24 szep 22, 23:31:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417873 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1920 Dátum: 10 szep 01, 13:31:24 »

Első és másodéven az egyetem egyáltalán nem hawaii a közhiedelem ellenére.  Nevet Ezer százalék, hogy szinte mindennap nyolcra kell menni és késő délutánig órái vannak az embernek. Pénteken is lesz órád?  >.<# Az mondjuk már extra pech, mert elég ritka. Mondjuk nekem is volt első éven órám pénteken reggel nyolctól kettőig ráadásul ugyanazzal a tanárral.  Nevet

Barátnőd érdekes élményekkel fog hazatérni...  smirksweat
Naplózva


Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1921 Dátum: 10 szep 01, 13:43:23 »

Nekünk megmondták, hogy az első év az sz-pás...  kökeményen...  Tanulni olyat, amiért odamentünk nem fogunk, de tuti, hogy a matekon 99% meg fog bukni... Alig van valaki, aki elsőre átmegy a matek vizsgán...  ikszdé  a gólyatáboros patrónusunkkal egy előadáson fogunk ülni, ugyanis neki még mindig van olyan elsős tárgya, ami még nincs meg, pedig már nagyon szeretne végeznixD
Nálunk egyelőre az előjelentkezés zajlik, ETR használható, 8-10-től van a rangsorolásos jelentkezés (és érdekelne, hogy a TO mikor veszi fel nekünk a tárgyakat)  és még nem tudtam magamnak WiFi jelszót igényelni, mert még nincs jogviszonyomT_T  sőt, holnap mehetek igényelni egy tajkártyát, ugyanis nem találom, és kell a beiratkozáshozXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1922 Dátum: 10 szep 02, 14:35:50 »

Én meg most kezdtem el a 7.-et. Sajnos mégcsak! És olyan nehéééz lesz!! Neeem Belenéztem a fizikakönyvünkbe és padlót fogtam smirksweat Nemhiszem, hogy idén is sikerülhet a színtiszta 5-ösig húznom magam. A kémiától is parázok. Huhh de nincs kedvem annyi képletet megtanulni, de sajnos ez nem kedv kérdése. De jó nektek hogy ti már túl vagytok ezen! Nekem csak most kezdődik. >.<# Felakaszt Mondjuk egyetemen sem lehet könynebb... Gondolkozik Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Merlin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1



« Válasz #1923 Dátum: 10 szep 02, 15:22:35 »

Khm... szerintem a középsulis kémia lesz a nehéz :3 A szerveskémiát ki nem álhatom :3
A 7.-es 8.-os Fizikát meg imádtam :3
Akkor is műszakis voltam már Nevet
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1924 Dátum: 10 szep 02, 16:01:45 »

Istenem mit meg nem adtam volna, ha előző egy évben 7-es fizikát tanulhattam a volna a helyett, amit kellett. Első félévben olyanok voltak, hogy csak néztem wattafakk.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1925 Dátum: 10 szep 02, 16:35:59 »

A szerveskémiát ki nem álhatom :3

én a szerves kémia miatt mertem választani választott éretségitárgynak kémiát a biosz mellé ikszdé
Mondjuk én már csak 1 jegyet fogok kapni kémiából, ha minden jólmegy majd májusban xDDDDDDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1926 Dátum: 10 szep 02, 18:26:17 »

Én meg most kezdtem el a 7.-et. Sajnos mégcsak!

Örülj neki, hogy még ilyen fiatal vagy! Ha kívánhatnék egyet az talán az lenne, hogy örökké maradjak iskolás... olyan sz_r felnőni Szomorú Belegondolni is rossz, hogy pár év múlva már nem lesznek ezek a napok, na meg a munkáról ne is beszéljünk xD
Egyébként én fizikából és kémiából is épp h nem buktam meg xDD Utáltam, utálom, utálni is fogom. Emlékszem, szép volt a bizonyítványom akkoriban... 5-5-4-4-5-2-2 (körülbelül így Nevet Nevet)
Naplózva



FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #1927 Dátum: 10 szep 02, 18:28:46 »

Én most kezdtem bele a francia nyelv tanulásába. Rohadt bonyolult, de tetszik :3 (remélem ez nem fog megváltozni...)
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1928 Dátum: 10 szep 02, 18:39:23 »

