24 jún 18, 13:47:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 194 195 [196] 197 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 387346 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2925 Dátum: 15 jún 29, 17:45:54 »

Az egyik bölcsész, a másik orvos.

Ennél többet nem kell mondanom.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2926 Dátum: 15 jún 29, 19:05:31 »

Alapból nem szabad inni bort.Max kólával

Akkora sokk ért, hogy majdnem elejtettem a laptopot.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2927 Dátum: 15 jún 29, 19:10:38 »

Szerettem volna pszichiáter lenni, de az orvosihoz hülye vagyok. Szomorú

Hallgattam egy japán dalocskát, olyan tipikus szöveg van az összes japán szerelmes dalban. Ebben konkrétan az volt pl: "az álom apró szárnyakon tovarepül". Mondjuk minden nyelvben megvannak a tipikus "klisék", amiket a dalokban alkalmaznak. A japán dalokban sokszor szerepelnek az ég, repülés, szárnyak, éjszaka, álom, fény, csillag, kívánság, ragyog, messze szavak. Nem említem az olyanokat hogy: szerelem, szív, te, együtt, örökké, hiányzol, mert ez teljesen alap. ikszdé
Ez alapján tanultam egy kicsit a szimbólumokról. Nevet

Az angol szerelmes  dalok olyan egy semmilyenek ehhez képest. Na jó, azért ők is használják a fent említett szavakat, de általában: szép vagy, imádom ahogy nevetsz, jó a humorod, nem tudok nélküled élni, miért hagytál el, szomorú vagyok, bárcsak szeretnél, össze van törve a szívem, el kell engedjelek, sírok... Nem sok van, amiben művészi jelleget is találok. A japán szerelmes dalok szerintem sokkal szebbek.  Mosolyog Meg nyilván a magyarok is, ajjaj. Nevet

Alapvetően kevés olyan angol szám van, aminek értékelhető a szövege is. Amelyek viszont jók, azok tényleg jók, az olyanokat főleg szeretem, amin lehet sírni.

Az olaszt szeretem, 90% lett a közép érettségim belőle, de rá nem bírom venni magam, hogy olasz dalokat hallgassak, pedig az nagyon fejleszti a nyelvtudást. Akkor már inkább a spanyol. Nevet Fura vagyok. Neeem  smirksweat

A bor jó dolog, csak épp a rozét sehogy sem sikerült megkedvelnem...



Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2928 Dátum: 15 júl 24, 11:00:46 »

Kiszámoltam, hogy hány pontom lenne, ha most érettségiztem volna, egész sok helyre felvettek volna. Nevet

Bár kiszámoltam az ideális esetet is (amikor mindenből a magamhoz képest legjobbat teljesítem), de van, ahová még azzal se vettek volna fel Nyelvesít
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2929 Dátum: 15 aug 28, 09:47:52 »

Első hivatalos munkanapom az Mtva-ban Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2930 Dátum: 15 aug 28, 09:50:06 »

Akkor ezentúl téged fogunk basztatni, ha az M1en mondjuk egy budapesti riport alatt az lesz kiírva, hogy "élőben Miskolcról" vagy hasonló. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2931 Dátum: 15 aug 28, 09:54:42 »

Csak nyugodtan Nevet semmi közöm hozzá én hangos vagyok lel
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2932 Dátum: 15 aug 28, 10:04:22 »

Akkor gépelj halkabban a bdsrstnt lel.
Naplózva


 
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2933 Dátum: 15 aug 28, 13:38:15 »

Na kihasználva a fórumos világot behálózó kapcsolataimat, megkérdezem, hogy hová kell bemenni, hogy kikérjek egy Duna tv-s műsort?
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2934 Dátum: 15 aug 28, 17:23:01 »

Tök jó, nálunk mostanában sokat megy az M1. Mostmár arról is a fórum jut eszembe ikszdé

Na és milyen volt? Mosolyog

Hmm... várom már az első munkanapomat.... még nem tudom hol ikszdé jelenleg az álláshirdetést bújom serényen. Mindjárt kardomba dőlök, hogy a diákmunkásokat keresik jobban  Hümm-hümm  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 28, 17:28:05 írta Lilus » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2935 Dátum: 15 aug 28, 18:39:16 »

Nagyon fasza volt csak neg lehetett dögleni az 50 fokban.Viszont mindenki nagyon jó arc volt,tudták hogy most kezdtem,segítettek stb.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2936 Dátum: 15 aug 28, 19:18:40 »

íhmm... az jó. Nálunk ez nem volt jellemző, csak egy két emberre.  Neeem

Igen, megint jön a meleg jó úgy dolgozni, bár nekem most nincs ilyen problémám, itthon esz a fene jelenleg. :/
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 28, 19:26:42 írta Lilus » Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2937 Dátum: 15 aug 28, 19:27:26 »

Nem értem, mi bajotok a meleggel és a melegbe való melóval. Én egész nyáron ezt csináltam magamat nem kímélve és még élek. Ráadásul a gyakorlatunk is ilyen melegbe volt, mégse murdeltam meg. Érdekes.

Raimi, amúgy a hüllők szeretik a meleget. Ba-dum-tss.
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2938 Dátum: 15 aug 28, 19:29:02 »

Ez is bizonyítja hogy medvedisznóember vagyok.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2939 Dátum: 15 aug 28, 19:30:44 »

Az, hogy a hüllők hidegvérűek nem azt jelenti, hogy szeretik a meleget, hanem azt, hogy nem tudják szabályozni a testhőmérsékletüket. Ha a melegben felforrósodnak, és nincs árnyék, ahol lehűthetik magukat, akkor kampec, megeszik a magukat:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jIl2DSXUffw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jIl2DSXUffw</a>

Azért a gyíkemberekkel közelebbi kapcsolatokat ápoló személyeknek ezt tudni kéne.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 194 195 [196] 197 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!