24 szep 27, 12:12:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1700567 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #945 Dátum: 08 aug 12, 19:27:18 »

Kyuubi-kun vannak csak hogy az ritkább mint a fehér holló, na jó nem de én a 17 évem alatt még csak 1-el találkoztam(Csak példaképp most is 20 csajjal vagyok egész évben egy teremben és kb 300-al a suliban és nem nagyon ismerek közülük ilyet Nevet ) . Úgyhogy nem túl gyakori de bele kell nyúlni a jóba, hátha mázlid lesz Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #946 Dátum: 08 aug 12, 19:39:31 »

Jah jól mondod warm én is kb. ez a tapasztalatom, de azért én nem egy és nem két olyan lánnyal találkoztam életemben aki mindkét szempontból nagyon ott van, de így is egy kezemen megtudom számolni hányszor, míg a másik kategóriába tartozókból túlságosan is sok van. Pontosan
Naplózva

kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #947 Dátum: 08 aug 12, 22:03:59 »

Hát tényleg . 12 vok de nem sok olyannal taliztam mivel ezek a jó csajok néha elég beképzeltek .
Naplózva

shippuden
Vendég
« Válasz #948 Dátum: 08 aug 13, 00:56:27 »

Én is azt állítom amit kyuubi-kun állít szerintem teljesen igaza van .
Naplózva
Lion
Vendég
« Válasz #949 Dátum: 08 aug 13, 01:59:56 »

Srácok Srácok...A nők csak nyűg a föld hátán...Nem? Akik jl néznek ki azok beképzeltek és szerintem akkor se térnének észhez ha jó szájba rúgnánk őket... Nevet De hát nem üthetjük meg őket me hát mégis... De kitartás hamarosan (állítólag én is csak hallotam) kihalnak a férfiak és akkor majd a nők vissza sírják a magyar nagy khm....Na szal igen beképzeltek Nevet
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #950 Dátum: 08 aug 13, 06:16:50 »

xD látom elvagytok na most az én Álláspontom az hogy én megtaláltam azt amelyik (szerintem nagyon) nagyon jól néz ki és nem beképzelt xD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #951 Dátum: 08 aug 13, 09:34:58 »

Idegesítő ha egy jó csaj beképzelt, de végül is van neki mire nem? xD
Naplózva
Lion
Vendég
« Válasz #952 Dátum: 08 aug 13, 12:08:23 »

Idegesítő ha egy jó csaj beképzelt, de végül is van neki mire nem? xD

Dik oszt mire? Azért mert valaki jól nézz ki még nem kell beképzeltnek lennie!!! Mellesleg az ilyet utálom a legjobban...Mert aki beképzelt az kicsit sokat is gondol magáról...^^
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #953 Dátum: 08 aug 13, 12:11:26 »

Az beképzelt aki akar, max nem beszélgetek vele, azt cső. És igen van mire beképzeltnek lenniük ha általában nem is az eszükre de a testükre hadd legyenek már büszkék...
Naplózva
Lion
Vendég
« Válasz #954 Dátum: 08 aug 13, 12:14:02 »

Nem tudom hogy neked volt már-e csajod vagy nem de nem is ez a lényeg! Ha a csaj jól nézz ki legyenrá büszke de nem feltétlenül a beképzeltség jelentse a büszkeségét... De hát mind1 mit mondunk...Mi is lehetnénk beképzeltek... Nevet De akkor meg a nők vernék az asztalt hogy jajj mi miért is vagyunk beképzeltek? Nevet
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #955 Dátum: 08 aug 13, 12:19:17 »

Nemtom én nem verem az asztalt hogy a nők beképzeltek, biztos bennem van a hiba  Ohh My God Én egyszerűen leszarom  Kúl Normális nőket ismerek, így cseppet sem érdekel az a néhány százalék akik beképzeltek.
Az meg, hogy volt e már csajom vagy nem hogyan kapcsolódik a témához? xD Nem látom az összefüggést.
Naplózva
Lion
Vendég
« Válasz #956 Dátum: 08 aug 13, 12:47:14 »

Slane...Te szegény pára... Nevet Nálad van a pont...Akik beképzeltek azt le kell sz@rni... De azt jó magasról! Mert hát ugye ahogy esik úgy puffan... Egyébként én sem tudom hogy jött a témához csak gondoltam hogy beleírom ikszdé
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #957 Dátum: 08 aug 13, 20:56:39 »

Az én véleményem az, hogy a beképzeltség senkinek sem joga, akár van mire, akár nincs. A nőket tisztelem, becsülöm, az arrogánsakkal pedig sosem foglalkoztam. Én szerintem minden nő szép, csak meg kell találnunk a bennük rejlő szépségeket. Akiben még nincs meg, annak meg segíteni kell azt felébreszteni. Na, ha egy iylesmit el tudtok érni, akkor lesztek igazán férfiak.  Mosolyog  kacsint 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #958 Dátum: 08 aug 14, 15:30:52 »

rondar: ez a HSZ nagyon szép csak az a baj, hogy egy nőben felébreszteni a benne rejlő szépséget az nehezebb feladat mint feltámadni a halálból. ikszdé Pojén
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #959 Dátum: 08 aug 14, 16:20:51 »

Azért ne túlozzatok. Mosolyog Egy lánynak a fontos a türelem, a jófejség, és a szeretet amit nem ajándékokkal kell érzékeltetni velük. Legyetek velük szemben kedvesek, igyekezzetek a lelkükre hatni, beszéljetek velük szépen, tiszteljétek őket és ne a szex járjon az agyatokban. Azt kell elérnetek hogy a lány is akarjon titeket, ne pedig csak ti őt. Dicsérgetni kell, szeretgetni sokat de azért ne essetek túlzásba. Ne engedjétek hogy uralkodjon rajtatok de ti se akarjatok rajta. Ha egy lánnyal eljuttok az erotikához, érezzétek megtiszteltetésnek, hogy ti lehettek számára az elsők. Magyarul éreztessétek vele hogy fontos nektek, és hogy ti is azok akartok lenni neki.  kacsint
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!