A francia az egy vicces dolog. Nekünk anno egy fiatal csajszi tartotta suliban, nagyon bírtuk. Maga a nyelv tényleg nem könnyű, de azért van benne logika Nevet
Amit utáltam benne az a 6541879247 kivétel volt Nevet Mondom: akkor minek szabály, ha minden harmadik ige kivétel? Nevet
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1929 Dátum: 10 szep 03, 19:09:19 »

Én mondjuk mostmár a töritől is félek egy kicsit, ugyanis elküldték a töritanárnőnket, aki egy jó fej, aranyos fiatal nő volt, nagyon jól tanított nekünk, szerettük, de már....hüpp, nem láthatjuk őt. Sír :depi:Most meg a suli legszigorúbb, legkomolyabb és -nemmellesleg- a legszörnyű kinézetűbb tanárt kaptuk ki. >.<# Eddig szerettem a törit a tanárnő miatt, de úgy érzem, mostmár nem fogom. Én nemtudom miért, de a tanár miatt is megutálhatok, ill. megszerethetek egy tantárgyat. Jah és háát persze, a mi osztályunk, a jelenlegi 7/B elég hírhedt, és az ofi-nk mondta, hogyha egy tanárnak velünk lesz órája, általában előtte sóhajt egy nagyot, vagy kijelenti, hogy "Már megint velük van órám a csudába is"... Nincs olyan nap, amikor ne kiabálnának velünk (sajnos). A 23 emberből ugyanis csupán 5-6 normális gyerek lehet, aki figyel, és ká-u-es-esben végigüli az órát. A többiek csivitelnek, beszélgetnek, rajzolgatnak, feleselnek (én a csivitelősökhöz tartozok smirksweat). Aztán meg van még 3 fiú, akik igazán ráteszik a pontot az i végére, és tőlük borulnak ki leginkább a tanárok. Hagy ne részletezzem a cselekedeteiket.  Pojén
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #1930 Dátum: 10 szep 03, 19:13:55 »

A 23 emberből ugyanis csupán 5-6 normális gyerek lehet, aki figyel, és ká-u-es-esben végigüli az órát.

Jah, hogy ez a normális, aki mint egy robot ül és jegyzetel?  Mosolyog
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1931 Dátum: 10 szep 03, 19:16:18 »

Hmm...  ETR^^
http://kephost.hu/image-BC81_4C813176.jpg  ÓrarendemXD  két óra egyszerre^^"  De legalább két csaj is lesz a csoportunkban, egyik az szép (fészbúk), a másikat nem tudomXD, meg volt osztálytársammal is egy csoportban vagyok^^
Péntek szabaad^^  nem veszek fel semmit a kötelezőn kívül^^

Slane, hmm sztem az a normális, aki legalább nem halad meg egy bizonyos hangszintet... én se jegyzeteltem órán, de magamat normálisnak tartomxD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1932 Dátum: 10 szep 03, 19:17:03 »

Háát a tanárúr őket hívja normálisnak legalábbis...én normálisnak tartom magam, attól még hogy beszélgetek egy kicsit óra közben. Próbálok figyelni, dehát nekem egyedül jobban megy. Majd inkább a fizika és kémia órán fogok figyelni, mert azt egyedül nem sikerül majd megértenem szerintem.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #1933 Dátum: 10 szep 03, 19:20:41 »

Én most kezdtem el a gimit és nagyon tetsziiik Nevet bár 0.-ba járok ezért az óráim 95% német és ez sokkolt kissé mert idáig nem tanultam a nyelvet de ezen felül szeretek suliba járni  Pojén
Nálunk a csoportok miatt 4 órán van eggyütt az egész osztály sajna >.<#
7.-es és a 8.-os fizikát imádtam és kitünő is voltam, szerintem nagyon könnyű, jelenleg nincs fizikám sajna >.<#
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1934 Dátum: 10 szep 03, 19:26:40 »

Hát inkább jegyzeteljen...
Én a 9.-iket kezdem ,még azt se tudom ,hogy kik lesznek az osztáyltársaim.Már a jelentkezés is macerás volt ,a régi sulimban elszámolták a médiámat :FF nem is egyszer ,szóval járkálhattunk a papírokkal.Szép évnek nézek elébe XDDD
A fizika az nem nehéz ,mm nekem sose volt vele gondom ,órán odafigyeltem aztán következő órá előtt a szünetben elolvastam a leckét XDD kémia hát ... a tanárnő inkább az életét mesélte minthogy tanított volna ennek ellenére mindkettőből 10es voltam XDD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!