24 okt 07, 23:20:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1712077 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #795 Dátum: 08 jún 13, 20:33:17 »

jaaaaaaaaa az más igy már egész más a helyzet .
Naplózva

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #796 Dátum: 08 jún 13, 20:34:52 »

Amúgy Kyuubi-kun bunyóztál már? Nem csak viccből hanem úgy igazából, és Gdat te miért kezdtél Thai-Box-ra járni?
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #797 Dátum: 08 jún 13, 20:36:04 »

Jó sport a foci, szeretem játszani, de ez egy ilyen általános férfibetegség (szerencsére engem valahogy elkerült), hogy ha foci van a tv-ben akkor azt nézni kell. Úgyhogy ilyenkor általában csak lányokkal vagy más kivételes férfitársakkal tudok beszélni, mert mindenki más csak fociról beszél. A csapból is az folyik. Mosolyog
Naplózva
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #798 Dátum: 08 jún 13, 20:38:45 »

igen már jópárszor .de minig azé mert lemondták az anyámt .
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #799 Dátum: 08 jún 13, 20:38:59 »

Még anno a Dragon Ball idejében kezdődött a küzdősportok/harcművészetek iránt való rajongásom. Nincs különösebb oka, ha mindenáron keresni akarnánk akkopr azt mondom, hogy jó állóképesség fejlődik ezáltal az emberekben és meg tudják védeni magukat.
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #800 Dátum: 08 jún 13, 20:42:28 »

Hát nem tom,én is utálom a focit nétzni,játszani meg nem tudom mert egyszerűen béna vok mindne sporthoz.....
Naplózva
CrasH
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 307


« Válasz #801 Dátum: 08 jún 13, 20:44:22 »

Hát igen...a verekedések!
Asszem kyuubi is tudna mesélni h mik torténnek a sulinkban!!!xDDD

Az otársaimat énis mindig szivatom...néha talán már sajnálom is oket!xD
Naplózva
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #802 Dátum: 08 jún 13, 20:46:24 »

hát pont egy hete az osztálytársam úgy bebaszott az egyik ötödikesnek hogy felrepedt a bőr a szeme alatt .kapott egy osztályfőnökit . Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #803 Dátum: 08 jún 13, 20:48:13 »

Szegény gyerek én örültem volna hogyha csak annyi bajom lett volna Nevet Nálunk mindig első vérre ment a bunyó. Na jó kis orrvérzés nem számít. Meg a felrepedt száj sem.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
CrasH
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 307


« Válasz #804 Dátum: 08 jún 13, 20:48:33 »

És én ezt vihogva néztem végig!!!xDDD

A h.lyék meg szoltak a tanároknak!!!xD

Am aki kapott az az egyik otársam volt és minden nap meglátom muszály rohognom mert egyszeruen nem lehet kibírni!!!xDDDDD
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #805 Dátum: 08 jún 13, 20:50:12 »

És én ezt vihogva néztem végig!!!xDDD

A h.lyék meg szoltak a tanároknak!!!xD

Am aki kapott az az egyik otársam volt és minden nap meglátom muszály rohognom mert egyszeruen nem lehet kibírni!!!xDDDDD
Hát igen, mondjuk nálunk nagyon jó pénz kereseti lehetőség volt amikor bunyó volt Nevet A suliban csak azért állítottak le minket az osztálytársaink hogy suli után intézzük el hogy legyen min pénzt keresni
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #806 Dátum: 08 jún 13, 20:50:34 »

Nálunk az egyik hetedikesnek (6.osként kezdte) 3 súlyos testi sértése van Pontosan Hát igen, a kisebbség Nyelvesít (vagyhogyírjákmánemtom ikszdé)
Naplózva
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #807 Dátum: 08 jún 13, 20:52:00 »

jó neked naruto kun én persze nem láttam . Gondolkozik ez nem lehet igaz nekem csak elmesélték és nem láttam . Neeem
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #808 Dátum: 08 jún 13, 21:02:56 »

Na szóval az ilyen okok miatt érdemes tudni küzdősportokat, bár én kerülöm az erőszakot, higgyétek el edzésen kijut belőle elég. Nevet De pl. nemrég tesin összeütköztem egy gyerekkel elesett, én nem kértem bocsánatot, szerintem az ő hibája volt, ő meg odajött hozzám, elkezdett lökdösni, gondoltam hagyom, nem ér annyit... Aztán megpofozott, ekkor már mindenki minket nézett és itt gondoltam,h ogyí ideje lenne cselekedni, úgyhogy szépen rúgtam egy thai boxos combrúgást, a gyerek összeesett. (aztán felkelt, de azért sántított. Nem kell azért annyira durva jelenetet elképzelni.  Mosolyog) Azóta nem kötekszik. Más mostanában nem igazán volt, aki küzdősportokat művel (és van egy kis esze Nevet) az kerüli a bunyókat.
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 13, 21:04:24 írta Gdat88 » Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #809 Dátum: 08 jún 13, 21:04:46 »

Jaja azt amúgy én is úgy tudom utálni hogy sírnak meg minden amikor kicsit erősebben szerelek focizásnál.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!