24 szep 27, 10:17:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1700492 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #1005 Dátum: 08 aug 15, 16:19:52 »

Xenon ahhoz nem kell hinned Istenben, hogy a Bibliát olvashasd  Pojén
Engem is sok csalódás ért már életben, igen nők kapcsán is, és mégis tisztelem őket.  kacsint
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1006 Dátum: 08 aug 15, 16:23:31 »

Ezek a hozzáálások nemhiszem hogy abból származnak mert csalódtak a nőkben hanem mert nemvolt nekik egysem,egyszerűen ebbe menekülnek mármint az ilyen hogyismonjdam...jól kifejezem magamXD.Sajna a pénz nálam elégé nem lényegtelen,sajna hülyeségekre elszoktam szórni és mikor kéne folyton mamámtol kérek kölcsön hogy vihessem már el a lányt meg ilyesmi,aztán persze visszakell adni..ördögi kör ez és nemgyűlik a pénz a laptopra Nevet.Amugy minden iskolában átüt némely tanárnál a mellbimbó de nemlenne gáz ha nemlennék megáldva két fiú padtársal akik minden óra elején nézik ahogy a tanár bejön és mondják hogy milyen bugyi van rajta,sőt többet is csak kisebbek is járnak ide meg amugyse étvágygerjesztő szal abbahagyomXD.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1007 Dátum: 08 aug 15, 16:39:40 »

Engem is utasítottak már vissza, ( elég paraszt stílusban is).
De aki ezért úgy kezeli a nőket ahogy fent leírták azokra létezik egy jó latin kifejezés ''homo sapiens neanderthalensis,, (Neandervölgyi ösember)..
Az ilyen Al Bundy féle gondolkodást csak abban a sorozatban szeretem, az életben viszont nem bírom az ilyen szemeteket.
Egy férfi úgy is lehet férfi hogy tiszteli a nőket!
És ha nincs igazam szólljatok!
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #1008 Dátum: 08 aug 15, 17:34:45 »

egyébként tényle dfurán gondolkodnakj... és igazad van csibe19, teljesen máshogy gondolják, h mi hogy gondolkodunk, mint ahogy valójába gondolkodunk... szerintem a saját gondolkodásukat próbálják ránk rakni xD

de sztem fordítva mi ugyanúgy nem tudjuk felfogni h mire gondolhatnak 100%-osan...

de ebből legalább én leszűrtem, hogyha a csajok ténylag azt hiszik h így gondolkodunk... akkor bennünk mindig pozítívan kell csalódniuk Nevet xD
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1009 Dátum: 08 aug 15, 17:40:27 »

Szerintem a lányok is a rossz tapasztalataikból indulnak ki.  Gondolkozik
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #1010 Dátum: 08 aug 15, 17:55:39 »

sztem mindenki, mert így ha csak tudatalatt is de reméljük h csak pozítívan salódhatunk Nevet
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1011 Dátum: 08 aug 15, 17:59:49 »

Hej de rám férne már egy pozitív csalódás. Nem tom mi van velem rossz karma pech sorozat esetleg megátkoztak( volt olyan nő ismerősöm aki foglalkozik boszorkánysággal.) Ohh My God
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #1012 Dátum: 08 aug 15, 18:12:38 »

jólvan akkor nem csak én járok folyton rosszul... Nevet  Mondjuk én nem hiszek azien babonákban Nevet
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1013 Dátum: 08 aug 15, 18:16:51 »

Én sem bár...... végre sikerült rájönnöm hogy mi legyen az aláírásom '' Az igazság odaát van.
Mesélj hogy jártál pórul?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #1014 Dátum: 08 aug 15, 18:23:17 »

hogy? ha én azt mindet elmondom akkor megtellika fórum xD

csak egy pl 30 ember hívtam balcsira, 1 hétig lettünk volna.. Nevet full ingyen nálunk... belépő strandra nincs... kocsma van, party minden este valahol környéken... füredre 100 ft a jegy... minden fasza

30-ból 26-an mondták h jönnek egy hónappal a dolog elött. 4 vissza se jelzett h nem jön.
aztán két héttel elötte a 26-ból kb 12-t el se értem... nem mondták h nem jönnek, de nem tudok beszélni velük, szal gondolom nem jönnek, de gáz lenne nekik megmondani.

