24 okt 06, 17:17:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1710740 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #390 Dátum: 08 ápr 14, 22:10:09 »

nemtoom én akármennyitis  ittam  mindíg tudtam h  kivel hogyan visellkedjek..
rám  a  csajok mindíg aztmondják h  aranyos  vook mikor  iszok  xDDD   .. ha  őkmongyák Nevet ...
hmm  abszint.... imádoom Nyelvesít Nevet főlleg   a  feketét  xDDD valahogy  bejön az a  negro íz Nevet
bár  utánna  mivel kiszárít  mint  állat  eléggé  gyorsan gurulnak  a  sörök  xDDD
az 1  nagyonidegesítő hátránya h  megöli  a  memóriát  és abszólut  nememlékszem  mivolt  azután miután megtereltem  belőle  pár  pohárkával  xDDD
a  mozgáskordináció meg   a  beszédkézség  kiütése az  nállam  már  4  sör  után is  előjön.. hát  ez  van xDDD
a  léyneg  h  henteregni még nem henteregtem Nyelvesít csak oszt. kiránduláson  xDDD de  az  tényleg durva volt....
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 14, 22:11:07 írta Adachi » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #391 Dátum: 08 ápr 14, 22:17:33 »

Na persze velem is megesett már, hogy elszédültem egy üveg sörtől.... De a meleg már csak ilyen...
A piákat én is külön kölön értettem... általábann csak akkor keverem, ha már van hatása a piának...
Naplózva
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #392 Dátum: 08 ápr 14, 22:18:10 »

igen ez a memó ölés ismerős. Pénteken például nem emléxem mi töértnt a második abszint után... aztán mesélték h utána volt még kettő... meg más is, mármint ital. Majd ledöltem egy fa tővébe, énekeltem és hánytam hol egyszerre, hol felváltva. Akkor kellett volna látnia bárkinek is. Nagyon aranyos állapot lehetet Nevet
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #393 Dátum: 08 ápr 14, 22:21:47 »

Bumm!  >.<# Az szép... És én még nem ittam soha abszintot... Legalábbis nem emlékszem rá... De ki kéne próbálni... Kb mennyibe kerül 1 feles?
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #394 Dátum: 08 ápr 14, 22:28:26 »

hátaztnemtoom  xD mi mindíg  egy  üveggel  tárazunk be  xDDD

hmm... hát  figy.. Nevet a csajok mindent  más szemmel néznek Nevet
am ez  a  piásan az  éneklés ez  ragályos  v mi ??  xD mostanában énis rászoktam  elég  rendesen  xDDD
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #395 Dátum: 08 ápr 15, 10:14:35 »

Nah hát mivel tegnap a póker miatt már nem tudtam jönni ezért ma írok ide én is.  Nevet
Hát Gabesz ilyen már nekem is volt, hogy már nagyon be volt rúgva a csaj, jól nézett ki meg minden és oda állt elém, hogy dugj meg, csak annyi volt  a bökkenő, hogy a barátomnak a barátnője volt.  Mosolyog Úgyhogy a becsületem nem engedte, hogy megtegyem, hozzáteszem a csaj másnap nem emlékezett semmire, úgyhogy inkább nem is mondtam neki, hogy mit mondott.  Nevet
Am meg akikkel leszoktunk menni Balatonra haverokkal meg barátokkal, ott nemtom miért de a csajok sokkal inkább inni akarnak mint mi, és ők jobban be is rúgnak (persze nem hányásig), és utána meg mi vagyunk a bébiszitterek, mert vigyázni kell rájuk.  Mosolyog
Naplózva
CrasH
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 307


« Válasz #396 Dátum: 08 ápr 15, 13:09:11 »

Nem is tudom... én piától még soha nem hánytam...hmmm...ezérdekes Gondolkozik
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #397 Dátum: 08 ápr 15, 13:25:27 »

Mert még nem rugtál be úgy isten igazából...  Mosolyog
Én piától asszem 1-szer okádtam... De akkor matt alkoholmérgezésem volt... + ki is maradt úgy fél óra az életemből... De aki egész nap nem evett semmi, és éhgyomorra emberesen neki esik az Egri bikavérnek, és a soproninak...  Hümm-hümm Hát az ilyenkor fogja be a száját... (Apám észre se vette, hogy total beteg vagyok... pedig éjfélkor a legnagyobb viharban, kint támasztottam a drótkerítést, és rókáztam anyám legszebb rózsájára...  >.<# Állítólag nem látszott meg rajtam semmi...)
Miket be nem vallok néha...  :'X

>Azé halkan megsúgom, hogy annyit ittam, mint az asztaltársaság többi tagja összesen, és én látszottam a legjózanabbnak...  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 15, 13:28:30 írta Gabesz » Naplózva
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #398 Dátum: 08 ápr 15, 14:12:46 »

nemtoom én akármennyitis  ittam  mindíg tudtam h  kivel hogyan visellkedjek..
rám  a  csajok mindíg aztmondják h  aranyos  vook mikor  iszok  xDDD   .. ha  őkmongyák Nevet ...

