24 szep 27, 16:16:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1700789 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #915 Dátum: 08 júl 29, 20:24:10 »

Nemigaz milyen szélsőségesen gondolkodsz... Amiket te írsz, az már betegség. De egy vékony modellel semmi bajom. Ugyanúgy, ahogy egy Pamela Andersonnal sem. Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #916 Dátum: 08 júl 29, 21:00:11 »

Hát Pamela Anderson tök átlag alkat, azt leszámítva, hogy van rajta pár kiló szilikonbetét...  Mosolyog
Egyébként nem gondolkozok szélsőségesen... Csak kissé túlreagáltam a HSZ-edet...
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #917 Dátum: 08 júl 30, 08:14:39 »

Én egyetértek azzal, hogy egy nő ne legyen olyan vékony, hogy ha rálehelek arrébb repül. Az már tényleg betegség és életveszélyes.
Na de, hogy pozitív példát mondjak: A páromnak nagyon tetszik az arca, a kék szemei, az alakja, szóval minden. Mosolyog (a súlyát nem írom le, mert azt nem illik ugyebár) Remélem véglett letett arról a tervéről,hogy fogyjon mert szerintem egyátlán nincs szüksége rá. És én mindig is nőisesnek találom, úgy szeretem, ahogy van, nekem ő az ideális pár. Ámor Mosolyog Cserébe ő is elfogad olyannak amilyen vagyok, és szerintem ez így a legjobb. Mosolyog

És itt a mondandóm lényege: a lánoknak nem kellene kórosany soványra fogyasztaniuk magukat, csak mert ezt látták a modelleken. De uganakkor mi pasik is túlzásokba tudunk esni (pl akik annyira kigyurják magukat, hogy már nem tudnak hátrafordulni) Szerintem mindenkinek úgy kellene elfogadtatnia magát, ahogyan neki tetszik.

Ami Moritát illeti: szegény tényleg soványka, de szerintem ez csak egy időszak nála és idővel elmúlik és még sokan fognak megfordulni utána az utcán Mosolyog


« Utoljára szerkesztve: 08 júl 30, 08:35:38 írta Gabor-sama » Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #918 Dátum: 08 júl 30, 08:39:33 »

Nana azért az túlzás hogy nem tudnánk megfordulni. Az izom nem feszül annyira meg hogy ne tudjon mozdulni különben mi értelme lenne az edzésnek Mosolyog Ezt a baromságot amúgy nem tudom ki találta ki régebben hogy aki sokat gyúr az nem tudja teljesen behajlítani a karját mert túl izmos... Amúgy meg szerintem sem túl jó a lányoknak hogyha túl vékonyak mert az hogy néz már ki hogy elviszed a strandra és a fürdőruhában lehet látni a bordáit. Mondjuk Pamela Anderson jó példa erre hogyha nem nézzük azokat a hatalmas melleket(mintha olyan könnyű lenne) Nevet Mondjuk hogyha film lenne a Naruto-ból szerintem meg lenne Tsunade élő színésze.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 30, 08:40:05 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #919 Dátum: 08 júl 30, 08:56:17 »

Azt csak poénból írtam, szóval ne is vedd komolyan. Nevet De szerintem csak a mellbősége miatt lehetne Tsunade de nagyon nem illene rá a szerep. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #920 Dátum: 08 júl 30, 08:59:47 »

hmm ez igaz... meg hogy szőke a haja (bár ebben már nem vagyok biztos)
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #921 Dátum: 08 júl 30, 12:56:28 »

Ezt a baromságot amúgy nem tudom ki találta ki régebben hogy aki sokat gyúr az nem tudja teljesen behajlítani a karját mert túl izmos...

