24 szep 21, 21:12:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417151 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2415 Dátum: 11 dec 31, 12:36:30 »

heo-kun: figyelj fogalmam sincs ^^" nem tudom milyen lehetőségek vannak, amik jók is, gondoltam valakinek van itt tapasztalata, és akkor segít. Hála a fórumnak Tesco pénztáros nem akarok lenni ikszdé mondjuk nem is terveztem, de nem tudom mit hoz az élet nekem.

Szerk: apa igazából azt akarja, hogy érettségizzek jól, és utána keressek szakmát. Könnyű mondani, mindig csak hajtogatja, hogy szakma szakma, de meg nem mondja mihez kezdjek Szomorú én nem tudom mi lenne nekem jó mert nem értek hozzá Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 31, 12:37:40 írta ^^ » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2416 Dátum: 11 dec 31, 12:48:32 »

Lehet, hogy ez most furcsán hangzik, de az én időmben volt még ilyen kis felvételis könyv.
Volt szakmunkás, szakközépiskolás meg gimnáziumos, utóbbi kettő talán egyben volt.
Fel voltak benne sorolva szépen az iskolák meg, hogy milyen irányok vannak és mi még ez alapján választottunk iskolát magunknak.
Gondolom ilyen könyv még most is van, bár minden évben újat adnak ki, elvégre frissítik a listát.

Minden okoskodást mellőzve, szerintem egy ilyen információ halmazzal meg némi utánajárással eléggé egyszerűen választhattál volna valami számodra szimpatikusat ahelyett, hogy 5 osztályosba mész.
Én is 5 osztályosba jártam, de nálunk ott is volt alapszak (rendszerprogramozó), neked nincs ilyen?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2417 Dátum: 11 dec 31, 13:00:51 »

Szerintem nincs. Csak van amiből több óra van, lényegében ennyi. 12 nyelvóra összesen, 4 infó stb.
Majd körülnézek, hol lehet olyan könyvet venni, de asszem az egyik barátomnak megvan, mintha mutatta volna, de lehet az más volt, de egy próbát megér. 1 suliba járunk, szal nem lesz problem ^^"
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2418 Dátum: 11 dec 31, 13:32:53 »

Igazából ilyen könyvet még nyolcadikban kellett volna vennetek, méghozzá felvételi és a központi vizsga előtt, sőt az osztályfőnökötök is biztosan beszélt róla.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #2419 Dátum: 11 dec 31, 17:56:30 »

Sőt "jobb helyeken" (vagyis nekünk) meg se kellett venni, mert az iskola fizette... Mosolyog
Gondolom jártál nyílt napokra és voltatok valami pályaválasztási izén Mosolyog. Ott azért elég sok lehetőséget mutogattak.

Fogalmam sincs minek tanulsz/kezdesz tanulni, de én is valami mérnöki pályát ajánlanák. Ha megnövök én gépészmérnök szeretnék lenni Mosolyog. Most épp érettségi előtt állok és utána 1 év alatt gépésztechnikus válik belőlem, utána meg ha minden jól megy gépészmérnök. Már most tetszik az egész. Heti 8 órába van gépészeti tantárgyam és egész egyszerű. Ha kicsit is megy a fizika (előző hszeidből következtetve nem igazán Mosolyog) a tantárgyak ~felével nincs gond. A másik feléhez meg érteni kell az excel-hez és az autocad 2007-hez. Meg némileg a szakrajzhoz (bár nálunk ez csak 9-10-be volt megnyomva).

A másik amit heo (is) ajánlott az a hegesztő. Ha találsz egy jó sulit ahol van megfelelő felszerelés akkor az is jó szokott lenni. Mi a szakmunkás hegesztőkkel egy paraszt bike-ból chopper-t csináltunk.
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2420 Dátum: 11 dec 31, 17:59:51 »

Igazából ilyen könyvet még nyolcadikban kellett volna vennetek, méghozzá felvételi és a központi vizsga előtt, sőt az osztályfőnökötök is biztosan beszélt róla.

a 8. nekem fura év volt, elég sokat hiányoztam, lehet akkor mondták, sajnos nem emlékszem :/ mázli hogy nem kellet iylen pótizét csinálnom vagy rosszabb...évismétlés ><
Naplózva

bazs4
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 21


Gin


« Válasz #2421 Dátum: 11 dec 31, 22:54:29 »

Az én 8. osztályom elég izgi volt, bár biztos azért is, mert már mi voltunk a suliban a legnagyobbak, és akkor respect, meg minden. A tanárok is már jó arcok voltak, főleg 2. félévben, a felvételik után. Amit szívesen kihagytam volna, az a Töri, Matek, Angol, Magyar vizsga, de aztán rájöttem, hogy feleslegesen paráztam, mert mind 5-ös lett. ikszdé A természettudományi tantárgyak nálunk is csak 7.-ben jöttek be, bár én ezeket szerettem, mert orvosi pályát fontolgatok. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 31, 23:05:25 írta bazs4 » Naplózva

"Minden jótett elnyeri méltó büntetését."
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #2422 Dátum: 12 jan 01, 11:04:09 »

Hát, ha az orvosi pályát kiviszed, akkor gratulálok előre is, mert az eléggé nehéz. kacsint
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2423 Dátum: 12 jan 01, 16:35:36 »

Legyél valami rendező, az nem rossz dolog. Vagy dolgozz egy tv csatornánál, vagy egy rádiónál. Jobbat nem tudok mondani.

Fizika tanár nálunk sincs sok, jobban mondva csak egy, az is mindjárt nyugdíjba vonul (hálistennek, bár addigra én már nem leszek itt [mégegy hálistennek]). Mondjuk az egyik idősebb barátnőm annak készül, fel is vették a szegedi főiskolára. ^^  Aztán ha jól alakul minden, még taníthat is majd a sulinkban, és akkor az öcsémet is fogja tanítani. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2424 Dátum: 12 jan 04, 15:34:31 »

A sok japán őrültnek egy kis jó hír: http://eduline.hu/felsooktatas/2012/1/4/Ha_nem_kell_az_onkoltseg_mennyibe_kerul_a_t_6LW1XX
Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #2425 Dátum: 12 jan 07, 13:20:21 »

nálunk csak hétfőn kezdődik a suli..
most nagyon bele kell húznom Nevet  főleg elektrotechnikából :/
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2426 Dátum: 12 jan 08, 16:26:04 »

Nekem meg csak február 13-án kezdődik a suli Mosolyog
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2427 Dátum: 12 jan 08, 21:09:36 »

De gondolom a vizsgaidőszak meggyötör mostanában is.  Pojén
Mondjuk nekem már csak 2 vizsgám van hátra (aminek meg kéne lennie jövőhéten, csak sajna se a fizikáért se a közgázért nem rajongok) és sunshine van február 6ig, csak a jogsit fejezem be remélem ez idő alatt Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2428 Dátum: 12 jan 08, 21:11:38 »

Sajnos nem gyötör meg Szomorú kikaptam a legszutykabb tanárokat aztán hát jól meg is szívtam velük.... magyarul nekem már vége Szomorú Nevet

de majd köv. félévben  Ördögi
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2429 Dátum: 12 jan 16, 20:01:51 »

CrazyCat: Hát én megpróbálok segíteni, attól függ, milyen körzetben szeretnél sulit keresni. Nevet Aztán hátha velem egyhelyre kerülsz. xD Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!