24 szep 25, 13:18:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1698993 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1305 Dátum: 09 jan 17, 20:28:47 »

Az a baj hogy sok embernek gyorsabban érik a teste mint az agya. És ahogy Veres Pali bácsi mondta minden állat a farkával kefél az ember az egyetlen amelyik az agyával.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1306 Dátum: 09 jan 17, 20:36:16 »

Meg mondjuk én a férfi fjaból egy edet nem értek,aki második rnadi után már húzna az ágyba az általa kiszlemelt fiatalabb lánynayl(ez az eset egy 17 éves fiú és egy 14 éves láyn között van)..... És jó ideje gondolkozok ezen,nekem ez így nem fér a fejembe..... Jaaa és a legszebb,hogy a láynak van még lelkiismeret furdalása mert visszautasította a palit.....
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1307 Dátum: 09 jan 17, 20:49:19 »

Az nagyon gáz én 17 leszek és azt mondom hogy max egy évvel lehet fiatalabb nálam és fölfelé meg nem szabok határt. Már a második randin? Nem értem. Mit sietnek?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #1308 Dátum: 09 jan 17, 20:58:42 »

Meg mondjuk én a férfi fjaból egy edet nem értek,aki második rnadi után már húzna az ágyba az általa kiszlemelt fiatalabb lánynayl(ez az eset egy 17 éves fiú és egy 14 éves láyn között van)..... És jó ideje gondolkozok ezen,nekem ez így nem fér a fejembe..... Jaaa és a legszebb,hogy a láynak van még lelkiismeret furdalása mert visszautasította a palit.....

Mi nem fér a fejedbe? Ez természetes. Ilyen is van. Pl: ha lenne lehetöségem, én akármikor megfektetnék egy csajt (ha már elmult 14, és jól néz ki), nem érdekel hanyadik randi. Az érzelmek nélküli szex jó, bár nyilván az, amiben szerelem is van, többet jelent egy embernek. 14-18 között ne a komoly kapcsolatokon járjon az eszetek. Dobjátok fel a legszebb éveiteket sok, és változatos szexszel.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1309 Dátum: 09 jan 17, 21:07:27 »

Hát én nem vagyok ilyen tipus lehet hogy régimódi vagyok
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1310 Dátum: 09 jan 17, 21:09:43 »

Én is régimódi vagyok,de ezt már amúgyis sokszor megkaptam Nevet Nem tom,az én gondolkosásomba nem fér bele az ilyen......
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 17, 21:12:02 írta Morimoto-kun » Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #1311 Dátum: 09 jan 17, 21:10:57 »

Hát én nem vagyok ilyen tipus lehet hogy régimódi vagyok

Én is így gondolkoztam. Egészen egy nagy csalódásig egy hosszu kapcsolat után. Az megtanított, hogy nem kell ebben a korban annyira komolyan venni még a nöügyeket.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1312 Dátum: 09 jan 17, 21:13:05 »

A mai világban az érzelmek hát hogy is mondjam megfakultak. Furcsa a lányok általában romantikára vágynak de többször cáfolják meg magukat mint egy politikus.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #1313 Dátum: 09 jan 17, 21:19:22 »

Az én véleményem Seed hogy én oda se állnék vagy szoba se állnék egy olyan pasi mellet aki a nöt csak arra akarja. Neked rossz tapasztalatod volt nagyon sajnálom is meg megértem nálad miért. De csatlakozok a többi fiúhoz a másik topicban hogy ilyen kérdésekben énis régimodi lány vok.Valahogy nem bántam/ bánom hogy nem is vagyok olyan mint sok sok lány a koromba.

Tisztában vagyok vele, nem is a romantikusabb, komolyabb kapcsolatra vágyó csajokkal kell próbálkozni. Vannak bevállalósabbak, mindkét nemböl. Nem gondolom régimódinak a ti gondolkozásmódotokat, csak én máshogy gondolom.
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1314 Dátum: 09 jan 17, 21:28:50 »

Nem is az a gond,hogy Seed te így gondolkozol,csak mostanság a világban sokkal több az így gondolkzó emebr,akinek nem volt oka,hogy ilyne legyen a gondolkodása,cska ez sokak szerint "menő"....
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #1315 Dátum: 09 jan 17, 21:32:48 »

Nem is az a gond,hogy Seed te így gondolkozol,csak mostanság a világban sokkal több az így gondolkzó emebr,akinek nem volt oka,hogy ilyne legyen a gondolkodása,cska ez sokak szerint "menő"....

Lehet, hogy ez a dolog nem egyeztethetö össze a te világnézeteddel, de gondolkozz. Jobban jár, aki így gondolkozik (na meg sikere van a nöknél). Sokminden(ki)be belekóstolhat, és késöbb, érettebben van ideje a komolyabb kapcsolatokra.
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1316 Dátum: 09 jan 17, 21:48:02 »

"na meg sikere vna a nőknél"
Sajnos a legtöbb csjanál valóbna így van,és ez sajnálatos,az én életszemléletme szerint,bár racionálsian és logikusan nézve,ha nem is a legjobb az ilyen gondolkozás,de célra vezethető,csak lehet,hogy így egy olyan lányba kóstolsz bele akiben mély nyomot hagysz,az meg nem kóser,főleg ha rossz....
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #1317 Dátum: 09 jan 17, 22:02:17 »

csak lehet,hogy így egy olyan lányba kóstolsz bele akiben mély nyomot hagysz,az meg nem kóser,főleg ha rossz....

Hé. Egy szóval se mondtam, hogy én egy ártatlanabb, szexre nem vágyó csajra eröszakolnám rá a dolgot. Csak ha a másik fél is akarja.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1318 Dátum: 09 jan 17, 22:04:57 »

Ebben eggyet értünk. Semmit sem szabad eröltetni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1319 Dátum: 09 jan 17, 22:13:59 »

Bocsi én nem úgy gondoltam,ahogy leírtam,hanem úgy,hogy bár ő is akarja,de ártatlan és bár te akarod,ő is,de neked csak egy futó dolog,ő meg többet érzet,akkro neki az rohadt szar....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!