24 szep 22, 08:20:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417489 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2130 Dátum: 11 jan 23, 12:06:06 »

ez amugy tényleg igy van a haverom mondta a a héten hogy ő nem is fog tanulni majd rabol egy bankot ha sikerül jól fog járni ha nem akkor meg bemegy a sitre és tanulhat ingyen nem mint most bár szerintem ez nem éppen igy megy de mutatták már a TVbe hogy ithol is vannak szinte 5* os sittek
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2131 Dátum: 11 jan 23, 12:11:04 »

A közmunkában mosogatni kell?XDD Az mióta közmunka Aemy?ikszdé Mennyenek is szedjenek szemetet. Ez részben használni fog. Pl 10-ből 5-6 nem fog szemetelni. A maradék 4 eldobja a szemetet, ha nekem szednem kellett szedje más is.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #2132 Dátum: 11 jan 23, 12:31:03 »

Hiei az öregek otthonába mennek dolgozni, segíteni az öregeknek. Ergo_ mosás, mosogatás, takarítás, fürdetés meg ilyenek. Plusz ugye a szemétszedés, kutyakaki összeszedés stb. Ezt szerintem egyik mai fiatal sem fogja bevállalni.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2133 Dátum: 11 jan 23, 12:35:18 »

Te bevállalnád? Én biztosan nem. Az se érdekelne, ha megbukok miatta. Egyetlen egy igazgató se fog megbuktatni azért mert ezt nem csinálom. Ha másból nem vagy cinkes.
Én bevallom tuti nem csináltam volna. Sőt akkora fesztivált csináltam volna belőle suliban, hogy inkább itt is azt mondták volna ne menjek be csak hagyjam békén a népet.

Azért álljon már meg a menet, hogy sok hulláházba várót rendezgessek. Esetleg, ha fizetnek érte. Az kell, hogy elkapjak valami fertőt. Veszélyességi pótlékot is kapok? A kutya kaki vakságot okoz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2134 Dátum: 11 jan 23, 12:36:44 »

G-sama, az öregotthonnál kihagytad a pelenkázást!
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2135 Dátum: 11 jan 23, 12:39:11 »

Valami oylasmit akartam írni, mint Hiei, de be lettem előzve, szóval csak bólogatok...  Pontosan
Na jó, én fesztivált talán nem csinálok, csak simán nem csinálom, és egyszer-kétszer a képébe vágom valakinek a véleményemet.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2136 Dátum: 11 jan 23, 12:39:41 »

jajbazz ikszdé nálunk az ofő be akart vezetni egy szabályt, de sajna elmaradt  Szomorú
nálunk a fiúk nagyon rosszak, szinte a 3/4 részének van két ofő figyije
na az egyik fiú a szekrényét telepakolta sütikkel meg gyümivel, amit menzán kapott. és ezt bennhagyta erjedni Ohh My God de valami k*rva büdös volt. de olyan, hogy tényleg, amikor kinyitotta, mindenki menekült Neeem és a szabály ez lettvolna: akinek mégegy ofő figyelmeztetője összegyűlik, az takarítja ki a szekrényét Nevet persze sajnos nem vezették be :S Szomorú pedig 99% hogy nem viselkedtek volna rosszul.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 23, 12:41:10 írta ^^ » Naplózva

Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #2137 Dátum: 11 jan 23, 12:43:21 »

Hiei pont ezért írtam, hogy nem fogja senki elvállani. Őszíntén szóva én se hiszem, hogy elvállaltam volna.
És itt van az ötlet bukatója: mert ez ŐNKÉNTES munka. Szóval nem csinálja, ha nem akarja. És, ha így nem engedik érttségizni, akkor vár egy kicsit és fizetősen leteszi.