HÁt én nemtom régen mikor jártam le kondiba haverral, egy kicsit nagyobb darab, mint én és ő a gyúrás után nem tudott inni, mert nem tudta addig fel emelni a karját a szájáig, egyszerűen nem tudta addig behajlítani. Am de meg oldottuk, mert adtunk neki szívószálat és azzal már ment neki. Úgyhogy nemtom mennyire baromság, de amit láttam azt láttam.  Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #922 Dátum: 08 júl 30, 15:18:12 »

Nem hiába van a csupaizom embereknek az a jellegzetes szögletes könyök ki behajlított kéz, oldalra billegős mozgása... Láttam már én is pár olyan esetet, hogy az ipse nem tudta se kinyújtani se behajlítani a karját rendesen az izomtömeg miatt..
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #923 Dátum: 08 júl 30, 21:23:55 »

Heh, akkor mindenféleképpen a fiúk. kacsint
Nos a fiúk... a fiúk... ömm... mi van velük? xDD
Mindenki tudja h a lányok értelmesebbek, okosabbak a fiúknál. Pontosan xDD

Hát sztem ez olyan ember függő nem? ikszdé (bocsánat de most muszály válaszolnom ezt nem hagyhatom meg akarnak alázni minket ikszdé)
..
jah és xenon látom miket olvasgatsz
LOL lebuktam ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 30, 21:25:43 írta xenon » Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #924 Dátum: 08 júl 30, 23:35:37 »

HÁt én nemtom régen mikor jártam le kondiba haverral, egy kicsit nagyobb darab, mint én és ő a gyúrás után nem tudott inni, mert nem tudta addig fel emelni a karját a szájáig, egyszerűen nem tudta addig behajlítani. Am de meg oldottuk, mert adtunk neki szívószálat és azzal már ment neki. Úgyhogy nemtom mennyire baromság, de amit láttam azt láttam.  Mosolyog

Gyúrás után inni? Nevet Én már akkor örülök hogyha letudom cserélni a pólóm segítség nélkül. Gabesz, mondjuk az megint más hogy akkora bicepsze van hogy nem tudja behajlítani Mosolyog Egyébként a kinyújtás nem megy akkor ott valami egyéb gond is van mivel folyamatos feszülés alatt volt az izom az pedig nem jó. Én is láttam már jópár embert ott ahova én járok, köztük magyar versenyzőket is de ilyent még nem láttam Nevet
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #925 Dátum: 08 aug 01, 19:16:38 »

igen -_____- amugy télleg azijen nagyonmeleg hejeken mpersze ijen top oké deha nemmuszáj....... namind1 amugy aztnembirom hogy ha egy csajnak  amelléig felvan húzva a tanga és lehajol vagy leül ésazegész kiláccik...hát irtó szexi -_____-

>télleg ugyis járnak ide fiuk..akkormár megkérdezem..szerintük ez télleg szexi?ikszdé
Hátő ha direkt csinálja akk nem ha véletlen Ha téélleg véletlen akk kicsit na jó akk tetszik de ha direkt úgy huzza fel akk nem az >.< na jó ezt elmagyaráztam xD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #926 Dátum: 08 aug 06, 14:30:31 »

Pontosan értem hogy miről van szó, Ha véletlenül látszik ki a tanga az sexy de ha csaj direkt csinálja az már nem tuti.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #927 Dátum: 08 aug 06, 21:41:55 »

Hát ti nemtom, hogy vagytok vele, de nem egy utolsó látvány a dolog.  Nevet
Azt én sem szeretem mikor az egész kinnt van, de amikor olyan sejtelmes és kíváncsi vagy rá, hogy mi lehet még ott akkor nagyon tuti, de ez is alkalomtól függő.  Hümm-hümm Már, mint, hogy-hogy csinálja.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 06, 21:43:07 írta bero » Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #928 Dátum: 08 aug 06, 21:45:46 »

hát igen amikor csak felsejlik és éppen kikukucskál akk jó dolog ha meg nyakig direkt ki van húzva vagy átvilágít a gatyán nem jó  >.<#
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #929 Dátum: 08 aug 06, 21:50:59 »

Átvílágít a gatyán?  Nevet Az egy másik történet.  Hümm-hümm
Am és a vízespoló verseny, jaj a régi szép emlékek.  Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!