24 ápr 28, 02:53:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Darker Than Black (2. évad) - Ryuusei no Gemini - befejezett  (Megtekintve 37747 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Dátum: 07 szep 14, 20:01:51 »

 Gondoltam már csinálok egy topicot a jelenlegi kedvenc animemnek a Darke Than Black-nek.

Hasonlítanom kéne valamihez akkor a Ghost in Shellhez és a Death Noethoz tudnám.  Mindenféle képpen érdemes megnézni azoknak akik szeretik a hasonló tipusu dolgokat.

http://animeaddicts.hu/animecontent.php?id.1028

A zenéje is jó. Emelett a a képivilága is nagyon szép. Ez mondjuk nem meglepő tekintve, hogy még megy a sorozat. Szeptember végén adják le az utolsó részét.

Ha valaki érdekel innen megszereheti: http://www.l33t-raws.org/shows/view.php?show=242
Ehez a válltozathoz készül a magyar felirat.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 20, 19:29:43 írta Cartnecker » Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1 Dátum: 07 szep 22, 22:48:09 »

Ez tényleg kiváló anime, mostanság én is ezt tolom.
Feliratot Yuri készít, 3 változathoz is, innen letölthető: http://totenkopf.uw.hu

- Titokzatos: lassan csordogálnak az információk, már a 22. résznél járunk, de még most sem tudunk sokkal többet mint az elején Mosolyog,
- Kiválóak a harci jelenetek,
- Lépten nyomon még humoros is,
- És van benne dráma, sőt... de inkább meg kell nézni, nem mesélem el...


Azért arra kíváncsi lennék, hogy mi lehet Hei/Lee fizetsége...? Eleinte valami olyasmire tippeltem, hogy mindíg meghalnak akiket közel enged magához. Mostanában viszont úgy gondolom, hogy az érzelmeivel van kapcsolatban. Valami hasonló lehet mint Huang (a társai közül az öreg) volt barátnőjének a fizetsége, hogy visszakapta az emberi érzéseit és amíg a "hatás" tartott, addig a lelkiismerete gyötörte. Esetleg a húgával van kapcsolatban, akit folyton keres, vagyis a bizonytalanság és a kétség a fizetsége. De lehet, hogy egyszerűen csak azok a nagy kajálások amiket rendezni szokott. Nevet

Mindenesetre nem tetszett, hogy ebben a részben (22.) végeztek November 11-el. Szomorú Szimpi volt a csávó azzal az úri lazaságával. Mosolyog De előtte legalább jól elintézte azt az irodányi idiótát!  >Nevet


Már csak idő kérdése, hogy Kroni is felfigyeljen erre a témára és ő is kifejtse a véleményét. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 22, 22:49:54 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #2 Dátum: 07 szep 23, 12:12:30 »

Na végre.

Már nem vagyok egyedül aki szererti ezt az animet. Nevet

Szerintem elég egyértelmű mi Hei fizetsége. Elég csak az étvágyára gondolni.

Én is bírtam November 11-et. Főleg az a jelenet tetszett amikor kinyírta a robbantgatós kiscsákót(még egy régebbi részben amikor először tünt fel Amber). >Nevet
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #3 Dátum: 07 okt 01, 21:05:50 »

En is a 22. résznél jarok még, de ahh nagyon jo anime nekem a bk201 ( ha jol emlexem ) tetszik a legjobban, meg az ahogyan zabal hát az valami baromi jooo Mosolyog. Azt birom bnne hogy eléggé összetett a törtenete bar en hianyolom belöle azokat a részeket ami kicsit jobban összefüggövé tenné az egészet de gondolom a végén majd visszaemlékezések lesznek amivel kicsit összefügöbbé teszik, de egy biztos érdemes megnézni!
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4 Dátum: 07 okt 13, 02:16:17 »

Hi-hi-hi... (24. résznél járok) úgy látszik Ambernek pont a fordítottja a fizetsége mint annak a papnőnek volt. Egy hangyányit megfiatalodott Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #5 Dátum: 07 okt 13, 20:27:30 »

ÁÁÁÁÁÁh spoiler nemár, most elolvastam aaah, de utalom ho nicns hely a gépemen... akkor ez most nem lett volna spoiler  :tko:
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6 Dátum: 07 okt 14, 00:26:26 »

Írtam, hogy 24. rész... Nevet

Az előző részek ismeretében nem tudom mit fognak kihozni a dolgokból... de hogy ütni fog az biztos.

