24 szep 20, 18:22:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 416569 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2865 Dátum: 15 jan 27, 19:35:09 »

Keresd fel a felvit, mert ők tudnak biztos információt adni erről, de én úgy tudom, már nem jár plusz pont az árvaságért, kivéve ha egyébként is hátrányos helyzetű vagy (egy főre eső jövedelem, fogyatékosság vagy valami).
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2866 Dátum: 15 jan 28, 21:44:01 »

Olyan jó, hogy holnap utazom Pozsonyba, a melóhoz szükséges értékesítői vizsgát letenni (5-kor indulok itthonról) és ma nem képes 38°C alá esni a testhőmérsékletem.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #2867 Dátum: 15 feb 02, 15:54:07 »

Na, sikerült mindenkinek minden?
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2868 Dátum: 15 feb 02, 16:44:25 »

Hát egy majdnem bukta lett de ja Nevet
asszem a következő egy hétben nem lesz sok józan órám Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 02, 16:45:53 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2869 Dátum: 15 feb 04, 12:04:53 »

https://www.youtube.com/watch?v=8A5vb7Jjg-M

Az a vicc ebben a videóban, hogy nem vicc. Évről évre egyre rosszabb a helyzet nálunk.
Naplózva

....................................................................................................................
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2870 Dátum: 15 feb 28, 07:55:43 »

Néhai meg-meg jelengetésem is bizonyítja, hogy a főiskolai padokon szenvedek reggeltől estig 2 éve folyamatosan... Különben itt élősködnék. :3

Olvastam mindenki kommentjét, szorííítok a kedves kis tavaszi szemeszterre mindenkinek! kacsint Remélem, senki nem olyan beteg, mint én, hogy az első és másodévét egy McDonalds'ban dolgozzon, mert a tanulás rovására megy... (Bár màr felmondtam.) Ugyan kaptam ösztöndíjat, de az eddigi féléveim a KRE-TFK-n így néztek ki:
1. szemeszter: 3,81(+ Magyar nyelv I. bukta)
2. szemeszter: 4,23 (+ Magyar nyelv I-II. egyszerre teljesítve, Természetismeret II. bukta [amit most csinálok...])
3. szemeszter: 3,94 (Magyar nyelv III. bukta)
Amúgy tiszta édes ez a magyar tanci néni, ha megtanulja az ember, amit lediktál, szóról szóra leírja a ZH-ba (puskával vagy anélkül), a tanító hallgató felvisít, hogy milyen ügyes, ha kap egy kettest... Elvileg jövő félévben megy nyugdíjba... Akkor teljesítem végre azt a fújt, ami amúgy a kedvencem, csak a cuki néni miatt letettem arról, hogy magyar szakos legyek... Az élet szép a KRE-n. :-D
A vizsgák eddig könnyűek voltak, mind 5-ös lett 0 tanulással (,habár a középsuliban tanultam pedagógiát meg pszichológiát, amiből érettségiztem éssss idén szigorlatozok, mert nem fogadhatják el a korábbi sulis érettségit és tananyagot, plusz az országos versenyt, ami full ugyanaz, mint amiket most tanulunk.)

ATON14: A videót életképes állapotomban megnézem gépközelben, mert felkeltette a hozzászólásod az érdeklődésemet. Mosolyog

Milyen az új szemeszter? :3 Nektek hány kreditet kell felvenni, hogy ne dobjanak ki vagy ne kerüljetek át önköltségesre? Még valami... Valaki tud nekem print screenelni a Neptun Meet Streetjéről? Nekünk nem elérhető. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 28, 08:05:17 írta Sabaku no Temari » Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2871 Dátum: 15 márc 17, 12:14:26 »

Annyival jobb a mesterkèpzès az alapkèpzèsnèl. *-* Pl. Egyelőre kedvelnek az oktatók. Nevet
Am az első fèlèvèn az alapkèpzèsnek szerintem sehol se èri meg dolgozni, max. alkalmi munkát, de utána ha beleszokik au ember már nem vèszes. Èn most mondtam fel a munkahelyemen, mert a hátralevő èvekben szeretnèm èlvezni a diákèletet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2872 Dátum: 15 márc 17, 18:19:22 »