Hehe, az ilyesmi nagyon megalázó lehet. Ha megkapod, hogy "milyen aranyos", ott már tuti nem lesz semmi a női részről. Ördögi
Bocs, ezt nem lehetett kihagyni. Ördögi Ördögi

Hmm, fekete abszint? Hümm-hümm Milyen kár, hogy nálunk tilos forgalmazni. Nyelvesít
Ugyan nekem van még két fölös üvegem (igen ez célzás volt, majd felteszem a veterára, aztán lehet licitálni Nevet) , hála polák barátaim kedvességének Mosolyog (érdekes mód ott nem tilos ilyesmit árulni :hmmm?), de egész egyszerűen képtelen vagyok rászánni magam az elfogyasztásukra... Lehánylak Nagyon utálom...de azért ajándékba sem adom senkinek. Hehe. Nyelvesít Jól néz ki a polcomon. Inkább maradok a sörnél. Nevet

A részeg nőkről? Ohh My God Hááát, én nem igazán preferálom, ha egy nő iszik. Természetesen ezen nem azt értem, hogy egyátalán nem szabad szeszes-italt fogyasztania egy nőnek, de azért tartson mértéket. (igaz ez a másik nemre is Kúl)
Ráadásul a nők ugye sokkal kevésbé bírják az alkoholt biológiai okok miatt ugyebár... Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 15, 14:19:22 írta Der Teufel » Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #399 Dátum: 08 ápr 15, 14:21:59 »

Pedig igazad van Ördög, mármint az aranyos témában. Én is már tapasztaltam, hogy ha azt mondják rád, hogy aranyos vagy akkor ott nem lesz semmi.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #400 Dátum: 08 ápr 15, 16:44:26 »

Én nem szeretek piálni...... Csak ha muszáj, ugyebár ikszdé  Pojén
Pálesz, gin-tonic, és vbk minden mennyiségben ikszdé..........

És, hogy egy jót szórakozhassatok: www.parteszt.extra.hu , ezen akkorát szakadtam barátnőmmel. XDXD

A csaj topikba ezzel szorakáznak a gyengébb nem tagjai, nameg Csabina ikszdé.........
Ti mit gondoltok.... Rám Ranbó jött ki ikszdé.....
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 15, 16:45:12 írta Haku » Naplózva

CrasH
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 307


« Válasz #401 Dátum: 08 ápr 15, 17:44:38 »

100 százalék h lehet...DE nem biztos...ikszdé
Naplózva
taki00793
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #402 Dátum: 08 ápr 15, 17:47:46 »

Mert még nem rugtál be úgy isten igazából...  Mosolyog
Én piától asszem 1-szer okádtam... De akkor matt alkoholmérgezésem volt... + ki is maradt úgy fél óra az életemből... De aki egész nap nem evett semmi, és éhgyomorra emberesen neki esik az Egri bikavérnek, és a soproninak...  Hümm-hümm Hát az ilyenkor fogja be a száját... (Apám észre se vette, hogy total beteg vagyok... pedig éjfélkor a legnagyobb viharban, kint támasztottam a drótkerítést, és rókáztam anyám legszebb rózsájára...  >.<# Állítólag nem látszott meg rajtam semmi...)
Miket be nem vallok néha...  :'X

>Azé halkan megsúgom, hogy annyit ittam, mint az asztaltársaság többi tagja összesen, és én látszottam a legjózanabbnak...  Kúl
utolsó két sor nagyon lol de legalább öszinte vagy
Naplózva
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #403 Dátum: 08 ápr 15, 17:59:49 »

Pedig igazad van Ördög, mármint az aranyos témában. Én is már tapasztaltam, hogy ha azt mondják rád, hogy aranyos vagy akkor ott nem lesz semmi.

Hehe. Nyelvesít Életében legalább egyszer mindenki elszenvedi ezt. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #404 Dátum: 08 ápr 15, 18:05:49 »

Egyszer? Találtak már engem is aranyosnak párszor...  >.<# De mért mondják a lányok hogy aranyos, ha csak le akarnak koptatni?  :/
Naplózva
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!