24 szep 21, 09:20:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 416913 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2565 Dátum: 12 aug 30, 21:14:39 »

Jó hát kelhetnék egyébként 6-kor is, ha gyorsan el tudnék készülni és nem ragaszkodnék ennyire a korán történő suliba érkezéshez. Mert így másfél óra alatt kényelmesen el tudok készülni, 6-kor elindulni és a negyed 7-es vonatra felszállni. Akkor kb. 50 perc alatt beérek az állomásra, onnan még egy 10 perc busz, majd 5 perc séta, és akkor nagyjából fél 8 és háromnegyed 8 között beérek.^^ Ez persze a kedves és aranyos MÁV-tól is függ, valamint a busztól. Meg persze tőlem is, de általában elég gyorsan gyalogolok. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
renato
Vendég
« Válasz #2566 Dátum: 12 aug 30, 21:21:01 »

Nem értem, hogy mi a jó abban, ha korábban bent vagy, mint a többiek. Vannak ilyen osztálytársaim, 50 méterre laknak a sulitól, és már háromnegyed hétkor bent vannak.

Amúgy a MÁV-nak még sokat fogsz köszönni télen. Idén januárban harmadik óráról már hazamentek bejárós osztálytársaim, mert a MÁV nem indított több vonatot Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2567 Dátum: 12 aug 30, 21:25:55 »

Nem akarok előbb beérni mint a többiek, csak korán szeretek bent lenni hogy le ne maradjak semmi fontosról. ~Ne kérdezzétek hogy mi fontos történhet korán reggel xD~
Hú, igen ezt már én is várom hogy elhalaszthassak pár dolgozatot majd. Pojén
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2568 Dátum: 12 aug 30, 21:29:14 »

Nekünk megváltozott a csengetési rend, ezért mostantól 7:45 helyett 8:20kor kezdődik a suli Nevet Fuck yeah!
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #2569 Dátum: 12 aug 30, 21:36:28 »

Mondjuk jogos, a csajos balhék mindig reggel kezdődnek, mikor általában az összes többi élőlény alszik. Példának okáért kimentem a teremből első óra után 5 percre, és már majdnem megtépték egymást ez idő alatt.. pedig úúúgy drukkoltam volna..

8:20kor? Hihetetlen módosítás, mit ne mondjak. Éppen elég idő arra, hogy ne lehessen beszólni a tipikus "ezt minek" szöveggel, de kevés arra, hogy bármi, az emberiség számára maradandót alkoss.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2570 Dátum: 12 aug 30, 21:42:11 »

Hanii,te zakkant vagy.Én a busz miatt kénytelen vagyok fél 6-kor kelni,de az is elég szívás,délutánra olyan vagyok mint egy zombi.Én 1 órával hamarabb érek be mint ahogy kezdődnek az órák,délután meg olyan fél 4-re esek haza.Igazából a menetrendeket utálom,meg az utazást.Reggel rosszul jön a busz,a vonat,kevés a hely,délután meg nincs megfelelő időben,és egyáltalán nincs a diákokhoz időzítve az egész.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2571 Dátum: 12 aug 30, 21:46:19 »

8:20.. hmmm nekem meg 7:20-ra kell bent lenni. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2572 Dátum: 12 aug 30, 22:15:08 »

Én is hülye vagyok...7:00-kor már bentszoktam ülni a padban mint a jó kis stréber ikszdé...és közben 7:45-kor kezdődnek az órák,sebaj.
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2573 Dátum: 12 aug 30, 22:19:21 »

Hát én meg annak ellenére hogy 20-ra kell ott lenni nem biztos, hogy mindig ott is vagyok. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
renato
Vendég
« Válasz #2574 Dátum: 12 aug 30, 22:29:38 »

Jó isten... bent vagytok már azelőtt a suliban, hogy én felkelnék...
Mondjuk nekem már fenn kell tartanom ezt az 5-6 perc késést reggelente, hogy hozzászoktassam a tanárokat Nevet A rajztanár a kedvencem, már be sem ír az óra elején hiányzónak minket, akik el szoktak késni reggelente.

Tavaly asszem bevezették nálunk, hogy 15 percet meghaladó késést szaktanárival jutalmazzák. Bár érdekelne, hogy melyik lógót rettenti meg az, ha a magatartása nem példás.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2575 Dátum: 12 aug 30, 22:34:45 »

Idézet
Vannak ilyen osztálytársaim, 50 méterre laknak a sulitól, és már háromnegyed hétkor bent vannak.

Nekem meg avn oylan, aki szó szerint az iskolában lakott. A gépírás terembe csak annyi volt az átmenetele, hogy kinyitotta a saját ajtaját lépett kettőt és benn volt a teremben. Nevet De még így is elkésett.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
renato
Vendég
« Válasz #2576 Dátum: 12 aug 30, 22:52:40 »

Bent magában az iskolában? Jó isten... az milyen stréber lehetett már xD Kajak ott volt a szobája a teremben?
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2577 Dátum: 12 aug 30, 23:02:57 »

Bent az iskolában az elég érdekes lehetett.  Technikai KO
Akárhány iskolába jártam (1 kivételével) olyan közel volt h gyalog jártam be. Emlékszek rá h ennek ellenére mindig korábban keltem h ne keljen nagyon kapkodni, meg "pörögni" a készülődésnél. (ez nem változott azóta sem, amikor dolgozok/tam, akkor is korábban kelek vagy félórával, mint ami a legszükségesebb ahhoz h ne késsek el.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2578 Dátum: 12 aug 30, 23:04:11 »

Engem is érdekelne, hogy hogy lakhat egy gyerek az iskolában xD Vagy a szekrényében alszik?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2579 Dátum: 12 aug 30, 23:10:25 »

Nem, nem egy terem volt. Sosem voltam náluk, de elvileg a komplett család ott lakott. Ajtó nyílott nekik az utcára is.. csak éppen az iskola udvarára is.
A gépírás terembe pedig nem a benti épületből lehetett menni, hanem az udvaron volt az ajtaja. Szemben a haveromék ajtajával. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!