24 ápr 28, 05:31:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Darker Than Black (2. évad) - Ryuusei no Gemini - befejezett  (Megtekintve 37749 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #15 Dátum: 07 nov 07, 20:05:08 »

Én most kezdtem el nézni 10. résznél járok nagyon király eddig Nevet Amúgy nem tudja vki h hány részes? Nincs kedvem visszaolvasni nehogy spoilerbe ütközzek Nyelvesít
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #16 Dátum: 07 nov 07, 20:10:37 »

Még 15 részen keresztül izgulhatsz  Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #17 Dátum: 07 nov 11, 19:02:31 »

Ez mekkora szemétség egy anime. Rövid és a vége is kicsit fura O_o
De tetszett amúgy geyébként Nevet
Naplózva

bmate17
Vendég
« Válasz #18 Dátum: 07 nov 11, 22:03:26 »

én most nem jöttem rá h mi lett Amber-el  :-X
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #19 Dátum: 07 nov 12, 02:38:56 »

Spoiler veszély!

Az időmegállítós képességének a fizetsége, az hogy fiatalodik.
Annyit használta a képességét, hogy úgy megfiatalodott, mintha meg sem született volna... szerintem.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
bmate17
Vendég
« Válasz #20 Dátum: 07 nov 12, 14:57:37 »

jah én is erre gondoltam  ??? ...kár volt érte  :'( amugy ti HD-be láttátok vagy dvd-be?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #21 Dátum: 07 nov 12, 15:03:58 »

Én a l33t-raws -os verzióban láttam (1280x720_divx521), kitűnő minőségben.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #22 Dátum: 07 nov 14, 12:31:22 »

Én Sindikate-s és a Shihinen Sub-os verzióban láttam.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #23 Dátum: 07 nov 17, 16:32:00 »

Nem olvastam el nagyon a hozzászólásokat, mert félek, hogy esetleg spoilerbe ütköznék véletlen Mosolyog
Szal megkérdem: ezt a sorozatot már befejezték, vagy jönnek ki még részek?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #24 Dátum: 07 nov 18, 00:39:40 »

Igen, az animének sajna már vége. Szomorú
Mostmár csak manga van. kacsint  Igaz, nem követi az animét, csak az alaptörténet ugyanaz. Hogy ez sajna vagy hurrá, majd később derül ki, mert nagyon az elején jár még...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
3mpty
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #25 Dátum: 08 jan 05, 12:49:51 »

laza 2 nap alatt néztem végig a sorit, de csak azért, mert még az első nap "pont" láttam a Havoc-os részeket és utánna már nehezebben bírtam abba hagyni Mosolyog. Elég kétes érzésekkel fejeztem be. Aludnom kellet rá egynmapot , hogy eldöntsem hányast adnék rá egy 10-es skálán Nyelvesít.
Végülis felfelé kerekítettem 10/8.
Naplózva

Nagylevegőéés: A semmi nem semmi, hanem semmi, mert a semmi nem semmi, hanem semmi. Hiszen a semmi az semmi, nem pedig semmi.Ergo a semmi nem semmi, hanem semmi Nyelvesít
Mára ennyit jó éjszakát gyerekek


It's more than evil. It's... It's ningen.
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #26 Dátum: 08 márc 23, 23:33:14 »

volna egy kérdésem animével kapcsolatban ami fen van ftp-n Shinsen subos és Syndicate verzió ahhoz milyen felirat passzol választ ty előre
Naplózva
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #27 Dátum: 08 márc 24, 02:02:12 »

Hogy ez az anime mekkora szivatas....

Mert, hogy baromira erdekes, nagyszeru a story, a grafika gyonyoru, a zene meg fantasztikus...szoval siman befejezed egy-ket nap alatt, es mit kapsz a vegen???? csak kaparod az arcod mikozben orditod, hogy 'FOLYTATAAAAAAAAAST!!!!!!' hogy igy kinozni az artatlan es szelid nezoket!!!  >.<#

tavalyi evem egyik legjobb anime elmenye volt a DTB
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #28 Dátum: 08 márc 25, 16:33:58 »

nos befejeztem  a grafika csodás a zene és a harcjelenetek fantasztikusak Hei karaktere félelmetesen érdekes  és ahogy a szeme tükrözte a szomorúságot még szerethetőbbé tette a karakterét + valahogy érezhető volt az egész anime eleje óta h a 2 énje szoros ellentétben áll mégha ő is a fekete kaszás mégis így a végére kiderált egyáltalán nem egy hidegvérű gyilkos inkább valahogy az embereket mentené meg és úgy éreztem ettől csodás a karaktere nekem nagyon bejött a kedvencem lett a befejezés érdekes engem viszont egyáltalán nem zavar h a végére olyan sok titok maradt és sokminden nem derűlt ki ettől nekem az egész jobban tetszett
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 25, 16:43:07 írta narut0 » Naplózva
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #29 Dátum: 08 márc 28, 20:03:17 »

aaaaaa..most nem tom, hogy mi ez, de ma meglattam, hogy van 26. resz..gyorsan leszedtem es megneztem...

nem folytatja az animet, inkabb egy kulon szal, tok filler feelingje van (mert az is sztem)... szoval tok csalodas volt emiatt, de jo volt Heit ujra latni Ámor
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!