(mindenki 18+ akit hívtam) egy héttel elötte nekiállnak jönni ilyen üzik (ezen eldobtam az agyam) "ha ő jön, én nem..."
szal azért 18 felett ez már gáz...
maradtunk 7-en... (megismétlen a kezdeti 26-ból)... aztán ezek meg összevesztk, h más programokat nézett mindenki... egyiknek le kellett mondania munka miatt... 3-an maradtunk...

aztán utána még nekik állt feljebb velem szemben... úh itt azt mondtam, bocsi de akkor erről ennyit... 1 a 26 emberből nem mentünk balcsira... xD

és ez az egyik leggyengébb azokból ami mostanába összejön nálam...
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1015 Dátum: 08 aug 15, 18:34:57 »

Réstvétem (ER) ez komoly szerencsétlenség.
Engem egy olyan csaj koptatott le akivel több mint 5-éve nem találkoztam.
2-szer cheteltünk azt eltünt. majd amikor rejtve mentem fel fent volt.
amint elérhetőbe teszem magam eltűnik.
Hát inkább mondaná meg hogy kopjak le. az tiszteségesebb lett volna.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #1016 Dátum: 08 aug 15, 18:41:31 »

Ilyen mindig van...

 én már egyébként mindig rejtve vok msn-en... eyszerűen hihetetlen hogy felmegyek, és (régen nagy msn-es voltam, felvettem mindenkit) a 12 éves csajok látamadnak h unatkozzak beszélgessek velük, és nemtom hogy csinálják de egy perc alatt küldenek 100 üzit, ha 2 mp-n belül nem válaszolsz akkor regőt küldenek...

engem meg 5 perc után csak 3 szál cigi meg 2 sör tud lenyugtatni annyira h ne akarjam az első vele szembejövőt megfolytani xD
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1017 Dátum: 08 aug 15, 19:05:15 »

Én ezért is tiltom le az összes ilyen "lányt", mert a problémáikhoz rohadtul nincs kedvem, sem időm. Kit érdekel hogy az édesanyjuk nem engedte őket ide vagy oda? Jogosan tették, nem akarták hogy az ott levőket megöld a hülyeségeddel.  Nyelvesít Ezt mindig beírom, aztán törlöm őket.

A másik amit nagyon utálok egy nőben és férfiban egyaránt, ha rohadt sokat káromkodik. Mondok egy példát az egyik folyaték ismerősömmel kapcsolatban. (megtörtént esemény)

Én: Helló
Ismerős: Csá
Én: Na, mivan a csajoddal?
Ismerős: Kib*sztam b*zdm*g
Én: Miért?
Ismerős: Mert egy hülye k*rva b*zdm*g.
Én: Mit csinált megint?
Ismerős: Hát b*zdm*g, összefutott a régi pasijával b*zdm*g, aztán hallod, othhagyot az étteremben egyedül b*zdm*g, aztán hátramenta csávóval és lesz*pta b*zd m*g

Na, kb. ennyi volt a gyerek, és csodálkozik ha a csaja otthagyta. De az osztálytársaim nagyrésze részeg, alkoholista tahó ember volt, akiket a barátnőik (nagyrészben, van akinek egy éve megvan) otthagytak. Tényleg voltak barátnőik, hisz láttam róluk fotókat.
 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #1018 Dátum: 08 aug 15, 19:15:56 »

Én az ien kis fáradt elmélyüeket bírom: xD

..........
Rocky!:
nah egyébként mesélj vmit...
Vki:
nincs semmi kül. ott?
Rocky!:
sizntén semmi...
Vki:
Tényleg te most hol laksz, családi vagy kertes házban?
Rocky!:
....
Vki:
Jaaaaz a kettö ugyanaz...  ikszdé

......10 perc szünet.....

Vki:
Na most akkor hol laksz, családi vagy kertes házban...
Rocky!:
Bash....
Vki:
Mivan?

---- ez így .... színvonal... és nem akarom eláárulni h egy NŐealhlk-vel beszéltem:D
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1019 Dátum: 08 aug 15, 19:19:47 »

rondar: hát ez komoly, ez a csávó valami nagyon tahó paraszt lehet ha ennyit káromkodik és még csodálkozik, hogy a barátnője otthagyja ikszdé

Rocky: LoL ennyire nem lehet hülye valaki, hogy ilyet kérdez, ráadásul még le is esik neki, hogy hülyeséget kérdezett, de azért megkérdezi még egyszer.

Nekem msn-en van vagy 40 ismerősöm, de egy olyan sincs aki ennyit káromkodna, ez lehet azért van, mert ha ilyennel találkoznék lehet egyből letiltanám. Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!