24 szep 23, 06:14:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 418023 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1830 Dátum: 10 jún 21, 18:55:00 »

nekem a fizika egy nagyon hangulat tárgy... ha van hozzá kedvem akkor szeretem mint pl idén az rezgőkörökket, összetett áramköröket stb. de volt év mikor kínszenvedés volt a sokkal könnyebb anyagrész mondjuk az vicces volt félévben kitünő voltam év végén 3as kövi félévben kitünő X"D
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1831 Dátum: 10 jún 21, 18:57:57 »

Hát nekem nagyon nemjön be  Technikai KO mondjuk én mindig is humán beállitottságú voltam matek fizika kémia stb soe ment.
Naplózva


vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #1832 Dátum: 10 jún 21, 19:50:47 »

Én úgy vagyok a fizikával hogy vannak témakörök amik nagyon mennek és vannak amik nem ikszdé de összességében szeretem.
Noemimi, olvastam a hsz-ed és majdnem lefordultam a székről hogy milyen rossz tanuló vagy ikszdé aztán olvastam tovább h fordított osztályozás van nálatok O.O Nevet
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #1833 Dátum: 10 jún 21, 19:56:44 »

Én szeretem a fizikát Nevet
Nekem már az poén az egészben, hogy milyen címeik vannak az egyes témaköröknek xD
Idén az utolsó 2 témakör a kvantumfizika és a magfizika volt, és már csakazértis tanultam, mert tetszett a címük... olyan okosságot sugároz xDDDD

Viszont mindent utálok, amiben feszültség és áramerősség van  Nevet Én meglátom egy ampermérő kapcsolási rajzát és hányok xD
Az volt a jó a fizikában, hogy a tanárunk sose kérdezett elméletet a dolgozatokban, hanem mindig feladatokból, szóval csak a képleteket kellett tudnunk (köszönöm, drága számológép-fedőlap, hogy annyi képletet megjegyeztél helyettem, számítok rád matek órákon is!) meg egy kicsi gógyi kellett, és kész az ötös dolgozat Nevet
Kár, hogy jövőre már nem fogjuk tanulni... nem lesz, ami feltornázza az átlagom, ha a többit elrontom ikszdé
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1834 Dátum: 10 jún 21, 21:20:56 »

Nikol, én pont azokat szeretem^^
huhh, rezgő kör, régen volt... annyira emlékszem belőle, hoyg tekercs, meg kondenzátor.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1835 Dátum: 10 jún 21, 21:22:58 »

kedvencem a fizikában tőmondatban megfogalmazható dolog van leírva fél oldalba (a füzetben... könyvben 3ban xD)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1836 Dátum: 10 jún 22, 09:19:19 »

nekem a fizika egy nagyon hangulat tárgy... ha van hozzá kedvem akkor szeretem mint pl idén az rezgőkörökket, összetett áramköröket stb. de volt év mikor kínszenvedés volt a sokkal könnyebb anyagrész mondjuk az vicces volt félévben kitünő voltam év végén 3as kövi félévben kitünő X"D


Fizikával én is így voltam. Néha szerettem néha nem. Kivéve persze az utolsó mondatodat. Nekem a jegyeim az 1estől az 5ösig teljesen random mozogtak. x'D A végére általában 4es vagy 5ös lett, de oylan is előfordult, hogy a 3as is nehezen jött össze.  Nevet
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1837 Dátum: 10 jún 22, 09:30:33 »

A fizikát szeretem Nevet Nevet Nevet Bár én úgy igazán az egyetemen szerettem meg és még jó h. középiskolában leraktam az alapokat...(csak 7ben voltam belőle négyes minden más évben 5ös.)
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 22, 09:31:16 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1838 Dátum: 10 jún 24, 21:29:54 »

Hmmm... az haladási bizim: irodalom 3, nyelvtan 4, töri (+ társadalom ismeret) angol, tesi, szakmacsoportos alapozó oktatás az informatika szakmacsoportra, magatartás, szorgalom: ötös; Matek, Fizika: 4es;
Valamint "informatika tantárgyból dicséretben részesült"

