24 szep 21, 09:24:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 416918 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2550 Dátum: 12 aug 09, 20:23:41 »

Ééés igen, mostmár hivatalos. Szeptembertől a DE-MK gépész szakon kezdek.
Jövőhéten gólyatábor. Kicsit félek, nem vagyok az nagy bulizós/lerészegedős tipus, de azért csak elmegyek, meglátjuk mi lesz  Mosolyog
Naplózva

....................................................................................................................
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #2551 Dátum: 12 aug 09, 20:26:12 »

Hát szurkolok, hogy ne halj bele a buliba :'D Biztos jó lesz Nyelvesít Örülj Nevet
Naplózva
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #2552 Dátum: 12 aug 09, 21:58:49 »

Én is szurkolok Mosolyog, nekem most lesz a legnehezebb évem, mert kapunk egy csomó uj tárgyat kémia, fizika stb, szal nehéz év lesz...
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #2553 Dátum: 12 aug 10, 18:54:24 »

A kémia és fizika tantárgy nem nehéz... Kicsi odafigyeléssel az ember lehet 4-es tanuló is, tanulással meg pláne...
Én 0 tanulással és odafigyeléssel 3-mas voltam mind kémia és mind fizika tantárgyból.
Csak a tanárok akarják bemagyarázni, hogy nehéz lesz.

Kicsit rég volt már az érettségi, hogy erről írjak, de sikeresen teljesítettem. Írásbelire egyáltalán nem tanultam semmit, és szóbelire is max. 3 órát.
Így is sikerült mindenből 3-ast szereznem. Egyedül matek lett 5-ös 86%-al. Az első rész 30/30 lett. A második résznél "kicsit elbambultam" aztán eltűnt 45perc. Nem tudtam teljesen befejezni egy példát, illetve a "kapkodásomnak" hála egy másikat is elrontottam. 90+% lett volna a célom...

Két év múlva gépész technikus lesz belőlem. Aztán utána, ha lesz kedvem talán a Széchenyi-re is benézek, mert a mérnökök is jól keresnek.
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #2554 Dátum: 12 aug 10, 22:04:23 »

Kedves családomban én vagyok az egyetlen matekos gyerek, szóval gondoltam majd megpróbálkozom az OKTV-vel hátha... Majd vagy matematikus vagy informatikus szeretnék lenni.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
samat
Vendég
« Válasz #2555 Dátum: 12 aug 17, 23:30:32 »

Most megyek át egy infó suliba és elmondom hogy k***va sokat kell tanulni és elég nehezek de ha bírod hajrá  >.<#
Naplózva
kowi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 96

2012.05.19. !!


« Válasz #2556 Dátum: 12 aug 22, 16:48:30 »

Van innen valaki, aki az Óbudai Egyetemen mérnökinfót tanul/fog tanulni Székesfehérváron?
Naplózva

"Az igazi rocksztár az első próbán meghal..."
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #2557 Dátum: 12 aug 24, 03:13:59 »

És olyan van valaki, aki a Bodajki Hang Szín Tér Művészeti suliba fog menni vagy már ott tanul.?
Én most megyek, és jó lenne ha ismernék valakit aki még anime fan is. Nevet Mosolyog
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #2558 Dátum: 12 aug 29, 20:48:56 »

Van valaki, aki Százhalombattán a SZISZKIben tanul tovább?
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2559 Dátum: 12 aug 29, 23:13:30 »

Én tavaly annyira vártam hogy húú középsuli meg minden,de most hogy visszagondolok,az ált suli ottvolt 2 km ,ezmeg 25 -.-" Örülök ha fél 4-re hazaérek minden nap (És az még a jobbik eset).+ Még külön órák.Ahj. Ja és hozzáteszem 5-kor kelek.Valamelyik napokon,még + matek is egész napom a kötelező dolgokkal megy el,és akkor még azt is mondták hogy menjek fociedzésre ,HAHA nem vagyok megbolondulva...És kezdődhet újra  egy másik év.Júúhúú Lepiál A szakisokon szoktam röhögni,valamelyik vt osztálytársam már 11-kor megy haza xD
Naplózva

Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #2560 Dátum: 12 aug 29, 23:16:13 »

Ez durva... Szomorú, nekem is vannak ilyesmi osztálytársaim, de nekem ugy van hogy 8 oszt.-ba járok.
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2561 Dátum: 12 aug 30, 09:41:41 »

Akkor neked még a jobbik eset, nekem kb. 50 km-re lesz a suli, fél 5 körül fogok kelni, és valószínű csak jóval 4 után fogok hazaérni, kivéve ha lesznek szakköreim vagy valami edzés, akkor lesz belőle 6-7 óra is. smirksweat De nembaj megéri. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2562 Dátum: 12 aug 30, 10:43:16 »

hanii, miért nem kezded akkor kolisként? Emlékszem, mikor én elsős voltam, az osztályom fele (20 ember) kollégista volt, aztán negyedikre maradt négy egész kolis. Nevet Jó, ehhez hozzátartozik, hogy az a koli rémesen szar volt, és menekültek onnan az emberek, de az osztálytársaim közül két olyan is volt, aki 60-70 km-ről jött le a suliig, vonattal-busszal egyaránt közlekedtek, de sokszor hamarabb hazaértek, mint én, aki kb 25 km-re laktam az iskolától. Vagy a koli nálad nem esélyes?
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2563 Dátum: 12 aug 30, 11:54:16 »

Ááá, dehogy leszek én kolis. Nevet Ez teljesen kibírható. Vannak akik innen Budára járnak át, vagy Újpestre, kb. 2 óra az útjuk reggel vonattal, metróval, villamossal, busszal... Tehát ez még semmi. Nevet Igaz innen általában Ceglédre szoktak menni suliba, de nagyon sokan járnak Pestre is.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
renato
Vendég
« Válasz #2564 Dátum: 12 aug 30, 20:41:45 »

Fél ötkor kelni, hogy beérj a suliba? Az szép.. Én 7:20 körül ébredek, és még így is lazán beérek (mást nem kések 2-3 percet, már megszokta a tanár, hogy a fél osztály csengő utáni 10 percben esik be).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!