaszni, de nem annyira rossz a helyzet, mint pl. egy trabantban ^^.
Mondjuk én pl. egy Volvoban tényleg biztonságosabban érezném magam.
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #1795 Dátum: 09 júl 07, 11:01:21 »

5,5 éve van jogsim, vezettem már vagy 100.000 km-t, ha vagány akarsz lenni jobb a moci, de csak ésszel. Kaszáltam el én is motorost (könnyebb sérülésekkel megúszta, de motornak nyekk lett), szaltóztam egy Niva-val, meg hasonlók! Ha kocsival elkottázod a kasztni valamit fog, de motoron semmi, és nem kellemes törött lábbal feküdni hetekig!

A másik, hogy ha azért akarsz jogsit, hogy elvidd apuci 150 lovas verdáját, mert az milyen menő, akkor inkább le se tedd, C jogsim is van, néha Autómentővel török előre, és imádom amikor nagy gázzal kis szerencsével befarol, majd satuzik, azok kedvéért akinek van jogsija, a megpakolt trailer 5-8 tonna, egy sima teherkocsi szintúgy. Ha hátulról telibe kap esélyed sincs, ha van hátul utas annak annyi, beleépíti az autóba! Szidni fogtok, de 17 évesen ne kapjon senki jogsit, pláne ne autóra, vagy legyen ugyanúgy korlátozva, mint motorra! Tegnap 3 órán keresztül helyszínelt a közeg (ebből 1,5-et szakadt az eső), mert a hülye gyerek azt hitte a piros lámpa rá nem vonatkozik, hát rosszul hitte ráadásul mögöttem jött az Octavia! Megint mehetek bíróságra, mert 17 éves töketlen hülye gyerekek kezébe adnak egy jogsit!!

Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1796 Dátum: 09 júl 07, 11:11:53 »

17 vagyok (igaz már nemsokáig) 3000 km-t vezettem...
Attól, hogy 17 az ember, lehet, hogy nem olyan hülye... én is látok 25-30 év körüli barmokat az a sokszáz lovas audiban merciben .... akinek olyan helyeken előznek, hogy erősen kelljen fékeznem hogy ne kelljen kihívni téged, hogy vidd el a roncsokat. Nem kor alapján kéne a jogsit korlátozni, hanem a vezető iq-jához
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #1797 Dátum: 09 júl 07, 11:33:05 »

Nem mindenki hülye 17 évesen, de nincs meg a kellő rutinja, ahhoz hogy egy erős autóval nyomuljon! Senki nem veszi ezt figyelembe, én bevallom férfiasan nem szeretem az automata váltós kocsikat, kottáztam már el egy-két tolatást velük!
Roncsért nem megyek, csak nagyon ritkán szállítóautóval B sofőrnek, ha esetleg sokat kell menni, ez max évi 2-3 alkalom!

Azon akadtam ki, hogy ugye ő nem írhatta alá a jegyzőkönyvet, mert nincs 18, anyuci meg nem volt hajlandó, mert márpedig az én hibám volt. Kár hogy 4 szemtanú állítja fordítva, plusz a rendőrök! Emiatt mehetek majd megint a bíróságra, hurrá!!
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1798 Dátum: 09 júl 07, 11:41:18 »

Az igaz, hogy 17 évesen nincs meg a kellő rutin ahoz, hogy egy kétszáz lovas autót vezessen... de 20 évesen sincs meg, ha akkor kezdi... Ezért fogják (talán) bevezetni, hogy kezdő jogsival x LE fölötti autót ne lehessen vezetni. De ezzel is ott a baj, hogy ha mondjuk apucinak olyan van, nem fog venni csak azért egy másik autót, hogy a gyereke vezethesse... És a LE-k számától függetlenül is lehet menni 50-nel, és egy Suzukival is lehet hülye az ember...
Szerintem ez nem autó függő. Természetesen nagy autóval könnyebb hülyének lenni.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #1799 Dátum: 09 júl 07, 12:00:06 »

Ezzel egyetértek, de attól függetlenül itt a felelősségteljes vezetésről van szó! Nincs azzal gond ha valaki 200 lovas autóba ül, de akkor annak megfelelően vezesse. Ugyanúgy egy 80 lovas kocsival se kell állatként menni! Ez nevelés kérdése, meg az hogy apuci, vagy anyuci beül-e a gyerek mellé, az első 1000km-re!

A másik, ami fontos, és ezt nem sértésnek, de sokan vannak olyan fiatalok akik vidékről bejönnek pestre, ez nem gond, de BP teljesen más mint mondjuk Tatabánya, vagy Szolnok. Forgalom van itt is ott is, de pesten (és konkrétan, mert itt lakom én is) parasztok az autósok! Ehhez annyira nincs hozzászokva, nem ismeri a várost és mégis megy, mert miért ne!

A másik amit tanítani kéne, hogy a gyalogos menjen a zebrán, az autós meg álljon meg ha a gyalogos át akar menni!Pesten inkább dudál, hogy hé te barom 70-el jövök és nincs kedvem fékezni! Ja hogy kanyarodó autóval szemben a gyalogosnak van elsőbbsége?! Alapvető kressz szabályokat felejtenek el az emberek és csodálkoznak, hogy sok a baleset!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!