Sok sikert a vizsgáidhoz Temari.  Mosolyog
Én lehet hogy el*rtam hogy anno nem mentem egyetemre, most  biztosan nem a csokit csomagolgatnám. Viszont lekopogom, ebben a szezonban jól kijöttem a munkatársaim többségével is és még el is voltam vele (a munkával).
Még hiányzik is most a leállás alatt, eléggé unatkozok.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2873 Dátum: 15 márc 17, 18:21:58 »

Földrajzszakkal ugyanúgy csokit csomagolnál. Nevet De egyetem nélkül is találhatsz valami jobb melót.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2874 Dátum: 15 márc 17, 18:31:12 »

Nincs baj a melóval, csak annyi hogy szezonális. És tavasszal (most február végén) leállt a gyár. A nestlésekkel újraindul április 8.-al, de a külsősöket csak később veszik vissza (májustól kezdve).
Maga a munka nem rosszabb mint pl a meki, és ha már begyakoroltad és hozzád szoknak akkor a csapat is összeszokik. Abban a műszakban amelyikbe Szerencs után mentem vissza még el is voltam. Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2875 Dátum: 15 márc 17, 19:34:29 »

Én meg mostanában össze-vissza dolgozok.. Reggel hajnali 5-kor hívnak telefonon, ha be kell mennem dolgozni..
De a szombati munkanap az fix...

Naplózva
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2876 Dátum: 15 márc 20, 14:04:23 »

Köszi Ayumichan! :3
Na a munka... Nevet Meki: 1,5 év szenvedés után, miután marhára nem akartak előléptetni és szanaszét rágta a lelkemet egy nő, úgy döntöttem, hogy irány új munkahely... Levél 1: Costa Coffe. Semmi válasz. Hát Temi türelmetlen, levél 2: másnap hívtak is. xD Állásinterjú: háááá' pont rád van szükség! Zsírkirályság. Majd hívott az újdonsült főnököm a Dejáktú' nem messze, jó-é. Persze, majd váltok vonatra... Pipa. Dolgoztam kő kemény 6 napot, és há' neharaguggyá', de így nem tudlak alkalmazni, me' kevísszer gyüssz. De há' így vetté' fel! Nem baj, megváltozott minden. Hozd vissza a ruháidat. Tök jó. Szerencsémre ismerősöm megy ki Németo.-ba, úgyhogy ő korrepetitorként melózik, átveszek tőle 6 gyereket, ami elég szép kis pízt von maga után, illetve a szakmámat gyakorolhatom egy-egy kölökkel. Mosolyog

A Mekibe az volt a legjobb, hogy volt egy ösztöndíj program, jelentkeztem és engem egyedül díjaztak tőlünk. Főnökkel voltunk átadón, Gönczi Gábor volt az esti dumagép, kajáltunk, fotózkodtunk, minden kutyagumi, majd visszatérve még jobban fújt rám a csaj. Ja és a válogató előtt mondta a főnök, hogy emeljem ki telipofavigyorral, hogy oktatói tréningre megyek. Aha, persze, a gála után szívtam napi szinten a BOP-váltásoknál és még jobban magamra hagytak egyedül, me' nekem példát kell mutatnom másoknak. No meg persze én nem vagyok elég motivált, nem látszik rajtam az igyekezet, hogy segíteni akarom a munkahelyemet a fejlődésben. Áh, nem. Töltöttem minden nap, maradtam plusz 20 percet, amivel rohanva néha elértem az óránként induló buszomat, illetve minden óhajt, sóhajt teljesítettem, bementem 8 óra meló helyett 12-re, mikor anyám szülinapja volt, mert könyörögtek... Na hát ennyit a MekDonálcról. Mindenki kerülje el úgy, ahogy csak lehet.