A felvételinek 352 ponttal vágok neki, holnap feltöltöm a feltöltenivalót a felvi.hu-ra
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1839 Dátum: 10 jún 24, 21:38:19 »

Valaki jelentkezett a PTE-re?
Naplózva

hatasu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #1840 Dátum: 10 jún 24, 21:44:04 »

Nézzetek születési dátumot Nevet
Általános suliban énis 4es 5ös voltam mindenből, középsulibap meg 2től 5ig mindenem volt. Nyelvesít
Egíyébként itt egy kép az én jegyeimről: (csak linkelem, mert széthúzta az oldalt) Nyelvesít
http://www.kephost.com/images3/b8n8sdais2dfzq15y8ts.jpg
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1841 Dátum: 10 jún 28, 14:36:08 »

én is mutat énisénisénis X"DDDDD
(na szal fordított osztályzás van)
http://kepfeltoltes.hu/100628/Bez_n_zvu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1842 Dátum: 10 júl 01, 08:37:04 »

Most mind a négy nyelvet tanulod? Színinfarktust kapnék, nekem három is elég. Így is utálom a magyaron kívül mindet. xD

Esztétikai nevelés. Nevet lol, megnéznék egy olyan órát... Azon mit kell csinálni? xD
Társadalomismeret hmm. Nevet

Egyébként még soha nem hallottam a sportnevelés kifejezést. Simán csak testnevelés... Akarom mondani, mindenki tesinek hívja, de csak lustaságból, ugye.  Hümm-hümm

Hmm, nekem óráim:
Ének-zene
angol nyelv
 történelem
 Emelt szintű biológia
 matematika
 rajz elmélet
 rajz gyakorlat
 emelt szintű rajz
 alapfokú művészetoktatás: grafika
 testnevelés
 Fizika
 Földrajz
 Német nyelv
 Művészettörténet
 Emelt szintű kémia
 Magyar nyelv
 Magyar irodalom

És szerencsére ötös lettem. Mosolyog De egyébként jövőre még rosszabb unalmasabb lesznek... Ugye befejeztük a földrajzot, de becsusszan helyette az etika, a társadalomismeret és a filozófia... Hm, nem hiányoznak. Szomorú
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1843 Dátum: 10 júl 01, 08:56:45 »


Emelt szintű biológia
 
Emelt szintű kémia


Nemtoom, Szaff, szerintem azért a mazochizmusnak is van határa. xDD Emelt kémia?? Tudok egy egyszerűbb megoldást, aminek a hatása ugyanez: 20 Aspirin + egy üveg pálinka. Nevet Vagy ha nem akarsz trükközni, akkor mássz fel vmi nagy hegy tetejére (arrafelé több ilyet is találsz), aztán szemet becsukni, és ugrani egy jó nagyot.  Pojén
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1844 Dátum: 10 júl 01, 09:08:46 »

Héjhéj. Nevet Ne szidd a kémiát. Nevet
Kémia által jó megérteni a világot. Sokkal ésszerűbben éled az életed, ha tudod, milyen műanyagfajtát használsz, az vajon újrahasznosítható-e, vagy sem. Vajon kemény, vagy lágy? Éghető, vagy éghetetlen? Értelmet nyer az életed, ha tudod, mivel pucolod a wc-t és milyen illatosítót használsz a szintén kémiailag leírható szagok elnyomására. Egészségesebben élhetsz, ha ismersz minden alkánt, olefint és acetilén-szénhidrogént. Boldogabb leszel, ha tudod, hogy 1,1,2,2-triklór-etánt klóraddícióval állíthatsz elő acetilénből, és megmentheti az életed, ha tudod, etanolt inni lehet, egy-egy alkalommal már szinte szükséges, de metanolt soha, semmi körülmények között ne engedj meg magadnak. Mosolyog <--- Legalábbis kémia tanárom ezt állítja. Én még nem tapasztaltam. Nevet
Ja igen, kémia rajongásom még hetedikben kezdődött... az FMA-val. xD

Egyébként a biosz az rosszabb. Már mondjuk csak a tanár miatt. Elég érdekes egyéniség... Kedvenc témakörök: Hogy szexeeelnek a csigák? Hahahaha
Naplózva

Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!