Szóval szerintem ez egy meggondolatlan, bárgyú és felesleges ötlet. Már nem is tudom, melyikőtök írta, de igazat adok neki: akkor lenne értelme, ha felvételinél plusz pontokat jelentene.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2138 Dátum: 11 jan 23, 12:49:04 »

Ja, mert marha sok hazsnát fogod venni az orvosi egyetemen egy év szemétszedésnek, vagy mondjuk tanárként a ráncos vén testek fürdetésének emléke bárkit hatékonyabbá tesz.
Annak sem nagyon lenne értelme. Jó, persze egy rakat olyan dologért jár pont, aminek semmi köze sem a "szakmához" sme általában a tanulmányokhoz, de ez más kérdés.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 23, 12:49:56 írta STM » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2139 Dátum: 11 jan 23, 12:50:57 »

Én bevallom tuti nem csináltam volna. Sőt akkora fesztivált csináltam volna belőle suliban, hogy inkább itt is azt mondták volna ne menjek be csak hagyjam békén a népet.


Hát kb nálam is valami hasonló eredménye lett volna a dolognak. Elhajtottam volna őket a halál f*szára, az biztos.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2140 Dátum: 11 jan 23, 12:52:52 »

50 órát irtam, nem egy évet.
Annyiért megéri.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2141 Dátum: 11 jan 23, 12:53:06 »

Jó, persze egy rakat olyan dologért jár pont, aminek semmi köze sem a "szakmához" sme általában a tanulmányokhoz, de ez más kérdés.  Mosolyog

Na igen, ez nem túl jó. Most istenem Nevet leteszem kémiából, bioszból meg tesiből az emelt szintűt, meg mondjuk magyarból egy középszintűt + 25 pont szemétszedés és elmegyek matektanárnak ikszdé
Naplózva

Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #2142 Dátum: 11 jan 23, 12:55:00 »

STM nem jelentene sok hasznot, de ha valaki nagyon be akar kerülni egy egyetemre, csak épp lecsúszott a ponthatár miatt (nem egy olyan emberről tudok, aki rendesen tanult, mégsem jutott be), nos nekik jó lenne. Én így értettem.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2143 Dátum: 11 jan 23, 13:07:18 »

Erről eszembe jut egy tag, aki pár ponttal csúszott le a mérnöki szakról, és mikro emiatt máshova ment (mérnökasszisztens, vagy segédmérnök vagy mi) akkor derült ki, hogy végülis simán felvették ovlna így is, ha nem lép vissza... többen be is jutottak hasonló eredménynél.

Amúgy lehet, hogy jól jönen sokaknak, de attól csak hazsnosabb lesz, értelmesebb nem Nevet
Mondjuk inkább erre adnának plusz pontokat, mint arra, ha valaki mondjuk *jó, miért ne, átírom valami másra*, vagy diszleksziás.
A diszklekszia, ha igazi, nem fogja mindig mindenben korlátozni? Ennyi erővel azok is kaphatnának plusz pontot, akiknek roszs a tanulmányi eredméynük, mert hogy a lustaságuk, vagy butaságuk igazságtalan hátrány a jobban tanulókkal szemben Nevet
A másik példát had ne kommentáljam.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 23, 13:16:23 írta STM » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2144 Dátum: 11 jan 23, 13:09:34 »

Még a takarítás, meg hasonlók oké. De a mosdatás, pelenkázás, meg ilyenek már messze nem tartoznak ide. Az a szociális gondozók- és ápolók dolga. Rokonságban nem egy olyan ember van, aki elvégezte a tanfolyamot, plusz felnevelt már 2-3 gyereket, az ilyesmi az ő dolguk. Vagy már a szakképzett embereket is el akarják lehetetleníteni?

Ez itt fent csak úgy jött. Most lássuk a realitást:
- Kellene egy lista róla, hogy miket is lehet ennek az önkéntes munkának a keretében csinálni?
- Tudni kellene, hogy a részvétel az önkéntes vagy a csak az, hogy te választhatod ki, mit is akarsz csinálni?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!