Kíváncs vagyok mi következett volna, mikor Hei elkapta Ambert és nem hangzik el az "onii-chan". Egész érdekes fénnyel kezdett világítani az épület. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 14, 00:30:59 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #7 Dátum: 07 okt 14, 16:44:18 »

hát én sem tudom, mit hoznak ki belőle

gondolom valami nagy csattanó lessz

remélem egy megfele zárást tudnak majd egy részbe be sűríteni
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #8 Dátum: 07 okt 20, 07:23:57 »

Azt hiszem nemsokára én is elkezdem nézni, már csak egy nap mire lejön az összes rész.. Mellesleg ez a 2. anime, amit letöltök, egyszerűen online nem találtam sehol! Remélem mgéri! kacsint
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9 Dátum: 07 okt 20, 18:49:11 »

Jó kis cucc! Érdemes leszedni. kacsint

Spoiler Veszély!

Hát az utolsó résztől nem dobtam egy hátast. Szomorú Elég lapos lett, még egy normális harc sincs benne...
Bár úgy látom minden adott egy esetleges folytatáshoz... kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #10 Dátum: 07 okt 20, 21:01:57 »

Hát engem se nyűgözöttt le. Bár nem volt rossz valami jobbat is kihozhattak volna.

Bár azt nem lehet mondani hogy sablonos lett volna.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #11 Dátum: 07 okt 24, 08:51:18 »

Ezzel az animével is végeztem, sikerült beleszorítani gy jó hosszú napba...  Nevet Egyszerűen nem tudtam befejezni, jó kis csavarok voltak benne, és nem feltétlenül a fő cselekményszálra gondolok. Jó ötlet volt ez a fizetséges gondolat, bár néha sikerült elég durva dolgot kitalálni (gyerekek vérének az ivása), néha meg aránytalanul nevetségeset kitalálni pl.: a könyvhajtogatás! Ja és honnan jönnek rá, h mi a fizetségük?csak egyszer hirtelen bevillan nekik?

Összegezve tetszett, örülnék egy folytatásnak!  Mosolyog
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #12 Dátum: 07 okt 24, 08:56:04 »

 Mondtam, hogy jó. Nevet

Hát végülisa folytatás lehetőségét megtartva fejeztékbe, de nem tudom kéne-e egyálltalán folytatni.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #13 Dátum: 07 okt 24, 09:03:19 »

Igen az gáz lenne, ha nagyon átmennének egy X-menhez hasonló stílusba (bár régen a kedvencem volt!!)  Nevet De szerencsére Japánban nemcsak a gonosz  kontra jó egyezkedők gondolata merül fel, ennél összetettebbek és jobban szeretnek bonyolítani! (szerencsére)

Kérdés: Pai fizetsége az alvás volt? vagy akkor Hei karjaiban már halott volt? egyáltalán hogy halt meg?
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 24, 09:05:42 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #14 Dátum: 07 okt 24, 16:41:52 »

igen, feltehetőleg az alvás volt a fizetsége.

Spoiler veszély!

Hogy halt meg...?
A Menny Kapujának elpusztításakor történt vele valami, mert az ő (és később Hei) elektromos képessége kellett a kapu kiradírozásához. Akkor valahogy Heiben élt tovább és a bátyja birtokolta a "zázós" képességét.

Egy kicsit sasoltam, amikor kiderült, hogy Hei nem is egyezkedő...  :o
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 24, 16:43:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: [1] 2 3 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!