----- szerk. -----

A csaj, aki miatt elmentem, amúgy letiltott FB-on. Hűhhha.... Azért gondolom, mert kapott a fejére, mivel a kilépésemkor (névtelenül) közöltem, hogy miatta mondtak fel decemberben 7-en rajtam kívül. Valószínűlegnemmivoltunkahibásak...
Amúgy mindenki más imádott, zokogott az egész csapat, hogy elmentem, a srácok agyon ölelgettek, én meg, mivel haverként beszéltem velük, mintha én is srác lennék, rácsaptam a hátukra, hogy ne legyetek már nők, mit vinnyogtok. xD Nevet Szóval, kimondottan egy nő miatt jöttem el. A mai napig rágják szerintem a lelkét egy páran. (Nem vagyok egyáltalán megelégedve magammal, szóval nem lehet azt mondani, hogy ezt nagyképűségből írtam volna. -> Az önbizalmam 0 a végtelenediken. ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 20, 14:08:20 írta Sabaku no Temari » Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2877 Dátum: 15 márc 20, 14:21:33 »

Nekem egy online ismerősöm dolgozott a mekiben. Örömmel újságolta chaten, hogy van munkája (a meki), a későbbi beszélgetésnél már írta hogy már máshol van, nem a mekiben, örül hogy megszabadult tőle. ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2878 Dátum: 15 márc 20, 14:27:44 »

Akinek állati erős az idegrendszere, az bírja egy pár hónapig, ha nem évekig, de aki nem.... az akár egy hét után otthagyja, mint ahogy ismerősöd is. Nevet Az ember legyen akármilyen szegény, ne menjen oda, mert nemcsak pénze nem lesz, de élete sem. Vizet nem mehettünk el inni, ha forgalom volt (előfordult olyan, hogy reggel 9-től d.u. 3-ig) nem ihattunk, sőt, női problémám volt, szóltam az aktuális műszinek, aki az a drága nő volt, mire azt mondta, hogy szorítsam össze a lábaimat, bírjam ki a műszak végéig... Na hát bow ...! Arról ne is beszéljünk, hogy vihetsz magaddal egy sz.ros kis szendvicset, hozzá egy már 10 perces krumplit (7 perc után ki kell dobni, mert fonnyadt undiság lesz), innivalót meg 2x2 dl választott italt. Köszi, tök kedvesek, azt, amit kiizzad ott az ember, hányszor 2 dl...?! Nevet Én kivagyok a mai napig az egésztől... Na meg reggel a nyitás abból állt, hogy a d.e.-ös műszi ezt ordibálta az éjszakás takarítónak, aki a lelkét kidolgozta: "Mocskos... Mocskos!! Minden csupa mocsok! Undorító! Addig nem mész haza, amíg nem takarítasz ki XY!" Közben sehol semmi kosz..... Szóval: pénz vagy agyvérzés? ...
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #2879 Dátum: 15 márc 20, 17:03:21 »

Azért nem ilyen rossz a helyzet mindenhol. A kis krumplis zacskót simán meglehet úgy tömni, hogy több legyen benne, mint a nagy krumplisban xD Meg a szendvicset is megcsinálhatod magadnak,  és raksz bele vagy 3-4 húspogácsát  Nevet  Meg volt, hogy az ismerősöm haza vitt 10 almás pitét, vagy legalább is ezeket mesélte. Amúgy ő szeret ott dolgozni. Bár még diák, és nem is  sokáig tervez ott maradni, de ettól függetlenül iskola mellett annyira nem rossz.

A mekiben amúgy 1perc alatt ki kéne, hogy szolgáljanak, és asszem' 3dolgot ajánlaniuk kell. Ezt szokták ellenőrizni, úgy, hogy van egy tag, aki mindig telefonozik már a sorban állásnál is, és általában lerakja a telefont az asztalra úgy, hogy megy a stopper (meg csak bizonyos dolgok közül vesz mindig).
Majd egyszer próbáljátok ki ezt, a kiszolgáló reakciója epic ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 20, 17:03:57 írta dehunter » Naplózva

Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!